Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 19:38 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Objawy oczyszczania  (Przeczytany 41218 razy)
Halina
Początkujący
*

Offline Offline

MO: nie stosuje
Wiadomości: 6

« : 17-02-2013, 17:21 »

Śledzę forum od rana, ogrom wątków i wiedzy, które sobie przyswajam. Nie ukrywam, że chciałabym jak najszybciej sporządzić miksturę, chciałabym zapytać jakie istnieją objawy oczyszczania, nie chciałabym wpaść w panikę i wiedzieć w którym momencie zrobić przerwę. Wpisywałam w wyszukiwarkę i naprawdę nie natrafiłam na taki wątek, jeżeli przeoczyłam, to przepraszam.

« Ostatnia zmiana: 19-02-2013, 14:12 wysłane przez K'lara » Zapisane
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #1 : 17-02-2013, 17:37 »

Zobacz np.: http://portal.bioslone.pl/oczyszczanie/reakcje-zwane-oczyszczaniem.
Poza tym infekcje, spływanie lub odkrztuszanie wydzieliny z dróg oddechowych, katar, kaszel, zawroty głowy, senność... Reakcje mogą być rozmaite, ale równie dobrze prawie w ogóle może ich nie być, nawet przez długi czas.
Zapisane
Halina
Początkujący
*

Offline Offline

MO: nie stosuje
Wiadomości: 6

« Odpowiedz #2 : 19-02-2013, 12:16 »

Na razie jednak jeszcze czytam smile. Zauważyłam, że bardzo istotne jest "niepoganianie". Tak sobie więc myślę żeby zacząć od połowy dawki, a może najpierw po łyżeczce wszystkich 3 składników i dopiero po jakimś czasie włączyć koktajl i dietę, żeby nie ruszyć ze wszystkim na raz. Wydaje mi się, że przeczytałam, że przy nadciśnieniu i zażywaniu blokerów, nie powinno się pić alocitu z grejpfruta, czy to prawda, czy coś pomyliłam?
« Ostatnia zmiana: 19-02-2013, 13:01 wysłane przez Whena » Zapisane
Kamil
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012-07-29
Wiedza:
Wiadomości: 1.281

« Odpowiedz #3 : 19-02-2013, 12:55 »


Halina, na razie nie pij MO, nie rób KB, nie wprowadzaj DP, ani ZZO.

Pierw przeczytaj co to jest MO i jak działa, a jak już zdobędziesz wiedzę, to wprowadź miksturę. W artykule o miksturze oczyszczającej dokładnie jest napisane od jakiej dawki rozpocząć i dlaczego akurat od takiej a nie innej.
Jak przeczytasz cały wątek o diecie, to zastanów się czy jest Ci potrzebna (zakładam, że tak msn-wink) i wprowadź. Jak doczytasz co to są zasady zdrowego odżywiania i zrozumiesz je, to zaczniesz powoli wprowadzać. smile
Przeczytaj dział http://portal.bioslone.pl/istota-chorob-infekcyjnych.

przeczytałam, że przy nadciśnieniu [...] nie powinno się pić alocitu z grejpfruta, czy to prawda, czy coś pomyliłam?

http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=2671.msg19607#msg19607
« Ostatnia zmiana: 19-02-2013, 14:12 wysłane przez K'lara » Zapisane

Halina
Początkujący
*

Offline Offline

MO: nie stosuje
Wiadomości: 6

« Odpowiedz #4 : 19-02-2013, 13:03 »

Hmm...smile może masz rację smile  strasznie dużo tu ciekawych wątków i fakt skaczę z jednego na drugi, mam nadzieję, że niebawem biosłonowe adhd się skończy i będę bardziej skupiona. Na razie w ramach oczyszczania piję duuużo wody.
« Ostatnia zmiana: 19-02-2013, 13:14 wysłane przez Whena » Zapisane
Whena
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 44
MO: 01.10.2009
Wiedza:
Skąd: Łódź
Wiadomości: 1.254

« Odpowiedz #5 : 19-02-2013, 13:03 »

