Niemedyczne forum zdrowia
19-04-2024, 11:12 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 [4] 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Prośba o poradę  (Przeczytany 66547 razy)
Defragmentor
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 43
MO: 02-04-2012
Wiadomości: 118

« Odpowiedz #60 : 06-01-2013, 21:17 »

Więc lepiej nie stosować KB które to pozbywają się patologicznego śluzu czy kamieni kałowych jeżeli się nie stosuje MO?
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #61 : 06-01-2013, 21:25 »

Tłusta dieta potrafi zaleczyć wrzody albo nadżerki w kilka dni.
Słowo klucz?
Tu nie byłbym taki pewien, miałem zmasakrowany żołądek, tłusta dieta wyleczyła wrzody w kilka dni, zapalenie błony śluzowej w kilka miesięcy, na oliwie z oliwek przez rok czasu nic się nie działo.
Zapisane
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #62 : 06-01-2013, 21:29 »

Cytat
Więc lepiej nie stosować KB które to pozbywają się patologicznego śluzu czy kamieni kałowych jeżeli się nie stosuje MO?
Tak by się mogło wydawać, ale ja nie jestem tego pewien. Przecież MO, zwłaszcza na początku, nie dochodzi do jelit, a jak dochodzi, to tylko do początkowego odcinka. KB zaś w założeniu ściera wspomniany śluz i kamienie na całej długości przewodu pokarmowego. Skoro tak, to może odsłaniać nadżerki także w miejscach, których zagojenie za pomocą mikstury jest jeszcze niemożliwe. A jednak stosujemy KB już od początku picia MO i takie postępowanie jest zalecane.

Cytat
Tu nie byłbym taki pewien, miałem zmasakrowany żołądek, tłusta dieta wyleczyła wrzody w kilka dni, zapalenie błony śluzowej w kilka miesięcy, na oliwie z oliwek przez rok czasu nic się nie działo.
A może wcale nie wyleczyła? Może tłusta dieta (co to dokładnie znaczy?) tylko zamaskowała te dolegliwości? Nie wiem jak -- to tylko taka hipoteza.
Poza tym nie wiemy, czy sama dieta by wystarczyła, gdybyś nie stosował MO. Przez rok nic sie nie działo, a może jednak mikstura robiła swoje i dopiero zmiana sposobu odżywiania okazała się katalizatorem zmian w organizmie?
« Ostatnia zmiana: 06-01-2013, 21:33 wysłane przez Trubadur » Zapisane
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #63 : 06-01-2013, 21:29 »

Więc lepiej nie stosować KB które to pozbywają się patologicznego śluzu czy kamieni kałowych jeżeli się nie stosuje MO?
Lepiej mieć świadomość, że KB odkrywa nadżerki, ukryte pod tym śluzem czy kamieniami.
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Defragmentor
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 43
MO: 02-04-2012
Wiadomości: 118

« Odpowiedz #64 : 06-01-2013, 21:41 »

Cytat
Więc lepiej nie stosować KB które to pozbywają się patologicznego śluzu czy kamieni kałowych jeżeli się nie stosuje MO?
Tak by się mogło wydawać, ale ja nie jestem tego pewien. Przecież MO, zwłaszcza na początku, nie dochodzi do jelit, a jak dochodzi, to tylko do początkowego odcinka. KB zaś w założeniu ściera wspomniany śluz i kamienie na całej długości przewodu pokarmowego. Skoro tak, to może odsłaniać nadżerki także w miejscach, których zagojenie za pomocą mikstury jest jeszcze niemożliwe. A jednak stosujemy KB już od początku picia MO i takie postępowanie jest zalecane.

Dokładnie tak jak piszesz, wiec niech mi ktoś powie jak się mają takie jelita tych osób które pija MO na oleju z oliwek np ponad rok
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #65 : 06-01-2013, 21:51 »

Jak wygoisz początkowy odcinek przewodu pokarmowego to organizm może poradzić sobie sam z jelitem cienkim i grubym. Odwrotnie raczej niemożliwe.
Zapisane
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #66 : 06-01-2013, 21:55 »

Po pierwsze KB dostarcza wartości odżywcze, odsłanianie nadżerek nie jest natychmiastowe. Ja miałem taką sytuację, że nadkwaśność/zgaga zniknęły w mgnieniu oka, natomiast za jakiś czas pojawił się przykry zapach z ust/żołądka, którego nigdy wcześniej nie miałem.
Cytat
Przyczyną nieprzyjemnego zapachu z ust są nieszczelności w ścianie jelita grubego, przez które do krwiobiegu w sposób niekontrolowany przedostają się gazy, normalnie wydalane w postaci wiatrów.

