Niemedyczne forum zdrowia
19-04-2024, 00:05 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4 ... 9   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Efekty stosowania metody NIA  (Przeczytany 176256 razy)
Sting
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 3.08.10 (Break od 01.10)
Skąd: Warszawa/UK
Wiadomości: 617

« Odpowiedz #20 : 28-03-2013, 11:59 »

Spokoadam a Twój tata jak duże ma wycieki?
Ja znów śpię w kratkę. Plus taki, że po nieprzespanej nocy jakoś chodzę. Przedtem ledwo zipałem. Co tu by zrobić z tym spaniem w kratkę? Gdy uda mi się spać całą noc nie mam zarzutów do zdrowia. Delikatne problemy.
Zapisane

Pragmatism
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #21 : 28-03-2013, 12:12 »

Tata ma duże wycieki, określa to na 1 łyżkę stołową na 12 godzin.
Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
Sting
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 3.08.10 (Break od 01.10)
Skąd: Warszawa/UK
Wiadomości: 617

« Odpowiedz #22 : 28-03-2013, 15:02 »

Sporo to ja takich nie mam. Kiedy pierwsze większe się pojawiły. Jak to u niego przebiegało?
Zapisane

Pragmatism
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #23 : 28-03-2013, 16:34 »

U niego leci mocno od początku.
Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
Sting
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 3.08.10 (Break od 01.10)
Skąd: Warszawa/UK
Wiadomości: 617

« Odpowiedz #24 : 28-03-2013, 16:49 »

No to moja pierwsza rana też tak miała leciało dużo. Umiejscowiłem cieciorkę piętro wyżej i już leci krew z niewielką ilością brązowego płynu innej gęstości.
« Ostatnia zmiana: 04-04-2013, 00:37 wysłane przez Whena » Zapisane

Pragmatism
brajan30
« Odpowiedz #25 : 28-03-2013, 16:52 »

Spokoadam, napisz co stosuje oprócz NIA, czy jakieś masaże? Co je? Chodzi o wymianę doświadczeń.
« Ostatnia zmiana: 30-03-2013, 13:09 wysłane przez Agata » Zapisane
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #26 : 28-03-2013, 16:58 »

Oprócz NIA pije miksturę, poza tym nic nadzwyczajnego, oprócz tego, że codziennie dojeżdża do pracy na rowerze około 5-7 kilometrów. Popytam jeszcze czym się suplementuje obecnie.
« Ostatnia zmiana: 04-04-2013, 00:37 wysłane przez Whena » Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
Erato29
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: brak
MO: 10.08.2012 obecnie nie piję
Wiadomości: 153

« Odpowiedz #27 : 03-04-2013, 09:14 »

Czy ból mięśni - uczucie podobne do zakwasu może być wynikiem NIA? W prawej łydce i prawym ramieniu tak mam od wczoraj.
« Ostatnia zmiana: 04-04-2013, 00:35 wysłane przez Whena » Zapisane
brajan30
« Odpowiedz #28 : 03-04-2013, 09:30 »

Tak może być wynikiem stosowania NIA.
Zapisane
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #29 : 03-04-2013, 22:51 »

Czy ból mięśni- uczucie podobne do zakwasu może być wynikiem NIA? W prawej łydce i prawym ramieniu tak mam od wczoraj.
A w której łydce masz cieciorkę? Ja w lewej i cały ten mięsień to jakby jeden wielki zakwas. Nie tylko noga jest obolała przez lekką opuchliznę, ale właśnie rwie sam mięsień, głównie kiedy chodzę i po dłuższym zastoju. W ogóle cała ta noga jest jakby osłabiona, nie mogę na niej ustać dłużej niż kilka minut, a już po kilkunastu sekundach czuję takie jakby ćmienie na całej długości, łącznie z udem. Dzisiaj bolało mnie też kolano podczas chodzenia po schodach, ciekawe. No, ale to są pewnie typowe dolegliwości dla początków kuracji, a miejsce występowania jednoznacznie wskazuje na bezpośrednią przyczynę, jaką jest rana. Poza tą nogą nigdzie mnie dodatkowo nie łamie, ani nie rwie, ani nie boli.
Zapisane
Erato29
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: brak
MO: 10.08.2012 obecnie nie piję
Wiadomości: 153

« Odpowiedz #30 : 06-04-2013, 16:30 »

Pochwalę się- normalnie cud jakiś chyba, wczoraj dostałam miesiączkę i to obfitą bardzo, ostatni raz miałam w październiku... Dodatkowo na lewej ręce miałam jakby alergię (podobno na środki chemiczne), teraz jest coraz mniejsza chociaż niczym nie smaruję. Może moje hormony się uregulują wreszcie, a co za tym idzie - spadnie i waga.
« Ostatnia zmiana: 08-04-2013, 17:44 wysłane przez Kamil Niemcewicz » Zapisane
Liwia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 38
MO: IV.2010-XII.2012 z przerwami
Wiedza:
Skąd: Gdańsk
Wiadomości: 237

