Niemedyczne forum zdrowia
03-07-2022, 06:00 *
Witamy, Go嗆. Zaloguj si lub zarejestruj.
Czy dotar do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj si podaj帷 nazw u篡tkownika, has這 i d逝go嗆 sesji
Aktualno軼i: Radiobios這ne --> www.radiobioslone.pl

Strona g堯wna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj si Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4   Do do逝
  Drukuj  
Autor W徠ek: Oddzia造wania energetyczne  (Przeczytany 48810 razy)
Bronco
Sta造 bywalec

Wiadomo軼i: 173

« Odpowiedz #20 : 16-03-2013, 19:48 »

Podobno jest gdzie taki kraj w kt鏎ym nikt nie musi pracowa, nie ma 瘸dnych podatk闚 i wszystko jest za darmo. Podobno gdzie jest ale nikt nie wie gdzie.
Szukajcie a znajdziecie.
scorupion
« Odpowiedz #21 : 16-03-2013, 20:36 »

Nie podoba mi si podzia oddzia造wa energetycznych na takie, kt鏎ych dzia豉nie odczuwaj wszyscy i takich, kt鏎e dost瘼ne s dla wybra鎍闚.
No c騜... Tylko po這wa ludzi potrafi wyczu zapach cyjanku. Nie znaczy to bynajmniej, 瞠 na tych co go nie czuj, cyjanek nie dzia豉.
Cyjanek mo積a zidentyfikowa w inny, niebudz帷y w徠pliwo軼i spos鏏, w帷hacze nie s potrzebni, natomiast do 篡 wodnych musi by wybraniec. Ani wykopanie odkrywki, ani 瘸den przyrz康 promieniowania 篡lnego nie wyka瞠.
Robbxx

P貫: M篹czyzna
MO: 15-10-2010
Wiadomo軼i: 63

« Odpowiedz #22 : 16-03-2013, 22:26 »

Nie wiem, czy to r闚nie zauwa篡li軼ie lub odczuli軼ie. Pami皻am z czas闚 dzieci雟twa i m這do軼i, 瞠 kiedy wy陰czano pr康 (a by czas, kiedy tak robiono nawet codziennie), to odczuwa豉m wyra幡 ulg, odpr篹enie. Ogarnia mnie spok鎩, znika這 napi璚ie, kt鏎ego istnienia na co dzie nie zauwa瘸豉m. Przypomnia豉m sobie o tym niedawno, kiedy kilkakrotnie wy陰czano pr康 w mojej dzielnicy na kilka godzin. Na pewno by這 ciszej (chocia nie do ko鎍a, samochody nadal je寮zi造 ulicami), ale to nie o to chodzi, w nocy r闚nie jest cicho a takiego odczucia nie mam.  Wra瞠nie, jakby system nerwowy si upokaja, jakby znika stan napi璚ia, gotowo軼i, czuwania. Bardzo przyjemny stan odpr篹enia. Zauwa篡li軼ie co takiego?
Ja te odczuwam podobnie, jak pr康 nagle zostanie wy陰czony. Doskonale to uj窸a.
Live

P貫: Kobieta
MO: 11 kwietnia 2012, syn 7 lat MO od 11 kwietnia 2012
Sk康: Warszawa
Wiadomo軼i: 270

« Odpowiedz #23 : 16-03-2013, 23:41 »

Cytat
Tak瞠 nasze zmys造 nie odczuwaj pola grawitacyjnego.
Ja osobi軼ie o grawitacji wiem, bo j odczuwam zmys豉mi w kontakcie z ziemi... smile Nie spotka豉m dot康 nikogo, kto by twierdzi 瞠 ma inaczej. smile

Cytat
w r瘯ach do鈍iadczonego r騜d磬arza, obdarzonego specyficznymi w豉軼iwo軼iami paranormalnymi
Racjonali軼i nazywaj takie rzeczy paranormalnymi czy nadnaturalnymi. A to jest w豉郾ie zupe軟ie normalne (ale nie w sensie statystycznym), to jest w豉郾ie naturalne. Tylko my, w naszej kulturze, zw豉szcza ci 篡j帷y w miastach, zatracili鄉y kontakt i z w豉snym cia貫m i z ca陰 reszt natury.

