Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 15:26 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Objawy oczyszczania  (Przeczytany 41221 razy)
Jagutka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 41
MO: 01.07.2012, KB: 01.12.2012
Wiadomości: 107

« Odpowiedz #20 : 24-02-2013, 21:16 »

Nie no, co Ty? msn-wink
Nie pamiętam dokładnie, ale kąpałam się codziennie, przez ok. tydzień - półtora.
Ale nie mam nic do stracenia, spróbuję dłużej.
Jeszcze jedno, Trubadur... dzięki za zainteresowanie i pomoc. smile
« Ostatnia zmiana: 24-02-2013, 22:05 wysłane przez Agata » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #21 : 24-02-2013, 21:18 »

Nie no co Ty msn-wink nie pamietam dokładnie, ale kapałam się codziennie, przez ok tydzień, półtora.
Ale nie mam nic do stracenia, spróbuje dłużej.
Nie rozumiem, o co chodzi z tym dłużej. Kąpiele w wannie z dodatkiem oleju należy stosować zawsze. To nie jest doraźna kuracja, tylko sposób na zdrową skórę przez całe życie.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Jagutka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 41
MO: 01.07.2012, KB: 01.12.2012
Wiadomości: 107

« Odpowiedz #22 : 24-02-2013, 21:26 »

Nie no co Ty msn-wink nie pamietam dokładnie, ale kapałam się codziennie, przez ok tydzień, półtora.
Ale nie mam nic do stracenia, spróbuje dłużej.
Nie rozumiem, o co chodzi z tym dłużej. Kąpiele w wannie z dodatkiem oleju należy stosować zawsze. To nie jest doraźna kuracja, tylko sposób na zdrową skórę przez całe życie.

Mistrzu, nic dodać nic ująć. Dziękuję Ci za odpowiedź, jak dla mnie jest ona prawie wyczerpująca smile
"Prawie" dlatego, że chciałabym się jeszcze dowiedzieć, czy ta moja pustynna skóra po kąpielach z olejem, stanie się kiedyś znów normalna? Bo już zaczynam trochę świrować, ponieważ jak w dalszym ciągu w tym tempie będzie się ona wysuszać, to ja za niedługo będę wyglądać jak emerytka!
« Ostatnia zmiana: 24-02-2013, 21:43 wysłane przez Whena » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #23 : 24-02-2013, 21:42 »

Jestem przekonany (dowodami), że to jedyny sposób na utrzymanie skóry w dobrej kondycji.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Jagutka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 41
MO: 01.07.2012, KB: 01.12.2012
Wiadomości: 107

« Odpowiedz #24 : 24-02-2013, 21:50 »

Mistrzu, no to w takim razie uciekam się kąpać i podziwiać jak mi się skóra napina smile
Raz jeszcze dziekuję Ci za odpowiedz.
Zapisane
Jagutka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 41
MO: 01.07.2012, KB: 01.12.2012
Wiadomości: 107

« Odpowiedz #25 : 24-02-2013, 22:00 »

Mistrzu, albo jeżeli pozwolisz, to Cię jeszcze wykorzystam. Proszę napisz mi czy kąpać w takiej kąpieli synka (12 miesięcy), ponieważ za każdym razem kiedy go kąpie (właśnie w wodzie z dodatkiem oleju), po kilku myciach pojawia się drobniutka wysypka, niestety z każdą kąpielą bardziej intensywna. Wtedy zaczynam myć synka w szarym mydle i wysypka po pewnym czasie znika. Gdy znów wracam do kąpieli z olejem, wysypka też wraca.
Mistrzu, napisz proszę co o tym sądzisz. Czy wysypka to może oczyszczanie, czy alergia, uczulenie?
A może to moja wina, ponieważ przeczytałam tutaj na forum, jak ktoś po takiej kąpieli nie wyciera resztek oleju, tylko wciera w ciało. Synek ma trochę przesuszoną skórę, więc czasami również zamiast go wycierać, ja go wmasowałam msn-wink.
« Ostatnia zmiana: 18-05-2013, 18:05 wysłane przez Kamil_Niemcewicz » Zapisane
Anya
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 05.03.2013, DP I 01.06.2013
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 203