« Odpowiedz #31 : 06-04-2013, 18:57 »

Cytat od: Trubadur
No, ale to są pewnie typowe dolegliwości dla początków kuracji, a miejsce występowania jednoznacznie wskazuje na bezpośrednią przyczynę, jaką jest rana. Poza tą nogą nigdzie mnie dodatkowo nie łamie, ani nie rwie, ani nie boli.
Ból, który opisujesz miałam w pierwszych 2-3 tygodniach stosowania NIA. Później wszystko przeszło.
Obecnie cyklicznie puchną mi palce u stóp. Moim zdaniem przebudowuje się tam tkanka. Stosuje polewania zimną wodą, a od wczoraj wcieram w bolące miejsca wodę utlenioną.
                  
               
               
                  
                     
                        
                        
                     
                        
                        
                        
                           
« Ostatnia zmiana: 06-04-2013, 19:00 wysłane przez Liwia » Zapisane

Zmiany na lepsze.
Earthwindsun
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 04.04.2010 zakończenie stosowania 13.01.2013
Skąd: Gdańsk
Wiadomości: 205

« Odpowiedz #32 : 06-04-2013, 19:27 »

Cytat od: Erato29
Może moje hormony się uregulują wreszcie, a co za tym idzie spadnie i waga.
Przestrzeń zewnątrzkomórkowa to przestrzeń występowania wszystkich substancji jakich potrzebują komórki do życia (np. hormony) i prawidłowego działania (a co za tym idzie każdego organu ciała). Każda funkcja organizmu jest więc zależna od tej przestrzeni. Kiedy toksyny znajdą się w tej przestrzeni zaburzają prawidłowe działanie komórek czyli zaburzają funkcje organizmu.
Na przykładzie Liwii zauważyłem fenomen tej metody. Przed zastosowaniem NIA miała zapaści i musiała się ratować sterydami (jej stan zdrowotny był aż tak zły, że niezastosowanie sterydu kończyło się zapaścią). Ani Biosłone ani inne metody, które wcześniej stosowaliśmy nie dały takiego efektu jak NIA.
Od pierwszego dnia mogła odstawić steryd. Oznacza to uwolnienie się od substancji toksycznej, która powodowała u niej AZS.
 
« Ostatnia zmiana: 06-04-2013, 20:13 wysłane przez Earthwindsun » Zapisane

Wiedza jest dziedzictwem ludzkości.
Ideologia jest kultem jednostki.
Grzesiek
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #33 : 07-04-2013, 10:10 »

Cytat
Ból, który opisujesz miałam w pierwszych 2-3 tygodniach stosowania NIA. Później wszystko przeszło.
Obecnie cyklicznie puchną mi palce u stóp. Moim zdaniem przebudowuje się tam tkanka. Stosuje polewania zimną wodą, a od wczoraj wcieram w bolące miejsca wodę utlenioną.
Jestem w połowie drugiego tygodnia i od dwóch dni rwanie w łydce podczas chodzenia zelżało, bywają momenty, że ustępuje całkowicie, ale po jakimś czasie jeszcze wraca. Natomiast polewania wodą na razie nie stosuję, ponieważ odniosłem wrażenie, że od tego polewania jeszcze bardziej puchła mi stopa. Wrócę do tego, jak się trochę ustabilizuje.

Cytat
Na przykładzie Liwii zauważyłem fenomen tej metody. Przed zastosowaniem NIA miała zapaści i musiała się ratować sterydami (jej stan zdrowotny był aż tak zły, że niezastosowanie sterydu kończyło się zapaścią). Ani Biosłone ani inne metody, które wcześniej stosowaliśmy nie dały takiego efektu jak NIA.
Zasadnym jest jednak pytanie, czy gdyby Liwia nie stosowała wcześniej metod Biosłone, to organizm również uporałby się z problemem tak błyskawicznie. To bardzo ciekawa kwestia, ale zapewne nie do rozstrzygnięcia.

Zapisane
Earthwindsun
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 04.04.2010 zakończenie stosowania 13.01.2013
Skąd: Gdańsk
Wiadomości: 205

« Odpowiedz #34 : 07-04-2013, 10:34 »

