Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 13:42 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 10 11 [12] 13 14 15   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Dyskusja o metodzie NIA  (Przeczytany 296892 razy)
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #220 : 23-04-2013, 20:56 »

Czy może mi ktoś wytłumaczyć czemu to miejsce jest złe? Czy to że u mojej mamy jest brak rezultatów może być spowodowane złym umiejscowieniem?
Przede wszystkim, jest na ścięgnie. Ale to wiemy skądinąd, a nie ze zdjęcia. Natomiast z samego obrazka widać, że ranka jest już nie tyle na mięśniu (którego i tak jest na tej nodze niewiele), co ponad nim. Powinna być tam, gdzie goleń się uwypukla, czyli gdzie jest najwięcej ciała, no i jakieś 8-10 centymetrów w prawo, czyli nie z tyłu, a bliżej boku.
Zapisane
Galapagos
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 39
MO: 11.08.2008; 15.01.2013
Skąd: okolice Łodzi
Wiadomości: 426

« Odpowiedz #221 : 23-04-2013, 20:56 »

Mam zdjęcia, ale nie potrafię ich dodać.
Chyba wyślę je do Pana Wróbla albo Pokrywki i poproszę o konsultację ze zdjęć.
Możesz podać namiar mailowy na nich i telefoniczny?

Jutro wkleję zdjęcia mamy z jej raną - może ocenicie?
« Ostatnia zmiana: 17-02-2021, 16:42 wysłane przez Kamil » Zapisane
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #222 : 23-04-2013, 21:05 »

Jutro wkleję zdjęcia mamy z jej raną - może ocenicie?
Śmiało.
« Ostatnia zmiana: 17-02-2021, 16:42 wysłane przez Kamil » Zapisane
Biedrona
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 2 lata - przerwa 2 lata - teraz znów :)
Wiadomości: 978

« Odpowiedz #223 : 23-04-2013, 22:00 »

Przede wszystkim, jest na ścięgnie. Ale to wiemy skądinąd, a nie ze zdjęcia. Natomiast z samego obrazka widać, że ranka jest już nie tyle na mięśniu (którego i tak jest na tej nodze niewiele), co ponad nim. Powinna być tam, gdzie goleń się uwypukla, czyli gdzie jest najwięcej ciała, no i jakieś 8-10 centymetrów w prawo, czyli nie z tyłu, a bliżej boku.

Mylisz się, cieciorka jest w obrębie mięśnia, mam bezpośredni kontakt z moją nogą i wiem. smile Zresztą widać to trochę na I zdjęciu, na II gorzej, bo widać nogi od tyłu ( ale tam też widać na drugiej nodze, że już jest mięsień), a ślad po bandażu też swoje robi. Wiem, że na zdjęciu tego nie widać, ale jakbym zrobiła zdjęcie z uniesioną poziomo nogą to zobaczyłbyś, że zrobiłam tą ranę tam, gdzie mięsień "zwisa". Owszem, powinna być niżej i bardziej do wewnątrz, ale to nieprawda, że jest ponad mięśniem! 

Galapagos
Na priv dam. Do Pana Wróbla trochę wcześniej Brajan podawał.
« Ostatnia zmiana: 17-02-2021, 16:42 wysłane przez Kamil » Zapisane

Biedronka w trzech zielonych listkach msn-wink
Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #224 : 24-04-2013, 05:22 »

Biedrona, moja rana jest wyżej niż u Ciebie i noga nie puchnie i nic mnie nie boli, wycieki też są, więc niekoniecznie rana musi być wyżej. Sama nie wiem - to chyba trochę loteria z wyborem tego miejsca, a dodatkowo ranka czasami się przesuwa i osiada w innym miejscu niż był założony krąg z czosnkiem.
Zapisane
Biedrona
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 2 lata - przerwa 2 lata - teraz znów :)
Wiadomości: 978

« Odpowiedz #225 : 24-04-2013, 08:09 »

Napisałam, że rana powinna być niżej, a nie wyżej... smile. Teraz wszyscy na forum tacy mądrzy, nie rozumiem tego. A Państwo po kursie stwierdzili, że "rana jest dla nich wzorcowa" i że "oni też mają w tym miejscu". Najwyraźniej to wcale nie jest tak prosto wybrać miejsce.
Zapisane

Biedronka w trzech zielonych listkach msn-wink
Sting
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 3.08.10 (Break od 01.10)
Skąd: Warszawa/UK
Wiadomości: 617

« Odpowiedz #226 : 24-04-2013, 09:50 »

Ja myślałem, że puchnięcie zależy od ewakuacji toksyn a nie od miejsca.
Zapisane

Pragmatism
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #227 : 24-04-2013, 10:06 »

Ja myślałem, że puchnięcie zależy od ewakuacji toksyn a nie od miejsca.
Pewnie i od jednego, i od drugiego. I jeszcze od zbyt ciasnego wiązania, w niektórych przypadkach.
Zapisane
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #228 : 24-04-2013, 10:07 »

Ja myślałem, że puchnięcie zależy od ewakuacji toksyn a nie od miejsca.

