Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 22:02 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Początki powrotu do zdrowia - kilka pytań  (Przeczytany 10295 razy)
Bartoszek
Początkujący
*

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 34
MO: 20.12.2012
Skąd: Heaven
Wiadomości: 5

« : 01-03-2013, 01:36 »

W ostatnich latach obserwowałem pogarszający się stan zdrowia: spadek masy ciała, zanik mięśni, osłabienie psychiczne i fizyczne, złość, bezsenność, bóle brzucha i głowy, niechęć do kontaktów z ludźmi. Na Bioslone odnalazłem nadzieje i postawiłem kropkę nad i, że stan mojego ducha i ciała nie jest rzeczą normalną, wręcz patologiczną. Czarną owcą był gluten! Od kiedy to odstawiłem znikły mi kolki jelitowe, zaparcia itp. Na drugim miejscu były słodycze, które również mam daleko za sobą. Oto kilka wątkowych pytań skierowanych do osób obeznanych w temacie. Dodam, że studiuję książkę Mistrza, w której w kilka dni znalazłem więcej użytecznej wiedzy niż przez wszystkie lata szkolne.
 
1. Czy mogę zakraplać nos alocitem, który trzymam w lodówce (stosunek 1:2) oraz jak długo można trzymać alocit w lodówce?
2. Od czasu stosowania MO z oliwą znikła mi zgaga. Rok temu miałem gastroskopie na której wykryto sporą ilość nadżerek zaczynając od gardła, ale moim problemem jest zmęczona i zatkana wątroba. Odczuwam bóle w prawym boku, mam problem z trawieniem większej ilości tłuszczów. Przed Biosłone stosowałem drastyczne metody Srombaka, w których wydaliłem z siebie setki kamieni wielkości do 1,5cm, jednak przerwałem metody po znacznym wycieńczeniu organizmu. Tu pytanie, czy powinienem przejść na kolejny etap MO w celu wyczyszczenia przewodów żółciowych?
3. Czy przewlekła bezsenność świadczy o tym że zmęczona wątroba długo robi porządki przed pójściem spać i czy jest to objaw oczyszczania?
4. Pytanie do wszystkich forumowiczów: jakie macie relacje i reakcje po wypiciu piwa? Od siebie dodam, że po wypiciu piwa nie czuję takich dolegliwości jak po zjedzeniu chleba bądź naleśnika, jednak czasem coś tam jeździ w brzuchu, a czasem się czuję jakbym wypił eliksir zdrowia. smile
5. I do sedna sprawy... Jak myślicie czy Gołota po świetnej walce z Saletą na otarcie łez powinien dostać szanse walki z rozwścieczonym Conanem El pogromcą don testosteronem Najmanem? Jaki obstawialibyście wynik walki?
« Ostatnia zmiana: 22-06-2016, 12:43 wysłane przez ArtComp » Zapisane
Kamil
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012-07-29
Wiedza:
Wiadomości: 1.281

« Odpowiedz #1 : 01-03-2013, 10:09 »

Cytat
1. Czy moge zakraplać nos alocitem, który trzymam w lodówce (stosunek 1:2) oraz jak długo można trzymać alocit w lodówce?
http://portal.bioslone.pl/krople_do_nosa
 
Cytat
2. Od czasu stosowania MO z oliwą znikła mi zgaga. Rok temu miałem gastroskopie na której wykryto sporą ilość nadżerek zaczynając od gardła, ale moim problemem jest zmęczona i zatkana wątroba. Odczywam bóle w prawym boku, mam problem z trawieniem większej ilośći tłuszczów.  Przed bioslone stosowałem drastyczne metody Srombaka w których wydaliłem z siebie setki kamieni wielkośći do 1,5 cm, jednak przerwałem metody po znacznym wycięczeniu organizmu. Tu pytanie czy powinienem przejść na kolejny etap MO w celu wyczyszczenia przewodów żółciowych?
Przejdziesz na kolejny etap MO w momencie, kiedy uznasz, że z żołądkiem oraz kamicą żółciową nie ma problemu. Równie dobrze możesz przejść na następny, a kiedy w trakcie stosowania uznasz, że za prędko przeszedłeś na kolejny etap to z powrotem na wcześniejszy spokojnie możesz wrócić.
http://portal.bioslone.pl/oczyszczanie/mikstura
Czy pijesz KB z ostropestem?

Cytat
3. Czy przewlekła bezsenność świadczy o tym że zmęczone wątroba długo robi porządki przed pójściem spać i czy jest to objaw oczyszczania'??
Przewlekła bezsenność może mieć wiele przyczyn, np. może być konsekwencją niedoboru witamin, szczególnie tych z grupy B (b2, b3, b6) jak i również niedoboru magnezu, ogólnego osłabienia organizmu, nadmiernego światła bądź hałasu w pomieszczeniu którym śpisz, problemów psychicznych, rodzinnych i tym podobnych, z własnego doświadczenia wiem że słuchanie głośnej muzyki na słuchawkach przez większość dnia również wpływa na gorszą jakość snu oraz prędkość zasypiania. Na forum gdzieś pisano, pewnie znajdziesz jak poszukasz.