Cz這wiek, kt鏎y sp璠zi sporo czasu z rdzennymi mieszka鎍ami Australii opowiada mi kiedy, 瞠 Aborygeni zamieszkuj te rejony kontynentu, na kt鏎e biali w zasadzie w og鏊e nie zagl康aj, poniewa uznaj je za tereny pozbawione wody. To znaczy ta woda gdzie tam bywa, w nielicznych miejscach, na kt鏎e nie maj帷 szcz窷cia mo積a w og鏊e nie trafi. Biali nie zapuszczaj si tam, zwyczajnie ze strachu przed 鄉ierci. Jednak Aborygeni nie maj 瘸dnych problem闚 ze znalezieniem wody i czuj si tam zupe軟ie bezpiecznie. Oni nie zatracili naturalnej wra磧iwo軼i i s w kontakcie z w豉snym cia貫m i z ziemi.

Cytat
bez w徠pienia promieniowanie geobiologiczne wywiera ewidentny wp造w na organizmy 篡we
Mo瞠 ono te jest 篡we? msn-wink

Cytat
Wiele przes豉nek przemawia za tym, 瞠 organizmy 篡we wykorzystuj jak捷 nieznan nauce form energii do komunikowania si mi璠zy sob. Jest to szczeg鏊nie widoczne na poziomie kom鏎kowym, okazuje si bowiem, 瞠 nasze cia這 nie jest zbitkiem kom鏎ek wype軟iaj帷ych tkanki niczym plomby. Wprost przeciwnie. Kom鏎ki naszego cia豉 prowadz ze sob nieustaj帷 wymian informacji za pomoc jakiej nieznanej nauce energii.
Nie widz problemu ani sprzeczno軼i. To troch szukanie dziury w ca造m dla mnie, ale ja nie jestem racjonalistk. msn-wink
Mo積a to nazywa polem, energi albo nawet komunikowaniem si. Zgoda, kom鏎ki si komunikuj. Bo s ca造 czas zanurzone w tym polu komunikacji. Albo oddzia造wania energii.
Czy ta energia jest nieznana nauce? Mo瞠 tej mainstreamowej jest nieznana lub nieuznana. Ale s naukowcy, kt鏎zy j uznaj, uwzgl璠niaj, badaj, a nawet si ni fascynuj.
« Ostatnia zmiana: 17-03-2013, 10:47 wys豉ne przez Agata » Zapisane
Mistrz
*

MO: 05.03.2000 – 2070
Sk康: Hogwart
Wiadomo軼i: 10.604

« Odpowiedz #24 : 17-03-2013, 00:16 »

Czy ta energia jest nieznana nauce? Mo瞠 tej mainstreamowej jest nieznana lub nieuznana. Ale s naukowcy, kt鏎zy j uznaj, uwzgl璠niaj, badaj a nawet si ni fascynuj.
A nazywaj j jako?

Je郵i nie wiesz nic, dasz sobie wm闚i wszystko
Margoled

P貫: Kobieta
MO: 01.01.2008
Sk康: Warszawa
Wiadomo軼i: 170

« Odpowiedz #25 : 17-03-2013, 00:26 »

Ja spotka豉m si z nazw "pole energoinformacyjne" (autorzy to np. Wereszczagin albo Vadim Zeland, obaj Rosjanie i, z tego co wiem, to fizycy pisz帷y ksi捫ki o "psychologii kwantowej"). Uwa瘸m, 瞠 鈍ietny temat do dyskusji na zje寮zie w Rochnie, najlepiej przy winku. smile
« Ostatnia zmiana: 17-03-2013, 10:48 wys豉ne przez Agata » Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #26 : 17-03-2013, 08:17 »

To o czym teraz piszecie w najlepszym wypadku mo積a nazwa spekulacjami.