Ja też, dlatego nie zmieniałbym miejsca, ale jeszcze poczekał nie uciskając za bardzo.
Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
Sting
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 3.08.10 (Break od 01.10)
Skąd: Warszawa/UK
Wiadomości: 617

« Odpowiedz #229 : 24-04-2013, 10:28 »

Ja też, dlatego nie zmieniałbym miejsca, ale jeszcze poczekał nie uciskając za bardzo.

Dokładnie. Mnie też czasem puchnie - do dziś. Rozmasowuję i idę dalej. Pomagam zieloną herbatą na krążenie, tak jak wcześniej omawialiśmy. Może też za mało ruchu. Ja wybieram się na rower, to pomaga.
Spokoadam jak Twój dziadek? On miał dużą poprawę z tego co pisałeś.
« Ostatnia zmiana: 02-05-2013, 12:00 wysłane przez Agata » Zapisane

Pragmatism
Rif
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 1/12/2010
Wiedza:
Wiadomości: 500

« Odpowiedz #230 : 24-04-2013, 10:45 »

Proponuję aby utworzyć wątek (np. Nasze dziury) ze zdjęciami swoich dziur, z krótkim komentarzem. Jeden post to dziura danej osoby. Podobnie jak wątki z przepisami ZZO. Wtedy każdy zerknie na takie zdjęcia i uniknie problemów jak Biedrona. Ja bym chętnie zobaczył zdjęcie dziury po zasklepieniu rany u kogoś z Biosłnejczyków. Na forum brakuje tego typu dokumentacji. Decyzję pozostawiam Wam, gdyż ja dziury nie posiadam. msn-wink

Jeśli chodzi o dyskusje na temat swoich dziur, możecie zakładać własne wątki, np. NIA u Biedrony. Tam też można by umieszczać swoje zdjęcia.
« Ostatnia zmiana: 24-04-2013, 10:47 wysłane przez Rif » Zapisane
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #231 : 24-04-2013, 10:46 »

Ja też, dlatego nie zmieniałbym miejsca, ale jeszcze poczekał nie uciskając za bardzo.

Dokładnie. Mnie też czasem puchnie - do dziś. Rozmasowuję i idę dalej. Pomagam zieloną herbatą na krążenie, tak jak wcześniej omawialiśmy. Może też za mało ruchu. Ja wybieram się na rower, to pomaga.
Spokoadam jak Twój dziadek? On miał dużą poprawę z tego co pisałeś.
Mnie puchła (a właściwie była spuchnięta) właściwie przez cały miesiąc, dopiero od kilku dni obserwuję, że opuchlizna już ostatecznie zaczyna schodzić z wnętrza kostki. Nie wiem tylko, czy wpływu na to, że tak długo się tam utrzymywała nie miał fakt, że kilkanaście dni temu przebiegając przez ulicę kopnąłem się twardą podeszwą prawego buta tuż pod lewą kostką, a że stopa była jeszcze mocno wrażliwa, to jeszcze mocniej spuchła i boli w tym miejscu do dzisiaj. A tak poza tym, to najbardziej na puchnięcie wpływa wysoka temperatura i pozycja stojąca. Najgorzej jest po przejażdżce autobusem w ciepły dzień, ale wówczas nie tylko lewa noga robi się spuchnięta i czerwona, choć co prawda w dużo większym stopniu niż prawa. A rower pomaga mi w przypadku bólu mięśnia, który z kolei pojawia się zawsze ilekroć cieciorka jest zbyt mocno przyciśnięta (i dlatego chyba używając przez pierwsze tygodnie docisku miałem takie problemy z bólem).

Cytat
Ja bym chętnie zobaczył zdjęcie dziury po zasklepieniu rany u kogoś z Biosłnejczyków. Na forum brakuje tego typu dokumentacji.
Brajan chyba wrzucał, ale od tamtego czasu link do zdjęcia pewnie już wygasł.
« Ostatnia zmiana: 02-05-2013, 12:02 wysłane przez Agata » Zapisane
Kamil
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012-07-29
Wiedza:
Wiadomości: 1.281

« Odpowiedz #232 : 24-04-2013, 11:03 »

Skończcie wreszcie robić te drzewka z cytatów. Cytat w cytacie, w cytacie, w cytacie i tak w kółko. Zaśmieca to strasznie i zero w tym estetyki.

