Niemedyczne forum zdrowia
25-04-2024, 21:19 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Umierający Jarek  (Przeczytany 32385 razy)
scorupion
« Odpowiedz #20 : 11-01-2013, 21:31 »

Cytat
Tylko że "nasz znajomy psychopata" musiałby wcześniej zarejestrować się pod innym nickiem, żeby teraz zarejestrować się pod prawdziwym nickiem. Gdyż ów Thotal jest dosyć aktywnym forumowiczem na www.cheops.darmowefora.pl/.
A dlaczego nie, trafisz za psychopatą? Wpadłem na to forum, myślałem, że już mnie nic w sieci nie zdziwi. Myliłem się hehehe i to mocno. Najgłupsze co do tej pory przeczytałem.
Jarek pojechał swoim postem po bandzie i w związku z tym takie ma odpowiedzi.
Zapisane
Kamil
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012-07-29
Wiedza:
Wiadomości: 1.280

« Odpowiedz #21 : 11-01-2013, 21:58 »

A dlaczego nie, trafisz za psychopatą?
W sumie to racja, ciężko ich rozróżnić, dzisiaj w sieci wszystko jest możliwe. smile
Zapisane

Jarek
Początkujący
*

Offline Offline

MO: 'nie stosuję"
Wiadomości: 3

« Odpowiedz #22 : 11-01-2013, 23:27 »

Witam, zlożyłem obszerne podziękowania Kamilowi - czy nie doszły?

Nie jestem żadnym psychopatą, ale mam głęboką depresję i jestem załamany moim stanem zdrowia, praktycznie jest mi ciężko preżyć każdy kolejny dzień. a i myśli niewesołe się pojawiają.

Dziękuję również wielu z Was za wparcie i porady, już od poniedziałku zacznę się do nich stosować.

wielkie dzięki WAM WSZYSTKIM.
Pozdrawiam. Jarosław.

p.s. mam też niestety nieprzyjemną dygresję dot. osoby mieniącej się tutaj Mistzem i guru grupy.
Pańska odpowiedź w stosunku do mojej rozpaczliwej prośby , nie świadczy o Panu najlepiej szczególnie z tą "górnolotną sentencją u dołu wypowiedzi.

Pewnie się narażę, ale moim zdaniem świadczy to o WIELKIM EGO i małym sercu ;((
 
Zapisane
Sting
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 3.08.10 (Break od 01.10)
Skąd: Warszawa/UK
Wiadomości: 617

« Odpowiedz #23 : 12-01-2013, 10:24 »

Biosłone to nie emergency. Jarek jesteś po prostu zagubioną osobą. My nie potrafimy Ci pomóc tylko wskazać drogę. Pomóc możesz sobie sam, jeśli tylko przeczytasz lekturę podstawową. Metody te mają na celu oczyszczenie organizmu i odpowiednie odżywienie podczas uszczelnienia jelit. Co oznacza, że w trakcie metody oczyszczaniu będą towarzyszyły wzmożone efekty objawów choroby, które są jak najbardziej na miejscu.  Stanowią one drogę do zdrowia. Twoim zadaniem jest zdobycie tej wiedzy, abyś mógł wziąźć zdrowie w swoje ręce. Móc decydować za siebie. Myśli te natrętne zdarzają się niejednemu, gdy po prostu nie wie co ma zrobić. Uporządkuj wiedzę. Zrezygnuj z lenistwa, bo nikt za Ciebie tego nie zrobi. Nabądź świadomość. Zadawaj racjonalne pytania. Wówczas my wskażemy Ci dalsze kroki.
Zapisane

Pragmatism
Beza
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 43
MO: przerwa
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 559

« Odpowiedz #24 : 12-01-2013, 14:15 »

Sting nic dodać nic ująć. Jarek czekamy na Twoje pytania.
Zapisane

"Niewolnicy wszędzie i zawsze niewolnikami będą - daj im skrzydła u ramion, a zamiatać pójdą ulice skrzydłami." C.K.Norwid
Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #25 : 12-01-2013, 16:35 »

Cytat
Zrezygnuj z lenistwa,
Po zmianie wadliwego sposobu żywienia na właściwy, zgodny z ZZO opisanymi na portalu wiedzy Biosłone, "rezygnacja z lenistwa" nie będzie trudna, a nawet nastąpi automatycznie wraz ze wzrostem energii życiowej.
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #26 : 12-01-2013, 16:37 »

Cytat
Zrezygnuj z lenistwa,
Po zmianie wadliwego sposobu żywienia na właściwy, zgodny z ZZO opisanymi na portalu wiedzy Biosłone, "rezygnacja z lenistwa" nie będzie trudna, a nawet nastąpi automatycznie wraz ze wzrostem energii życiowej.
A kiedy to nastąpi? smile Ja mimo podobnego do Twojego stażu wciąż przypływu energii nie doświadczyłem. Chyba że piszesz tylko z teorii.
Zapisane
Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #27 : 12-01-2013, 16:44 »

Nie wiem, jaki poziom energii miałeś przed Biosłone. Ja wyszłam z głębin "depresji", "zespołu chronicznego zmęczenia", czy "zespołu zmęczenia zamiarowego". Jak zwał, tak zwał. Dziś, mimo nękających mnie procesów samonaprawczych organizmu, czuję się o wiele lepiej. smile
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
scorupion
« Odpowiedz #28 : 12-01-2013, 19:26 »

A kiedy to nastąpi? smile Ja mimo podobnego do Twojego stażu wciąż przypływu energii nie doświadczyłem. Chyba że piszesz tylko z teorii.
I bardzo możliwe, że długo jeszcze nie doświadczysz.
« Ostatnia zmiana: 12-01-2013, 23:16 wysłane przez Rif » Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!