Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 19:46 *
Witamy, Go¶æ. Zaloguj siê lub zarejestruj.
Czy dotar³ do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj siê podaj±c nazwê u¿ytkownika, has³o i d³ugo¶æ sesji
Aktualno¶ci: Wesprzyj Fundacjê Bios³one --> kliknij
 
   Strona g³ówna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj siê Rejestracja  
Strony: [1]   Do do³u
  Drukuj  
Autor W±tek: Kolejna broszura Fundacji Bios³one  (Przeczytany 19905 razy)
Machos
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 01-04-2007
Sk±d: Skierniewice
Wiadomo¶ci: 2.302

WWW
« : 07-01-2013, 17:32 »

W tym roku Fundacja Bios³one wyda kolejn± broszurê, której celem bêdzie propagowanie przez nas odpowiedzi na niekorzystne zmiany, które zasz³y w dzisiejszym ¶rodowisku, a które s± przyczyn± nieszczelno¶ci pierwszej linii obrony, a co za tym idzie, powstawania chorób. Odpowiedzi± t± jest misktura oczyszczaj±ca, któr± doskonale zna ju¿ wielu z nas.

Broszura bêdzie powstawa³a z udzia³em Bios³onejczyków, którzy stosuj±c MO zyskali zdrowie, utrzymuj± swój organizm w dobrej kondycji. Krótko mówi±c, chcemy w broszurze przedstawiæ czytelnikowi Wasze ¶wiadectwo zmian ¿ycia na lepsze, korzy¶ci jakie ze sob± niesie picie MO.

Zatem ka¿dy z Was, kto ma ju¿ odpowiedni sta¿ picia mikstury i korzy¶ci zdrowotne, mo¿e je przedstawiæ  w tym w±tku, przypomnieæ link, w którym opisywa³ korzy¶ci zdrowotne, b±d¼ chce co¶ od siebie jeszcze napisaæ, by móc nam u³atwiæ wydanie broszury.

Wasze wpisy z tego w±tku chcemy umie¶ciæ w broszurze, bêd± podstaw± do napisania broszury, zatem kto chce byæ bohaterem broszury, niech pisze w tym w±tku, a fragmenty z pewno¶ci± wykorzystamy.

Piszê, ¿eby¶cie napisali w tym w±tku o korzy¶ciach z picia MO, bo wtedy bêdziemy wiedzieli, kto jest chêtny wzi±æ udzia³ w kolejnym przedsiêwziêciu fundacji, tym samym wyra¿a zgodê na upublicznienie swojej osoby, nie tylko ukrytej pod forumowym nickiem.

Osobn± spraw± jest wymy¶lenie tytu³u broszury, który przyci±gnie, zainteresuje czytelnika. O tym wiêcej w tym w±tku http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=25253.msg177196#msg177196
« Ostatnia zmiana: 07-01-2013, 17:40 wys³ane przez Machos » Zapisane

Zamiast siê badaæ, lepiej wypiæ miksturê oczyszczaj±c±, najlepsze ¶wiadectwo badania organizmu, które w przypadku istniej±cych chorób widaæ po objawach. Machos.
Spokoadam
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Sk±d: ¦wiat
Wiadomo¶ci: 960

« Odpowiedz #1 : 07-01-2013, 20:00 »

To jest bardzo dobry pomys³.
Zapisane

Dopad³o mnie zdrowie.
Machos
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 01-04-2007
Sk±d: Skierniewice
Wiadomo¶ci: 2.302

WWW
« Odpowiedz #2 : 07-01-2013, 22:09 »

Tak by³o:

Mnie zdecydowanie mêczy i to w³a¶nie nie ka¿dego dnia dodatkowy skurcz serca i to taki zaskakuj±cy. Czasem tu¿ po przeskoczeniu serca jak ja to nazywam na kilka sekund akcja przyspieszona i koniec. Wszystko wraca do normy.

Co zauwa¿y³em ? Ja nie mogê siê przeje¶æ tzn. kiedy jeszcze nie jestem najedzony odk³adam ³y¿kê, bo wiem,¿e bêdê mia³ przy¶pieszone bicie serca, ¿e wtedy w³a¶nie mo¿e mi "wyskoczyæ".