Cytat od: Regulamin
35. Przytaczając czyjąś wypowiedź, ogranicz się do cytowania tylko tego fragmentu, na który odpowiadasz. Niemile widziane jest też cytowanie w całości obszernej wypowiedzi opatrzonej krótkim np. jednozdaniowym komentarzem (np. zgadzam się) lub/i emotikonami.
« Ostatnia zmiana: 17-02-2021, 16:42 wysłane przez Kamil » Zapisane

JerzyP
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 31.01.2011
Wiadomości: 106

« Odpowiedz #233 : 29-04-2013, 00:14 »

 Czytałem swoje teksty wiele razy i ciągle mam pretensje do siebie i chciałbym przeprosić wszystkich za mój niefortunny powrót. Musiałem zrobić sobie dłuższą przerwę, bo próbowałem doradzać w kwestii NIA. To było głupie z mojej strony. Przysięgam, że to już się nie powtórzy. Ja też uważam, że każdy ma własne zdanie i moim obowiązkiem było uszanować, a nie wyjeżdżać z własnymi przemyśleniami. Dlatego dziękuję za słowa krytyki i nieliczne – uznania. Szczególnie Biedrona zauważyła, że nie mam się czym chwalić, bo sam sobie winien jestem choroby, bo 40 lat pracuję w chemii, brałem 100 tabletek dziennie, czym w osłupienie wprowadziłem samego Mistrza. Opisał to pięknie Zibi, jak postawił diagnozę, co zalecił. Zrobił na tym doktorat, ale nie wspomniał, że leki brałem, bo po drugiej operacji na bark miałem przez dwa lata zapalenie płuc. Jak więc widać, zasługuję sobie na to, co się wydarzyło. Stąd wskazówki dla wszystkich: proszę tego nie robić.
    Trubadur, Tobie dziękuję za ezoterykę (może zabrakło Ci miejsca na tarota). Ale dlaczego chcesz się leczyć NIA? Widocznie mój przypadek Cię nie przestraszył, bo, jak rozumiem, Ty prowadziłeś się doskonale, więc skąd, u licha, taka choroba, że chcesz ją NIA wyleczyć? Skąd się wzięły te ciężkie choroby u tych, którzy teraz cierpią z powodu NIA, a ich życie było doskonałe. Nie takie popaprane jak moje - czym żeście sobie zasłużyli, bo ja już zostałem i tak skazany na niebyt. Tak, nie mam zamiaru się tłumaczyć, bo inni zawsze wiedzą najlepiej. Ja dopiero zacząłem pisać na Biosłone 18.04.2013 r. Dopiero poczułem się na siłach. Do tej pory robił to Zibi (doktorat plus habilitacja na jednym skatowanym, w podeszłym wieku człowieku po strasznych przejściach). Nie chcę wzbudzać współczucia. To nie jest moim celem. Tłumaczy trochę, dlaczego mnie nie było z Wami do tej pory. Myślałem jeszcze po staremu... więc naprawdę przydał mi się ten kubeł zimnej wody na mój rozgorączkowany łeb. Wina leży trochę w tym, że czuję uciekający czas i zawsze się gdzieś spieszę. Chciałbym też bardzo podziękować Scorupionowi. Nie potępił mnie w czambuł, ale wykazał rozwagę i umiarkowanie. To dało mi sporo do myślenia. Przewertowałem swoje notatki i teraz, niestety, muszę zrewidować mój entuzjazm, że NIA mnie wyleczyła. Na pewno w świetle faktów nie mogę mieć 100% pewności, że to NIA mnie uleczyło. Bo to jest nieprawda. Sam nie wierzę, że to piszę (żegnaj, doktoracie). Jednak prawda obiektywna jest inna. Sam Zibi pisał, że byłem poddany wręcz katorżniczej diecie. Był to zlepek trzech diet: BPP, dr. Gersona i dr Budwig. Wiele literatury opisuje, że każda z tych diet sama w sobie może wyleczyć raka. Przypadków jest wiele. Dlatego wcześniej pisałem, żeby nie traktować NIA jako panaceum na wszystko. Wybaczcie, ale właściwie dopiero teraz jasno to do mnie dotarło.
    Bronco, jesze do Ciebie mam jedną prośbę. Wiem, że dużo czytasz i pogłębiasz wiedzę. Uważaj jednak z wprowadzaniem takich pojęć na forum jak macierz zewnątrzkomórkowa, bo będziesz musiał wprowadzić pojecie komórek macierzystych i leczenia nimi. To się plącze z NIA i wprowadzi dużo ezoteryki, jak twierdzi Trubadur. Nie takie głowy nad tym pracują... My, jako laicy w tych sprawach, dajmy sobie z tym spokój. NIA teraz wymaga dyskusji na poważnie. Nie miałem tego zamiaru, ale dopiero teraz to dostrzegłem. Jeżeli teraz ktoś powie, że jest wyleczony przez NIA z nowotworu bez diety, to będzie godne uwagi.
    Poszukująca - do Ciebie jedna uwaga, skoro tak wierzysz we wszystko, to zgodnie z motto Mistrza nie musisz nic wiedzieć! Bądź więc spokojna.
    Na zakończenie mam dwa słowa do Mistrza. To Pan zna doskonale moją historię. Dlaczego więc robi mi Pan świadomie przykrość, twierdząc, że jestem zarozumiały? Pan doskonale wiedział, co się ze mną dzieje. Do tego zawsze o Biosłone wyrażam się w samych superlatywach. Ma Pan wszystkie moje posty - nie kojarzę żebym tak napisał. Jeżeli zaś chodzi o Zibiego, to żeby każdy wiedział: nieprawdą jest, że ja Go doprowadziłem do załamania nerwowego. On to ma dużo dawniej i Pan dobrze o tym wie. Do załamania zaś doprowadziło Go usunięcie z Biosłone. Na to nie miałem wpływu i siły sprawczej. Dlaczego więc Pan ludziom opowiada, że taki partacz jak ja doprowadził swojego dobroczyńcę Zibiego do rozstroju nerwowego. Pańskiego silnego eksperta, który przez 5 lat był Pańskim wiernym sługą. Po co ta demagogia i te kłamstwa. Chce mnie Pan zaszufladkować. Otóż nie, mój Panie, nie będę tracił drogocennej energii na głupie utarczki i jeżeli Panu, Panie Słonecki, moja osoba wadzi, to wystarczy jeden pański ruch i mnie nie ma. Ja się nie załamię tak jak Zibi. KTO WIERZY WE WSZYSTKO, NIE MUSI NIC WIEDZIEĆ!
« Ostatnia zmiana: 29-04-2013, 00:47 wysłane przez Solan » Zapisane
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #234 : 29-04-2013, 06:19 »