Halina tutaj masz kilka stron na temat objawów po stosowaniu MO: http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=2211.0
Zadałaś pytanie i oczekujesz szybkiej odpowiedzi, a tam jest 47 stron różnych wpisów ludzi. Proponuje przeczytać, to będziesz mądrzejsza. Oczywiście Kamil dobrze Ci radzi.
Rób proszę spacje po znakach przestankowych, czyli wejdź w edycję posta i go popraw. Sa tez literówki i problem z emotkami, bo nie ma spacji.
Zapisane
Kamil
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012-07-29
Wiedza:
Wiadomości: 1.281

« Odpowiedz #6 : 19-02-2013, 13:05 »

Nie pij dużo wody w ramach oczyszczania.
http://portal.bioslone.pl/obalanie-mitow/ile-czlowiek-powinien-pic
To jest kolejny mit. Im więcej pijesz wody, tym więcej wysiłku organizm musi włożyć żeby ją zakwasić i tym więcej materiałów do tego poświęca. Pije się tylko wtedy, kiedy się jest spragnionym.
Zapisane

Verdin
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01.01.2013
Wiadomości: 4

« Odpowiedz #7 : 23-02-2013, 15:42 »

Ale to chyba u zdrowych osób, bo jak mój organizm ma sie oczyścić, skoro nie będę wypłukiwać tych zebranych przez lata toksyn, szczególnie tych z pęcherza moczowego?
Poza tym ja mam od dawna taki problem, że nie odczuwam pragnienia. Mogłabym cały dzień nic nie pić i wielokrotnie kończyło sie to odwodnieniem. Nie miałam na nic siły, miałam tak zasuszoną skórę, jak u 90-letniej osoby, cienie pod oczami, zawroty głowy, niedobór elektrolitów (...), dlatego nie rozstaję się z małą butelką wody i małymi łykami popijam ją cały dzień.
Nie zakładam sobie ile muszę wypić w ciągu dnia, tylko staram sie nie zapominać o płynach.
Zapisane
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #8 : 23-02-2013, 17:16 »

Cytat
Ale to chyba u zdrowych osób, bo jak mój organizm ma sie oczyścić, skoro nie będę wypłukiwać tych zebranych przez lata toksyn, szczególnie tych z pęcherza moczowego?
Dlaczego zakładasz, że toksyny trzeba koniecznie wypłukać? To trochę naiwne pojmowanie oczyszczania, które niewiele ma wspólnego z tym, w jaki sposób organizm się odtruwa.

Cytat
dlatego nie rozstaję się z małą butelką wody i małymi łykami popijam ją cały dzień.
No, spokojne picie jednej małej butelki to jednak nie to samo, co wciskanie w siebie na siłę dwóch i więcej litrów.
Zapisane
Verdin
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01.01.2013
Wiadomości: 4

« Odpowiedz #9 : 23-02-2013, 18:24 »

Cytat
dlatego nie rozstaję się z małą butelką wody i małymi łykami popijam ją cały dzień.
No, spokojne picie jednej małej butelki to jednak nie to samo, co wciskanie w siebie na siłę dwóch i więcej litrów.

Gdybym piła tylko małą butelkę dziennie to leżałabym pod kroplówką.
Nie wierzę, że organizm ludzi, którzy wypijają tak małą ilość płynów jest w stanie prawidłowo funkcjonować. Drogi moczowe w ogóle wtedy nie pracują.
Moja mama ma zupełnie inaczej niż ja. Jej cały czas chce się pić i wypija dziennie ponad 2 litry płynów, jej organizm domaga się takiego nawodnienia. Wszystkie badania w normie.
Ja, nawet po pikantnych potrawach, mimo, że usta już spierzchnięte i się kleją kiedy mówię, to muszę się zmuszać do picia.
« Ostatnia zmiana: 23-02-2013, 18:31 wysłane przez K'lara » Zapisane
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #10 : 23-02-2013, 18:36 »

Cytat
dlatego nie rozstaję się z małą butelką wody i małymi łykami popijam ją cały dzień.
No, spokojne picie jednej małej butelki to jednak nie to samo, co wciskanie w siebie na siłę dwóch i więcej litrów.

