Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 22:48 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Czy Nieboraczek awansuje na Boraczka?  (Przeczytany 72955 razy)
Rif
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 1/12/2010
Wiedza:
Wiadomości: 500

« : 23-12-2012, 12:43 »

Wigilia, Sylwester to dni szczególne. Chcemy, aby były szczególne także dla Naszej Anety.

Środki zebrane od dzisiaj do końca roku, Fundacja Biosłone przeznaczy w całości na pomoc Anecie w jej staraniach o odzyskanie zdrowia.

Postarajmy się spełnić jedno z Jej marzeń. Jest nim wiosenny wyjazd na rehabilitację do Centrum Rehabilitacji dla Osób Chorych na Stwardnienie Rozsiane im. Jana Pawła II w Bornem Sulinowie.

Wygodną formą przekazania środków na Fundację Biosłone jest serwis Siepomaga.

Wspólnymi siłami awansujmy Nieboraczka na Boraczka.
« Ostatnia zmiana: 23-12-2012, 12:59 wysłane przez Rif » Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #1 : 23-12-2012, 14:57 »

Wygodną formą przekazania środków na Fundację Biosłone jest serwis Siepomaga.
Rzeczywiście jest wygoda, Rafale.

Zachęcam do słuchania RadiaBiosłone, można dowiedzieć się więcej, co już Aneta (propagatorka zdrowia) osiągnęła podczas pobytu w centrum rehabilitacji. Informacje emitujemy pomiędzy audycjami.
« Ostatnia zmiana: 24-12-2012, 08:30 wysłane przez K'lara » Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #2 : 24-12-2012, 15:27 »

Zachęcam do słuchania RadiaBiosłone, można dowiedzieć się więcej, co już Aneta (propagatorka zdrowia) osiągnęła podczas pobytu w centrum rehabilitacji. Informacje emitujemy pomiędzy audycjami.

Odsłuchałam to nagranie z Anetą. Wyraźnie słychać w Jej głosie poprawę zdrowia - radosny, dźwięczny głos. Słychać, że jest szczęśliwa. smile smile smile
Zapisane

Nieboraczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 45
MO: 07.07.2011- kwiecień 2012
Wiedza:
Wiadomości: 716

« Odpowiedz #3 : 25-12-2012, 20:01 »

Zachęcam do słuchania RadiaBiosłone, można dowiedzieć się więcej, co już Aneta (propagatorka zdrowia) osiągnęła podczas pobytu w centrum rehabilitacji. Informacje emitujemy pomiędzy audycjami.

Odsłuchałam to nagranie z Anetą. Wyraźnie słychać w Jej głosie poprawę zdrowia - radosny, dźwięczny głos. Słychać, że jest szczęśliwa. smile smile smile

Masz rację. Słychać i widać. Dzisiaj mam taką kondycję jakiej nie miałam od bardzo dawna.

Prawdopodobnie uda mi się zbłąkaną owieczkę odwieść od interferonu. Jestem na dobrej drodze. Przynęta biosłonejska rzucona smile, czekam na branie smile.
« Ostatnia zmiana: 25-12-2012, 20:37 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane

Rysiek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 31-05-2008
Skąd: Stąd
Wiadomości: 1.810

« Odpowiedz #4 : 26-12-2012, 11:20 »

Świąteczne życzenia od Nieboraczka dla wszystkich Biosłonejczyków http://www.Bioslone.pl/zyczenia_nieboraczka
« Ostatnia zmiana: 26-12-2012, 12:09 wysłane przez K'lara » Zapisane

Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #5 : 27-12-2012, 18:31 »

Aneto. Bardzo Ci dziękuję za życzenia noworoczne, zwłaszcza w celu propagowania zdrowia i od siebie dodam, że życzę Ci spełnienia Twojego marzenia. Po prostu chcę, żebyś w 2013 roku osiągnęła kolejne etapy w kierunku zdrowia, a przede wszystkim życzę coraz większej samodzielności.

Prawdopodobnie uda mi się zbłąkaną owieczkę odwieść od interferonu. Jestem na dobrej drodze. Przynęta biosłonejska rzucona smile, czekam na branie smile.
Już sobie wyobrażam Twoją coraz większą samodzielność i wyraz twarzy tych owieczek.