Cytat
4. Pytanie do wszystkich forumowiczów: jakie macie relacje i reakcje po wypiciu piwa ? Od siebie dodam, że po wypiciu piwa nie czuje takich dolegliwośći jak bo zjedzeniu chleba bądz naleśnika, jednak czasem coś tam jeździ w brzuchu, a czasem się czuje jak bym wypił eliksir zdrowia. smile
Ja żadnych reakcji po wypiciu piwa nie obserwuje. Jednak stanowczo ograniczyłem spożycie piwa. Piję tylko kiedy mam ochotę się go napić, a nie "bo jest okazja" i na pewno mi lepiej, zwłaszcza w portfelu. msn-wink

Cytat
5. I do sedna sprawy... Jak myślicie czy Gołota po świetnej walce z Saletą na otarcie_ łez powinenen_ dostać szanse walki_ z_ rozwścieczonym Conanem El pogromcą don testosteronem Najmanem :d_??
Cytat
6. Last question... Jak obstawialibyście wynik walki_?? 
A może do hyde parku z tym?

Pisz schludniej, nasi moderatorzy i tak już mają bardzo dużo pracy na forum.
« Ostatnia zmiana: 05-02-2021, 20:31 wysłane przez Kamil » Zapisane

Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #2 : 01-03-2013, 11:07 »

Cytat
4. Pytanie do wszystkich forumowiczów: jakie macie relacje i reakcje po wypiciu piwa ? Od siebie dodam, że po wypiciu piwa nie czuje takich dolegliwości jak po zjedzeniu chleba bądź naleśnika, jednak czasem coś tam jeździ w brzuchu, a czasem się czuje jak bym wypił eliksir zdrowia.
Bartoszku, piwo również zawiera gluten. Nie dziw się więc reakcjom.
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Bartoszek
Początkujący
*

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 34
MO: 20.12.2012
Skąd: Heaven
Wiadomości: 5

« Odpowiedz #3 : 01-03-2013, 13:03 »

KB stosuje od wczoraj. W końcu się młynka doczekałem (zepter z allegro cena ok 100zł) szczerze polecam, bardzo dobrze radzi sobie ze składnikami KB. A ostatnie pytanie to taki JOKE biggrin// Humor musi być, nie oczekuję odpowiedzi na to głupkowate pytanie smile
« Ostatnia zmiana: 01-03-2013, 13:51 wysłane przez Whena » Zapisane
Bronco
Stały bywalec
***


Offline Offline

Wiadomości: 173

« Odpowiedz #4 : 03-03-2013, 13:04 »


Bartoszku, piwo również zawiera gluten. Nie dziw się więc reakcjom.
Czy istnieje piwo bezglutenowe mocne? Nieżle by schodziło w tutejszym sklepie internetowym...chyba.

4. Pytanie do wszystkich forumowiczów: jakie macie relacje ... po wypiciu piwa? . smile
Przyznam się, że ja mam relacje (np.) interpersonalne po wypiciu kilku piw lekko zaburzone.

...Od siebie dodam, że po wypiciu piwa nie czuję takich dolegliwości jak po zjedzeniu chleba bądź naleśnika, jednak czasem coś tam jeździ w brzuchu
Ośmielę się zauważyć, że założeniem producentów piwa jest aby "pojeżdziło" trochę w głowie a nie w brzuchu.
...po wypiciu piwa czasem się czuję jakbym wypił eliksir zdrowia.
Błagam, podaj markę tego piwa! Wszyscy chcemy się poczuć zdrowi.
« Ostatnia zmiana: 03-03-2013, 13:07 wysłane przez Bronco » Zapisane
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #5 : 03-03-2013, 16:40 »

Cytat
Błagam, podaj markę tego piwa! Wszyscy chcemy się poczuć zdrowi.
Mów proszę za siebie. Czuć się zdrowym a być zdrowym -- oto różnica.
Zapisane
Bronco
Stały bywalec
***


Offline Offline

Wiadomości: 173

« Odpowiedz #6 : 04-03-2013, 16:15 »

Cytat
Błagam, podaj markę tego piwa! Wszyscy chcemy się poczuć zdrowi.
Mów proszę za siebie. Czuć się zdrowym a być zdrowym -- oto różnica.
Zdrowych niestety w dzisiejszych czasach nie ma. Więc dobrze chociaż czuć się zdrowym.
Zapisane
Kamil
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012-07-29
Wiedza:
Wiadomości: 1.281

« Odpowiedz #7 : 04-03-2013, 16:35 »

Mów proszę za siebie.
Podpisuje się pod tym.
 
Zdrowych niestety w dzisiejszych czasach nie ma.
Jakoś na tym forum są nieliczni.

Więc dobrze chociaż czuć się zdrowym.
To jeszcze kilkadziesiąt razy zawiedziesz się na swojej filozofii, bo stosując Biosłonejską Profilaktykę Prozdrowotną jeszcze nie raz poczujesz się fatalnie, koszmarnie i źle tylko po to aby wyzdrowieć. Remont który przeprowadza nasz organizm jest niczym remont całego mieszkania z wymianą tapet i mebli - te najgorsze chwile trzeba przeboleć. I osobiście wcale nie chciałbym czuć się zdrowo mając organizm zasyfiony i w koszmarnym stanie, żeby za kilka lat poczuć się gorzej i po badaniach dostać diagnozę "przykro mi to mówić, ale ma pan raka".
« Ostatnia zmiana: 05-02-2021, 20:32 wysłane przez Kamil » Zapisane

Bronco
Stały bywalec
***


Offline Offline

Wiadomości: 173

« Odpowiedz #8 : 04-03-2013, 16:55 »

Zdrowych niestety w dzisiejszych czasach nie ma.
Jakoś na tym forum są nieliczni.
Oby tak było. Nigdy nie jest się tego pewnym do końca. Ja też czuję się doskonale ale nie zaryzykował bym stwierdzenia, że jestem w 100% zdrowy. To wykaże dopiero sekcja zwłok.
« Ostatnia zmiana: 05-02-2021, 20:32 wysłane przez Kamil » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!