Usunięcie nadżerek ścian jelita grubego, gdyż właśnie one są przyczyną powstania nieszczelności, z pewnością spowoduje ustąpienie owego charakterystycznego objawu w postaci nieprzyjemnego zapachu z ust. Mikstura oczyszczająca + Koktajl błonnikowy + Dieta prozdrowotna to skuteczna metoda zmierzająca do ustąpienia przyczyny, a co za tym idzie – objawów. I jeszcze jedno – czas i cierpliwość, bo szybko to można tylko zachorować, natomiast zdrowienie wymaga czasu i cierpliwości.
http://portal.Bioslone.pl/przyczyna-chorob/nieprzyjemny-zapach-z-ust
« Ostatnia zmiana: 06-01-2013, 21:57 wysłane przez Dusiu70 » Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Bystrooka
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję
Wiadomości: 22

« Odpowiedz #67 : 06-01-2013, 22:22 »

Bardzo ciekawa, merytoryczna dyskusja. Właśnie o taką mi chodziło. A ja wyciągam z niej wiele ciekawych wniosków. Każdy organizm jest inny, ma inne problemy i jak widać u jednych nie ma efektów przez rok, a u innych są już po dwóch tygodniach.
Na początek zatem dieta "tłustobiałkowa". Kłaniam się  Scorupion!  Potem może MO na bazie octu jabłkowego? Zobaczę co czas przyniesie.
Zapisane
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #68 : 07-01-2013, 09:10 »

Na początek zatem dieta "tłustobiałkowa". Kłaniam się  Scorupion!  Potem może MO na bazie octu jabłkowego? Zobaczę co czas przyniesie.

Nie ma u nas żadnej diety 'tłustobiałkowej.'
Gdy idzie o dietę, to zalecana jest DP (Dieta prozdrowotna) i ZZO (Zasady zdrowego odżywiania). DP (wszystkie jej etapy) jest opisana w książkach i na Portalu wiedzy.
ZZO to proste, zdrowe zasady żywienia: mięso zrównoważone surówkami, jaja, tłuszcze naturalne (masło, smalec), owoce, ziarna, orzechy, inne dodatki.
« Ostatnia zmiana: 07-01-2013, 11:50 wysłane przez Rif » Zapisane

Bystrooka
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję
Wiadomości: 22

« Odpowiedz #69 : 07-01-2013, 15:48 »

Oj, Klara, nie czepiaj się słówek. W dodatku takich w cudzysłowie. Przecież wiem co to jest DP i ZZO, chodziło mi tylko o podkreślenie, żeby jeść nie tylko schabik i kurczaka, ale także boczek, czy tłuste rosoły. I dużo surówek. Generalnie to jak jem jakieś mięso, to przeważnie surówki mam dwie objętości tego mięsa, a chyba o to chodzi, prawda?
« Ostatnia zmiana: 07-01-2013, 17:45 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane
Bolek
Początkujący
*


Offline Offline

Wiadomości: 12

« Odpowiedz #70 : 22-02-2013, 16:41 »

 Bystrooka
Mam te same objawy co Ty i zdiagnozowano także u mnie jak u Ciebie, także Heliobakterie, czy jakoś tak.
Skoro masz już jakieś własne doświadczenia, to od której kuracji mam zacząć?
Zapisane
Whena
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 44
MO: 01.10.2009
Wiedza:
Skąd: Łódź
Wiadomości: 1.254

« Odpowiedz #71 : 22-02-2013, 16:48 »

Zacznij od przyswojenia wiedzy na temat tego co tu polecamy, a nie od kuracji. msn-wink
Tu jest wszystko czego na początek potrzebujesz: http://portal.bioslone.pl/
Jak poczytasz i czegoś nie będziesz rozumiał, to wtedy pytaj.
Zapisane
Bolek
Początkujący
*


Offline Offline

Wiadomości: 12

« Odpowiedz #72 : 22-02-2013, 17:02 »