Obudzi³em siê i prze¿y³em co¶ okropnego ze swoim cia³em. Chcia³em siê podnie¶æ z fotela i ledwo to zrobi³em. Nie czu³em cia³a, taki by³em odrêtwia³y, ale nie by³o to mrowienie. Nic z tych rzeczy. Ja maca³em, masowa³em sobie rêce, bo ich nie czu³em. Tu³owia nie czu³em. Nie mia³em nigdzie ¿adnego bólu. Tylko ta niemoc. Czu³em siê pijany, taki têpy w g³owie, gdzie¶ tam wewn±trz g³owy g³êboko.

To jest takie wra¿enie, jak dosta³by¶ zastrzyk nasenny i zaczyna powoli dzia³aæ. Próbujesz co¶ zrobiæ i nie mo¿esz. Nie mia³em kontroli nad w³asnym cia³em przez oko³o 15 minut. Miê¶nie odmawia³y pos³uszeñstwa. Zacz±³em masowaæ rêce, szczypaæ. Jakie to okropne uczucie, wra¿enie dotykania obcego cia³a, a dotykasz swojego. wtedy ju¿ chodzi³em po pokoju. W tê i z powrotem chodzi³em. Zacz±³em naprê¿aæ miê¶nie.

Mam i to nie raz, nie dwa uczucie sztywnych miê¶ni. U mnie wyra¼nie tzw. faza nerwowo-miê¶niowa jest w toku. To w³a¶nie trwa i jest bardziej wzmo¿one.

Oko³o dwunastej przysn±³em i spa³em tak z godzinê. Do pracy idê po siedemnastej, wiêc mia³em to szczê¶cie, ¿e mog³em. Do drzemki siê nie zmusza³em, samo mnie zmog³o. Teraz wiadomo jak to po drzemce, jestem odrêtwia³y. Mia³em kiedy¶ takie odrêtwienie, ale to nie manifestowa³o siê a¿ tak. Mnie chodzi o tê niemoc, któr± mam i obserwujê, co zrobi mój organizm.

Nie chodzi mnie  o straszenie kogokolwiek, bo ka¿dy z nas ma, mia³ jakie¶ objawy naprawy organizmu. No nie padam na pod³ogê, wiêc nie panikujê a MO rano oczywi¶cie dzisiaj by³o. Z drugiej strony mo¿e wreszcie skoñczy siê to jakim¶ przeziêbieniem ? Nie wiem. Jedno pewne, wychodzi wyp³ata za 33 lata ¿ycia w niewiedzy, to i siê badziewia uzbiera³o. Prze¿ywam to a jak¿e. Ka¿dy chce mieæ si³ê, moc a ja jej nie mam. Dodam, ¿e bola³y mnie mocno nogi od stycznia. Teraz s± momenty,¿e nie mam bólu, oczywi¶cie czasem ból siê pojawi. Z tego siê cieszê, ¿e co¶ siê klaruje. Zamiast bólu, s± drêtwienia i to po ca³o¶ci cia³a. No i w tej mojej g³owie jestem taki têpy, lekko pijany, choæ w g³owie siê nie ko³uje.

Czasem mam dodatkowy skurcz serca, ale jest delikatnieszy i pojawia siê raz na kilka dni.

Po dwunastej przez  jedn± minutê (siedzia³em przy komputerze), serce powariowa³o. Zaczê³o siê arytmi±, zamieraniem na oko³o 10 sekund. Musia³em wstaæ, g³êbiej zacz±³em oddychaæ, postara³em siê nie panikowaæ. Po nierównym biciu, serce zaczê³o siê rozpêdzaæ, jak to mówimy, ko³ataæ. Oko³o 120 na minutê przez kolejne dwadzie¶cia sekund. Wreszcie zaczê³o siê uspokajaæ. Po minucie usiad³em i zacz±³em analizowaæ.

¯al za grzechy:

Do koñca ¿ycia bêdê ¿a³owa³ tylko jednego i to mówiê z czystym sumieniem. ¯a³ujê, ¿e nie dane by³o mi poznaæ tak w istocie prostej w dzia³aniu Mikstury Oczyszczaj±cej a przynosz±cej tak pozytywne efekty w dochodzeniu do zdrowia. Nie musia³bym wtedy wyci±æ migda³ów albo te¿ czy¶ciæ, otwieraæ zatok szczêkowych. Wiem, ¿e nie jestem pierwszy ani ostatni, który tak pomy¶li. Mistrzu dobrej nocy, bo nied³ugo s³oñce wstaje, super suplement, tylko zapomnia³em nazwy firmy, która je wyprodukowa³a.