Cytat od: Trubadur
Zasadnym jest jednak pytanie, czy gdyby Liwia nie stosowała wcześniej metod Biosłone, to organizm również uporałby się z problemem tak błyskawicznie. To bardzo ciekawa kwestia, ale zapewne nie do rozstrzygnięcia.
Odpowiedź jest jednoznaczna. Osoby, które nawet nie słyszały o Biosłone (więc nie stosowały BPP) za pomocą NIA wychodziły z bardzo zaawansowanych stanów chorobowych: RZS, raka i innych trudnych, nieuleczalnych chorób. Polecam stare i nowe forum Ashkara w celu prześledzenia i wyciągnięcia prawidłowych wniosków z podanych tam przypadków chorobowych.
Nasze forum dopiero raczkuje w porównaniu do wieloletnich opisów.
Co do Liwii to MO ją uczulało, KB ją uczulało, monodieta się u niej nie sprawdziła. Swojego czasu były dostępne zdjęcia w jej wątku "Co począć z alergią" w jakim stanie się znalazła stosując BPP.
Wniosek jest więc i odpowiedź jasna. Biosłone może być tylko krokiem w drodze do osiągania i utrzymania zdrowia. Biosłone ani żadna inna metoda nie może stać się celem ponieważ wyklucza to osiągnięcie zdrowia.
« Ostatnia zmiana: 07-04-2013, 10:38 wysłane przez Earthwindsun » Zapisane

Wiedza jest dziedzictwem ludzkości.
Ideologia jest kultem jednostki.
Grzesiek
scorupion
« Odpowiedz #35 : 07-04-2013, 10:42 »

Cytat
Osoby, które nawet nie słyszały o Biosłone (więc nie stosowały BPP) za pomocą NIA wychodziły z bardzo zaawansowanych stanów chorobowych: RZS, raka i innych trudnych, nieuleczalnych chorób. Polecam stare i nowe forum Ashkara w celu prześledzenia i wyciągnięcia prawidłowych wniosków z podanych tam przypadków chorobowych.
Niedobre w tak opisanych przypadkach jest, że najczęściej brakuje ciągu dalszego. Nie wiadomo co później dzieje się z uzdrowionymi.
Zapisane
Erato29
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: brak
MO: 10.08.2012 obecnie nie piję
Wiadomości: 153

« Odpowiedz #36 : 07-04-2013, 11:00 »

Czy drapanie i suchość w gardle i katar taki raczej wodnisty to efekt cieciorkowania?
Zapisane
brajan30
« Odpowiedz #37 : 07-04-2013, 12:52 »

Cytat
Osoby, które nawet nie słyszały o Biosłone (więc nie stosowały BPP) za pomocą NIA wychodziły z bardzo zaawansowanych stanów chorobowych: RZS, raka i innych trudnych, nieuleczalnych chorób. Polecam stare i nowe forum Ashkara w celu prześledzenia i wyciągnięcia prawidłowych wniosków z podanych tam przypadków chorobowych.
Niedobre w tak opisanych przypadkach jest, że najczęściej brakuje ciągu dalszego. Nie wiadomo co później dzieje się z uzdrowionymi.
Ashkar żyje po dziś dzień, pokonał raka trzustki i wg. medycyny nie powinien żyć, Marlenka pojawiła się po prawie dwóch latach ponownie na forum i widać jakie ma dobrodziejstwa z NIA, a jakie miała perturbacje zdrowotne przed NIA, Jerzy który się wyrwał ze śmierci, a raczej którego Zibi wyrwał ze śmierci, też żyje, gdyż ostatnio się logował. Jest stare powiedzenie "Jak trwoga to do Boga". Z reguły jest tak że jak ktoś się wyleczy, to później ma to w d.... przykładem jest mój znajomy który latami nie mógł się wyleczyć z astmy dietą optymalną, dopiero metodą NIA pokonał astmę. Wielokrotnie prosiłem go, aby o tym napisał, ale on ma cały czas "ważniejsze sprawy" pracuje za granicą i tak to jest. Można domniemywać że ludzie którym pomogła NIA, przy zastosowaniu profilaktyki, zdrowym jedzeniu, odchorowaniu infekcji bez lekarstw, żyją w zdrowiu.
Zapisane
Earthwindsun
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 04.04.2010 zakończenie stosowania 13.01.2013
Skąd: Gdańsk
Wiadomości: 205

« Odpowiedz #38 : 07-04-2013, 15:05 »

Cytat od: Scorupion
Niedobre w tak opisanych przypadkach jest, że najczęściej brakuje ciągu dalszego. Nie wiadomo co później dzieje się z uzdrowionymi.
Zastosuj NIA na sobie. Z pewnością poznasz odpowiedź jaki jest ciąg dalszy.
Zapisane

Wiedza jest dziedzictwem ludzkości.
Ideologia jest kultem jednostki.
Grzesiek
Sting
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 3.08.10 (Break od 01.10)
Skąd: Warszawa/UK
Wiadomości: 617

« Odpowiedz #39 : 07-04-2013, 19:43 »

Nieprawda. Pani z youtube pokazywała instalację cieciorki. Można porozmawiać z nią na jej stronie. Ja rozmawiałem z jej mężem na skype . Wyszła z raka i ma się dobrze, starsza pani. A jaka promienie.
« Ostatnia zmiana: 08-04-2013, 13:57 wysłane przez Mistrz » Zapisane

Pragmatism
Strony: 1 [2] 3 4 ... 9   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!