Cytat
Skąd się wzięły te ciężkie choroby u tych, którzy teraz cierpią z powodu NIA, a ich życie było doskonałe.
Jerzy - proszę podaj przykłady, lub linki.
Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
Biedrona
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 2 lata - przerwa 2 lata - teraz znów :)
Wiadomości: 978

« Odpowiedz #235 : 29-04-2013, 08:05 »

Odnoszę wrażenie, że jest to do mnie, ponieważ to ja powiedziałam Jerzemu, że prowadził się źle i sam sobie tego raka spowodował. Oczywiście wtedy jeszcze nie wiedziałam o operacji barku i zapaleniach płuc (mój błąd zbyt szybkiej oceny). Ale antybiotyków może być 2,3 a co z resztą tabletek?
Byłam tak bardzo surowa ponieważ (odpowiadając na pytanie) moja "alergia na wszystko" pojawiła się jak miałam 8 lat. Wtedy to był mały katar przy posiłkach. U alergologa stwierdzono, że nie jestem uczulona na 2 pokarmy z całej listy. Drugie badanie miałam w wieku 14 lat i wynik był prawie taki sam (nawet pamiętam - mogłam jeść sałatę i truskawki). Pani alergolog powiedziała, że albo będę "brać całe życie leki, albo pogodzę się z katarem". Wybrałam drugą wersję, aż wreszcie, jako osoba dorosła, mając już gigant-katar (ciagle się zwiększał - w szczytowym okresie zużywałam dwie paczki chusteczek podczas posiłku) podjęłam się walki by osiągnąć zdrowie. Wiele lat po rozpoczęciu walki okazało się, że mam również niewiadomego pochodzenia przewlekłe zapalenie trzustki (co dotyczy głównie alkoholików, a ja alkoholu prawie nie piłam, bo źle się czułam fizycznie podczas picia go, w małych ilościach). Myślę, że czasem przemawia przeze mnie  gorycz, ponieważ często ludzie muszą odzyskiwać zdrowie, które psuli przez lata będąc osobą świadomą/dorosłą, u mnie zaś zaczęło się już w dzieciństwie i od wielu lat staram się wyzdrowieć mając mierne efekty. Dlatego zareagowałam w ten sposób. Oczywiście moje życie nie było doskonałe i popełniłam błędy - brałam antybiotyki również, ale mój "główny przeciwnik" pojawił się znacznie wcześniej.
« Ostatnia zmiana: 02-05-2013, 13:08 wysłane przez Agata » Zapisane