Korzy¶ci:

Nerwicy ju¿ od dawna nie miewam. Wiesz, jak soma ma coraz mniej toksyn, to i mózg inaczej pracuje. To ju¿ zas³uga MO, i KB. Do DP mocno siê nie stosowa³em, bo generalnie kierowa³em siê zasad±, ¿e jak ju¿ jêzyk ma uciec mi w d... , to po prostu jad³em.

Grawo pocieszê Ciê, bo serca nie mam, to znaczy nie czujê ¿adnej niemiarowo¶ci. Ostatnio mój "kaszel" stary dwudziestoletni polonez zgas³ na skrzy¿owaniu i nie mog³em go uruchomiæ. Przepchn±³em to bydlê sam na chodnik. Rok temu poprosi³bym o pomoc. Przyjdzie moment to napiszê o sobie w korzy¶ciach i podziêkowaniach dla MO.

Nareszcie!!!

Przysz³a niespodziewanie, nie pyta³a siê o zdanie.
Po prostu wprosi³a siê w ¿ycie moje, by uporz±dkowaæ w organizmie swoje.
Wniwecz posz³y na najbli¿sze dni wszystkie moje plany,
bo le¿ê jak ten schabowy na patelni zapiekany. lol

Moja grypa! Po tylu latach! Gor±czka raz 38, raz 39, wszystko ³amie.
A ja jestem taki szczê¶liwy, choæ bardzo wymêczony.


Dzi¶ przekopa³em ³opat± z 20 metrów kwadratowych ziemi na dzia³ce. Obieca³em synowi grê w pi³kê no¿n±, wiêc dwie i pó³ godziny poza domem, w ruchu, kiwanie, strza³y na bramkê na boisku. M³ody mnie pogoni³, jak to dziewiêciolatek, ale mu obieca³em. Trochê jestem obola³y, ale nie wiem, co to znaczy mieæ chore serce. Momentami nie¼le oddycha³em, tak mnie ch³opak pogoni³, ale zawsze jak pamiêtam, w m³odo¶ci serce wali³o jak szalone, a teraz nic, zupe³nie nic. Co¶ niesamowitego. Dwa lata temu ledwo wchodzi³em po schodach, w³±cznie z objawami zej¶cia.

Napisa³em to dlatego, ¿eby¶cie (kto jeszcze nie czyta³) przeczytali mój w±tek od pocz±tku.

Cz³owiek ³atwo zapomina, wiêc przeniosê to na "papier" i napiszê, ¿e mêtów w oczach ju¿ prawie nie mam. Sze¶æ lat temu na pocz±tku drogi do zdrowia widzia³em ich pe³no, utrudnia³y w patrzeniu na cokolwiek. Musia³em siê wtedy przyzwyczaiæ, bo co mia³em zrobiæ. A tu proszê, jednak organizm sobie z nimi poradzi³.

Przypomnia³o mi siê, bo tak dobrze mi siê niebo obserwowa³o ostatnio.

Pamiêtam czasy, kiedy pi³em KB z dodatkiem ostropestu, by wspomóc dzia³anie w±troby, a tym samym z³agodziæ przelewanie w jelitach, nadprodukcjê gazów. Dzi¶ bez ostropestu (od jakiego¶ czasu nie mogê siê zebraæ, by go kupiæ) w jelitach nic siê nie przelewa, nie bulgocze, nie mam gazów!

M±dro¶æ organizmu jest niesamowita do opisania, ¿eby nie powiedzieæ wspania³a, tylko pozwólmy, dajmy mu szansê, by pos³uchaæ, co w swojej m±dro¶ci nam podpowiada.

Ja nie æwiczê, bo mi siê nie chce, nawet nie mam czasu i nie idê przyk³adem g³upków, ¿e po wyczerpuj±cym dniu, pe³nym wytê¿ania umys³u trzeba siê "relaksowaæ". Padam na ³ó¿ko i jak mogê to ¶piê w ci±gu dnia, bo ON mi ka¿e.

A teraz historyjka. W trakcie zabawy z córk± w godzinach przedpo³udniowych, przypierniczy³em (dobre s³owo, choæ powinno byæ dosadniej) zewnêtrzn± czê¶ci± stopy o kant drzwi, mo¿e czego¶ innego. Tak szybko siê to potoczy³o, ¿e zapomnia³em o co. Uderzy³em, zbi³em bole¶nie miê¶nie stopy, mocno zabola³o na jakie¶ piêæ minut. Miejsce wymasowa³em i zapomnia³em o zdarzeniu, o stopie i w co ni± trafi³em.

