Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 03:32 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kwas alfa-liponowy  (Przeczytany 9221 razy)
brajan30
« : 20-01-2013, 15:56 »

Ostatnio przeczytałem super książkę Julii Schopick „Nieznana Medycyna”. Słowo "medycyna" może wielu zniechęcić, aczkolwiek jeden rozdział zaciekawił mnie bardzo.
Jest tam taki rozdział o kwasie alfa-liponowym. Jest opisane jak uratował człowieka z rakiem trzustki IV stopnia z przerzutami do wątroby, jest też opisane jak uratował ludzi z marskością wątroby którym zostały tygodnie życia, a żyją do dnia dzisiejszego. Jest też opisane jak uratował ludzi skazanych na śmierć w wyniku zatrucia muchomorem. W tych przypadkach kwas był podawany dożylnie.
Właśnie ten temat zainteresował mnie najbardziej, gdyż kwas alfa-liponowy wg mnie jest nie tyle lekiem, co bardzo silnym antyoksydantem odtruwającym organizm i tu jest cała filozofia działania tego kwasu. Czyli tak naprawdę nie sam kwas tu coś wyleczył, ale pomógł organizmowi odzyskać siły, uwalniając go od toksyn. On działa coś tak jak Detox+, na poziomie błon komórkowych i w samych komórkach. Myślę że połączenie działania kwasu alfa-liponowego, z metodą NIA Ashkara, zwiększyłoby intensywność działania tej metody, zwłaszcza że kwas alfa-liponowy można przyjmować również doustnie. Mam tu oczywiście sytuacje "podbramkowe", niemniej jednak wypróbuję go na sobie, jak będzie działał u mnie w połączeniu z NIA.
« Ostatnia zmiana: 25-01-2013, 22:51 wysłane przez Agata » Zapisane
Marooned
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 43
MO: 15-03-2011
Wiedza:
Wiadomości: 369

« Odpowiedz #1 : 20-03-2013, 08:58 »

W którymś z ostatnich numerów pisma Nexus jest cały artykuł o lekarzu, który z dużym powodzeniem leczył pacjentów z chorą wątrobą tym związkiem.
Zapisane
Anusia
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 10 04 2013
Wiadomości: 26

« Odpowiedz #2 : 28-05-2013, 13:55 »

Rozpoczęłam branie tego kwasu. Za kilka dni napiszę czy odczuwam jakieś pozytywne, lub negatywne zmiany.
« Ostatnia zmiana: 28-05-2013, 14:01 wysłane przez Kamil_Niemcewicz » Zapisane

Szpieg
dorisowa
« Odpowiedz #3 : 29-08-2015, 17:05 »

Anusia? I jak. Wiem, że post został dodany dosyć dawno, ale jestem ciekawa.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!