Oddzia造wania energetyczne, te klasyczne, 瞠 tak powiem, s wykorzystywane w pewny powtarzalny spos鏏, te geobiologiczne na chybi trafi, najcz窷ciej z du篡m rozmachem kul w p這t.
Czterech r騜d磬arzy wybra鎍闚 przyjdzie do mnie do domu i ka盥y poka瞠 篡造 i siatk w innym miejscu. Kto chce przyj望 zak豉d?
Mistrz
*

« Odpowiedz #27 : 17-03-2013, 09:30 »

Ja spotka豉m si z nazw "pole energoinformacyjne"
No tak, tylko 瞠 to wci捫 jest gl璠zenie. Je郵i bowiem istnieje jakie pole, to co go musi tworzy.

Mistrz
*

« Odpowiedz #28 : 17-03-2013, 10:06 »

Co wype軟ia t pustk?

http://efizyka.win.pl/przygoda/frameless/modern_atom.html

Cytat
W bardziej fundamentalnym uj璚iu si豉 nie jest tylko czym, czego cz御tki do鈍iadczaj. Jest to pewna rzecz materialna, kt鏎a przechodzi pomi璠zy dwoma cz御tkami.
« Ostatnia zmiana: 17-03-2013, 10:24 wys豉ne przez Mistrz » Zapisane

Mistrz
*

« Odpowiedz #29 : 17-03-2013, 10:29 »

Oddzia造wania energetyczne, te klasyczne, 瞠 tak powiem, s wykorzystywane w pewny powtarzalny spos鏏, te geobiologiczne na chybi trafi, najcz窷ciej z du篡m rozmachem kul w p這t.
Czterech r騜d磬arzy wybra鎍闚 przyjdzie do mnie do domu i ka盥y poka瞠 篡造 i siatk w innym miejscu. Kto chce przyj望 zak豉d?

scorupion
« Odpowiedz #30 : 17-03-2013, 11:04 »

Hehehe, ten plakat to niech przed swoimi oczami zawiesz wybra鎍e, kt鏎zy co chwil co poch豉niaj albo wysy豉j.
Ja to w razie czego zbuduj schron.
« Ostatnia zmiana: 17-03-2013, 11:05 wys豉ne przez Scorupion » Zapisane
Mistrz
*

« Odpowiedz #31 : 17-03-2013, 11:29 »

Czterech r騜d磬arzy wybra鎍闚 przyjdzie do mnie do domu i ka盥y poka瞠 篡造 i siatk w innym miejscu.
Identycznie jest z modelami atomu: http://pl.wikipedia.org/wiki/Szablon:Modele_atom%C3%B3w

scorupion
« Odpowiedz #32 : 17-03-2013, 12:21 »

To nie jest dobre por闚nanie.
R騜ne istniej帷e promieniowania ludzie s w stanie zmierzy i wykorzysta w praktyczny spos鏏. W jaki wykorzystujemy siatk szwajcarsk? Znam jeden spos鏏, niekt鏎zy pisz na ten temat ksi捫ki, a inni je czytaj. Co robimy z promieniowaniem 篡 wodnych? Te znam tylko jedno zastosowanie, szukamy wody. Czy j znajdujemy? Nieraz tak, ale wiele razy nie i to dyskwalifikuje t metod. Je郵i natomiast b璠ziemy przestrzegali wzor闚 fizycznych przy budowie bomby atomowej to ona zawsze pierdzielnie mimo istniej帷ych kilku modeli atom闚.

Jeszcze jedna ciekawostka tylko lu幡o zwi您ana z tematem.
Mimo gwa速ownego, niemal瞠 wyk豉dniczo post瘼uj帷ego rozwoju nauki, ogromnych nak豉d闚 finansowych, post瘼u technologicznego w laboratoriach, rosn帷ej armii naukowc闚 i uczelni jako prze這mowych odkry od d逝窺zego czasu brak.
« Ostatnia zmiana: 17-03-2013, 12:31 wys豉ne przez Scorupion » Zapisane
Mistrz
*

« Odpowiedz #33 : 17-03-2013, 12:49 »

No i o to w豉郾ie chodzi, 瞠 mimo i nie wiadomo jak atom dzia豉, on dzia豉. Ale 瞠by to by這 mo磧iwe, to te nie byle kto potrafi, tylko wybra鎍y. Bez wybra鎍闚 ani rusz.

scorupion
« Odpowiedz #34 : 17-03-2013, 12:59 »