ON nie zapomnia³ i przypomnia³ mi o minionym zdarzeniu oko³o dwudziestej, kiedy by³em w pracy (he, he, dobrze, ¿e nie jestem górnikiem). Jak? Bólem w stopie tak mocnym, ¿e po pracy docz³apa³em siê do samochodu, bo nie mog³em chodziæ, przyjecha³em do domu, docz³apa³em siê do mieszkania (dos³ownie kaleka) i po³o¿y³em do ³ó¿ka. £oj ból sta³ siê bardzo intensywny, stopa pulsowa³a, zrobi³a siê wyra¼nie gor±ca, ¿y³y zrobi³y siê wyra¼nie widoczne, napiête. W ¶rodku nocy dosta³em dreszczy, mo¿e temperatury (nie chcia³o mi siê mierzyæ). Rano wsta³em i o dziwo stopa ju¿ nie bola³a, zacz±³em normalnie funkcjonowaæ. ON wyleczy³ wszystko noc±.

Cytat
Dobrze, ¿e napisa³e¶ tego posta, bo pewne rzeczy pouk³ada³y mi siê w ca³o¶æ, mo¿e tak maj± sercowcy ?
Grawo, my¶lê, ¿e masz racjê. Sercowcy maj± pod górkê.
£oj tak. Ja ¶miga³em z kolumnami trzydziestokilogramowymi na czwarte piêtro, bo siê praca trafi³a.

Wszystko do zredagowania, napiszê jeszcze podsumowanie w którym¶ momencie.

Kto nastêpny zamierza napisaæ o sobie?
« Ostatnia zmiana: 07-01-2013, 22:12 wys³ane przez Machos » Zapisane

Zamiast siê badaæ, lepiej wypiæ miksturê oczyszczaj±c±, najlepsze ¶wiadectwo badania organizmu, które w przypadku istniej±cych chorób widaæ po objawach. Machos.
Live
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 11 kwietnia 2012, syn 7 lat MO od 11 kwietnia 2012
Sk±d: Warszawa
Wiadomo¶ci: 270

WWW
« Odpowiedz #3 : 09-02-2013, 23:15 »

Chêtnie dopiszê siê do tego w±tku.
Ca³o¶æ jest opisana tu: http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=22815.0
a w skrócie sprawa wygl±da tak:

Mój synek od drugiego roku ¿ycia mia³ przero¶niêty migda³ek gard³owy. Móg³ oddychaæ wy³±cznie buzi±. Szuka³am pomocy u wielu lekarzy: laryngologów, homeopaty i lekarzy medycyny tybetañskiej i medycyny chiñskiej. Niestety ¿adna z zastosowanych metod nie przynios³a rezultatów, mija³y lata, migda³ rós³. W koñcu kiedy mój synek mia³ prawie sze¶æ lat przes³ania³ niemal 100% ¶wiat³a gard³a a w uszach zbiera³a siê woda. Orzeczenie lekarza o konieczno¶ci operacji potwierdza³a moja obserwacja syna. Wszystkie dostêpne metody wydawa³y siê wypróbowane a nie mo¿na by³o pozwoliæ sobie na dalsze oczekiwanie i przed³u¿anie tego ekstremalnego stanu. Ustalili¶my wiêc termin operacji.

Jednak to ju¿ nieaktualne.

W oczekiwaniu na operacjê, w trakcie intensywnej choroby (szkarlatyna, wirusówka gard³a i zapalenie wêz³ów ch³onnych razem) postanowi³am zastosowaæ podej¶cia do zdrowia Bios³one. To by³a wa¿na decyzja, oznacza³a radykaln± zmianê. Uzna³am, ¿e organizm poprzez chorobê rzeczywi¶cie siê oczyszcza i zamiast przeszkadzaæ w tym blokuj±cymi objawy i ca³y proces lekami, stara³am siê pomoc, albo raczej nie przeszkadzaæ. Dawa³am wodê do picia i zastosowa³am monodietê ( podczas wysokiej gor±czki - której nie zbija³am - syn wcale nie mia³ ochoty je¶æ, jednak z czasem - a trwa³o to w sumie prawie miesi±c - oczywi¶cie jad³).  Po wyzdrowieniu od 11 kwietnia 2012 roku synek zacz±³ piæ miksturê oczyszczaj±c±, a z jego diety ca³kowicie wy³±czy³am gluten i s³odycze. Oczywi¶cie wszelkie pó¼niejsze infekcje przechodzi³ tak¿e bez leków.
Dziewi±tego stycznia 2013 byli¶my u laryngologa. Diagnoza by³a nastêpuj±ca: nos dro¿ny, uszy w porz±dku. Nie ma potrzeby operacji ani stosowania jakiegokolwiek leczenia. Migda³ek jest jeszcze nieco powiêkszony ale pokazaæ mamy siê nie wcze¶niej ni¿ za pó³ roku.
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 01-04-2007
Sk±d: Skierniewice
Wiadomo¶ci: 2.302

