Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 00:42 *
Witamy, Go¶æ. Zaloguj siê lub zarejestruj.
Czy dotar³ do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj siê podaj±c nazwê u¿ytkownika, has³o i d³ugo¶æ sesji
Aktualno¶ci: Sklep Bios³one --> wejd¼
 
   Strona g³ówna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj siê Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4   Do do³u
  Drukuj  
Autor W±tek: Oddzia³ywania energetyczne  (Przeczytany 56246 razy)
Bronco
Sta³y bywalec
***


Offline Offline

Wiadomo¶ci: 173

« Odpowiedz #20 : 16-03-2013, 19:48 »

Podobno jest gdzie¶ taki kraj w którym nikt nie musi pracowaæ, nie ma ¿adnych podatków i wszystko jest za darmo. Podobno gdzie¶ jest ale nikt nie wie gdzie.
Szukajcie a znajdziecie.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #21 : 16-03-2013, 20:36 »

Nie podoba mi siê podzia³ oddzia³ywañ energetycznych na takie, których dzia³anie odczuwaj± wszyscy i takich, które dostêpne s± dla wybrañców.
No có¿... Tylko po³owa ludzi potrafi wyczuæ zapach cyjanku. Nie znaczy to bynajmniej, ¿e na tych co go nie czuj±, cyjanek nie dzia³a.
Cyjanek mo¿na zidentyfikowaæ w inny, niebudz±cy w±tpliwo¶ci sposób, w±chacze nie s± potrzebni, natomiast do ¿y³ wodnych musi byæ wybraniec. Ani wykopanie odkrywki, ani ¿aden przyrz±d promieniowania ¿ylnego nie wyka¿e.
Zapisane
Robbxx
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 15-10-2010
Wiadomo¶ci: 63

« Odpowiedz #22 : 16-03-2013, 22:26 »

Nie wiem, czy to równie¿ zauwa¿yli¶cie lub odczuli¶cie. Pamiêtam z czasów dzieciñstwa i m³odo¶ci, ¿e kiedy wy³±czano pr±d (a by³ czas, kiedy tak robiono nawet codziennie), to odczuwa³am wyra¼n± ulgê, odprê¿enie. Ogarnia³ mnie spokój, znika³o napiêcie, którego istnienia na co dzieñ nie zauwa¿a³am. Przypomnia³am sobie o tym niedawno, kiedy kilkakrotnie wy³±czano pr±d w mojej dzielnicy na kilka godzin. Na pewno by³o ciszej (chocia¿ nie do koñca, samochody nadal je¼dzi³y ulicami), ale to nie o to chodzi, w nocy równie¿ jest cicho a takiego odczucia nie mam.  Wra¿enie, jakby system nerwowy siê upokaja³, jakby znika³ stan napiêcia, gotowo¶ci, czuwania. Bardzo przyjemny stan odprê¿enia. Zauwa¿yli¶cie co¶ takiego?
Ja te¿ odczuwam podobnie, jak pr±d nagle zostanie wy³±czony. Doskonale to ujê³a¶.
Zapisane
Live
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 11 kwietnia 2012, syn 7 lat MO od 11 kwietnia 2012
Sk±d: Warszawa
Wiadomo¶ci: 270

WWW
« Odpowiedz #23 : 16-03-2013, 23:41 »

Cytat
Tak¿e nasze zmys³y nie odczuwaj± pola grawitacyjnego.
Ja osobi¶cie o grawitacji wiem, bo j± odczuwam zmys³ami w kontakcie z ziemi±... smile Nie spotka³am dot±d nikogo, kto by twierdzi³ ¿e ma inaczej. smile

Cytat
w rêkach do¶wiadczonego ró¿d¿karza, obdarzonego specyficznymi w³a¶ciwo¶ciami paranormalnymi
Racjonali¶ci nazywaj± takie rzeczy paranormalnymi czy nadnaturalnymi. A to jest w³a¶nie zupe³nie normalne (ale nie w sensie statystycznym), to jest w³a¶nie naturalne. Tylko my, w naszej kulturze, zw³aszcza ci ¿yj±cy w miastach, zatracili¶my kontakt i z w³asnym cia³em i z ca³± reszt± natury.

Cz³owiek, który spêdzi³ sporo czasu z rdzennymi mieszkañcami Australii opowiada³ mi kiedy¶, ¿e Aborygeni zamieszkuj± te rejony kontynentu, na które biali w zasadzie w ogóle nie zagl±daj±, poniewa¿ uznaj± je za tereny pozbawione wody. To znaczy ta woda gdzie¶ tam bywa, w nielicznych miejscach, na które nie maj±c szczê¶cia mo¿na w ogóle nie trafiæ. Biali nie zapuszczaj± siê tam, zwyczajnie ze strachu przed ¶mierci±. Jednak Aborygeni nie maj± ¿adnych problemów ze znalezieniem wody i czuj± siê tam zupe³nie bezpiecznie. Oni nie zatracili naturalnej wra¿liwo¶ci i s± w kontakcie z w³asnym cia³em i z ziemi±.

