Niemedyczne forum zdrowia
26-10-2020, 13:57 *
Witamy, Go嗆. Zaloguj si lub zarejestruj.
Czy dotar do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj si podaj帷 nazw u篡tkownika, has這 i d逝go嗆 sesji
Aktualno軼i: Sklep Bios這ne --> wejd

Strona g堯wna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj si Rejestracja  
Strony: [1]   Do do逝
  Drukuj  
Autor W徠ek: Kolejna broszura Fundacji Bios這ne  (Przeczytany 13908 razy)
Machos
*

P貫: M篹czyzna
MO: 01-04-2007
Sk康: Skierniewice
Wiadomo軼i: 2.304

« : 07-01-2013, 17:32 »

W tym roku Fundacja Bios這ne wyda kolejn broszur, kt鏎ej celem b璠zie propagowanie przez nas odpowiedzi na niekorzystne zmiany, kt鏎e zasz造 w dzisiejszym 鈔odowisku, a kt鏎e s przyczyn nieszczelno軼i pierwszej linii obrony, a co za tym idzie, powstawania chor鏏. Odpowiedzi t jest misktura oczyszczaj帷a, kt鏎 doskonale zna ju wielu z nas.

Broszura b璠zie powstawa豉 z udzia貫m Bios這nejczyk闚, kt鏎zy stosuj帷 MO zyskali zdrowie, utrzymuj sw鎩 organizm w dobrej kondycji. Kr鏒ko m闚i帷, chcemy w broszurze przedstawi czytelnikowi Wasze 鈍iadectwo zmian 篡cia na lepsze, korzy軼i jakie ze sob niesie picie MO.

Zatem ka盥y z Was, kto ma ju odpowiedni sta picia mikstury i korzy軼i zdrowotne, mo瞠 je przedstawi  w tym w徠ku, przypomnie link, w kt鏎ym opisywa korzy軼i zdrowotne, b康 chce co od siebie jeszcze napisa, by m鏂 nam u豉twi wydanie broszury.

Wasze wpisy z tego w徠ku chcemy umie軼i w broszurze, b璠 podstaw do napisania broszury, zatem kto chce by bohaterem broszury, niech pisze w tym w徠ku, a fragmenty z pewno軼i wykorzystamy.

Pisz, 瞠by軼ie napisali w tym w徠ku o korzy軼iach z picia MO, bo wtedy b璠ziemy wiedzieli, kto jest ch皻ny wzi望 udzia w kolejnym przedsi瞝zi璚iu fundacji, tym samym wyra瘸 zgod na upublicznienie swojej osoby, nie tylko ukrytej pod forumowym nickiem.

Osobn spraw jest wymy郵enie tytu逝 broszury, kt鏎y przyci庵nie, zainteresuje czytelnika. O tym wi璚ej w tym w徠ku http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=25253.msg177196#msg177196
« Ostatnia zmiana: 07-01-2013, 17:40 wys豉ne przez Machos » Zapisane

Zamiast si bada, lepiej wypi mikstur oczyszczaj帷, najlepsze 鈍iadectwo badania organizmu, kt鏎e w przypadku istniej帷ych chor鏏 wida po objawach. Machos.
Spokoadam

MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
NIA: 08.02.2013
Wiedza:
Sk康: K璠zierzyn Ko幢e
Wiadomo軼i: 849

« Odpowiedz #1 : 07-01-2013, 20:00 »

To jest bardzo dobry pomys.

Dopad這 mnie zdrowie.
Machos
*

« Odpowiedz #2 : 07-01-2013, 22:09 »

Tak by這:

Mnie zdecydowanie m璚zy i to w豉郾ie nie ka盥ego dnia dodatkowy skurcz serca i to taki zaskakuj帷y. Czasem tu po przeskoczeniu serca jak ja to nazywam na kilka sekund akcja przyspieszona i koniec. Wszystko wraca do normy.

Co zauwa篡貫m ? Ja nie mog si przeje嗆 tzn. kiedy jeszcze nie jestem najedzony odk豉dam 造磬, bo wiem,瞠 b璠 mia przy酥ieszone bicie serca, 瞠 wtedy w豉郾ie mo瞠 mi "wyskoczy".