Wy陰cznie na pocz徠ku, potem naucz tego na uczelniach i Ira鎍zyk z G鏎 Skalistych, albo sko郾ooki zbuduje bomb, byle mia pluton. A siatk i 篡喚 wyczuwaj tylko wybra鎍y, kt鏎zy pono maj tam jaki dar. Nie wykuje si tego na pami耩.
« Ostatnia zmiana: 17-03-2013, 13:14 wys豉ne przez Scorupion » Zapisane
Mistrz
*

« Odpowiedz #35 : 17-03-2013, 13:47 »

Nie wykuje si tego na pami耩.
No nie, aczkolwiek mo積a kogo tego nauczy, nawet niedowiarka, je郵i oczywi軼ie nie jest kompletnym idiot. Tego nauczy si nie da.

奸iwka
Pocz徠kuj帷y
*

MO: 03.2012
Wiadomo軼i: 1

« Odpowiedz #36 : 18-03-2013, 00:53 »

Przeczyta豉m o oddzia造waniu elektromagnetycznym i obejrza豉m film.
Sory, 瞠 swoim pytaniem sprowadzam temat naukowy na zupe軟ie przyziemny poziom.

Pytanie: je瞠li cia這 ludzkie otacza pole energetyczne/informacyjne, to czy urz康zeniami elektrycznymi mo瞠my w spos鏏 wyra幡y zak堯ci jego funkcjonowanie?
Czy mo瞠 te wiara w to, 瞠 dane urz康zenie nam nie szkodzi, rzeczywi軼ie spowoduje, 瞠 dane urzadzenie nie zaszkodzi?

Pow鏚 pytania: zastanawiam sie nad kupniem p造ty indukcyjnej, wydatek jest spory, mam nadziej, 瞠 nie jest szkodliwsza od zwyk貫j p造ty ceramicznej.

Czyta豉m ju r騜ne opinie na ten temat, ale nie znalaz豉m jeszcze jakich konkretnych informacji o dzia豉niu indukcji na organizm ludzki.

B璠 wdzi璚zna za ka盥 opini.

Pytanie do redakcji portalu: czy jest przewidywane t逝maczenie "Zdrowia na w豉sne 篡czenie" na j瞛yk rosyjski lub niemiecki?
Wysy豉m znajomych z Niemiec na t stron, ale przet逝maczonych informacji jest tylko niezbedne minimum, a jednak przeczytanie ksi捫ki przekonuje o wiele bardziej.
Wiem te, 瞠 fundacj mo積a wesprze i na pewno to zrobi, ale moje wsparcie niestety nie wp造nie w znacz帷y spos鏏 na mo磧iwo嗆 wydruku ksi捫ki w innym j瞛yku... smile
« Ostatnia zmiana: 30-03-2013, 10:30 wys豉ne przez Agata » Zapisane
Mistrz
*

« Odpowiedz #37 : 18-03-2013, 06:13 »

A co to za spekulacje?
https://www.youtube.com/watch?v=Ec7h0YflgK8#t=150

scorupion
« Odpowiedz #38 : 18-03-2013, 08:35 »

To chyba tak zwana "wibruj帷a pi窷" od kt鏎ej jak g這si miejska legenda, zgin掖 Bruce Lee.
疾 te 瘸den z zawodnik闚 MMA, kickboxingu i tradycyjnego boksu nie chce si nauczy takiego przekazu energii, a ci co to potrafi, pechowo nie bior udzia逝 w zawodach.
By豚y niez造 ubaw, a i spore pieni康ze dla nokautuj帷ego.
« Ostatnia zmiana: 18-03-2013, 08:38 wys豉ne przez Scorupion » Zapisane
Mistrz
*

« Odpowiedz #39 : 18-03-2013, 09:12 »

Musz przyzna racj. Odbiorca tak瞠 musi by wybra鎍em. Na grubosk鏎nych tego typu energie nie dzia豉j ani pozytywnie, ani negatywnie. Znam to z praktyki.

Strony: 1 [2] 3 4   Do g鏎y
  Drukuj  

Skocz do:  

Dzia豉 na MySQL Dzia豉 na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid這wy XHTML 1.0! Prawid這wy CSS!