Niemedyczne forum zdrowia
24-04-2024, 23:36 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Denver - utracone zdrowie z powodu narkotyków. Co dalej?  (Przeczytany 119423 razy)
Denver
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
MO: 1.01.2013
Skąd: Łódzkie
Wiadomości: 285

« Odpowiedz #40 : 03-01-2013, 16:15 »

Na początku była marihuana, spodobało mi się. Później amfetamina, też mi się spodobało. Szkoda, tylko że nie znałem w tym umiaru i, że w ogóle tego spróbowałem. Miałem, wtedy słabość do narkotyków. Podobały mi się odczucia jakich mi dostarczały. A sięgnąłem po nie, za namową znajomego. Jak to mówią, wszystkiego w życiu trzeba spróbować (może poza niektórymi używkami), bo później za chwilę euforii i radości można sobie narobić więcej szkody niż pożytku.
« Ostatnia zmiana: 03-01-2013, 16:36 wysłane przez Rif » Zapisane
Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #41 : 03-01-2013, 16:17 »

A głębiej? Jak myślisz, dlaczego szukałeś radości w tej chemii? Mało miałeś tej naturalnej?
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Denver
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
MO: 1.01.2013
Skąd: Łódzkie
Wiadomości: 285

« Odpowiedz #42 : 03-01-2013, 16:32 »

Wcześniej wcale nie interesowałem się zdrowiem. Nie myślałem również, jakie procesy zachodzą w moim ciele za sprawą działania narkotyku. Nie działa on, bowiem na takiej zasadzie, że daje samą radość i nie zabiera nic w zamian.

Ma, bowiem destrukcyjny wpływ na pracę całego organizmu od mózgu po wszystkie komórki naszego ciała kończąc. Źle się odżywiałem, warzyw i owoców nie jadłem wcale, dla mnie istniały tylko fast foody i wysoce przetworzona już gotowa żywność.

Więc miałem niedobory, a niedobory wpływają nie tylko na podaż witamin i minerałów, ale między innymi na pracę neuroprzekaźników. Więc myślę, że brakowało mi między innymi związków, które wydzieliłby u mnie taki napływ endorfin, jaki powodowała amfetamina.

Odpowiedź jest jednoznaczna: sztuczna radość, jaką dawała mi amfa była moim powodem brania narkotyków. Bo nie miałem żadnej radości. Nic mnie nie cieszyło i nie próbowałem jej szukać naturalnymi sposobami. Do tego doszło nie odpowiednie towarzystwo. Inaczej skończyć się chyba to nie mogło. Cieszę się, że żyję i mogę walczyć dalej. Nie chciałbym umrzeć jako ćpun.
« Ostatnia zmiana: 03-01-2013, 17:52 wysłane przez Agnieszka » Zapisane
Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #43 : 03-01-2013, 16:40 »

My również się cieszymy. smile
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Denver
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
MO: 1.01.2013
Skąd: Łódzkie
Wiadomości: 285

« Odpowiedz #44 : 03-01-2013, 16:57 »

Na razie wprowadziłem w swoje życie MO, KB i zakrapiam nos alocitem. Minęły dopiero 3 dni od stosowania tych zasad a już wczoraj bolał mnie brzuch po MO i dziś też. Nie jestem na sto procent pewny czy to po niej, ale wcześniej tak nie miałem a diety zbytnio nie zmieniłem. Stolec w konsystencji dzisiaj całkiem inny, ale nie wiem czy wypada tu o tym mówić.msn-wink
Zapisane
Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #45 : 03-01-2013, 17:01 »

O stolcu również u nas można (i napisać i poczytać).smile
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Rif
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 1/12/2010
Wiedza:
Wiadomości: 500

« Odpowiedz #46 : 03-01-2013, 17:03 »

Denver, jaką dawkę MO stosujesz?
« Ostatnia zmiana: 25-04-2013, 20:00 wysłane przez Rif » Zapisane
Denver
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
MO: 1.01.2013
Skąd: Łódzkie
Wiadomości: 285

« Odpowiedz #47 : 03-01-2013, 17:05 »

Polecaną na forum. Aloes rozrabiany wodą w stosunku 1:1 10ml, oliwa z oliwek 10ml, cytryna 10ml
Zapisane
Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #48 : 03-01-2013, 17:05 »