Obudzi貫m si i prze篡貫m co okropnego ze swoim cia貫m. Chcia貫m si podnie嗆 z fotela i ledwo to zrobi貫m. Nie czu貫m cia豉, taki by貫m odr皻wia造, ale nie by這 to mrowienie. Nic z tych rzeczy. Ja maca貫m, masowa貫m sobie r璚e, bo ich nie czu貫m. Tu這wia nie czu貫m. Nie mia貫m nigdzie 瘸dnego b鏊u. Tylko ta niemoc. Czu貫m si pijany, taki t瘼y w g這wie, gdzie tam wewn徠rz g這wy g喚boko.

To jest takie wra瞠nie, jak dosta豚y zastrzyk nasenny i zaczyna powoli dzia豉. Pr鏏ujesz co zrobi i nie mo瞠sz. Nie mia貫m kontroli nad w豉snym cia貫m przez oko這 15 minut. Mi窷nie odmawia造 pos逝sze雟twa. Zacz掖em masowa r璚e, szczypa. Jakie to okropne uczucie, wra瞠nie dotykania obcego cia豉, a dotykasz swojego. wtedy ju chodzi貫m po pokoju. W t i z powrotem chodzi貫m. Zacz掖em napr篹a mi窷nie.

Mam i to nie raz, nie dwa uczucie sztywnych mi窷ni. U mnie wyra幡ie tzw. faza nerwowo-mi窷niowa jest w toku. To w豉郾ie trwa i jest bardziej wzmo穎ne.

Oko這 dwunastej przysn掖em i spa貫m tak z godzin. Do pracy id po siedemnastej, wi璚 mia貫m to szcz窷cie, 瞠 mog貫m. Do drzemki si nie zmusza貫m, samo mnie zmog這. Teraz wiadomo jak to po drzemce, jestem odr皻wia造. Mia貫m kiedy takie odr皻wienie, ale to nie manifestowa這 si a tak. Mnie chodzi o t niemoc, kt鏎 mam i obserwuj, co zrobi m鎩 organizm.

Nie chodzi mnie  o straszenie kogokolwiek, bo ka盥y z nas ma, mia jakie objawy naprawy organizmu. No nie padam na pod這g, wi璚 nie panikuj a MO rano oczywi軼ie dzisiaj by這. Z drugiej strony mo瞠 wreszcie sko鎍zy si to jakim przezi瑿ieniem ? Nie wiem. Jedno pewne, wychodzi wyp豉ta za 33 lata 篡cia w niewiedzy, to i si badziewia uzbiera這. Prze篡wam to a jak瞠. Ka盥y chce mie si喚, moc a ja jej nie mam. Dodam, 瞠 bola造 mnie mocno nogi od stycznia. Teraz s momenty,瞠 nie mam b鏊u, oczywi軼ie czasem b鏊 si pojawi. Z tego si ciesz, 瞠 co si klaruje. Zamiast b鏊u, s dr皻wienia i to po ca這軼i cia豉. No i w tej mojej g這wie jestem taki t瘼y, lekko pijany, cho w g這wie si nie ko逝je.

Czasem mam dodatkowy skurcz serca, ale jest delikatnieszy i pojawia si raz na kilka dni.

Po dwunastej przez  jedn minut (siedzia貫m przy komputerze), serce powariowa這. Zacz窸o si arytmi, zamieraniem na oko這 10 sekund. Musia貫m wsta, g喚biej zacz掖em oddycha, postara貫m si nie panikowa. Po nier闚nym biciu, serce zacz窸o si rozp璠za, jak to m闚imy, ko豉ta. Oko這 120 na minut przez kolejne dwadzie軼ia sekund. Wreszcie zacz窸o si uspokaja. Po minucie usiad貫m i zacz掖em analizowa.

畝l za grzechy:

Do ko鎍a 篡cia b璠 瘸這wa tylko jednego i to m闚i z czystym sumieniem. 畝逝j, 瞠 nie dane by這 mi pozna tak w istocie prostej w dzia豉niu Mikstury Oczyszczaj帷ej a przynosz帷ej tak pozytywne efekty w dochodzeniu do zdrowia. Nie musia豚ym wtedy wyci望 migda堯w albo te czy軼i, otwiera zatok szcz瘯owych. Wiem, 瞠 nie jestem pierwszy ani ostatni, kt鏎y tak pomy郵i. Mistrzu dobrej nocy, bo nied逝go s這鎍e wstaje, super suplement, tylko zapomnia貫m nazwy firmy, kt鏎a je wyprodukowa豉.