WWW
« Odpowiedz #4 : 16-02-2013, 14:35 »

No proszê Live. Widaæ, ¿e broszura waszych ¶wiadectw prozdrowotnych powstaje, powoli, ale powstaje. Zastanawia³em siê nawet, czy to forum, to tylko forum biadolenia. Zreszt± niejednokrotnie piszemy o tym, ¿e wiêkszo¶æ korzysta z porad, wiedzy tutaj zebranej, odzyskuj± zdrowie, a potem po prostu znikaj± i nic nie pisz±.

Czas nie jest wa¿ny, nawet gdyby¶my mieli zbieraæ Wasze ¶wiadectwa do broszury przez kilka lat. Zdecydowanie lepiej, ¿eby¶my mieli mocne argumenty odzyskania zdrowia, ni¿ pisania tylko po to, ¿eby zape³niæ 32 strony broszury.

Live, Twoje ¶wiadectwo zostanie odnotowane, a Ty w przysz³o¶ci zdecydujesz, czy bêdziemy mogli wpisaæ Ciebie do broszury imieniem, nazwiskiem, nickiem i z jakiej miejscowo¶ci pochodzisz. 
Zapisane

Zamiast siê badaæ, lepiej wypiæ miksturê oczyszczaj±c±, najlepsze ¶wiadectwo badania organizmu, które w przypadku istniej±cych chorób widaæ po objawach. Machos.
Marlenka
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 57
MO: 12-08-2007
Sk±d: Szczecin
Wiadomo¶ci: 335

« Odpowiedz #5 : 08-03-2013, 00:20 »

Machos, moj± Zdrowiej±c± rodzinkê mo¿ecie te¿ wykorzystaæ w broszurze.
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 01-04-2007
Sk±d: Skierniewice
Wiadomo¶ci: 2.302

WWW
« Odpowiedz #6 : 08-03-2013, 17:41 »

Machos, moj± Zdrowiej±c± rodzinkê mo¿ecie te¿ wykorzystaæ w broszurze.
Marlenko, dziêkujemy za zgodê.

Ten link http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=25985.msg183107#msg183107 umieszczam tutaj, ¿eby pó¼niej nie szukaæ po forum waszego ¶wiadectwa.
Zapisane

Zamiast siê badaæ, lepiej wypiæ miksturê oczyszczaj±c±, najlepsze ¶wiadectwo badania organizmu, które w przypadku istniej±cych chorób widaæ po objawach. Machos.
Fija
Pocz±tkuj±cy
*

Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 08.10.2011
Sk±d: okolice Gliwic
Wiadomo¶ci: 11

« Odpowiedz #7 : 10-03-2013, 20:13 »

Cytat
Zreszt± niejednokrotnie piszemy o tym, ¿e wiêkszo¶æ korzysta z porad, wiedzy tutaj zebranej, odzyskuj± zdrowie, a potem po prostu znikaj± i nic nie pisz±.
Bardzo bym chcia³a nie byæ cytowanym przyk³adem. Od kilku miesiêcy zbieram siê ¿eby opisaæ mój proces zdrowienia i ma³y sukces z kolanem - uniknê³am artroskopii. Tylko chcia³am zacz±æ nowy w±tek, ¿eby nie wklejaæ siê byle gdzie i nie tworzyæ chaosu. Jednak nie mam w zielonej belce zak³adki "Nowy w±tek". Nie rozumiem dlaczego, próbujê doczytaæ w pomocy i jedynie znalaz³am tak± informacjê "Proszê zauwa¿yæ, ¿e z powodu wielu mo¿liwo¶ci skonfigurowania forum SMF przez administratorów, obecno¶æ niektórych funkcji w tej dokumentacji nie oznacza, ¿e bêd± one udostêpnione wszystkim u¿ytkownikom na wszystkich forach."
Czy to oznacza, ¿e funkcja nowy w±tek nie jest mi udostêpniona? Mogê tylko doklejaæ siê do innych w±tków?
Zapisane
Domi5
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomo¶ci: 1.414

