Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 07:35 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pierwsze, drobne symptomy oczyszczania  (Przeczytany 137803 razy)
Nieboraczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 45
MO: 07.07.2011- kwiecień 2012
Wiedza:
Wiadomości: 716

« Odpowiedz #120 : 25-06-2015, 10:11 »

kaszę jaglaną bardzo lubię. gryczaną mniej, ale też mi smakuje

Próbowałaś niepaloną?
Zapisane

Pola53
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 70
MO: 30.01.2013
Skąd: zachodniopomorskie
Wiadomości: 172

« Odpowiedz #121 : 25-06-2015, 15:51 »

Jem wyłącznie niepaloną Nieboraczku.
Zapisane

kocham dzieci i zwierzęta smile Staram się pomagać jednym i drugim
Pola53
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 70
MO: 30.01.2013
Skąd: zachodniopomorskie
Wiadomości: 172

« Odpowiedz #122 : 04-07-2015, 09:24 »

Od trzech dni piję mieszankę na drogi moczowe. Obserwując siebie, doszłam do wniosku, że nerki to mój problem z nadcisnieniem. Co prawda ostatnio mam spokój, choć jak się tylko trochę zdenerwuję, to skacze do 165. No a jak popracuję fizycznie (np. skoszenie całego podwórka) to mam 100/65.
Wczoraj poczułam ostre, przenikające kłucie w lewej nerce. Nigdy mi się to nie zdarzyło. Szukam informacji na temat objawów mogących wystąpić podczas stosowania tej mieszanki, ale odnajduję tylko strzepy informacji. Dlatego bardzo proszę kogoś, kto przeszedl całą kurację, aby opisal mi z czym mogę się spotkać, abym nie wpadała w panikę. Wczoraj się tylko lekko zdziwiłam smile. Zdarzyło mi się wpaść w panikę po stosowaniu MO po 9 miesiącach, kiedy nie mogłam zrobić kroku, bo miałam wrażenie, że ściany się na mnie walą, dostałam jednocześnie wymiotów i biegunki, a ciśnienie skoczylo mocno w górę. Dzięki Wam udało mi się to przetrwać, dlatego i tym razem liczę na pomoc.
Zapisane

kocham dzieci i zwierzęta smile Staram się pomagać jednym i drugim
Kalina
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08.03.2009
Wiedza:
Skąd: lubuskie
Wiadomości: 992

« Odpowiedz #123 : 04-07-2015, 12:23 »

Jeszcze nie raz Twój organizm Cię zadziwi. Ja przy mieszance nie miałam wielkich sensacji, tylko raz przerwałam na kilka dni picie mieszanki. Już nie pamiętam dokładnie co się działo (to było dawno), ale chyba źle się czułam.
« Ostatnia zmiana: 06-07-2015, 10:38 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane
Dużagosia
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: marzec 2010 przerwa od 14.12.2014, powrót do MO 08.2016
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 476

« Odpowiedz #124 : 05-07-2015, 17:32 »

Pola53, ja miałam częste siusianie o niezbyt ładnym zapachu, kłucie prawej nerki, swędzenie okolic intymnych, lekki wzrost ciśnienia, ogólne rozbicie ale tylko na początku kuracji.
Piszesz, że zbż nie jadasz od dwóch lat. Ja zaobserwowałam, że od kiedy zrezygnowałam z glutenu, moja figura wyraznie się zmienia, waga minimalnie spada co nie jest takie dla mnie istotne ale z  jabłkowatej baby zamieniam się w zgrabną kobitkę. Węglowodanów jem mało, ponieważ nie mam na nie ochoty, nie mogę się nadziwić, że można czuć taką sytość po mięsie i większej ilości tłuszczu czy jajek. Kiedyś katowałam się durnymi dietami, ograniczająć albo w ogóle eliminując tłuszcze. Efekt był taki, że waga owszem spadała ale co z tego jak byłam wiecznie głodna, zła a brzuch jak był tak był, za to biust chudł nie wiadomo po co. KB również odgrywa dużą rolę w likwidowaniu brzucha.
« Ostatnia zmiana: 06-07-2015, 10:38 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane
Pola53
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 70
MO: 30.01.2013
Skąd: zachodniopomorskie
Wiadomości: 172

« Odpowiedz #125 : 06-07-2015, 00:01 »