Gdybym piła tylko małą butelkę dziennie to leżałabym pod kroplówką.
Nie wierzę, że organizm ludzi, którzy wypijają tak małą ilość płynów jest w stanie prawidłowo funkcjonować. Drogi moczowe w ogóle wtedy nie pracują.
Moja mama ma zupełnie inaczej niż ja. Jej cały czas chce się pić i wypija dziennie ponad 2 litry płynów, jej organizm domaga się takiego nawodnienia. Wszystkie badania w normie.
Ja, nawet po pikantnych potrawach, mimo, że usta już spierzchnięte i się kleją kiedy mówię, to muszę się zmuszać do picia.
Ja nie wypijam nawet pół małej butelki, ale nie wykluczam, że przyjmuję dwa litry płynów. Piję przecież koktajle, czasem dwa dziennie, jem pokaźną miskę zupy, do tego jedno lub dwa jabłka -- przecież to wszystko woda! Drogi moczowe pracują, zapewniam smile.
Zapisane
Verdin
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01.01.2013
Wiadomości: 4

« Odpowiedz #11 : 23-02-2013, 20:01 »

Zagadzam się, koktajle, zupy, jabłka (...) to sporo płynów i najważniejsze, że dobrze sie czujesz, bo o to przecież chodzi.
Ja jestem na poczatku drogi do zdrowia, jakkolwiek to dziwnie nie zabrzmi, to dopiero uczę się odpowiednio odżywiać organizm. Staram sie wsłuchać w jego potrzeby, a nie zawsze jest to łatwe dla mnie, bo bałagan jest spory. smile
« Ostatnia zmiana: 24-02-2013, 10:45 wysłane przez Agata » Zapisane
Jagutka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 41
MO: 01.07.2012, KB: 01.12.2012
Wiadomości: 107

« Odpowiedz #12 : 23-02-2013, 21:19 »

Od początku stosowania MO, nie mam żadnych objawów oczyszczania, prócz plamienia miedzy okresami. Niestety męczy mnie bardzo, moja przerazliwa suchość skóry! Jeszcze kilka lat temu, miałam wręcz cerę tłustą, ze szczególną tendencją do przetłuszczania się i błyszczenia. Na szczęście 1,5 roku temu, kiedy byłam w ciąży, wszystko się fajnie unormowało. Jednak od kilku miesięcy skórę mam jak pustynia! Czy to wysuszenie może być spowodowane piciem mikstury oczyszczajacej? Najgorzej jest z dłońmi, ponieważ są tak bardzo suche, że aż skóra wokół paznokci u kciuków boleśnie mi pęka. Na pozostałych palcach natomiast robią mi sie takie twarde suche skórki. Nigdy wcześniej nie miałam takich problemów. Zamiast, jak na kobietę przystało, być gładziutka, cała jestem jak papier ścierny Smutny co mam robić, doradzcie proszę.
« Ostatnia zmiana: 23-02-2013, 21:21 wysłane przez Jagutka » Zapisane
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #13 : 23-02-2013, 21:25 »

Od początku stosowania MO, nie mam żadnych objawów oczyszczania, prócz plamienia miedzy okresami. Niestety męczy mnie bardzo, moja przerazliwa suchość skóry! Jeszcze kilka lat temu, miałam wręcz cerę tłustą, ze szczególną tendencją do przetłuszczania się i błyszczenia. Na szczęście 1,5 roku temu, kiedy byłam w ciąży, wszystko się fajnie unormowało. Jednak od kilku miesięcy skórę mam jak pustynia! Czy to wysuszenie może być spowodowane piciem mikstury oczyszczajacej? Najgorzej jest z dłońmi, ponieważ są tak bardzo suche, że aż skóra wokół paznokci u kciuków boleśnie mi pęka. Na pozostałych palcach natomiast robią mi sie takie twarde suche skórki. Nigdy wcześniej nie miałam takich problemów. Zamiast, jak na kobietę przystało, być gładziutka, cała jestem jak papier ścierny Smutny co mam robić, doradzcie proszę.
Próbowałaś kąpieli z olejem winogronowym?
Zapisane
Lenka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: 01.07.09
Skąd: Bydgoszcz
Wiadomości: 567

« Odpowiedz #14 : 24-02-2013, 11:27 »

Czym się myjesz? Proponuję mydło marsylskie z oliwą z oliwek, można poszukać też dodatkowo z olejem z liścia laurowego. U mnie się sprawdza.
Zapisane
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #15 : 24-02-2013, 13:33 »