Korzy軼i:

Nerwicy ju od dawna nie miewam. Wiesz, jak soma ma coraz mniej toksyn, to i m霩g inaczej pracuje. To ju zas逝ga MO, i KB. Do DP mocno si nie stosowa貫m, bo generalnie kierowa貫m si zasad, 瞠 jak ju j瞛yk ma uciec mi w d... , to po prostu jad貫m.

Grawo pociesz Ci, bo serca nie mam, to znaczy nie czuj 瘸dnej niemiarowo軼i. Ostatnio m鎩 "kaszel" stary dwudziestoletni polonez zgas na skrzy穎waniu i nie mog貫m go uruchomi. Przepchn掖em to bydl sam na chodnik. Rok temu poprosi豚ym o pomoc. Przyjdzie moment to napisz o sobie w korzy軼iach i podzi瘯owaniach dla MO.

Nareszcie!!!

Przysz豉 niespodziewanie, nie pyta豉 si o zdanie.
Po prostu wprosi豉 si w 篡cie moje, by uporz康kowa w organizmie swoje.
Wniwecz posz造 na najbli窺ze dni wszystkie moje plany,
bo le輳 jak ten schabowy na patelni zapiekany. lol

Moja grypa! Po tylu latach! Gor帷zka raz 38, raz 39, wszystko 豉mie.
A ja jestem taki szcz窷liwy, cho bardzo wym璚zony.

Dzi przekopa貫m 這pat z 20 metr闚 kwadratowych ziemi na dzia販e. Obieca貫m synowi gr w pi趾 no積, wi璚 dwie i p馧 godziny poza domem, w ruchu, kiwanie, strza造 na bramk na boisku. M這dy mnie pogoni, jak to dziewi璚iolatek, ale mu obieca貫m. Troch jestem obola造, ale nie wiem, co to znaczy mie chore serce. Momentami nie幢e oddycha貫m, tak mnie ch這pak pogoni, ale zawsze jak pami皻am, w m這do軼i serce wali這 jak szalone, a teraz nic, zupe軟ie nic. Co niesamowitego. Dwa lata temu ledwo wchodzi貫m po schodach, w陰cznie z objawami zej軼ia.

Napisa貫m to dlatego, 瞠by軼ie (kto jeszcze nie czyta) przeczytali m鎩 w徠ek od pocz徠ku.

Cz這wiek 豉two zapomina, wi璚 przenios to na "papier" i napisz, 瞠 m皻闚 w oczach ju prawie nie mam. Sze嗆 lat temu na pocz徠ku drogi do zdrowia widzia貫m ich pe軟o, utrudnia造 w patrzeniu na cokolwiek. Musia貫m si wtedy przyzwyczai, bo co mia貫m zrobi. A tu prosz, jednak organizm sobie z nimi poradzi.

Przypomnia這 mi si, bo tak dobrze mi si niebo obserwowa這 ostatnio.

Pami皻am czasy, kiedy pi貫m KB z dodatkiem ostropestu, by wspom鏂 dzia豉nie w徠roby, a tym samym z豉godzi przelewanie w jelitach, nadprodukcj gaz闚. Dzi bez ostropestu (od jakiego czasu nie mog si zebra, by go kupi) w jelitach nic si nie przelewa, nie bulgocze, nie mam gaz闚!

M康ro嗆 organizmu jest niesamowita do opisania, 瞠by nie powiedzie wspania豉, tylko pozw鏊my, dajmy mu szans, by pos逝cha, co w swojej m康ro軼i nam podpowiada.

Ja nie 獞icz, bo mi si nie chce, nawet nie mam czasu i nie id przyk豉dem g逝pk闚, 瞠 po wyczerpuj帷ym dniu, pe軟ym wyt篹ania umys逝 trzeba si "relaksowa". Padam na 堯磬o i jak mog to 酥i w ci庵u dnia, bo ON mi ka瞠.

