Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 22:39 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Szczepionki raz jeszcze  (Przeczytany 27303 razy)
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #20 : 16-01-2014, 19:50 »

Tak, zauważyłam tę zależność. Nie wiem czy pisałam o tym na tym forum, z pewnością pisaliśmy o tym na szczepienia.org (w sumie to forum nie jest poświęcone szczepieniom, więc za wiele tu na ten temat nie piszę).
Interesjące sa też dane na temat tzw. śmierci łóżeczkowej i nieszczepienia noworodków (szczególnie nagłośniona była sprawa w Japonii).
Zapisane
Tomasz_Dangel
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2008
Wiadomości: 1.079

« Odpowiedz #21 : 17-01-2014, 07:44 »

Tak, zauważyłam tę zależność. Nie wiem czy pisałam o tym na tym forum, z pewnością pisaliśmy o tym na szczepienia.org (w sumie to forum nie jest poświęcone szczepieniom, więc za wiele tu na ten temat nie piszę).
Interesjące sa też dane na temat tzw. śmierci łóżeczkowej i nieszczepienia noworodków (szczególnie nagłośniona była sprawa w Japonii).

Proszę o link chętnie przeczytam co Pani na ten temat napisała.
Badania nt. SIDS i szczepień właśnie podałem powyżej (w języku angielskim). O jakich badaniach Pani pisze? Czy właśnie o tych? Jeżeli nie, to proszę o link.
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #22 : 17-01-2014, 15:56 »

Przy okazji badań nt. SIDS, proponuję zgłębić wiedzę o dr Alfredzie Steinschneiderze.

http://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=en&u=http://news.bbc.co.uk/2/hi/health/285765.stm&prev=/search?q%3Ddr%2Balfred%2Bsteinschneider%26hl%3Dpl%26biw%3D1280%26bih%3D832

Jest też film "Kobiety, które niosły śmierć", gdzie bohaterowie wspominają o badaniach doktora. Niestety nie mogę wrzucić linku, bo nie mogę filmu znaleźć w internecie.
« Ostatnia zmiana: 17-01-2014, 16:08 wysłane przez Machos » Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Tomasz_Dangel
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2008
Wiadomości: 1.079

« Odpowiedz #23 : 17-01-2014, 16:07 »

Badania, które powyżej przedstawiłem wskazują na związek między SIDS a liczbą szczepionek.
Trudno przypuszczać, żeby przyczyną zgonów niemowląt, które dostają dużo szczepionek było dzieciobójstwo spowodowane przez rodziców. Dlaczego rodzice dzieci, które otrzymują więcej szczepień, mieliby je częściej zabijać niż rodzice dzieci, które są rzadziej szczepione? Takie przypuszczenie to absurd.
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #24 : 17-01-2014, 16:44 »

Badania doktor kontynuował pomimo wyraźnego sprzeciwu pielęgniarek, które wyraźnie sugerowały mu, że owa matka http://en.wikipedia.org/wiki/Waneta_Hoyt, jest dzieciobójczynią. Zwracały uwagę na jej bardzo podejrzane zachowanie i wiedziały, że kolejne dziecko odesłane do domu, do kliniki już nie wróci, bo umrze. Doktor nie chciał tego słuchać. O tym jest mowa w filmie.

Nasuwa się pytanie, jak to się miało do rzeczywistości w tamtych czasach, kiedy dr przyznano na badania 4,5 mln dolarów, (były to lata 70 - e ubiegłego wieku, więc pieniądze potężne). Czy można wykluczyć inne przypadki? Tego pewnie się nie dowiemy, ale jest to fakt, który jak widać, teraz próbuje się wymazać z informacji. Badania przyjęto na całym świecie z wielką aprobatą, więc mamy SIDS.

Badania, które powyżej przedstawiłem wskazują na związek między SIDS a liczbą szczepionek.

A skoro mamy SIDS, możemy doszukiwać się związku po szczepieniach.
« Ostatnia zmiana: 17-01-2014, 17:02 wysłane przez Machos » Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Tomasz_Dangel
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2008
Wiadomości: 1.079

« Odpowiedz #25 : 18-01-2014, 08:06 »

Darku, znam tę historię. Po co mieszać dzieciobójstwo ze szczepieniami? Ten wątek jest o szczepieniach, a nie o zabijaniu dzieci przez rodziców. Z przytoczonych badań nie wynika, że szczepienia odpowiedzialne są za wszystkie przypadki SIDS, ale że istnieje związek statystyczny między ryzykiem SIDS a liczbą szczepień. Czy to rozumiesz?
Część zgonów niemowląt jest prawdopodobnie spowodowana przez szczepienia, część przez świadome zabójstwa, a część z innych przyczyn.
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #26 : 20-01-2014, 16:41 »

Moim celem było przypomnienie czytelnikom tego wątku o innych badaniach nt. SIDS, podkreślam, przy okazji waszej dyskusji (post 22).

Co do istnienia związku między ryzykiem SIDS a liczbą szczepień, chętnie przeczytam, jeżeli coś na ten temat napisano na szczepienia.org.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Lenka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: 01.07.09
Skąd: Bydgoszcz
Wiadomości: 567

« Odpowiedz #27 : 06-07-2014, 22:49 »

http://www.pocztazdrowia.pl/nowy-adiuwant-w-szczepionkach-wrogiem-noworodkow/
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!