Niemedyczne forum zdrowia
23-04-2024, 14:49 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Przymiarka Anastazji do NIA  (Przeczytany 34161 razy)
Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« : 24-02-2013, 12:25 »

Anastazja, pomyśl o NIA. Wiem, że to nie jest łatwa decyzja, ale nie ma nic do stracenia.

Kamil też mógłby spróbować, jeśli te sterydy nie poprawią obecnego stanu zdrowia.

Ja dziś zaczynam NIA. Może też się zdecydujesz i będziemy razem przez to przechodzić i wymieniać się doświadczeniami?
Zapisane
Anastazja
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: nie stosuję
Skąd: Tychy
Wiadomości: 584

« Odpowiedz #1 : 24-02-2013, 12:46 »

Ja boję się sama wybrać miejsce. Chcę skorzystać z pomocy osoby doświadczonej. Nie wiem, czy to dobry pomysł, bo może sama również bym umiała wybrać odpowiednie miejsce, ale myśl o tym mnie przeraża. Mam lęk z tym związany.
Poza tym w wątku o NIA pisze się dużo o stosowaniu DP w trakcie stosowania NIA, a jak ja mam się odpowiednio odżywiać, skoro nie jem prawie nic? Poza tym jestem zagrzybiona, mam słabe krążenie. Czy nie narobię sobie kłopotów?
Zapisane
Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #2 : 24-02-2013, 13:02 »

Ja też odczuwam lęk przed rozpoczęciem NIA, ale nie chcę zwlekać jeśli jest szansa na poprawienie stanu zdrowia. Myślę, że najgorzej zacząć. Ashkar we wszystkich publikacjach zapewnia, że kuracja nie ma efektów ubocznych, więc to mnie przekonuje.

Obręcz z czosnkiem już mam, czosnek też, więc nie ma co czekać moim zdaniem i NIA wydaje się lepsze niż chodzenie po lekarzach, którzy tylko leki chcą przepisywać.

Miejsce na nodze należy wybrać na mięśniu, omijając widoczne żyły.
Zapisane
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #3 : 24-02-2013, 13:29 »

Anastazja - ja na Twoim miejscu wróciłabym do stanu, przed poznaniem Biosłone. Zapomnij na rok o wszystkim i rób co kiedyś.
Po roku szukaj nowej drogi, nowego lekarstwa, nowej metody itp.
Sory, ale Ty kręcisz się w koło Wojtek, żadnych korzyści. Każde niepowodzenie, to wina Biosłone.
Szkoda Ciebie i Twojego zdrowia, a i innych zniechęcasz. Pamiętaj, każdy z nas jest inny.
Zapisane
Anastazja
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: nie stosuję
Skąd: Tychy
Wiadomości: 584

« Odpowiedz #4 : 24-02-2013, 13:55 »

Do stanu przed poznaniem Biosłone, a więc suplementy, aparat Mora i Janus?
 Korzyści były. Cały czas piszę, że stan jelit, a wraz z nim problemy z alergią pojawiły się po slow-magu.
Innych zniechęcam, bo piszę prawdę? Więc najlepiej usunąć mnie i Kamila i jeszcze innych, którzy narzekają i są tak chorzy, że nie warto o tym czytać.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #5 : 24-02-2013, 14:06 »

Więc najlepiej usunąć mnie i Kamila i jeszcze innych, którzy narzekają i są tak chorzy, że nie warto o tym czytać.
Oczywiście, że takiego rozwiązania nikt nie bierze pod uwagę. Są, i będą zdarzać się takie przypadki jak Wasze, więc problem w tym, żeby znaleźć jakieś rozwiązanie nadające się do zaproponowania innym. Jeśli Kamilowi nie pomogą sterydy, to nie macie innego wyjścia, jak wdrożyć NIA. Właśnie jesteśmy w trakcie porządkowania tego coraz popularniejszego u nas działu: http://forum.bioslone.pl/index.php?board=164.0
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #6 : 24-02-2013, 14:08 »

Cytat
Do stanu przed poznaniem Biosłone, a więc suplementy, aparat Mora i Janus?
 Korzyści były. Cały czas piszę, że stan jelit, a wraz z nim problemy z alergią pojawiły się po slow-magu.
Innych zniechęcam, bo piszę prawdę? Więc najlepiej usunąć mnie i Kamila i jeszcze innych, którzy narzekają i są tak chorzy, że nie warto o tym czytać.
Źle mnie zrozumiałaś.
Mnie jest szkoda Ciebie i stąd taka rada. Może za dużo tego wszystkiego stosowałaś, za często?
To może wróć do czsów, przed Morem, Janusem, suplementacją. Rób coś.
Zapisane
Anastazja
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: nie stosuję
Skąd: Tychy
Wiadomości: 584