A teraz historyjka. W trakcie zabawy z c鏎k w godzinach przedpo逝dniowych, przypierniczy貫m (dobre s這wo, cho powinno by dosadniej) zewn皻rzn cz窷ci stopy o kant drzwi, mo瞠 czego innego. Tak szybko si to potoczy這, 瞠 zapomnia貫m o co. Uderzy貫m, zbi貫m bole郾ie mi窷nie stopy, mocno zabola這 na jakie pi耩 minut. Miejsce wymasowa貫m i zapomnia貫m o zdarzeniu, o stopie i w co ni trafi貫m.

ON nie zapomnia i przypomnia mi o minionym zdarzeniu oko這 dwudziestej, kiedy by貫m w pracy (he, he, dobrze, 瞠 nie jestem g鏎nikiem). Jak? B鏊em w stopie tak mocnym, 瞠 po pracy docz豉pa貫m si do samochodu, bo nie mog貫m chodzi, przyjecha貫m do domu, docz豉pa貫m si do mieszkania (dos這wnie kaleka) i po這篡貫m do 堯磬a. υj b鏊 sta si bardzo intensywny, stopa pulsowa豉, zrobi豉 si wyra幡ie gor帷a, 篡造 zrobi造 si wyra幡ie widoczne, napi皻e. W 鈔odku nocy dosta貫m dreszczy, mo瞠 temperatury (nie chcia這 mi si mierzy). Rano wsta貫m i o dziwo stopa ju nie bola豉, zacz掖em normalnie funkcjonowa. ON wyleczy wszystko noc.

Cytat
Dobrze, 瞠 napisa貫 tego posta, bo pewne rzeczy pouk豉da造 mi si w ca這嗆, mo瞠 tak maj sercowcy ?
Grawo, my郵, 瞠 masz racj. Sercowcy maj pod g鏎k.
υj tak. Ja 鄉iga貫m z kolumnami trzydziestokilogramowymi na czwarte pi皻ro, bo si praca trafi豉.

Wszystko do zredagowania, napisz jeszcze podsumowanie w kt鏎ym momencie.

Kto nast瘼ny zamierza napisa o sobie?
« Ostatnia zmiana: 07-01-2013, 22:12 wys豉ne przez Machos » Zapisane

Zamiast si bada, lepiej wypi mikstur oczyszczaj帷, najlepsze 鈍iadectwo badania organizmu, kt鏎e w przypadku istniej帷ych chor鏏 wida po objawach. Machos.
Live

P貫: Kobieta
MO: 11 kwietnia 2012, syn 7 lat MO od 11 kwietnia 2012
Sk康: Warszawa
Wiadomo軼i: 270

« Odpowiedz #3 : 09-02-2013, 23:15 »

Ch皻nie dopisz si do tego w徠ku.
Ca這嗆 jest opisana tu: http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=22815.0
a w skr鏂ie sprawa wygl康a tak:

M鎩 synek od drugiego roku 篡cia mia przero郾i皻y migda貫k gard這wy. M鏬 oddycha wy陰cznie buzi. Szuka豉m pomocy u wielu lekarzy: laryngolog闚, homeopaty i lekarzy medycyny tybeta雟kiej i medycyny chi雟kiej. Niestety 瘸dna z zastosowanych metod nie przynios豉 rezultat闚, mija造 lata, migda r鏀. W ko鎍u kiedy m鎩 synek mia prawie sze嗆 lat przes豉nia niemal 100% 鈍iat豉 gard豉 a w uszach zbiera豉 si woda. Orzeczenie lekarza o konieczno軼i operacji potwierdza豉 moja obserwacja syna. Wszystkie dost瘼ne metody wydawa造 si wypr鏏owane a nie mo積a by這 pozwoli sobie na dalsze oczekiwanie i przed逝瘸nie tego ekstremalnego stanu. Ustalili鄉y wi璚 termin operacji.

Jednak to ju nieaktualne.

