Niemedyczne forum zdrowia
28-04-2024, 02:20 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: MO a pieprzyki  (Przeczytany 26358 razy)
scorupion
« Odpowiedz #20 : 26-09-2013, 12:35 »

Skąd pewność, że od ostropestu?
Zapisane
Dandi
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 333

« Odpowiedz #21 : 26-09-2013, 22:47 »

Sprawdziłem, sprawdzałem metodą prób i błędów wiele razy. To po prostu widać. Jestem na 100% pewny. Pisaliśmy o tym w styczniu tego roku. Zapomniałem o sprawie licząc, że jakoś się ustabilizuje. Ale dużo rzeczy wskazuje na niewydolność tamtego rejonu, woreczka żółciowego albo wątroby. Prawie codzienne kłucie w tym miejscu, niestrawność po każdym posiłku, upijanie się 3 drinkami, pieprzyki po ostropeście, napady złości i nerwów bezpośrednio po wypiciu dużej ilości oleju z oliwek i cytryną na czczo (30 mil na 30 mil). Zrobiłem sobie taki 2 dniowy eksperyment. Dopiero na wieczór zeszło ze mnie ciśnienie.

Dlatego chciałbym się dowiedzieć jak ostropest ma się do pieprzyków.
Zapisane
Helpme
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Skąd: Texa's
Wiadomości: 110

« Odpowiedz #22 : 21-11-2013, 21:17 »

Nikt nic nie wie?
Zapisane
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #23 : 22-11-2013, 08:12 »

W świetle tego co piszesz, ostropest powoduje u Ciebie spowolnienie pracy wątroby, a przez to wyrzut pieprzyków. Z drugiej strony wielokrotnie słyszałem, że po ostropeście ludzie odczuwają senność. Jeżeli ostropest wspomagał by prace wątroby, powinno to powodować przypływ sił z powodu lepszej utylizacji. 
Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
Tashideley
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 15.03.2013 z przerwami, DP 2.04.2013, KB 15.04.2013
Wiedza:
Wiadomości: 582

« Odpowiedz #24 : 03-02-2014, 01:27 »

Na kręgosłupie wyskoczyło kilka niezłych "kulek" przez co niektórych już gotowe do wycięcia.

Dandi, jak wyglądają te Twoje kulki?
Mnie na plecach w okolicy kręgosłupa pojawiły się w zeszłym roku dwie wypukłe czarne kropeczki. Nigdzie indziej nie mam tego typu pieprzyków - inne zazwyczaj są większe i brązowe.
Od kiedy stosuję MO zauważyłam też większą ilość czerwonych pieprzyków na brzuchu...
Czy należy się tym przejmować i coś zmienić w strategii czy też traktować to jako naturalny objaw oczyszczania?
Zapisane
Dandi
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 333

« Odpowiedz #25 : 03-02-2014, 17:27 »

Te kulki to po prostu pieprzyki. Tylko 3 razy większe. Na brzuchu, klatce piersiowej, ramionach, twarzy, cały czas mnie wysypuje. Wpierw czerwona kropka a po kilkunastu dniach tworzy się pieprzyk.

Też się chętnie dowiem, czy to naturalny proces oczyszczania. :-)
Zapisane
Tashideley
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 15.03.2013 z przerwami, DP 2.04.2013, KB 15.04.2013
Wiedza:
Wiadomości: 582

« Odpowiedz #26 : 03-02-2014, 20:03 »

Te moje kuleczki są maluteńkie - wyglądają jak jakiś mini kleszcz. Inne pieprze to standard.
Przy okazji pytanie - czy zgodnie z zasadami biosłonejskimi podejrzane pieprze należy badać i wycinać czy zostawić w spokoju?
Zapisane
Misiek
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję
Wiadomości: 448

« Odpowiedz #27 : 03-02-2014, 22:05 »

Tashideley- ja jestem cała zapieprzona na maxa. Kiedyś, gdy jako studentka miałam rutynową kontrolę lekarską, konował na widok tych pieprzy - wysłał  mnie do onkologa. Tam, bez żadnego znieczulenia wyrwali mi próbki tych pieprzyków i stwierdzili, że to nic takiego - tylko, albo źle funkcjonująca wątroba, albo uczulenie na detergenty.

I co ciekawe - na miejscu żywcem wyrwanych fragmentów skóry zaczęły się tworzyć guzki, które początkowo się powiększały. Dopiero, teraz po wieku latach guzki się zmniejszyły i są prawie niewidoczne.
« Ostatnia zmiana: 03-02-2014, 22:18 wysłane przez Misiek » Zapisane

Szukaj wyjaśnienia w przyczynie, organizm sam jest najlepszym lekarzem - Platon
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!