Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 03:10 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Prośba o poradę  (Przeczytany 66132 razy)
Kamil
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012-07-29
Wiedza:
Wiadomości: 1.281

« Odpowiedz #80 : 22-02-2013, 20:22 »

Asia61
Z tego co wiem o helokobacter, może już nie być na to czasu a wy tutaj co wiecie w tym zakresie?

http://forum.bioslone.pl/index.php?action=rules
Regulamin:
$Wprowadzenie
#2. Forum BIOSŁONE ma charakter edukacyjny - jego istotą jest wymiana informacji, komentarzy i myśli, u podstaw których leżą wiadomości zawarte w książkach Józefa Słoneckiego "Zdrowie na własne życzenie" - część I i II oraz "Niezbędnik zdrowia", a także na Portalu wiedzy o zdrowiu.
#3. Forum BIOSŁONE nie jest e-poradnikiem niosącym doraźną pomocą osobom wymagającym natychmiastowych działań medycznych, gdyż jest ono przeznaczone dla osób pragnących dbać o zdrowie metodami niemedycznymi.

Pierwsze co trzeba zrobić aby zadbać metodami niemedycznymi o zdrowie, to zacząć zgłębiać wiedzę. Po drugie to użyj funkcji szukaj, a nie wyręczaj innych w swoim lenistwie. Na portalu www.portal.bioslone.pl jest cały artykuł na temat Helicobacter.
Zapisane

Bolek
Początkujący
*


Offline Offline

Wiadomości: 12

« Odpowiedz #81 : 23-02-2013, 05:26 »

Cytat
Pierwsze co trzeba zrobić aby zadbać metodami niemedycznymi o zdrowie, to zacząć zgłębiać wiedzę. Po drugie to użyj funkcji szukaj, a nie wyręczaj innych w swoim lenistwie. Na portalu www.portal.bioslone.pl jest cały artykuł na temat Helicobacter.
Przeczytałem
Same pierdoły bez sensu Misz-ciury SŁONECKIEGO

Tu masz fakty
http://www.diagnosis.pl/zakazenie-bakteria-helicobacter-pylori.html

Bakteria Helicobacter pylori (H. pylori), została odkryta stosunkowo niedawno, bo w 1983 roku, przez australijskich badaczy Warrena i Marshalla. Komitet Nagrody Nobla w Karolinska Institutet postanowił, że Nagrodę Nobla za rok 2005 w dziedzinie fizjologii lub medycyny otrzymają wspólnie: Barry J. Marshall i J. Robin Warren za odkrycie "bakterii Helicobacter pylori i jej znaczenia dla rozwoju zapalenia żołądka i dwunastnicy”.

U osób zakażonych H. pylori częściej powstaje rak żołądka. Dlatego Helicobacter pylori uznano za czynnik o udowodnionym działaniu rakotwórczym. Bakteria powoduje przewlekły stan zapalny błony śluzowej żołądka, który może być pierwszym krokiem na drodze wiodącej w kierunku rozwoju tego nowotworu.
-----------------------------------------------------------------------------------
Powinniście zaślepieni ignoranci z Misz -ciurą Słoneckim wiedzieć, że "bystrooka" miała zdiagnozowaną szpitalnie Helicobacter pylori i powinna natychmiast użyć przepisane jej antybiotyki HP-7
Zamiast tego uległa waszym sugestiom kuracji olejem MO i podobnym chokus pokus, co ją wykańcza właśnie.
Po   miksturze misz-ciury czyli głównie oleju, niemal pewne, że ma już raka przy aktualnych objawach i możliwe, że życia już niewiele jej pozostało w czym też i wasza zasługa ?
ale to zajęcie raczej prokuratora- nie moje, jeśli stanie się tragedia.

Zanim mnie Misz -ciura  zbanuje, dziękuję mu za przedruk artykułu dot. boraksu.



 Po cholerę reklamujęsz stronę producenta testu na helikobacter pylori, nazywasz reklamę 'faktami', piszesz totalne głupoty z autralijskiego adresu ip i zachowujesz się jak typowy medyczny cham?
« Ostatnia zmiana: 23-02-2013, 06:40 wysłane przez Bolek » Zapisane
Baird
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15-03-2007
Wiedza:
Wiadomości: 459

« Odpowiedz #82 : 23-02-2013, 08:11 »

Ślepi prowadzą ślepych.
Zapisane

Prawda czyni wolnym
Bolek
Początkujący
*


Offline Offline

Wiadomości: 12

« Odpowiedz #83 : 23-02-2013, 09:08 »

Ślepi prowadzą ślepych.
Prawda
Jak to jest? To forum TYLKO dla zdrowych a nie ma na 1200 luda ani jednego zdrowego?-fizycznie lub psychicznie.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #84 : 23-02-2013, 09:35 »

Bolek, ty jesteś najlepszym dowodem na prawdziwość teorii Darwina.
Zapisane
Bolek
Początkujący
*


Offline Offline

Wiadomości: 12

« Odpowiedz #85 : 23-02-2013, 09:56 »

Bolek, ty jesteś najlepszym dowodem na prawdziwość teorii Darwina.
A Darwin brakującym ogniwem w jego własnej teorii, jeśli to prawda, że jego mamą była małpa a tatusiem jej mąż.
« Ostatnia zmiana: 23-02-2013, 10:00 wysłane przez Bolek » Zapisane
Kamil
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012-07-29
Wiedza:
Wiadomości: 1.281

« Odpowiedz #86 : 23-02-2013, 14:14 »

Cytat
Cytat
Ocenia się, że zakażenie H.pylori dotyczy ponad połowy ludzi na całym świecie. W wysokorozwiniętych państwach Ameryki Północnej i Europy Zachodniej dotyczy ono jedynie 20 - 40% populacji, natomiast w krajach rozwijających się zakażenie to jest bardziej powszechne.
W Polsce częstość zakażenia jest również wysoka, ocenia się ją na 60 - 80% całej populacji. Zakażenie H. pylori występuje jedynie u ludzi i jest niezwykle rozpowszechnione.

Ostatni raz piję kawę albo herbatę czytając cokolwiek na tym forum, zanim zaleje cały laptop, to ze śmiechu, to się szokując. Większego debilizmu nigdy nie czytałem. Ale za to słyszałem wiele lat temu od doktora, który powiedział, że to na pewno Helicobacter pylori jest powodem mojego stanu żołądka i przepisał mi serię antybiotyków po których było jeszcze gorzej i nic się nie poprawiło. Powodzenia w terapii antybiotykowej, życzę sukcesów w pogłębianiu problemów z żołądkiem i jelitami. smile
Zapisane

scorupion
« Odpowiedz #87 : 23-02-2013, 15:15 »

Bolek to ty?
http://www.youtube.com/watch?v=8sZ9Dig7Jr4
Zapisane
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #88 : 23-02-2013, 17:20 »

Cytat
U osób zakażonych H. pylori częściej powstaje rak żołądka. Dlatego Helicobacter pylori uznano za czynnik o udowodnionym działaniu rakotwórczym.
Ot, logika...
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!