W oczekiwaniu na operacj, w trakcie intensywnej choroby (szkarlatyna, wirus闚ka gard豉 i zapalenie w瞛堯w ch這nnych razem) postanowi豉m zastosowa podej軼ia do zdrowia Bios這ne. To by豉 wa積a decyzja, oznacza豉 radykaln zmian. Uzna豉m, 瞠 organizm poprzez chorob rzeczywi軼ie si oczyszcza i zamiast przeszkadza w tym blokuj帷ymi objawy i ca造 proces lekami, stara豉m si pomoc, albo raczej nie przeszkadza. Dawa豉m wod do picia i zastosowa豉m monodiet ( podczas wysokiej gor帷zki - kt鏎ej nie zbija豉m - syn wcale nie mia ochoty je嗆, jednak z czasem - a trwa這 to w sumie prawie miesi帷 - oczywi軼ie jad).  Po wyzdrowieniu od 11 kwietnia 2012 roku synek zacz掖 pi mikstur oczyszczaj帷, a z jego diety ca趾owicie wy陰czy豉m gluten i s這dycze. Oczywi軼ie wszelkie p騧niejsze infekcje przechodzi tak瞠 bez lek闚.
Dziewi徠ego stycznia 2013 byli鄉y u laryngologa. Diagnoza by豉 nast瘼uj帷a: nos dro積y, uszy w porz康ku. Nie ma potrzeby operacji ani stosowania jakiegokolwiek leczenia. Migda貫k jest jeszcze nieco powi瘯szony ale pokaza mamy si nie wcze郾iej ni za p馧 roku.
Machos
*

« Odpowiedz #4 : 16-02-2013, 14:35 »

No prosz Live. Wida, 瞠 broszura waszych 鈍iadectw prozdrowotnych powstaje, powoli, ale powstaje. Zastanawia貫m si nawet, czy to forum, to tylko forum biadolenia. Zreszt niejednokrotnie piszemy o tym, 瞠 wi瘯szo嗆 korzysta z porad, wiedzy tutaj zebranej, odzyskuj zdrowie, a potem po prostu znikaj i nic nie pisz.

Czas nie jest wa積y, nawet gdyby鄉y mieli zbiera Wasze 鈍iadectwa do broszury przez kilka lat. Zdecydowanie lepiej, 瞠by鄉y mieli mocne argumenty odzyskania zdrowia, ni pisania tylko po to, 瞠by zape軟i 32 strony broszury.

Live, Twoje 鈍iadectwo zostanie odnotowane, a Ty w przysz這軼i zdecydujesz, czy b璠ziemy mogli wpisa Ciebie do broszury imieniem, nazwiskiem, nickiem i z jakiej miejscowo軼i pochodzisz. 

Marlenka

MO: 12-08-2007
Sk康: Szczecin
Wiadomo軼i: 335

« Odpowiedz #5 : 08-03-2013, 00:20 »

Machos, moj Zdrowiej帷 rodzink mo瞠cie te wykorzysta w broszurze.
Machos
*

« Odpowiedz #6 : 08-03-2013, 17:41 »

Machos, moj Zdrowiej帷 rodzink mo瞠cie te wykorzysta w broszurze.
Marlenko, dzi瘯ujemy za zgod.

Ten link http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=25985.msg183107#msg183107 umieszczam tutaj, 瞠by p騧niej nie szuka po forum waszego 鈍iadectwa.

Fija
Pocz徠kuj帷y
*

MO: 08.10.2011
Sk康: okolice Gliwic
Wiadomo軼i: 11

« Odpowiedz #7 : 10-03-2013, 20:13 »

Cytat
Zreszt niejednokrotnie piszemy o tym, 瞠 wi瘯szo嗆 korzysta z porad, wiedzy tutaj zebranej, odzyskuj zdrowie, a potem po prostu znikaj i nic nie pisz.
Bardzo bym chcia豉 nie by cytowanym przyk豉dem. Od kilku miesi璚y zbieram si 瞠by opisa m鎩 proces zdrowienia i ma造 sukces z kolanem - unikn窸am artroskopii. Tylko chcia豉m zacz望 nowy w徠ek, 瞠by nie wkleja si byle gdzie i nie tworzy chaosu. Jednak nie mam w zielonej belce zak豉dki "Nowy w徠ek". Nie rozumiem dlaczego, pr鏏uj doczyta w pomocy i jedynie znalaz豉m tak informacj "Prosz zauwa篡, 瞠 z powodu wielu mo磧iwo軼i skonfigurowania forum SMF przez administrator闚, obecno嗆 niekt鏎ych funkcji w tej dokumentacji nie oznacza, 瞠 b璠 one udost瘼nione wszystkim u篡tkownikom na wszystkich forach."
Czy to oznacza, 瞠 funkcja nowy w徠ek nie jest mi udost瘼niona? Mog tylko dokleja si do innych w徠k闚?
Domi5
*