Zaczynamy od 1/4 dawki.
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Whena
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 44
MO: 01.10.2009
Wiedza:
Skąd: Łódź
Wiadomości: 1.254

« Odpowiedz #49 : 03-01-2013, 17:07 »

http://portal.bioslone.pl/oczyszczanie/mikstura
"Aby uniknąć zbyt gwałtownej reakcji organizmu na początku, kurację lepiej jest rozpocząć od ¼ zalecanej dawki, następnie po tygodniu, dwóch (gdyby wystąpiły gwałtowne reakcje to później, po ich ustąpieniu), można zwiększyć ilość składników do ½ pełnej dawki. Następnie, stosując te same środki ostrożności, można zwiększyć ilość składników do ¾ pełnej dawki. Dopiero gdy ta ilość nie wywoła zbyt gwałtownych reakcji (albo miną), można zastosować pełną zalecaną dawkę."
Zapisane
Angelikaa84
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 09.10.2022
Wiadomości: 200

« Odpowiedz #50 : 03-01-2013, 17:08 »

Cytat
(...)a diety zbytnio nie zmieniłem.

A szkoda, cóż wolisz powoli, najpierw MO i KB, jak kto woli, proponuję w tym czasie poczytać wnikliwiej jednak o DP i ZZO, a jeśli zrobisz to skrupulatnie i ze zrozumieniem, zdecydujesz się i na ten sposób odżywiania i pewnie będziesz żałował, że nie zdecydowałeś się wcześniej, albo i nie... Zobaczymy...

Powodzenia smile
Zapisane
Rif
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 1/12/2010
Wiedza:
Wiadomości: 500

« Odpowiedz #51 : 03-01-2013, 17:09 »

Powinieneś MO wprowadzać stopniowo. Polecamy rozpoczęcie dawki od 2,5ml każdego składnika i stopniowo ją zwiększać. Boli Cię brzuch to zmniejszasz dawkę lub odstawiasz na kilka dni. Poczytaj portal zanim coś zaczniesz stosować, spiesz się powoli bo wyjdzie z tego wiele niedobrego.
Zapisane
Denver
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
MO: 1.01.2013
Skąd: Łódzkie
Wiadomości: 285

« Odpowiedz #52 : 03-01-2013, 17:19 »

Tak jest czytałem o 1/4 dawki, ale myślałem że twardziel ze mnie i od razu przystąpię do całej, jak widać nie ma co się spieszyć. Jutro będę lał po 2,5 ml bo zachodzą gwałtowne reakcje. Z pozoru niewinnie wyglądająca miksturka jednak klepie dobrze.
« Ostatnia zmiana: 03-01-2013, 17:54 wysłane przez Agnieszka » Zapisane
Denver
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
MO: 1.01.2013
Skąd: Łódzkie
Wiadomości: 285

« Odpowiedz #53 : 03-01-2013, 18:08 »

Ludzie! Właśnie wróciłem z WC, zeszły ze mnie okropnie śmierdzące złogi, których nawet stosowanie lewatyw nie potrafiło usunąć a to zaledwie po 3 dniach stosowania MO. Jestem w szoku!
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #54 : 03-01-2013, 18:32 »

Jak wyglądały?
Zapisane
Denver
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
MO: 1.01.2013
Skąd: Łódzkie
Wiadomości: 285

« Odpowiedz #55 : 03-01-2013, 18:38 »

Pozwijane kłębki, jak brudne kluski, kiedy poruszyłem je patykiem były to paski długości ok 8 cm.
Od razu po tym wypróżnieniu ból, który towarzyszył mi wczoraj i dziś minął. Zobaczymy co będzie dalej.
Zapisane
Denver
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
MO: 1.01.2013
Skąd: Łódzkie
Wiadomości: 285

« Odpowiedz #56 : 14-01-2013, 05:27 »

Kurde dopadł mnie klęcz karku i trzyma już kilka ładnych dni. Nie mogę ruszać głową, bo pojawia się ból, który promieniuje do kręgosłupa. Około roku temu też miałem to dziadostwo i lekarze szprycowali mnie zastrzykami z ketanolu. Macie jakieś inne propozycje jak w inny naturalny sposób można sobie pomóc w tej dolegliwości? Wątpię żeby to miało związek ze stosowaniem MO.
 
