Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 17:07 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Efekty stosowania metody NIA  (Przeczytany 175679 razy)
brajan30
« Odpowiedz #60 : 08-04-2013, 21:40 »

Żadna. Dla mnie mogę i dwa lata chodzić w maxie, ale czy jest sens chodzić z cieciorką jak waciki są czyste? To pytanie oczywiście na potem, bo obecnie mam spore.
Chodzi o to że były przypadki, iż po kilku miesiącach czystej limfy pojawiała się brudna i ropa, w związku z tym ja bym proponował metodę NIA minimum rok dla każdego kto ją stosuje,(po prostu jeśli zdecydowaliśmy się na NIA to zróbmy ją dokładnie i porządnie) dla rakowców minimum dwa lata i na dwóch nogach, doktor Jan Wróbel pamiętam ładnie określił raka na wykładach jako „ukoronowanie toksemią naszego organizmu”. Wiadomo są to takie pułapy minimum poniżej których nie warto schodzić. W pozostałych chorobach to wiadomo trzeba się kierować ustąpieniem choroby, i od momentu stwierdzenia że choroba ustąpiła ponosić jeszcze „opaskę” z pół roku.
Zapisane
Biedrona
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 2 lata - przerwa 2 lata - teraz znów :)
Wiadomości: 978

« Odpowiedz #61 : 09-04-2013, 00:19 »

Ach, szczerze Wam zazdroszczę, choć oczywiście cieszę się z waszych efektów. smile Może u mnie przyjdą później, ale przyznam, że to czekanie jest trudne, gdy ma się dziurę w nodze, a nie widać żadnej poprawy, w niczym....podczas gdy inni mają po tym czasie już świetne efekty.
« Ostatnia zmiana: 09-04-2013, 00:27 wysłane przez Biedrona » Zapisane

Biedronka w trzech zielonych listkach msn-wink
Lucia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 23-01-2008 przerwa od 2012
Wiadomości: 72

« Odpowiedz #62 : 09-04-2013, 19:55 »

Biedrona, takie najprostsze wytłumaczenie, może to miejsce jest blokowane - przez kość, bliznę, żyłę. Piszesz, że masz szczupłe łydki, więc może cieciorka siedzi płytko, bo nie ma się gdzie zagnieździć?
Zapisane
Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #63 : 09-04-2013, 21:05 »

Biedrona, uzupełnij profil o datę rozpoczęcia NIA, pomoże to w korespondencji. ;-)
Zapisane
Biedrona
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 2 lata - przerwa 2 lata - teraz znów :)
Wiadomości: 978

« Odpowiedz #64 : 09-04-2013, 21:22 »

Ok uzupełniłam datę NIA.
Noszę teraz "coś twardego" pod bandażem, w miejscu gdzie jest cieciorka. Może jednak mocniej się schowa. Noga mi znów spuchła, ale tym razem wiem od czego, a więc kontroluję smile

Lucia ja mam wycieki tylko nie mam w nich ropy ani skutków metody nie widzę i upatruję to właśnie w tej nieszczęsnej ropie, a raczej jej braku. Pytanie brzmi - jak ją reaktywować smile

« Ostatnia zmiana: 09-04-2013, 21:27 wysłane przez Biedrona » Zapisane

Biedronka w trzech zielonych listkach msn-wink
Lucia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 23-01-2008 przerwa od 2012
Wiadomości: 72

« Odpowiedz #65 : 09-04-2013, 22:32 »

Może Ci się tylko wydaje, że w wycieku nie ma ropy, no bo jak to rozpoznajesz? Po kolorze, po zapachu msn-wink laboratorium nie masz, prawda? Trudno mi zrozumieć, dlaczego nie możesz zrobić fotki, żebyśmy to komisyjnie obejrzeli. Komórkę pewnie masz, trzeba tylko kupić kabelek, który z jednej strony wchodzi do komórki, a z drugiej ma USB - do komputera, żebyś mogła przesłać zdjęcie z komórki do komputera.
Mała ilość ropy może wynikać z tego, że w Twoim organizmie jest jej niewiele z powodu określonej diety choćby małej ilości białka, albo niewiele martwych białych krwinek, bo może te białe ciałka nie mają przeciw czemu powstawać. Inną przyczyną może być wyjałowienie organizmu na skutek nadmiaru antybiotyków w przeszłości. W takim przypadku możesz się zaopatrzyć w grzyb herbaciany - kombuczę - i pić z niej napój orzeźwiający (przy dłuższym leżakowaniu staje się octem, przydatnym w kuchni i łazience), który zaopatrzy Cię w potrzebne do rozpadu zdefektowanych tkanek bakterie i mykobakterie. Sam bowiem grzyb jest konglomeratem tych drobnoustrojów.
Zapisane
Biedrona
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 2 lata - przerwa 2 lata - teraz znów :)
Wiadomości: 978