Zacznij od przyswojenia wiedzy na temat tego co tu polecamy, a nie od kuracji. msn-wink
Tu jest wszystko czego na początek potrzebujesz: http://portal.bioslone.pl/
Jak poczytasz i czegoś nie będziesz rozumiał, to wtedy pytaj.
Moje pierwsze pytanie to co to jest Helikobakteria i czy brać to badziewie co przepisali lekarze, czy lepiej polegać  na Waszych sprawdzonych metodach.
Z moimi problemami i bólami, brakiem koncentracji, to wcale nie jest zabawne doszukiwać się co z czym i dlaczego. Tyle wyrozumienia to chyba masz?
Zapisane
Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #73 : 22-02-2013, 17:07 »

Bolek, bez wiedzy możesz zrobić sobie krzywdę. Poczytaj portal wiedzy. Nikt za Ciebie tego nie zrobi, ani nie weźmie odpowiedzialności za Twoje zdrowie.
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Bolek
Początkujący
*


Offline Offline

Wiadomości: 12

« Odpowiedz #74 : 22-02-2013, 17:15 »

 Asia61
Nie ma sprawy, biorę odpowiedzialność na siebie ale poradź.
Nie mam już sił na żadne studia czegokolwiek. Nie torturuj schorowanego w bólach
Zapisane
Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #75 : 22-02-2013, 17:22 »

Antybiotyki Ci nie pomogą. Zastosuj DP I, z ograniczeniem węglowodanów,  nie jedz produktów zawierających gluten, bo tylko opóźnią Twój powrót do zdrowia. Uzupełniaj niedobory w sposób naturalny stosując KB. Zalecz nadżerki w śluzówce układu pokarmowego z pomocą MO. Wszystko masz na portalu. Nawet się nie obejrzysz a będziesz zdrowy. smile Dobrze trafiłeś.
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Whena
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 44
MO: 01.10.2009
Wiedza:
Skąd: Łódź
Wiadomości: 1.254

« Odpowiedz #76 : 22-02-2013, 17:52 »

Moje pierwsze pytanie to co to jest Helikobakteria i czy brać to badziewie co przepisali lekarze, czy lepiej polegać  na Waszych sprawdzonych metodach.
Z moimi problemami i bólami, brakiem koncentracji, to wcale nie jest zabawne doszukiwać się co z czym i dlaczego. Tyle wyrozumienia to chyba masz?

Mam, dlatego tak szybko Ci odpisałam. Nie wiem co Ci przepisali lekarze, ale ogólnie my nie walczymy tu z żadnymi bakteriami, tylko doprowadzamy organizm do homeostazy i organizm niejako walczy sam.
Zapytałeś o kuracje, więc dałam Ci link do poczytania o nich, żebyś wiedział co i jak, bo inaczej to sobie zrobisz krzywdę tak jak zresztą Asia Ci napisała.
Leków na ta bakterię na pewno nikt tu na forum nie poleca. My stosujemy MO, DP i KB, ale żeby wiedzieć co i jak to trzeba trochę poczytać. Przecież nie będę Ci tu całych stron kopiować. Jak już poczytasz portal zdrowia i napiszesz coś więcej o sobie i swoich dolegliwościach to wtedy być może ktoś da Ci konkretne rady. Na razie wiemy tylko o tej bakterii.
« Ostatnia zmiana: 22-02-2013, 18:36 wysłane przez Whena » Zapisane
Bolek
Początkujący
*


Offline Offline

Wiadomości: 12

« Odpowiedz #77 : 22-02-2013, 18:03 »

Antybiotyki Ci nie pomogą. Zastosuj DP I, z ograniczeniem węglowodanów,  nie jedz produktów zawierających gluten, bo tylko opóźnią Twój powrót do zdrowia. Uzupełniaj niedobory w sposób naturalny stosując KB. Zalecz nadżerki w śluzówce układu pokarmowego z pomocą MO. Wszystko masz na portalu. Nawet się nie obejrzysz a będziesz zdrowy. smile Dobrze trafiłeś.
A co z tymi bakteriami w żołądku?
DP1, KB i MO są skuteczniejsze niż przepisane przez lekarza HP-7 ?
Zapisane
Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #78 : 22-02-2013, 19:13 »

Najlepiej sprawdź na sobie.
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Bolek
Początkujący
*


Offline Offline

Wiadomości: 12

« Odpowiedz #79 : 22-02-2013, 19:52 »

 Asia61
Z tego co wiem o helicobacter, może już nie być na to czasu a wy tutaj co wiecie w tym zakresie?

Tu masz wszystko: http://www.portal.bioslone.pl/przyczyna-chorob/helicobacter-pylori
« Ostatnia zmiana: 22-02-2013, 20:26 wysłane przez Whena » Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!