Niemedyczne forum zdrowia
23-04-2024, 19:49 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Efekty stosowania metody NIA  (Przeczytany 176402 razy)
Sting
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 3.08.10 (Break od 01.10)
Skąd: Warszawa/UK
Wiadomości: 617

« Odpowiedz #80 : 12-04-2013, 21:08 »

Powiększyły mi się tak węzły chłodne pod żuchwą, że jak ruszam głową to je czuje. Ten wirus mnie trochę męczy psychicznie. Nie mówię, że jest źle jak poprzednio, ale może to oczyszczanie?
« Ostatnia zmiana: 12-04-2013, 21:09 wysłane przez Sting » Zapisane

Pragmatism
Lucia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 23-01-2008 przerwa od 2012
Wiadomości: 72

« Odpowiedz #81 : 13-04-2013, 11:14 »

Podobno wirusy nie lubią kaszy jaglanej - tako rzecze www.rozanski. Aby dobrze ugotować kaszę jaglaną, trzeba ja umyć pod zimną wodą, przelać wrzątkiem i włożyć do świeżego wrzątku w ilości wody 2,5:1 objętości kaszy. Nie trzeba solić, gotować pod przykryciem na niewielkim ogniu 12' i po ugotowaniu zakręcić garnek czymś co trzyma ciepło, na 20'. W połowie gotowania można wrzucić garstkę dobrze umytych rodzynek. Przedtem zjeść zupę albo sok warzywny, obiad gotowy, dobry przy NIA.
Zapisane
Erato29
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: brak
MO: 10.08.2012 obecnie nie piję
Wiadomości: 153

« Odpowiedz #82 : 13-04-2013, 17:53 »

U mnie ranka w porządku, ale od dwóch dni mam jakąś infekcję- chyba się oczyszczanie zaczęło- rano katar, w ogóle tak jakby mokry kaszel się miał zaczynać, w środku mi "charczy", a każda próba odkaszlnięcia wiąże się z dużym bólem głowy w okolicy czoła. Przed chwilą mierzyłam temperaturę-37,4. Moje pytanie w związku z tym- mogę się natrzeć Amolem i wypić mleko z miodem i czosnkiem na noc? Co radzicie- a może przetrzymać bez stosowania czegokolwiek?
Zapisane
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #83 : 13-04-2013, 18:59 »

A po co blokować.
Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
Earthwindsun
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 04.04.2010 zakończenie stosowania 13.01.2013
Skąd: Gdańsk
Wiadomości: 205

« Odpowiedz #84 : 13-04-2013, 20:56 »

Cytat od: Erato29
Moje pytanie w związku z tym- mogę się natrzeć Amolem i wypić mleko z miodem i czosnkiem na noc? Co radzicie- a może przetrzymać bez stosowania czegokolwiek?
Też pojawiła się u mnie infekcja wkrótce po rozpoczęciu NIA. Przeszedłem ją w całości. Jak mogłem to leżakowałem w łóżku. Po przejściu infekcji czułem się znacznie lepiej. To co może tobie ulżyć a nie blokuje samej infekcji może być stosowane.  Amol pomaga oddychać więc nie ma przeciwskazań.
Zapisane

Wiedza jest dziedzictwem ludzkości.
Ideologia jest kultem jednostki.
Grzesiek
Erato29
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: brak
MO: 10.08.2012 obecnie nie piję
Wiadomości: 153

« Odpowiedz #85 : 14-04-2013, 16:57 »

Dziś kaszel mniejszy, do tej pory nie miałam gorączki, dopiero teraz się pojawiła, też 37,4. Dziś sobie leżakowałam msn-wink. Obserwuję mniejsze wycieki w czasie infekcji, w ogóle moja ranka jest jak na razie (odpukać tfu,tfu) bezproblemowa, nie boli nic, brak opuchlizny, rozmaite wygibasy mogę robić nogą i nic nie przeszkadza.
Zapisane
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #86 : 14-04-2013, 17:14 »

Erato, a jakie to są "mniejsze wycieki"? Ja tak sobie pomyślałem, że też troszkę narzekam ostatnio na zmniejszenie się wycieku, ale z drugiej strony przecież cieciorka po 12 godzinach jest napęczniała do granic możliwości, a na chusteczce jest trochę krwi i (chyba) limfy, więc myślę sobie, że jednak nie mam na co narzekać. Może u Ciebie też nie jest tak źle?
Zapisane
Erato29
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: brak
MO: 10.08.2012 obecnie nie piję
Wiadomości: 153