« Odpowiedz #66 : 09-04-2013, 22:50 »

Zrobię zdjęcie, mam starą komórkę, bez kabelka, rozpada się, w ciągu tygodnia będę mieć inną.
Widzę, że nie mam ropy ponieważ hmm.... widzę. Gdyby się pojawiła choć minimalnie, to bym się bardzo ucieszyła, a jej nie ma w ogóle.To jest krew z odrobiną brunatnej cieczy. Rana w ogóle nie śmierdzi. Ropa wyciekała mi z poprzedniej rany gdy ją zamykałam, mam więc porównanie.
Dziękuję, poczytam o kombuczy bardzo chętnie.
Jeśli chodzi o wyjałowienie - to może być prawda, ale odkąd znam Bioslone choruję bez leków jakichkolwiek...A to już ok 5 lat.
Może u mnie zmiany będą następować pomału, nie wiem. Obiecuję, że jeśli cokolwiek stwierdzę, dam znać.
Może jak wcisnę cieciorkę głębiej to pojawi się ropa.
« Ostatnia zmiana: 09-04-2013, 22:57 wysłane przez Biedrona » Zapisane

Biedronka w trzech zielonych listkach msn-wink
Lucia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 23-01-2008 przerwa od 2012
Wiadomości: 72

« Odpowiedz #67 : 09-04-2013, 22:58 »

Cytat
Jeśli chodzi o wyjałowienie - to może być prawda, ale odkąd znam Bioslone choruję bez leków jakichkolwiek...A to już ok 5 lat.
To że teraz nie bierzesz leków, nie oznacza reaktywacji raz "wybitych" drobnoustrojów. Organizm staje się częściowo bezbronny. Mówi się coraz częściej o guzach - jak taki guz ma się rozpaść, gdy nie ma "sprzątaczy". Ja także zostałam swego czasu wyjałowiona z bakterii, a po pewnym czasie picia napoju z grzyba herbacianego i stosowania domowego octu do pielęgnacji ciała, nagle zaczęły się u mnie efektywne porządki. Poszukaj grzyba na allegro. To się tak rozmnaża, że ciągle trzeba te stare wyrzucać.
Zapisane
Biedrona
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 2 lata - przerwa 2 lata - teraz znów :)
Wiadomości: 978

« Odpowiedz #68 : 09-04-2013, 23:05 »

Proszę napisz coś więcej o tej pielęgnacji octem ciała, proszę smile
Zapisane

Biedronka w trzech zielonych listkach msn-wink
Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #69 : 10-04-2013, 05:16 »

A picie tych grzybów jest bezpieczne i zgodne z Biosłone?
Zapisane
Bronco
Stały bywalec
***


Offline Offline

Wiadomości: 173

« Odpowiedz #70 : 10-04-2013, 08:58 »

A picie tych grzybów jest bezpieczne i zgodne z Biosłone?
Kombucha polecana jest przy detoksykacji całego ustroju z różnych złogów oraz patogenów (szczególnie grzybic typu candida). Więc chyba nie koliduje z ideą Biosłone.
Zapisane
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #71 : 10-04-2013, 09:14 »

Na forum był gdzieś temat o kombuczy, z tego co pamiętam jedna z użytkowniczek podawała go swoim dzieciom.

