Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 09:51 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 7 8 [9]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Efekty stosowania metody NIA  (Przeczytany 175703 razy)
Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #160 : 05-12-2013, 13:04 »

W Twoim wieku organizm aż tak mocno zatruty nie jest. Powinno wystarczyć samo oczyszczanie metodami biosłonejskimi, sprawdzonymi na wielu przypadkach. Trądzik zejdzie i wzrok się poprawi, jak zaczniesz stosować się do reguł własnego organizmu. Metoda NIA nie jest panaceum na każdą dolegliwość, ze względu na różnorakie ryzyka, które ze sobą niesie.
Czytaj portal wiedzy Biosłone i wprowadzaj w życie. To wszystko. Jak będziesz miał problemy z wdrażaniem, chętnie Ci pomożemy.
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Łukasz
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 43
MO: 05.2008
Wiadomości: 69

« Odpowiedz #161 : 05-12-2013, 13:35 »

W Twoim wieku organizm aż tak mocno zatruty nie jest. Powinno wystarczyć samo oczyszczanie metodami Biosłonejskimi, sprawdzonymi na wielu przypadkach. Trądzik zejdzie i wzrok się poprawi, jak zaczniesz stosować się do reguł własnego organizmu. Metoda NIA nie jest panaceum na każdą dolegliwość, ze względu na różnorakie ryzyka, które ze sobą niesie.
Czytaj portal wiedzy Biosłone i wprowadzaj w życie. To wszystko. Jak będziesz miał problemy z wdrażaniem, chętnie Ci pomożemy.

Ansiu jakie masz na myśli różnorakie ryzyka jakie niesie za sobą NIA?
Zapisane
Łukasz
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 43
MO: 05.2008
Wiadomości: 69

« Odpowiedz #162 : 05-12-2013, 13:41 »

Czytam o tej metodzie i nurtuje mnie pewne pytanie: czy problemy skórne (trądzik różowaty ok. 7 lat), a od lutego tego roku pogorszenie wzroku, jest wystarczającym powodem do rozpoczęcia NIA?
Czy zostaje blizna?

Blizna na pewno zostanie. Ja mam dosyć widoczną jak ktoś zauważy to się mnie pyta co mi się stało. Odpowiadam zawsze że się oparzyłem na motorze żeby zaoszczędzić sobie reakcji innych. Co do trądzika spróbuj jak radzi Asia zastosować się do zasad Biosłonejskich trądzik nie jest aż tak poważną dolegliwością żeby robić rankę. Na pewno całkowite wykluczenie glutenu dużo pomoże.
Zapisane
Łukasz
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 43
MO: 05.2008
Wiadomości: 69

« Odpowiedz #163 : 05-12-2013, 13:43 »

Sory nie zauważyłem że gluten już wykluczyłeś.
« Ostatnia zmiana: 16-02-2014, 13:39 wysłane przez Kamil_Niemcewicz » Zapisane
Siwypfk
***


Offline Offline

MO: 07.03.2013 wraz z KB, ZZO (bez glutenu)
Wiadomości: 15

« Odpowiedz #164 : 05-12-2013, 19:12 »

Cytat
W Twoim wieku organizm aż tak mocno zatruty nie jest. Powinno wystarczyć samo oczyszczanie metodami Biosłonejskimi, sprawdzonymi na wielu przypadkach. Trądzik zejdzie i wzrok się poprawi, jak zaczniesz stosować się do reguł własnego organizmu. Metoda NIA nie jest panaceum na każdą dolegliwość, ze względu na różnorakie ryzyka, które ze sobą niesie.
Czytaj portal wiedzy Biosłone i wprowadzaj w życie. To wszystko. Jak będziesz miał problemy z wdrażaniem, chętnie Ci pomożemy.

Ok, dziękuję za wyjaśnienie, po prostu martwi mnie wielkość i miejsca powstawania zaskórniaków, nawet nie wiem, czy można tak je nazywać (jak guzy).
Podpinam się pod pytanie Łukasza również.

Czytam o tej metodzie i nurtuje mnie pewne pytanie: czy problemy skórne (trądzik różowaty ok. 7 lat), a od lutego tego roku pogorszenie wzroku, jest wystarczającym powodem do rozpoczęcia NIA?
Czy zostaje blizna?

Blizna na pewno zostanie. Ja mam dosyć widoczną jak ktoś zauważy to się mnie pyta co mi się stało. Odpowiadam zawsze że się oparzyłem na motorze żeby zaoszczędzić sobie reakcji innych. Co do trądzika spróbuj jak radzi Asia zastosować się do zasad Biosłonejskich trądzik nie jest aż tak poważną dolegliwością żeby robić rankę. Na pewno całkowite wykluczenie glutenu dużo pomoże.


Czyli tak jak myślałem, blizna zostaje, ale tez jeżdżę motocyklem, więc jest wytłumaczenie msn-wink.
Co do trądziku, to fakt, błaha sprawa, jednak codzienne życie i mus stawiania mu czoła strasznie niszczy psychikę, szczególnie z trądzikiem różowatym, a to nie trądzik młodzieńczy i kilka wyprysków.
« Ostatnia zmiana: 07-12-2013, 11:00 wysłane przez Agata » Zapisane
Kamil
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012-07-29
Wiedza:
Wiadomości: 1.281

« Odpowiedz #165 : 25-02-2014, 19:20 »

Deklaruję uczestnictwo Elitarnym Forum Zdrowia Bioslone. Stosuję MO, KB od roku z przerwami. Jestem po 9-cio miesięcznym zastosowaniu metody NIA dr. Ashkara.

Nadal stosujesz metodę NIA? Jakieś korzyści? Czego chciałeś się pozbyć?
Zapisane

Dasiek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 17.10.2013
Wiadomości: 127

« Odpowiedz #166 : 23-08-2014, 08:07 »

Nie mogę zasklepić ranki po cieciorce. Sączy się krew więc przykładam samą kapustę, ale to się nie zabliźnia. Może ktoś ma jakiś pomysł.
Zapisane
Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #167 : 23-08-2014, 20:08 »

Zastosuj coś z żyworódki.
http://www.zyworodka-pierzasta.pl/?trudno-gojace-sie-rany,33
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Dasiek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 17.10.2013
Wiadomości: 127

« Odpowiedz #168 : 23-08-2014, 22:09 »

Spróbuję zastosować maść. Dzięki za radę.
Zapisane
Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #169 : 24-08-2014, 07:17 »

Jak ranka nie chce się goić, to znaczy, że oczyszczanie organizmu nie zostało zakończone.
Zapisane
Strony: 1 ... 7 8 [9]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!