« Odpowiedz #7 : 24-02-2013, 14:33 »

Mnie też jest szkoda, że w ciągu najlepszych lat mojego życia cierpię i nie mam żadnych przyjemności ale nie chcę oddawać się znów w ręce lekarzy, bo co innego pozostało? Albo wziąć zdrowie, lub jego namiastkę w swoje ręce, albo pójść do lekarza, brać leki i pożyć kilka lat? Gdybym nie miała dziecka, może bym tak postąpiła, ale mam i chcę żyć dla córki.
Kozaczek, piszesz- rób coś, a wcześniej, że może za dużo tego wszystkiego stosowałam, za często. Wobec tego, co uważasz, że powinnam jeszcze zrobić?
Zapisane
Et
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.09.2010
Wiadomości: 393

« Odpowiedz #8 : 24-02-2013, 19:23 »

Przebadać się gruntownie (skorzystać z medycyny konwencjonalnej - badania Ci raczej nie zaszkodzą).
Zapisane
Lavenda22
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 35
MO: 9.07.2011, z przerwami
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 375

« Odpowiedz #9 : 24-02-2013, 19:33 »

Cytat
Przebadać się gruntownie (skorzystać z medycyny konwencjonalnej - badania Ci raczej nie zaszkodzą).

Moim zdaniem to strata czasu, pieniędzy i niepotrzebny stres. Na Twoim miejscu, Anastazja,
zajęłabym się przygotowaniem do NIA, a następnie wprowadzeniem tej metody. Wydaje się być jedynym sensownym rozwiązaniem w Twojej sytuacji. Ja również się do NIA przymierzam.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #10 : 24-02-2013, 19:36 »

Przebadać się gruntownie (skorzystać z medycyny konwencjonalnej - badania Ci raczej nie zaszkodzą).
A czy znany jest choć jedne przypadek, żeby ktoś po badaniach wyzdrowiał, nawet gruntownych? Widać, że jak się nie ma nic do powiedzenia, to się wypisuje durnoty. To w końcu nic nie kosztuje - piszącego.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Anastazja
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: nie stosuję
Skąd: Tychy
Wiadomości: 584

« Odpowiedz #11 : 24-02-2013, 19:45 »

Zgadzam się z Mistrzem. Po badaniach usłyszę diagnozę, a z nią górę "cudownych" leków. Do NIA się przymierzam. Czy ktoś z forum, niedaleko mnie, stosuje NIA?
Jak byłam u gastrologa i opisałam towarzyszące mi objawy, ten wypisał trzy leki, bez jakichkolwiek badań, a dopiero potem zasugerował kolonoskopię i gastroskopię. Powiedział też, że mam wszystko jeść, pić alkohol, kawę, brać te leki i się niczym nie przejmować, bo i tak po wszystkim boli, to po co stosuję dietę?
To przerażające.
To wątek Kamila, więc Kamilu przepraszam, że tu mowa o mnie, ale mamy wiele wspólnego.
 On też się zbadał i co? Chłopakowi się żyć odechciewa, a ja go doskonale rozumiem.
« Ostatnia zmiana: 24-02-2013, 19:48 wysłane przez Anastazja » Zapisane
Et
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.09.2010
Wiadomości: 393

« Odpowiedz #12 : 24-02-2013, 20:29 »

Cóż, zrobisz to, co zechcesz. Każdy przypadek jest inny, więc nie porównuj się z innymi. Wiedza nie powinna Ci zaszkodzić, zwłaszcza, że nie rysuje się jak na razie żadna kusząca alternatywa.
Zapisane
Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #13 : 24-02-2013, 20:59 »

Anastazja, ja tak jak wcześniej pisałam, dziś zaczynam NIA i możemy wymieniać się doświadczeniami i doradzać nawzajem.

Nie ma sensu szukać kogoś z okolic zamieszkania, bo takiej osoby możesz nigdy nie odszukać i nie zaczniesz nigdy NIA.

W dobie komputerów więcej pomocy możesz uzyskać na forum niż bezpośrednio.

Nie obawiaj się - najgorzej zacząć. Kup jutro czosnek, znajdź kawałek obręczy, bandaż i zaczynaj. Powstanie pęcherz, który nie boli i należy jedynie po 30 godzinach martwą skórę usunąć i zamieścić w miejscu po pęcherzu cieciorkę i po wszystkim.

