Niemedyczne forum zdrowia
18-04-2024, 11:42 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Urolesan  (Przeczytany 21105 razy)
Duszek_buszek
Początkujący
*

Offline Offline

MO: 20.12.2012
Wiadomości: 4

« : 08-01-2013, 18:08 »

Stosował ktoś w/w środek?
« Ostatnia zmiana: 08-01-2013, 19:43 wysłane przez Duszek_buszek » Zapisane
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #1 : 08-01-2013, 22:35 »

Napisz po co, dlaczego?
Czy to stosujesz, czy chcesz stosować i po co?
Zapisane
Duszek_buszek
Początkujący
*

Offline Offline

MO: 20.12.2012
Wiadomości: 4

« Odpowiedz #2 : 09-01-2013, 07:11 »

Hmmm.... aż dziwne, że tak mało informacji o tym środku jest w internecie. Zakupiłem te krople na allegro. Orginalna ulotka jest po ukraińsku jak i napisy na butelce. Oto ulotka tłumaczona na PL.

UROLESAN

Urolesanum


Jeden z najlepszych preparatów na rozpuszczenie kamieni nerkowych i żółciowych. Naturalny specyfik sporządzony z olejków i wyciągów z roślin w formie kropel.

SKŁAD: Abies sibirica - olejek pichtowy syberyjski - 8 g; Mentha piperita - mięta pieprzowa (olejek) - 2 g; olej rycynowy - 1 g; Daucus carota - marchew dzika (wyciąg z nasion) - 23 g; Humulus lupulus - chmiel zwyczajny (wyciąg z szyszek) - 33 g; Maiorana hortensis - majeranek (wyciąg z ziela) - 23 g.

WŁAŚCIWOŚCI FARMAKOLOGICZNE: środek posiada ziałanie silnie bakteriobójcze, przeciwbólowe, aseptyczne, przeciwzapalne, moczo- i żółciopędne, przeciw-pasożytnicze, przeciwbiegunkowe. Preparat pobudza czynności wydzielnicze żołądka, zmniejsza napięcie mięśni gładkich jelit, dróg żółciowych i moczowych, przeciwdziała zastoinom żółci, poprawia jej przepływ, przyśpiesza proces wydzielania moczu i żółci, uzdrawia wątrobę. UROLESAN rozpuszcza i kruszy kamienie nerkowe i woreczka żółciowego, oczyszcza jelita, wątrobę, układ moczowy, żółciowy i cały przewód pokarmowy ze złogów kałowych.

WSKAZANIA DO ZASTOSOWANIA: zaburzenia trawienia, nadmierna fermentacja w jelitach, bóle brzucha, wzdęcia, odbijanie, nieżyt przewodu pokarmowego. Kamica moczowa, żółciowa i przewodów żółciowych, ostre lub przewlekłe zapalenie woreczka, kolka, bóle, dyskenzja (niewydolność układu żółciowego); choroby wątroby: stłuszcze-nie, niewydolność, żółtaczka; poranny lub stały obrzęk twarzy pod oczami lub kończyn, świadczący o zatrzymywaniu się wody w organizmie i nadciśnieniu.

PRZECIWWSKAZANIA: ciąża, okres laktacji, indywidualna nietolerancja składników preparatu.

DAWKOWANIE: 8-10 kropli na łyżeczkę cukru lub miodu, stosować wewnętrznie 3 razy dziennie 30 min. przed lub 2 godziny po posiłku; podstawowa kuracja 15-30 dni. Przy dużych kamieniach leczenie trwa 3-6 miesięcy. Przy kolce nerek lub woreczka należy zażyć jednorazowo 10-15 kropli preparatu, wziąć ciepłą kąpiel lub położyć termofor na bolące miejsce, pić duże ilości gorącej wody z sokiem z cytryny (najlepiej 1 cytryna na szklankę). Zabieg ten ułatwia wydalanie piasku i kamieni oraz zminimalizuje nieprzyjemne reakcje.

PRZECHOWYWANIE: przechowywać w ciemnym i suchym miejscu, niedostępnym dla dzieci. Najlepiej spożyć przed datą podaną na opakowaniu.

OPAKOWANIE: 25ml w butelce z ciemnego szkła z kroplomierzem.

Termin ważności: 10/2013


 
Zapisane
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #3 : 09-01-2013, 07:52 »

Jesteś sprzedawcą na Allegro?
Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
Duszek_buszek
Początkujący
*

Offline Offline

MO: 20.12.2012
Wiadomości: 4

« Odpowiedz #4 : 09-01-2013, 17:58 »

Hehe, dobre... Nie jestem sprzedawcą z Allegro. Otóż, od dłuższego czasu mam bóle w prawym łuku i czuję ogólne wymęczenie organizmu. Żaden lekarz mi nie pomógł, żadnemu nawet nie przyszło do głowy, że mogę mieć kamienie. Dwa razy usg też nic nie wykazało. Jednak oczyszczając się metodą z oliwą i solą pozbyłem się sporo zielonych kamieni od małych do dużych o średnicy 2cm. Od dwóch tygodni piję MO z octem oraz Urloesan 2-3 x dziennie. Jest za wcześnie aby powiedzieć o jakichś efektach, ale czuję, że coś ruszyło. Szukam opinii na temat tych kropli, a to forum wydaje się chyba właściwe, żeby o tym napisać.
« Ostatnia zmiana: 09-01-2013, 18:47 wysłane przez Agata » Zapisane
Duszek_buszek
Początkujący
*

Offline Offline

MO: 20.12.2012
Wiadomości: 4

« Odpowiedz #5 : 14-01-2013, 02:06 »

Widzę, że mało osób wie cokolwiek o tym specyfiku... Odstawiłem je na parę dni, gdyż mają silne działanie (chyba podrażniło mi żołądek). Kilka kropel i rozgrzewa jak kieliszek wódki, będę stosować 1-2 razy dziennie.
Zakupiłem sobie jaskółcze ziele i będę pić przed snem, tak jak zaleca Mistrz. Mam nadzieję, że w końcu wyleczę swoją osłabioną wątrobę i wrócę do dawnej formy. msn-wink
« Ostatnia zmiana: 25-01-2013, 21:10 wysłane przez Agata » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!