« Odpowiedz #87 : 14-04-2013, 17:30 »

Ja chyba czekam na potop biggrin bo moja cieciorka też pęcznieje jak szalona, nieraz to 3x dziennie muszę ja zmieniać. Chyba się naczytałam i naoglądałam tych wycieków za bardzo i u mnie takich się spodziewałam msn-wink.
Zapisane
Sting
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 3.08.10 (Break od 01.10)
Skąd: Warszawa/UK
Wiadomości: 617

« Odpowiedz #88 : 15-04-2013, 10:26 »

Ja nie mogę doczekać się badania krwi. Zrobię po pół roku. Okaże się tak naprawdę czy ilość przeciwciał zmalała.
Sen różnie w kratkę. Zależy jak ktoś mnie poddenerwuje przed snem. Czyli jeszcze nerwica pozostała.
Zapisane

Pragmatism
Earthwindsun
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 04.04.2010 zakończenie stosowania 13.01.2013
Skąd: Gdańsk
Wiadomości: 205

« Odpowiedz #89 : 15-04-2013, 12:30 »

Objawy nerwicy nie ustąpią tak szybko. Trzeba unikać alergizujących produktów. Dbać o florę bakteryjną. No i wreszcie można zastosować techniki relaksacyjne. Umysł potrafi torpedować (sabotować) procesy zdrowienia czy zaburzać procesy fizjologiczne.
Zapisane

Wiedza jest dziedzictwem ludzkości.
Ideologia jest kultem jednostki.
Grzesiek
Lilly
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: 01.07.2011+ DP+KB
Skąd: Poznań
Wiadomości: 196

« Odpowiedz #90 : 16-04-2013, 14:47 »

Sting w innym wątku czytałam o Twoich imponujących efektach. Napisz proszę po jakim czasie zauważyłeś poprawę w funkcjonowaniu? Wiesz ja mam sporo problemów podobnych do Twoich min. problemy ze snem, zespół nerwicowo-depresyjny. Bardzo jestem ciekawa, czy u mnie coś się w tej kwestii ruszy. Oczywiście problemów zdrowotnych mam więcej i tak naprawdę jakby cokolwiek odeszło, to byłoby super. Chociaż ja mam wrażenie, że mam po prostu słabą wątrobę.
W sumie do NIA jestem neutralnie nastawiona. Nie chcę się po prostu kolejną metodą rozczarować. Czas pokaże, co będzie. Chyba nic nie ryzykuję.
Zapisane
Erato29
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: brak
MO: 10.08.2012 obecnie nie piję
Wiadomości: 153

« Odpowiedz #91 : 16-04-2013, 17:28 »

Czy NIA ma jakiś wpływ na ciśnienie krwi? Moje dziś rano wynosiło 93/58. Po kawie...
Zapisane
Sting
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 3.08.10 (Break od 01.10)
Skąd: Warszawa/UK
Wiadomości: 617

« Odpowiedz #92 : 17-04-2013, 10:13 »

Lilly, ja już od pierwszego dnia poczułem ulgę. Po 2 tygodniach przypływ energii i większy dystans do swoich problemów. Mniejsze lęki wobec ludzi. Teraz jest to bardziej naturalne, bo już zapomniałem, że je miałem i wykonuje swoją pracę w sposób wolny a dokładny. Wcześniej było to pod stresem. Podczas metody odżywiam się wg zasad zdrowego odżywiania, ale dła testu większych bądź mniejszych wycieków czasem przedobrzeje i tu widać jak ilość spożywanych toksyn w pozywieniu ma wpływ na ilość wycieku. Wracając do diety wycieki są małe.
Podczas metody również moja depresję wspomagałem różnymi złotymi myślami, aby przestawić myślenie na pozytywniejsze. Uparty mam charakter, ale może zrozumiałem, że pewnych rzeczy niewwolno robić, bo szkodzi głupota i nakręca podwaja stan depresyjny. To tak jakby ktoś miał dług i dalej chciał pożyczać na wódkę. No ją nie pije nie mam z tym problemu, ale miałem inne, więc musiałem uporządkować  powtarzajacy bałagan. Zalatwiłem to na co wcześniej nie miałem energii a teraz dzięki metodzie NIA mam. Mam jeszcze sporo do zrobienia i pewnie będzie codzień dochodziło coś nowego, ale sęk w tym, aby wszystko robić na bieżąco oraz oczekiwac, że cieciorka sama za nas oczyści organizm po prostu w nią wierząc. Sami nie jesteśmy w stanie tego procesu ogarnąć. Może jakąś część, ale przecież niekażdy musi być profilaktykiem zdrowotnym, więc po co ta analiza. Ważne, że działa.
Obecnie metoda Nia coś musi oczyszczać, bo czuję infekcje, strzykanie w kościach, gorszy sen.,ale na drugi dzień przynajmniej już śpię jak dziecko. Mimo wszystko czuje się spokojniejszy i bardziej niezależny. To co mogę każdemu polecić to byc cierpliwym, bo metoda działa. Po woli, ale działa na korzyść.

