Niemedyczne forum zdrowia
19-04-2024, 12:05 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nic nie pomaga. O CO TU CHODZI?  (Przeczytany 31228 razy)
Garden
***

Offline Offline

MO: 2.02.2014
Wiadomości: 29

« Odpowiedz #40 : 09-01-2013, 15:55 »

--> Poszukująca,
widzę, że wątek psychiki dotyczy również Ciebie. Jak wspominałem, u mnie są to lęki, niepokój, bezsenność, zmęczenie, depresja. Widzę, że jesteś tu od dłuższego czasu. Czy skrupulatnie stosowałaś się do reguł Bioslone?

« Ostatnia zmiana: 09-01-2013, 19:10 wysłane przez Agata » Zapisane
Poszukująca
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 39
MO: 15.02.2011-z przerwami, 04-07.2012; 01.01.2013, ostateczna rezygnacja ze względu na ciągle pogarszający się stan zdrowia
Wiedza:
Skąd: Ruda Śląska
Wiadomości: 546

« Odpowiedz #41 : 12-01-2013, 22:18 »

Garden niestety miałam wiele wzlotów i upadków, bardzo ciężko wychodzę z różnych złych przyzwyczajeń (słodycze, chleb, kawa). Ale u mnie wszystko utrudniło się w czasie ciąży i karmienia, co Ciebie nie dotyczy (-:
Z najgorszych stanów wyszłam jeszcze przed poznaniem bioslone, poprzez aktywność fizyczną, rozmowy, zdrowsze odżywianie. Później jak już zaczęłam przygodę z bioslone też bywało różnie, ale był też okres bardzo szczęśliwy, potem hormony trochę namieszały. Teraz też mam różne lęki, wszystko widzę w czarnych barwach, jestem ciągle zmęczona, ale ogólnie da się żyć. Mam nadzieję, że dzięki bioslone nie upadnę już tak nisko jak kiedyś. Jestem pewna, że zastosowanie zasad tu opisanych wyciągnie Cię z twoich problemów, tylko nie poddawaj się przy niepowodzeniach. Każdy dzień zaczynaj od nowa.
Zapisane

Poszukująca
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!