Cytat
Ja jestem na poczatku drogi do zdrowia, jakkolwiek to dziwnie nie zabrzmi, to dopiero uczę się odpowiednio odżywiać organizm. Staram sie wsłuchać w jego potrzeby, a nie zawsze jest to łatwe dla mnie, bo bałagan jest spory.
Zapewniam Cię, że nauczysz się słuchać organizmu niewiadomo kiedy. To samo przychodzi.
Zapisane
Halina
Początkujący
*

Offline Offline

MO: nie stosuje
Wiadomości: 6

« Odpowiedz #16 : 24-02-2013, 14:06 »

Witam, przepraszam, że tak na skróty, ale nie mogę znaleźć linku do leczenia temperatury i bólu gardła u syna, wiem widziałam, czytałam, ale panika bo nie czuję się najlepiej, gdyby ktoś z Was mógł mi pomóc będę bardzo wdzięczna, przepraszam.
« Ostatnia zmiana: 24-02-2013, 19:49 wysłane przez Whena » Zapisane
Kamil
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012-07-29
Wiedza:
Wiadomości: 1.281

« Odpowiedz #17 : 24-02-2013, 14:14 »

Cytat
leczenie temperatury i bólu gardła u syna
Na pewno nie u nas na forum. My proponujemy nicnierobienie, bo gorączka jest tak samo normalnym procesem jak katar czy kaszel i pomaga się organizmowi kładąc się do łóżka, leżąc i to jest wszystko co masz do zrobienia.
Drugi raz zapraszam do zdobycia wiedzy: http://portal.bioslone.pl/istota-chorob-infekcyjnych
W innym przypadku jedyne co zrobisz, to zaszkodzisz.
Co do uporczywego suchego kaszlu (o ile występuje) - http://portal.bioslone.pl/czesto-zadawane-pytania/wodny-macerat-korzenia-prawoslazu który pomaga odkrztusić wydzielinę.

http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=25645.0
http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=9448.0
http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=5416.0
http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=24961.0
« Ostatnia zmiana: 24-02-2013, 20:18 wysłane przez Whena » Zapisane

Jagutka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 41
MO: 01.07.2012, KB: 01.12.2012
Wiadomości: 107

« Odpowiedz #18 : 24-02-2013, 20:27 »

Próbowałaś kąpieli z olejem winogronowym?

Trubadur, próbowałam takiej kąpieli, ale skóra jest "fajna" i wydaje się być taka odżywiona i nawilżona, tylko i wyłącznie po wyjściu z wanny, po czym problem zaraz wraca.

Czym się myjesz? Proponuję mydło marsylskie z oliwą z oliwek, można poszukać też dodatkowo z olejem z liścia laurowego. U mnie się sprawdza.

Lenko, testowałam swego czasu obydwa te mydełka, jeszcze bardziej wysuszają skórę. Aktualnie myję się mydłem szarym lub po prostu samą wodą. Choć widzę, że chyba z powrotem wrócę do kąpieli z dodatkiem oleju, dobra i krótkotrwała ulga, zawsze to coś.

Ja mam wrażenie, że w moim przypadku nie chodzi już tylko o przesuszony naskórek, a o dużo głębsze warstwy skóry. Dlatego nawilżanie i jakiekolwiek zabiegi zewnętrzne, nie zdają w ogóle egzaminu bo nie przynoszą żadnych długotrwałych efektów.
Zauważyłam, że ostatnio przybyło mi nawet mnóstwo zmarszczek. Czy to może być efektem picia MO? Taka wysuszka? Od jutra zabieram się za przyrządzanie wywarów kolagenowych, codziennie będę wcinać taką zupkę, może coś się poprawi. Więcej pomysłów mi brak. Jeżeli ktoś coś jeszcze wymyśli, będę bardzo wdzięczna msn-wink  
« Ostatnia zmiana: 24-02-2013, 20:30 wysłane przez Whena » Zapisane
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #19 : 24-02-2013, 20:38 »

Cytat
Trubadur, próbowałam takiej kąpieli, ale skóra jest "fajna" i wydaje się być taka odżywiona i nawilżona, tylko i wyłącznie po wyjściu z wanny, po czym problem zaraz wraca.
Może dla trwałego efektu i głębszego nawilżenia należy powtórzyć taką kąpiel kilkakrotnie. Poprzestałaś na jednym razie?
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!