MO: 16-06-2011
NIA: 24-02-2013 - 20-08-2013
Wiedza:
Wiadomo軼i: 1.435

« Odpowiedz #8 : 10-03-2013, 22:24 »

Fija, napisa豉, 瞠 nie chcesz by cytowanym przyk豉dem - dlaczego, skoro masz sukcesy na swoim koncie nie chcesz, 瞠by o Twoim przypadku napisa w broszurze?
« Ostatnia zmiana: 10-03-2013, 22:27 wys豉ne przez Domi5 » Zapisane
Fija
Pocz徠kuj帷y
*

« Odpowiedz #9 : 11-03-2013, 21:06 »

Nie  chc by przyk豉dem, o kt鏎ym pisa Machos, tzn, 瞠 wesz豉m, poczyta豉m, dosta豉m porady i znik豉m. (zacytowa豉m to zdanie za  Machosem). Chcia豉m to opisa w nowym w徠ku. Moje pytanie by這 do Eksperta i Administratora dlaczego nie widz zak豉dki "Nowy w徠ek". Czy robi co 幢e, czy po porostu nie jest mi udost瘼niona.
Mo瞠 faktycznie lepiej przyklei si do tego w徠ku, 瞠by by造 wszystkie pozytywy od wielu os鏏 razem zebrane.
Ale mimo wszystko prosz Administratora i innych u篡tkownik闚 o informacj, czy tylko ja nie widz zak豉dki "Nowy w徠ek" czy wi瘯szo嗆 tak ma.
Domi5
*

Wiedza:

« Odpowiedz #10 : 11-03-2013, 21:36 »

Jak wejdziesz z "Bloku og鏊nego" na "Fundacja Bios這ne", to po prawej stronie na g鏎ze jest zak豉dka "Nowy w徠ek".
Fija
Pocz徠kuj帷y
*

« Odpowiedz #11 : 11-03-2013, 21:55 »

Dzi瘯uj, Domi5.
Zrozumia豉m filozofi pojawiania si tej zak豉dki. Szuka豉m jej nie tam gdzie trzeba.
Odpowiadaj帷 na Twoje poprzednie pytanie - nie mam nic przeciwko umieszczaniu mnie jako pozytywnego przyk豉du stosowania MO oraz wdro瞠nia innych porad, kt鏎e otrzyma豉m na forum.
Nie mam d逝giego sta簑 w piciu MO i stosowaniu KB (p馧tora roku), ale niew徠pliwie, mimo powa積ego wieku, uda這 mi si poprawi swoje zdrowie.
Wszystko opisz.
Domi5
*

Wiedza:

« Odpowiedz #12 : 11-03-2013, 22:26 »

Rozumiem Fija, 幢e Ciebie zrozumia豉m na pocz徠ku i st康 te pytanie. Mam podobny sta z MO i te chc zebra my郵i i opisa wszystko w jednym miejscu, cho jeszcze mam du穎 do zrobienia w swoim organi幟ie, ale ciesz si, 瞠 co uda這 si ju naprawi. ;-)
Bear

MO: 10-05-2012
Sk康: Bia造stok
Wiadomo軼i: 5

« Odpowiedz #13 : 19-05-2013, 11:03 »

http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=27083.0

Je瞠li co z tego rocznego "podsumowania" b璠zie pasowa這 do broszury to mo積a to wykorzysta.
Vacuum

MO: marzec 2007
Wiadomo軼i: 12

« Odpowiedz #14 : 24-05-2013, 15:50 »

A tu opis (skr鏂ony mocno, mo瞠 jeszcze go rozwin) mojej sze軼ioletniej batalii o zdrowie. Jak najbardziej do wykorzystania:

http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=27150.0
Strony: [1]   Do g鏎y
  Drukuj  

Skocz do:  

Dzia豉 na MySQL Dzia豉 na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid這wy XHTML 1.0! Prawid這wy CSS!