Erato. Ja też miałem niskie ciśnienie krwi na początku metody, ale u nie to norma.
« Ostatnia zmiana: 17-04-2013, 10:18 wysłane przez Sting » Zapisane

Pragmatism
Lilly
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: 01.07.2011+ DP+KB
Skąd: Poznań
Wiadomości: 196

« Odpowiedz #93 : 17-04-2013, 10:31 »

Dzięki Sting. Ja czuję, że NIA działa. Też jestem spokojniejsza i nie przestałam się wieloma sprawami denerwować np. sąsiadami, którzy buszują w nocy za ścianą i mnie tym denerwują. Teraz przestałam na to zwracać uwagę. Tyle, że najbardziej doskwiera mi obecnie niedospanie tj. śpię po jakieś 6 godzin i się budzę a nadal czuję się klapnięta i śpiąca.
Mimo stosowania NIA nie porzuciłam dotychczasowych technik pomagających w mojej nerwicy min. medytacji, rundek EFT. Staram się nakręcać pozytywnie, a nie biernie czekać na efekty cieciorkowania. Wiem, że potrzeba czasu i muszę być cierpliwa, choć do cierpliwych nie należę.
Zapisane
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #94 : 17-04-2013, 10:41 »

Cytat
Lilly, ja już od pierwszego dnia poczułem ulgę. Po 2 tygodniach przypływ energii i większy dystans do swoich problemów.
To ciekawe, że u jednych działa błyskawicznie, a u innych nie. Musi to mieć jakiś związek z tym, czy bezpośrednia przyczyna czyichś problemów krąży sobie trwale w krwiobiegu, czy też jest schowana gdzieś głębiej. Ja czuję raczej przeciwnie niż Sting: spadek energii (której i tak już było niewiele), a przede wszystkim coraz gorszą kondycję umysłową. Bywa, że ciężko mi sklecić jakieś sensowne zdanie, o wydobywaniu czegoś z pamięci już nie wspominając. Towarzyszy temu często jakieś dziwne poczucie frustracji i beznadziei, z którym wcześniej raczej rzadko miewałem cokolwiek wspólnego, a teraz potrafi się pojawiać co dwa, trzy dni. To taki stan ogólnego przybicia i apatii, zmęczenia tkwiącego gdzieś bardzo głęboko, nawet jeśli ciało wydaje się być wypoczęte. Zresztą w ściśle fizycznym sensie też mam mało siły. Szkoda, że akurat tak to u mnie przebiega, no ale zobaczymy co będzie dalej.
Zapisane
Sting
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 3.08.10 (Break od 01.10)
Skąd: Warszawa/UK
Wiadomości: 617

« Odpowiedz #95 : 17-04-2013, 10:44 »

Ok, rozumiem. Sen do tej pory i ja mam niewyregulowany. Jest lepiej, ale zdarzają się noce całkowicie nieprzespane. To i tak lepiej to znoszę. Można powiedzieć, że coraz lepiej jest, więc może oczyszczanie wątroby? Nie wiem. Nie widzę siebie od środka. Ja też nie należę do cierplwych, ale staram się. Czy nie czujesz zwiększonego pragnienia picia? Ja zauważyłem, że im więcej pije tym lepiej śpię, ale to moja indywidualna wizja.
Zapisane