Cytat
Widzę, że nie mam ropy ponieważ hmm.... widzę. Gdyby się pojawiła choć minimalnie, to bym się bardzo ucieszyła, a jej nie ma w ogóle.To jest krew z odrobiną brunatnej cieczy. Rana w ogóle nie śmierdzi. Ropa wyciekała mi z poprzedniej rany gdy ją zamykałam, mam więc porównanie.
Bo może to jest tak, że jeśli bakterie, wytwarzające tę śmierdzącą ropę na początku wnikną już do organizmu (tak jak opisywał Namir-Lacky), to za drugim razem proces odbywa się już z pominięciem tego etapu? Zwróćmy uwagę, że ropa pojawia się w pierwszych tygodniach, a potem wycieki przybierają bardziej płynną postać i z rany wypływa raczej krew i limfa niż typowa ropa (która przecież bywa zwykle gęsta; a jeśli jest rozrzedzona, to pewnie łatwo ją pomylić z limfą i nie zauważyć, że się pojawiła). To tylko taka hipoteza, ale kto wie...
Zapisane
Sting
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 3.08.10 (Break od 01.10)
Skąd: Warszawa/UK
Wiadomości: 617

« Odpowiedz #72 : 10-04-2013, 10:05 »

Ta brązowa gęstsza ciecz to wyciek.
Zapisane

Pragmatism
Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #73 : 10-04-2013, 18:40 »

Moje wycieki są chyba z ropą - gęsta żółta ciecz wraz z krwią, ale nie śmierdzi nic, ponieważ zachowuję higienę zmieniając opatrunki dwa razy na dobę.
Zapisane
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #74 : 10-04-2013, 18:42 »

Moje wycieki są chyba z ropą - gęsta żółta ciecz wraz z krwią, ale nie śmierdzi nic, ponieważ zachowuję higienę zmieniając opatrunki dwa razy na dobę.
Co miałaby mieć wspólnego higiena z zapachem wydzieliny?
Zapisane
Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #75 : 10-04-2013, 18:46 »

Wydzielina przy zmianie opatrunku raz na dobę zaczyna śmierdzieć.
Zapisane
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #76 : 10-04-2013, 19:48 »

Co nie oznacza że należy go wymieniać z częstotliwością która smród ten usuwa. Gdzieś czytałem że jeden z cieciorkujących, specjalnie nie wymieniał zbyt często.
Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
Sting
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 3.08.10 (Break od 01.10)
Skąd: Warszawa/UK
Wiadomości: 617

« Odpowiedz #77 : 10-04-2013, 22:28 »

Kilka dni temu malowałem 2 dni farbą olejną, przez co spuchły i popękały mi usta. Zawsze jak mi pękają wdaje się opryszczka. Tym razem też, więc wirus we mnie dalej siedzi.
Zapisane

Pragmatism
Lucia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 23-01-2008 przerwa od 2012
Wiadomości: 72

« Odpowiedz #78 : 10-04-2013, 22:32 »

Proszę napisz coś więcej o tej pielęgnacji octem ciała, proszę smile
Biedronko. Wpisz do wyszukiwarki "kombucz", a będziesz miała chyba z 8 wyników, na allegro też znajdziesz jakieś wskazówki, także w wiki i gdzie tam jeszcze sobie wyszukasz. Dodam, że ocet łagodzi wszelkie podrażnienia i pęknięcia na skórze, podobnie jak jabłkowy, a jest tak delikatny, że czasami nawet przecieram nim buzię. Jeśli skórę głowy, to przed myciem. Po prostu używam, bo mam i cenię, bez dopasowywania do tego ideologii.
« Ostatnia zmiana: 12-04-2013, 13:46 wysłane przez Whena » Zapisane
Liwia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 38
MO: IV.2010-XII.2012 z przerwami
Wiedza:
Skąd: Gdańsk
Wiadomości: 237

« Odpowiedz #79 : 11-04-2013, 05:55 »

Cytat od: Biedrona
Jeśli chodzi o wyjałowienie - to może być prawda, ale odkąd znam Bioslone choruję bez leków jakichkolwiek...A to już ok 5 lat.
Biedrono, mogłabyś sprecyzować co stosujesz? Z tego co pamiętam pomogłaś sobie głównie dietą rotacyjną. Napisz po kolei, najlepiej w punktach, co stosowałaś przez ostatnie 5 lat i co stosujesz teraz. Takie konkretne podsumowanie na pewno pomoże w analizie Twoich objawów. Może założysz swój wątek, gdzie zbierzesz to wszystko w całość (w dziale NIA)?
« Ostatnia zmiana: 12-04-2013, 13:46 wysłane przez Whena » Zapisane

Zmiany na lepsze.
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!