No właśnie mam podobne objawy. Lekki ból głowy rano, czuję, że mam nerki, choć nigdy wcześniej nie bolały, nagłe napady senności.
Z tyciem to u mnie jeszcze może być nierównowaga hormonalna - jestem po resekcji macicy i przydatków. Mam nadzieję, że organizm sobie w końcu wszystko unormuje.
Zapisane

kocham dzieci i zwierzęta smile Staram się pomagać jednym i drugim
Pola53
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 70
MO: 30.01.2013
Skąd: zachodniopomorskie
Wiadomości: 172

« Odpowiedz #126 : 15-07-2015, 13:48 »

Dzisiaj mija dwa tygodnie od rozpoczęcia picia mieszanki na drogi moczowe. Bóle w nerkach i bóle głowy minęły, ale za to podskoczyło mi ciśnienie i waha się pomiędzy 150-160/90. Właczyłabym GBG ale trochę się boję, że efekty oczyszczania się nałożą na siebie i wzmogą. Może zatem lepiej poczekać jak będzie przerwa w piciu mieszanki. Co o tym myślicie?
Zapisane

kocham dzieci i zwierzęta smile Staram się pomagać jednym i drugim
Dużagosia
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: marzec 2010 przerwa od 14.12.2014, powrót do MO 08.2016
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 476

« Odpowiedz #127 : 15-07-2015, 14:22 »

Lepiej poczekaj z GBG a dołącz herbatkę z kwiatu głogu, na ciśnienie.
Zapisane
Pola53
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 70
MO: 30.01.2013
Skąd: zachodniopomorskie
Wiadomości: 172

« Odpowiedz #128 : 15-07-2015, 14:36 »

Tak myślałam, herbatka to dobry pomysł.
Zapisane

kocham dzieci i zwierzęta smile Staram się pomagać jednym i drugim
Hattar
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 53
MO: 1.07.2015+KB+DP
Skąd: Lublin/Edynburgh
Wiadomości: 16

« Odpowiedz #129 : 17-08-2015, 19:44 »

U mnie nowe ogniska łuszczycy nie pojawiają się, nos z rana mam zatkany ale póżniej jest dobrze i na nadgarstku prawej ręki wyskoczyła mała gulka, kiedyś taką miałam ale wielką która pojawiła się w ciągu nocy.Było to 25 lat temu, póżniej uderzyłam się w tą rękę, gula pękła i ręka spuchła po tygodniu znikło wszystko.
Inny objaw chce mi się po południu bardzo spać.
Wprowadziłam gruszkę i ziemniak pieczony wygląda że jest ok.
Zapisane
Pola53
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 70
MO: 30.01.2013
Skąd: zachodniopomorskie
Wiadomości: 172

« Odpowiedz #130 : 17-08-2015, 20:51 »

W zeszłym tygodniu minęło pierwsze sześć tygodni. W zasadzie to tylko podczas trzech miałam jakieś dolegliwości, później ból nerki minąl, ciśnienie się unormowało. Co prawda dalej biorę to cholerne prestarium ale i tak wcześniej ciśnienie mi skakało. Mam nadzieję, że te skoki ciśnienia się skonczą wraz z kuracją i będę mogła powoli odstawiać ten 'lek'
Zapisane

kocham dzieci i zwierzęta smile Staram się pomagać jednym i drugim
Hattar
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 53
MO: 1.07.2015+KB+DP
Skąd: Lublin/Edynburgh
Wiadomości: 16

« Odpowiedz #131 : 24-08-2015, 13:45 »

Po ziemniakach było dobrze a po dwóch gruszkach wzdęcia więc na razie gruszki czekają.
Od paru dni boli mnie ręka z gulką w nadgarstku oraz małe przechodzące bóle w kolanach ale kiedyś złamany obojczyk nie odzywa się.
Wczoraj miałam ogromną ochotę na zupę, ponieważ nie jadłam od kilku dni zupy kolagenowej, gdyż czekałam na kości szpikowe wołowe, więc ugotowałam łapki kurze i je takie rozgotowane zjadłam.
Poszłam spać a dzisiaj przeszły bóle.Może to była informacja od mojego ciała, że kolagen mu potrzebny?
Zapisane
Hattar
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 53
MO: 1.07.2015+KB+DP
Skąd: Lublin/Edynburgh
Wiadomości: 16

« Odpowiedz #132 : 26-09-2015, 16:31 »

Okropnie wysypała się na ręce i nogi łuszczyca. Czy to dobry objaw?
Smaruję octem jabłkowym-domowym ale jakby to nic nie daje, może ktoś coś podpowie.
Małe placki łuszczycy łączą się w duże i prawie całe ręce do ramion są jednym dużym paskudnym placem. Pomocy!