Jaka w tym trudność i czego się bać? Po co zwlekać?
Zapisane
Anastazja
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: nie stosuję
Skąd: Tychy
Wiadomości: 584

« Odpowiedz #14 : 24-02-2013, 21:40 »

A jakie miejsce? Z czego obręcz? Nie wiedziałam, że to takie trudne, kiedy już jest tak blisko.
Zapisane
Travis
« Odpowiedz #15 : 24-02-2013, 22:07 »

A jakie miejsce? Z czego obręcz? Nie wiedziałam, że to takie trudne, kiedy już jest tak blisko.
Jeżeli widzisz żyły na mięśniu łydki, to poszukaj powierzchni między nimi oraz ponaciskaj palcem, sprawdzając czy nie boli. Sugerowane miejsce możesz zobaczyć TUTAJ - mogę też podesłać coś prywatnie. Dobry pierścień można dostać kupując zwyczajne krople do nosa, widać go na TYM zdjęciu. Samym "oparzeniem" nie trzeba się przejmować, gdyż po ściągnięciu martwego naskórka, widać zaledwie zaczerwienione kółko. Tak więc dziurka formuje się "od zera", ewoluuje na naszych oczach przy każdej zmianie ciecierzycy przez kilka pierwszych tygodni. Na starcie nie ma się czym stresować, bo wszystko się dzieje stosunkowo powoli, na naszych oczach.

Poza tym, zapoznaj się z tym filmem: Lekarstwo na raka "Metoda NIA" - Fizyka Dr. Georga Ashkara oraz starym forum NIA

Ps. Post dedykuję również Kamilowi.

Zapisane
Anastazja
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: nie stosuję
Skąd: Tychy
Wiadomości: 584

« Odpowiedz #16 : 25-02-2013, 10:25 »

U mnie na nogach nie widać żadnych żył, poza małym żylakiem, na prawej nodze. Myślę, że lewa będzie ok.
Zapisane
Sting
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 3.08.10 (Break od 01.10)
Skąd: Warszawa/UK
Wiadomości: 617

« Odpowiedz #17 : 25-02-2013, 11:04 »

Dasz radę. Uwierz w siebie.
Zapisane

Pragmatism
Anastazja
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: nie stosuję
Skąd: Tychy
Wiadomości: 584

« Odpowiedz #18 : 25-02-2013, 11:22 »

Na zdjęciach wstawionych przez Travisa widać ostrą pęsetę. Czym dezynfekować taką pęsetę?
Zapisane
Sting
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 3.08.10 (Break od 01.10)
Skąd: Warszawa/UK
Wiadomości: 617

« Odpowiedz #19 : 25-02-2013, 12:07 »

Alkoholem.

Korzystne rady z mojego doświadczenia. Wybieramy łydkę, na  której łatwiej będzie nam zmieniać opatrunek. Praworęczni- lewa noga. Poszukaj najmniej bolącego miejsca ugniatając łydkę. Wybierając korek wybieramy najmniejszą jego średnice. Czosnek wybieramy ten polski fioletowy. Po zrobieniu pierścienia. Odczekujemy aż pojawi się pęcherz. Zdejmujemy skórę martwą. Zabieg jest bezbolesny. Następnie centrujemy cieciorkę. Nie warto na początek dawać 2 cieciorek w jeden okrąg. Robiąc opatrunek ważne jest, aby wybrać nawet dwa rodzaje bandażu. Jeden zwykły a drugi uciskowy. Ten uciskowy zakładamy pierwszy: cieciorka, papier z kapustą i pod cieciorką ściskamy mocniej w celu nie przesuwania się cieciorki w dół następnie ten sam bandaż uciskamy w miejscu cieciorki w celu wgłębiania się. Ja używam drugi bandaż zwykły po to, aby zakryć równomiernie powierzchnię i następnie w razie większych wycieków uniknąć zabrudzeń. Cieciorkę początkowo wymieniam co 12 h, ale jeśli cieciorka wymaga więcej czasu nie poganiam jej odrywając tylko czekam następne 12h i bezproblemowo u wszystkich wówczas sama wychodzi. Dezynfekuję wokoło kieszonki aloesem. Rzadko spirytusem.
Zbyt mocne uciskanie bandażu spowoduje puchnięcie nogi. Jeśli się to robi, można wówczas po kilku godzinach odwiązywać bandaż- poluźniając. Pomocne będą zabiegi w celu poprawienia krążenia czyli: masaże, spacery, ćwiczenia delikatne, kładzenie nogi do góry, picie zielonej herbaty, używanie przypraw takich jak pieprz cayenne itp.
Ja umyte ręce psikam przed każdym zabiegiem aloesem. Pęsetę moczę w alkoholu.
Chyba wszystkie moje uwagi z autopsji opisałem. Jak mi się coś przypomni dopiszę. Zabieg nie jest trudny do wykonania. Wymaga jedynie wyczucia i wcześniejszej wiedzy.
« Ostatnia zmiana: 25-02-2013, 15:34 wysłane przez Whena » Zapisane

Pragmatism
Strony: [1] 2 3   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!