« Odpowiedz #8 : 10-03-2013, 22:24 »

Fija, napisa³a¶, ¿e nie chcesz byæ cytowanym przyk³adem - dlaczego, skoro masz sukcesy na swoim koncie nie chcesz, ¿eby o Twoim przypadku napisaæ w broszurze?
« Ostatnia zmiana: 10-03-2013, 22:27 wys³ane przez Domi5 » Zapisane
Fija
Pocz±tkuj±cy
*

Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 08.10.2011
Sk±d: okolice Gliwic
Wiadomo¶ci: 11

« Odpowiedz #9 : 11-03-2013, 21:06 »

Nie  chcê byæ przyk³adem, o którym pisa³ Machos, tzn, ¿e wesz³am, poczyta³am, dosta³am porady i znik³am. (zacytowa³am to zdanie za  Machosem). Chcia³am to opisaæ w nowym w±tku. Moje pytanie by³o do Eksperta i Administratora dlaczego nie widzê zak³adki "Nowy w±tek". Czy robiê co¶ ¼le, czy po porostu nie jest mi udostêpniona.
Mo¿e faktycznie lepiej przykleiæ siê do tego w±tku, ¿eby by³y wszystkie pozytywy od wielu osób razem zebrane.
Ale mimo wszystko proszê Administratora i innych u¿ytkowników o informacjê, czy tylko ja nie widzê zak³adki "Nowy w±tek" czy wiêkszo¶æ tak ma.
Zapisane
Domi5
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomo¶ci: 1.414

« Odpowiedz #10 : 11-03-2013, 21:36 »

Jak wejdziesz z "Bloku ogólnego" na "Fundacja Bios³one", to po prawej stronie na górze jest zak³adka "Nowy w±tek".
Zapisane
Fija
Pocz±tkuj±cy
*

Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 08.10.2011
Sk±d: okolice Gliwic
Wiadomo¶ci: 11

« Odpowiedz #11 : 11-03-2013, 21:55 »

Dziêkujê, Domi5.
Zrozumia³am filozofiê pojawiania siê tej zak³adki. Szuka³am jej nie tam gdzie trzeba.
Odpowiadaj±c na Twoje poprzednie pytanie - nie mam nic przeciwko umieszczaniu mnie jako pozytywnego przyk³adu stosowania MO oraz wdro¿enia innych porad, które otrzyma³am na forum.
Nie mam d³ugiego sta¿u w piciu MO i stosowaniu KB (pó³tora roku), ale niew±tpliwie, mimo powa¿nego wieku, uda³o mi siê poprawiæ swoje zdrowie.
Wszystko opiszê.
Zapisane
Domi5
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomo¶ci: 1.414

« Odpowiedz #12 : 11-03-2013, 22:26 »

Rozumiem Fija, ¼le Ciebie zrozumia³am na pocz±tku i st±d te pytanie. Mam podobny sta¿ z MO i te¿ chcê zebraæ my¶li i opisaæ wszystko w jednym miejscu, choæ jeszcze mam du¿o do zrobienia w swoim organi¼mie, ale cieszê siê, ¿e co¶ uda³o siê ju¿ naprawiæ. ;-)
Zapisane
Bear
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 10-05-2012
Sk±d: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 5

« Odpowiedz #13 : 19-05-2013, 11:03 »

http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=27083.0

Je¿eli co¶ z tego rocznego "podsumowania" bêdzie pasowa³o do broszury to mo¿na to wykorzystaæ.
Zapisane
Vacuum
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: marzec 2007
Wiadomo¶ci: 12

« Odpowiedz #14 : 24-05-2013, 15:50 »

A tu opis (skrócony mocno, mo¿e jeszcze go rozwinê) mojej sze¶cioletniej batalii o zdrowie. Jak najbardziej do wykorzystania:

http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=27150.0
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Dzia³a na MySQL Dzia³a na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid³owy XHTML 1.0! Prawid³owy CSS!