Dla Was życzenia noworoczne od Anety http://www.Bioslone.pl/noworoczne_zyczenia_nieboraczka
« Ostatnia zmiana: 27-12-2012, 18:50 wysłane przez Rysiek » Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Rif
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 1/12/2010
Wiedza:
Wiadomości: 500

« Odpowiedz #6 : 28-12-2012, 10:53 »

Na chwilę obecną, za pośrednictwem siepomaga.pl, wpłynęło 350zł (347,45zł). Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękuję w imieniu Fundacji Biosłone. Darowizny docierają również bezpośrednio na konto fundacji. Tutaj informacje zbierze i przedstawi Darek.
Przypominam, że akcja trwa do 31.12.2012.
Z moich informacji wynika, że turnus w Centrum Rehabilitacji dla osób chorych na stwardnienie rozsiane, to koszt około 5000zł. Zachęcam wszystkich do dalszych darowizn na cele statutowe.
« Ostatnia zmiana: 03-01-2013, 21:48 wysłane przez Rif » Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #7 : 29-12-2012, 00:19 »

Z moich informacji wynika, że turnus w Centrum Rehabilitacji dla osób chorych na stwardnienie rozsiane, to koszt około 5000zł.
Aneta była tak uprzejma i znalazła trochę czasu, żeby nagrać kolejną informację odnośnie kosztów w centrum rehabilitcji, tak więc informacje już są emitowane w RadiuBiosłone pomiędzy audycjami, a za parę, albo paręnaście godzin podamy link, z którego każdy z was będzie mógł sobie posłuchać informacji.

Napisałem, że Aneta była uprzejma, ponieważ w centrum rehabilitacji czas ma mocno zagospodarowany różnymi zabiegami. Byle do zdrowia.

Na chwilę obecną, za pośrednictwem siepomaga.pl, wpłynęło 350zł (347,45zł). Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękuję w imieniu Fundacji Biosłone. Darowizny docierają również bezpośrednio na konto fundacji. Tutaj informacje zbierze i przedstawi Darek.
Ostatnie informacje mam z 24.12.2012. Jest to kwota 60,26 zł, pieniądze wpłacone bezpośrednio na konto fundacji.



Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Rysiek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 31-05-2008
Skąd: Stąd
Wiadomości: 1.810

« Odpowiedz #8 : 29-12-2012, 10:33 »

Z moich informacji wynika, że turnus w Centrum Rehabilitacji dla osób chorych na stwardnienie rozsiane, to koszt około 5000zł. Zachęcam wszystkich do dalszych wpłat.

Rzeczywiście, Aneta w rozmowie z Machosem potwierdziła, że koszt miesięcznego pobytu jest ogromny. Nagranie tej rozmowy jest na stronie fundacji http://www.bioslone.pl/aneta_koszt_sanatorium

Bardzo ciekawy jest fragment o jajkach. Centrum rehabilitacji dla chorych na SM musi być specjalnie proszone o włączenie do diety jajek, których jedzenie jest podstawą w leczeniu tej choroby!
Zapisane

Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #9 : 29-12-2012, 10:43 »

Lepiej niech Aneta opowie, co dobrego da jej to sanatorium, bo ja osobiście tą wysłuchaną wstawką nie jestem zmotywowana. Inni podejrzewam również nie. Skoro to sanatorium nie zapewnia jej nawet godnego odżywiania...
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #10 : 29-12-2012, 12:18 »

Lepiej niech Aneta opowie, co dobrego da jej to sanatorium, bo ja osobiście tą wysłuchaną wstawką nie jestem zmotywowana. Inni podejrzewam również nie. Skoro to sanatorium nie zapewnia jej nawet godnego odżywiania...
Jeżeli są propozycje znalezienia sanatorium dla Anety, w którym bez sugerowania personelowi Aneta dostanie na śniadanie jajka, a nie będzie dostawała płatków, bułek, albo soi, to będziemy pod wrażeniem. Piszę, że będziemy, bo były próby znalezienia takowego, ale żyjemy w takim świecie, jakim żyjemy. Aneta nie jest pierwszą lepszą pacjentką, która, jak jej będą kazali, tak będzia robiła, bo wtedy raz że progresu żadnego w ogóle by nie było, dwa, kolejny rzut SM gotowy, a wtedy w dupie z jakąkolwiek rehabilitacją.

Ja wiem, że to nie jest obowiązkiem, ale gdyby się choć trochę posłuchało radia od 23.12.2012 wtedy zamiast pisania o wstawkach, którymi nie jest się zmotywowanym, można napisać, że Aneta przecież mówi w radiu, co jej dała, daje rehabilitacja w sanatorium. Równie dobrze można napisać, żeby Machos podrzucił kolejne rozmowy na forum, które słychać w radiu (zresztą cały czas to robię i ślę do Ryśka kolejne, żeby ludzie mieli możliwość kliknięcia w link i posłuchali), no ale to już bardziej wie słuchacz.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Rysiek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 31-05-2008
Skąd: Stąd
Wiadomości: 1.810

« Odpowiedz #11 : 29-12-2012, 12:42 »

O pobycie Nieboraczka w sanatorium i korzyściach z tego wynikających możecie posłuchać na stronie fundacji
http://www.Bioslone.pl/aneta_o_pobycie_w_sanatorium
Zapisane

Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #12 : 29-12-2012, 14:47 »

Potwornie drogi ten pobyt - zwykły śmiertelnik nie jest w stanie zebrać takich środków na pobyt. Na stronie tego Ośrodka jest informacja, że pobyt może być również finansowany na koszt NFZ. Może Nieboraczek korzytać po części z NFZ i dodatkowo z naszą pomocą prywatnie jeśli jest taka możliwość. Dłuższy pobyt szybciej doprowadzi do zdrowia.
« Ostatnia zmiana: 29-12-2012, 14:49 wysłane przez Domi5 » Zapisane
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #13 : 30-12-2012, 00:37 »

Można się domyślić jak wygląda pobyt na koszt NFZ...
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #14 : 30-12-2012, 01:53 »

Kolejne fragmenty rozmowy z Anetą o kosztach http://www.Bioslone.pl/aneta_koszt_sanatorium

I o korzyściach http://www.Bioslone.pl/aneta_o_pobycie_w_sanatorium
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #15 : 30-12-2012, 11:27 »

Można się domyślić jak wygląda pobyt na koszt NFZ...

Myślałam, że wszystkich chorych traktują tak samo w takim ośrodku i nie ma znaczenia czy prywatnie czy z NFZ, ale widać naiwna jestem. confused
« Ostatnia zmiana: 31-12-2012, 09:29 wysłane przez Agnieszka » Zapisane
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #16 : 30-12-2012, 11:46 »

Można się domyślić jak wygląda pobyt na koszt NFZ...
Myślałam, że wszystkich chorych traktują tak samo w takim ośrodku i nie ma znaczenia czy prywatnie czy z NFZ, ale widać naiwna jestem. confused

Ja tego oczywiście nie wiem, ale nie chce mi się wierzyć, że jest tak, jak piszesz.
« Ostatnia zmiana: 31-12-2012, 09:30 wysłane przez Agnieszka » Zapisane
Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #17 : 30-12-2012, 12:08 »

W sanatoriach jest w tej chwili bardzo silne zróżnicowanie na 'kasty' pacjentów - kuracjuszy w zależności z jakiej puli są opłacani.  Wszystkim rządzi pieniądz.
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Rif
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 1/12/2010
Wiedza:
Wiadomości: 500

« Odpowiedz #18 : 30-12-2012, 13:12 »

Potwornie drogi ten pobyt - zwykły śmiertelnik nie jest w stanie zebrać takich środków na pobyt.

Dlatego staramy się zebrać te pieniądze. Akcja jest zaplanowana do końca roku i ma przy okazji wypromować wygodny system wpłacania środków dla fundacji - siepomaga.pl. Fundacja Biosłone ma stały kontakt z Anetą za pomocą skype. Wiemy, że obecny pobyt w ośrodku jej bardzo pomaga, co staramy się prezentować Wam w nagraniach dźwiękowych.
Obecny stan środków zebranych za pomocą Siepomaga.pl wynosi: 470zł (466.26zł).

Dodatkowo Fundacja Biosłone z puli uzyskanej z odpisów podatkowych będzie pomagać Anecie w jej staraniach o odzyskanie zdrowia.
« Ostatnia zmiana: 03-01-2013, 21:50 wysłane przez Rif » Zapisane
Nieboraczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 45
MO: 07.07.2011- kwiecień 2012
Wiedza:
Wiadomości: 716

« Odpowiedz #19 : 30-12-2012, 13:24 »

Potwornie drogi ten pobyt - zwykły śmiertelnik nie jest w stanie zebrać takich środków na pobyt. Na stronie tego Ośrodka jest informacja, że pobyt może być również finansowany na koszt NFZ. Może Nieboraczek korzytać po części z NFZ i dodatkowo z naszą pomocą prywatnie jeśli jest taka możliwość. Dłuższy pobyt szybciej doprowadzi do zdrowia.
Można się domyślić jak wygląda pobyt na koszt NFZ...
Można się domyślić jak wygląda pobyt na koszt NFZ...

Myślałam, że wszystkich chorych traktują tak samo w takim ośrodku i nie ma znaczenia czy prywatnie czy z NFZ, ale widać naiwna jestem. :-/

Wszyscy chorzy traktowani są tak samo, czyli dobrze, bez względu na formę płatności. Forma płatności ma wpływ tylko na dostępność terminu pobytu. Dlaczego skorzystałam z formy pełnopłatnej będzie w Radiobiosłone, byłam zmuszona, bo musiałam jak najszybciej. Za ten pobyt płacę z subkonta, z z PTSR czyli 1 % przekazany przez ofiarodawców. Kwota jest duża a subkonto wyczerpywalne.
Zapisane

Strony: [1] 2 3 4   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!