Pragmatism
Sting
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 3.08.10 (Break od 01.10)
Skąd: Warszawa/UK
Wiadomości: 617

« Odpowiedz #96 : 17-04-2013, 10:51 »

Trubadur może się oczyszczasz i dlatego taki stan. Po drugie masz krótszy staż z MO. Ja już swoje przeszedłem z MO i to nie było bez powodu, uznaje za korzystne.
Aha, druga moja myśl to taka, że powinieneś bardziej obserwować swoje ciało. Każdy z nas jest inny tzn ma inna ilość toksyn i w innych miejscach zgromadzone. Wypowiedzi nasze musisz traktować trochę w inny sposób. Staraj się eksperymentować na sobie i zauważać co Tobie pasuje a co szkodzi. Znajdziesz wówczas złoty środek, swoją drogę.
« Ostatnia zmiana: 17-04-2013, 10:57 wysłane przez Sting » Zapisane

Pragmatism
Lilly
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: 01.07.2011+ DP+KB
Skąd: Poznań
Wiadomości: 196

« Odpowiedz #97 : 17-04-2013, 10:59 »

Ja mam straszne pragnienie a apetyt kiepski. Najlepiej obecnie mi wchodzi jaglanka, warzywa i owoce. Reszta może nie istnieć. Muszę zwrócić uwagę na ilość wypijanych płynów, czy coś się zmienia w spaniu.
Mi na spanie póki co najbardziej pomogło ssanie oleju. Zabieg wykonuję od ponad roku raz dziennie wieczorem. O tyle mi to pomogło, że zasypiam nienajgorzej, ale budzę się o 5 rano i dospać nie mogę. Wcześniej było to różnie, bo mogłam nie spać do rana. Bywały też tygodnie, że spałam mocno po 9 godzin i czułam się wtedy bardzo dobrze. Odkąd ssię olej to sypiam mniej więcej codziennie tyle samo.
Może faktycznie coś z tą wątrobą. Od grudnia regularnie też przyjmuję 3 razy dziennie ostropest i on mi też bardzo pomógł. Nie czuję kompletnie dyskomfortu ze strony wątroby i woreczka. Jak tylko czuję tam ucisk to ciężko mi zasnąć. Woreczek najbardziej aktywny jest podobno między 23-1 w nocy a wątroba 1-3. To tak pasuje mi. Muszę sprawdzić, co może mnie rano budzić.

Zapisane
Sting
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 3.08.10 (Break od 01.10)
Skąd: Warszawa/UK
Wiadomości: 617

« Odpowiedz #98 : 17-04-2013, 11:07 »

Dokładnie tak jest. Myślę, że trzeba poczekać z efektami NIA a jeśli nie to mam pomysł, ale najpierw przetestuje na sobie. To powinno nam pomóc i przygotować do normalnego oczyszczania.
 Lilly a tymczasem spróbuj suplementować sie magnezem jeśli uważasz, że Ci nie szkodzi oraz podjadaj kogel mogel z makiem plus dodatkowo do smaku suszone owoce, kakao i  łyżeczkę oleju np lnianego. Smaczne i zdrowe. Oleju nie czuć.Takie zestawienie wzbogaci Twoja dietę w mnóstwo witamin a w tym dużą ilość wapnia. Odżywienie  pomaga w zasypianiu. Do slodzenia użyj miodu. Mam nadzieję, że u Ciebie wchlanianie jest ok.
« Ostatnia zmiana: 17-04-2013, 12:06 wysłane przez Sting » Zapisane

Pragmatism
Lilly
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: 01.07.2011+ DP+KB
Skąd: Poznań
Wiadomości: 196

« Odpowiedz #99 : 17-04-2013, 11:21 »

Właśnie od kilku dni jem mak z miodem. Trochę mnie po nim przymula. Magnezem też się suplementuję.  Kupiłam teraz Magne B6, bo po Slow-magu miałam sensacje jelitowe, jakby działał na mnie w drugą stronę. Po Magne B6 jest ok, ale najwyraźniej to wciąż za mało, że było dobrze. Najwyraźniej jednak toksyny nie dają normalnie żyć.
Wchłanianie chyba mam kiepskie tzn. przypuszczam, że mam też słabiutki żołądek. Zresztą jak tak pomyślę, to nie wiem, czy coś mam zdrowe.
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!