« Odpowiedz #26 : 18-05-2013, 09:03 »

Do kąpieli jeszcze nie doszłam, ale olej z pestek winogron już mam. smile
A dziś rano niespodzianka: -2kg (poprzednie ważenie było 3 dni temu).
Dwa dni miałam jakieś dziwne sensacje i lekką biegunkę, a w niej chyba te sławne kamienie, o ile potrafię je wyczuć tamtą częścią ciała. smile Czy to możliwe aby aż 2kg wyskoczyło?
Jak na 3 razy MO w dawkę 1/4 niezły byłby wynik, bo przecież to nie tłuszczyk znikł tak nagle.

Z zatokami już ok, ale mam strasznie sucho w gardle i kaszel przez to. Kupię dziś korzeń prawoślazu.
« Ostatnia zmiana: 18-05-2013, 18:05 wysłane przez Kamil_Niemcewicz » Zapisane
Elefan
« Odpowiedz #27 : 28-01-2018, 23:38 »

Dorzucę swoje "trzy grosze" na temat objawów stosowania mikstury oczyszczającej. Dla jednych niech to będzie sygnał, że mikstura działa, a innych powinno uspokoić jeśli będą mieli podobne objawy. Otóż po rozpoczęciu przyjmowania mikstury (wersja z aloesem), po około 2 tygodniach regularnego przyjmowania, miałem dwudniowy ból brzucha, na który nie pomagała nawet rozkurczowa No-spa. Najpierw myślałem, że zjadłem coś, co spowodowało taki ból brzucha, ale okazało się, że moja mama, która otrzymała od kogoś ręcznie przepisany opis ze strony bioslone.pl również sporządziła sobie miksturę i przyjmowała ją około 2 tygodni. Trudno w to uwierzyć, ale miała identyczne objawy i to w tym samym czasie! Cóż, dwie różne osoby, w różnym wieku, podobny czas przyjmowania mikstury, a objawy te same. To oznacza, że:

1) mikstura oczyszczająca działa na przewód pokarmowy (do wiadomości tych, którzy się wciąż zastanawiają nad jej przyjmowaniem),
2) mikstura oczyszczająca może wywierać efekt oczyszczający na organizm, objawiający się tym, że może pojawić się ból w jamie brzusznej.

Co należy wtedy zrobić? Można:

1) przerwać przyjmowanie na kilka dni (jak zrobiła moja mama),
2) zmniejszyć dawkę do 1/4 (jak zrobiłem ja), tak jak to jest podane na stronie bioslone.pl.

Ciekawostką jest to, że ludzie w poważnym już wieku, przepisują sobie ręcznie przepisy ze strony bioslone.pl, rozdają innym i w ten sposób walczą o swoje zdrowie smile
Zapisane
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #28 : 29-01-2018, 08:47 »

Radość neofitów bezcenna. smile

Cytat
Ciekawostką jest to, że ludzie w poważnym już wieku, przepisują sobie ręcznie przepisy ze strony bioslone.pl, rozdają innym i w ten sposób walczą o swoje zdrowie

Dla starszych, nie używających komputera, można polecić książki, dobre są też na prezenty.
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Kamilk
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 19.04.2020
Wiadomości: 17

« Odpowiedz #29 : 20-04-2020, 19:51 »

Dzisiaj przypada drugi dzień jak wypiłem miksturę oczyszczającą w zalecanej początkowej dawce 1/4. Po południu zacząłem mieć reakcje Herximera: stan podgorączkowy, pocenie się, ból głowy (dosyć silny), bóle zębów, mięśni, kości, stawów (wprawdzie lekkie te bóle).

Czy możliwe, że mikstura oczyszczająca wywołała te objawy już w drugi dzień po wypiciu i to w dawce 1/4?

Rozumiem, że powinienem przerwać teraz picie mikstury i wrócić znów do picia, gdy objawy ustąpią?
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #30 : 20-04-2020, 20:04 »

Rozumiem, że powinienem przerwać teraz picie mikstury i wrócić znów do picia, gdy objawy ustąpią?

Zgadza się.
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!