Biedronka w trzech zielonych listkach msn-wink
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #236 : 29-04-2013, 09:13 »

Cytat
Widocznie mój przypadek Cię nie przestraszył, bo, jak rozumiem, Ty prowadziłeś się doskonale, więc skąd, u licha, taka choroba, że chcesz ją NIA wyleczyć? Skąd się wzięły te ciężkie choroby u tych, którzy teraz cierpią z powodu NIA, a ich życie było doskonałe.
Po pierwsze, skąd wniosek, że prowadziłem się doskonale? Nie prowadziłem.
Po drugie, skąd wniosek, że zdecydowanie się na NIA musi być jednoznaczne z przechodzeniem ciężkiej choroby? Nie przechodzę.
Po trzecie, skąd wniosek, że cierpimy z powodu NIA? Ja nie cierpię.

Ujawnij proszę, skąd te wszystkie wnioski (a w zasadzie leżące u ich podstaw założenia), bo moim zdaniem są one po prostu wzięte z sufitu.
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #237 : 29-04-2013, 18:19 »

 Jeżeli zaś chodzi o Zibiego, to żeby każdy wiedział: nieprawdą jest, że ja Go doprowadziłem do załamania nerwowego. On to ma dużo dawniej i Pan dobrze o tym wie.

Wystarczyło, żeby pański olewczy stosunek do wiedzy prozdrowotnej propagowanej przez Zibiego, po prostu go dokończył. Co pan myśli, że my się z choinki urwaliśmy i nie wiemy, co Zibi o pana przypadku opowiadał, jak miał pan w dupie jego zalecenia prozdrowotne i biegał do innych medyków? Ja na jego miejscu dawno bym pana olał. On chciał pańskie zdrowie wziąć w swoje ręce i to był jego błąd.

Nieźle się panu udało. Pisząc językiem Zibiego: "Dupka panu odżyła, a Zibiego podupadła". Jak panu nie wstyd! Przecież dzięki niemu pan żyje! To co, może czas chłopa wyciągnąć z rozterek? A może aktualnie jest coś innego w jego życiu, o czym nie wiemy?

   Do załamania zaś doprowadziło Go usunięcie z Biosłone.

Czytam i oczom nie wierzę!

My usunęliśmy Zibiego z Biosłone? Przecież sam odszedł i nawet o tym wyraźnie pisał do nas, że czas odpocząć, zresetować się. W tym czasie był mocno zaangażowany w pański przypadek, nie powiedział panu o tym?  


jeżeli Panu, Panie Słonecki, moja osoba wadzi, to wystarczy jeden pański ruch i mnie nie ma. Ja się nie załamię tak jak Zibi.

No tak łatwo to pan nie będzie miał. Już by chciał bidulek, żeby go usunąć.

Skoro pan taki twardziel, to bierz się pan do pracy i pomagaj uczciwie ludziom w szerzeniu wiedzy prozdrowotnej, żeby sobie wypracować opinię twardego profilaktyka.

« Ostatnia zmiana: 29-04-2013, 18:40 wysłane przez Machos » Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Baird
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15-03-2007
Wiedza:
Wiadomości: 459

« Odpowiedz #238 : 29-04-2013, 18:33 »

Sporo ostatnio takich którzy lubią mieszać. Wpadną, namieszają i nie podają żadnych konkretów.
Zapisane

Prawda czyni wolnym
Galapagos
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 39
MO: 11.08.2008; 15.01.2013
Skąd: okolice Łodzi
Wiadomości: 426

« Odpowiedz #239 : 08-05-2013, 09:56 »

Ja mam takie pytanie, po raz kolejny już, dlaczego moja mama po 3 miesięcznym okresie stosowania NIA (gościec) nie odczuwa żadnej poprawy, a jedynie jest tak samo, lub nawet w porywach, zależy od dnia, gorzej się czuje? Co robimy nie tak? Proszę o jakieś rady co teraz robić, czy dalej czekać, czy wybrać się do dr Wróbla np, czy może ktoś inny doświadczony zechciałby rzucić okiem na jej ranę NIA oraz na całą jej osobę? Znacie kogoś takiego? Wiem, że zadaję pytania retoryczne, ale zastanawia mnie to mocno, dlaczego w jej przypadku NIA, na razie, nie działa.
« Ostatnia zmiana: 08-05-2013, 14:49 wysłane przez Whena » Zapisane
Strony: 1 ... 10 11 [12] 13 14 15   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!