Po prostu kilka nocy temu źle spałem, czasami mam takie dni, że w ogóle nie śpię całą noc. Mimo, że mam cały czas zamknięte oczy za nic w świecie nie mogę usnąć. 
Zapisane
Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #57 : 14-01-2013, 07:41 »

Nagrzewaj chore miejsce czy możesz, a najlepiej gorącą solą.
 http://portal.bioslone.pl/porady-medycyny-ludowej/oklady-z-goracej-soli
Przydałby się również głęboki, dobry masaż. Spróbuj wytrzymać bez leków p/zapalnych, bo one bardzo toksykują organizm. Potrafią również silnie uczulać.
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Sting
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 3.08.10 (Break od 01.10)
Skąd: Warszawa/UK
Wiadomości: 617

« Odpowiedz #58 : 14-01-2013, 08:28 »

Denver, też mam często taki ból, tylko że z coraz mniejszym nasileniem i nic z tym nie robię. Ewentualnie masaż. To samo przechodzi bardzo szybko. Jednak MO działa szybciej niż myślałem. Niektórzy muszą długo czekać na takie porządki. Jesteś na dobrej drodze, ale pamiętaj o pauzach.
« Ostatnia zmiana: 14-01-2013, 18:54 wysłane przez Agata » Zapisane

Pragmatism
Denver
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
MO: 1.01.2013
Skąd: Łódzkie
Wiadomości: 285

« Odpowiedz #59 : 14-01-2013, 17:47 »

Nie pochwaliłem wam się, że w MO wciągnąłem również mamę. Pije kielicha codziennie rano, a po południu poprawia KB. Chciałbym jeszcze namówić ją na odstawienie glutenu i być może także na DP.  

U niej infekcja nastąpiła bardzo szybko, już po 8 dniach od wdrożenia MO i KB. 8 dnia dostała chrypy a następnego kaszel i zaczęło ją boleć gardło. Zacząłem jej polewać po 5ml każdego składnika. Ale zażyczyła sobie po 10ml. Widząc, że twarda z niej i uparta sztuka, no to bach po 10ml. Tak jak mówiłem, na efekty nie trzeba było długo czekać. Dzisiaj czuje się lepiej, mówi, że gardło przestało boleć, ale ból przeniósł się na nogę. Uprzedziłem ją, że ma nie brać żadnych leków przeciwbólowych, rutinoskorbinów czy innych specyfików, bo tak właśnie ma być. Wytłumaczyłem, że organizm sam musi odchorować i oczyszcza się poprzez infekcję, a biorąc leki opóźnia proces oczyszczania i blokuje tym samym swój powrót do zdrowia.

Ale dobra, to chyba mój temat powrotu do zdrowia a nie mamy, hehe. Jeśli chodzi o mnie, to na razie codziennie z rana po przebudzeniu piję MO i w ciągu dnia KB (jeden lub dwa). Ponadto pożegnałem gluten.

Rano na śniadanie przeważnie jajecznica, cebulka z soczewicą na szczypiorku albo z porem. Po południu do pracy przynoszę w słoiku jakąś własnoręcznie przygotowaną sałatkę, wszyscy na mnie patrzą jak na kosmitę i mają niezłą zlewkę, minie chyba trochę czasu nim się przyzwyczają. Jestem o krok, aby wprowadzić DP Etap 1, ale gdzieś nie mogę się zabrać. Coś mnie blokuje, kiedy widzę jak moje menu stało by się znacznie okrojone, a wierzcie mi, że już jest, bo rezygnując z glutenu zrezygnowałem z wielu przetworów, które wcześniej jadłem. Mój jadłospis stał się tak ubogi, że już zleciałem 1,5 kg a muszę przyznać, że chudnę bardzo szybko. Być może jest to w jakiś sposób spowodowane anemią (mam stwierdzony duży niedobór żelaza). Zrezygnowałem również z białek zwierzęcych nie całkowicie, ale jadam raz lub dwa razy na tydzień, co wcześniej było niemożliwe. Ograniczyłem także ćwiczenia, bo wolny czas pokładam niestety w celebrowanie posiłków. Eh, dietowy zawrót głowy. Próbowałem już niemal wszystkiego by dojść do zdrowia, ciekaw jestem, czy kiedyś odnajdę właściwą drogę, swoje Eldorado.
« Ostatnia zmiana: 14-01-2013, 19:00 wysłane przez Agata » Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!