Zapisane
Kalina
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08.03.2009
Wiedza:
Skąd: lubuskie
Wiadomości: 992

« Odpowiedz #133 : 26-09-2015, 20:19 »

Jeśli pijesz MO, to zrób sobie przerwę.
Zapisane
Kasandra
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 15.05.2010
Skąd: Zielona Góra
Wiadomości: 104

« Odpowiedz #134 : 27-09-2015, 17:13 »

Hattar u mnie skórne problemy odeszły po pięciu latach stosowania MO. Gluten musiałam odstawić.
Trzeba cierpliwie znosić objawy oczyszczania i czekać na poprawę. Wcześniej miałam problemy skórne na stopach, na rękach i łokciach, leczone osiem lat przez kalekarzy. 
Zapisane
Hattar
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 53
MO: 1.07.2015+KB+DP
Skąd: Lublin/Edynburgh
Wiadomości: 16

« Odpowiedz #135 : 30-09-2015, 21:11 »

Glutenu od ponad pół roku nie jem zanim trafiłam na bioslone. Odstawię MO na jakiś czas i zobaczę.
Dzięki za rady.
Zapisane
Hattar
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 53
MO: 1.07.2015+KB+DP
Skąd: Lublin/Edynburgh
Wiadomości: 16

« Odpowiedz #136 : 05-11-2015, 22:27 »

Dawno mnie nie było i 1 listopada dopadło mnie przeziębienie.Odstawiłam MO
1 dzień z nosa woda się lała w połączeniu z kichaniem, lekki ból gardła, takie drapanie
2 dzień- potężnie zatkany nos i katar -woda przestała się lać i zakraplałam nos kroplami z aloesu i sól fizjologiczna -nadal zakraplam
3 dzień- bóle jak przy grypie raz w udach, rękach, barkach a po południu zmogło mnie i pojawiła się temp.37.8, poszłam spać, wieczorem już nie było temperatury
4 dzień nos cały zatkany łącznie z uszami krople nie mogą się przebić jak uda mi się coś odsmarkać to jest to żółta ropa, tak samo czasami odkaszlam też żółtą ropę z płuc
5 dzień rano nos zatkany zaczełam ssać olej słonecznikowy i po 15 min nos odetkany, w ciągu dnia smarkam ropą i kaszlę ropą nie za często, nos ciągle odetkany i ciągle coś tam spływa.
Od jutra powrót MO, gdyż czuję, że jest już prawie dobrze.
Chyba to dobry objaw?
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #137 : 05-11-2015, 22:54 »

Czy to dobry objaw jak jest dobrze? Można zaryzykować stwierdzenie, że tak, chociaż niektórzy złośliwcy powiadają, że poprawia się tuż przed zejściem.
Zapisane
Hattar
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 53
MO: 1.07.2015+KB+DP
Skąd: Lublin/Edynburgh
Wiadomości: 16

« Odpowiedz #138 : 06-11-2015, 20:55 »

Jest mi dzisiaj dużo lepiej, czasem odkaszlam coś, coś spływa po gardle .
MO dziś rano wypiłam i ku niepocieszeniu złośliwców- nie zejdę.
Dopiero zaczynam w zdrowiu żyć!
Zapisane
Pola53
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 70
MO: 30.01.2013
Skąd: zachodniopomorskie
Wiadomości: 172

« Odpowiedz #139 : 17-01-2016, 12:15 »

Jutro zaczynam kolejne 6 tygodni picia mieszanki. Co prawda przesunęło mi się o tydzeń (zapomniałam) ale nie zrezygnuję. Ostatnio miałam dziwne kłucie w okolicach lewej nerki ale tylko podczas brania głębszego oddechu. Myslę, że to nie nerka, tylko jakiś mięsień przy kręgosłupie. Ból ustępował powoli, aby w końcu zupełnie zniknąć. Myślę, że mnie zawiało. W pracy u mnie jest strasznie gorąco i muszę otwierać okno nawet zimą. Nie da się skręcić kaloryfera, niestety. Ogólnie czuję się dobrze choć ciśnienie czasem podskakuje, ale minimalnie więc się nie przejmuję. Oby tak dalej smile.
Zapisane

kocham dzieci i zwierzęta smile Staram się pomagać jednym i drugim
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!