Cytat
bez w±tpienia promieniowanie geobiologiczne wywiera ewidentny wp³yw na organizmy ¿ywe
Mo¿e ono te¿ jest ¿ywe? msn-wink

Cytat
Wiele przes³anek przemawia za tym, ¿e organizmy ¿ywe wykorzystuj± jak±¶ nieznan± nauce formê energii do komunikowania siê miêdzy sob±. Jest to szczególnie widoczne na poziomie komórkowym, okazuje siê bowiem, ¿e nasze cia³o nie jest zbitkiem komórek wype³niaj±cych tkanki niczym plomby. Wprost przeciwnie. Komórki naszego cia³a prowadz± ze sob± nieustaj±c± wymianê informacji za pomoc± jakiej¶ nieznanej nauce energii.
Nie widzê problemu ani sprzeczno¶ci. To trochê szukanie dziury w ca³ym dla mnie, ale ja nie jestem racjonalistk±. msn-wink
Mo¿na to nazywaæ polem, energi± albo nawet komunikowaniem siê. Zgoda, komórki siê komunikuj±. Bo s± ca³y czas zanurzone w tym polu komunikacji. Albo oddzia³ywania energii.
Czy ta energia jest nieznana nauce? Mo¿e tej mainstreamowej jest nieznana lub nieuznana. Ale s± naukowcy, którzy j± uznaj±, uwzglêdniaj±, badaj±, a nawet siê ni± fascynuj±.
« Ostatnia zmiana: 17-03-2013, 10:47 wys³ane przez Agata » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk±d: Hogwart
Wiadomo¶ci: 10.596

WWW
« Odpowiedz #24 : 17-03-2013, 00:16 »

Czy ta energia jest nieznana nauce? Mo¿e tej mainstreamowej jest nieznana lub nieuznana. Ale s± naukowcy, którzy j± uznaj±, uwzglêdniaj±, badaj± a nawet siê ni± fascynuj±.
A nazywaj± j± jako¶?
Zapisane

Je¶li nie wiesz nic, dasz sobie wmówiæ wszystko
Margoled
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 66
MO: 01.01.2008
Sk±d: Warszawa
Wiadomo¶ci: 170

« Odpowiedz #25 : 17-03-2013, 00:26 »

Ja spotka³am siê z nazw± "pole energoinformacyjne" (autorzy to np. Wereszczagin albo Vadim Zeland, obaj Rosjanie i, z tego co wiem, to fizycy pisz±cy ksi±¿ki o "psychologii kwantowej"). Uwa¿am, ¿e ¶wietny temat do dyskusji na zje¼dzie w Rochnie, najlepiej przy winku. smile
« Ostatnia zmiana: 17-03-2013, 10:48 wys³ane przez Agata » Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #26 : 17-03-2013, 08:17 »

To o czym teraz piszecie w najlepszym wypadku mo¿na nazwaæ spekulacjami.

Oddzia³ywania energetyczne, te klasyczne, ¿e tak powiem, s± wykorzystywane w pewny powtarzalny sposób, te geobiologiczne na chybi³ trafi³, najczê¶ciej z du¿ym rozmachem kul± w p³ot.
Czterech ró¿d¿karzy wybrañców przyjdzie do mnie do domu i ka¿dy poka¿e ¿y³y i siatkê w innym miejscu. Kto¶ chce przyj±æ zak³ad?
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk±d: Hogwart
Wiadomo¶ci: 10.596

WWW
« Odpowiedz #27 : 17-03-2013, 09:30 »

Ja spotka³am siê z nazw± "pole energoinformacyjne"
No tak, tylko ¿e to wci±¿ jest glêdzenie. Je¶li bowiem istnieje jakie¶ pole, to co¶ go musi tworzyæ.
Zapisane

Je¶li nie wiesz nic, dasz sobie wmówiæ wszystko
Mistrz
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk±d: Hogwart
Wiadomo¶ci: 10.596

WWW
« Odpowiedz #28 : 17-03-2013, 10:06 »

Co wype³nia tê pustkê?

http://efizyka.win.pl/przygoda/frameless/modern_atom.html

Cytat
W bardziej fundamentalnym ujêciu si³a nie jest tylko czym¶, czego cz±stki do¶wiadczaj±. Jest to pewna rzecz materialna, która przechodzi pomiêdzy dwoma cz±stkami.
« Ostatnia zmiana: 17-03-2013, 10:24 wys³ane przez Mistrz » Zapisane

Je¶li nie wiesz nic, dasz sobie wmówiæ wszystko
Mistrz
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk±d: Hogwart
Wiadomo¶ci: 10.596

WWW
« Odpowiedz #29 : 17-03-2013, 10:29 »

To o czym teraz piszecie w najlepszym wypadku mo¿na nazwaæ spekulacjami.

Oddzia³ywania energetyczne, te klasyczne, ¿e tak powiem, s± wykorzystywane w pewny powtarzalny sposób, te geobiologiczne na chybi³ trafi³, najczê¶ciej z du¿ym rozmachem kul± w p³ot.
Czterech ró¿d¿karzy wybrañców przyjdzie do mnie do domu i ka¿dy poka¿e ¿y³y i siatkê w innym miejscu. Kto¶ chce przyj±æ zak³ad?

Zapisane

Je¶li nie wiesz nic, dasz sobie wmówiæ wszystko
scorupion
« Odpowiedz #30 : 17-03-2013, 11:04 »

Hehehe, ten plakat to niech przed swoimi oczami zawiesz± wybrañce, którzy co chwilê co¶ poch³aniaj± albo wysy³aj±.
Ja to w razie czego zbudujê schron.
« Ostatnia zmiana: 17-03-2013, 11:05 wys³ane przez Scorupion » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk±d: Hogwart
Wiadomo¶ci: 10.596

WWW
« Odpowiedz #31 : 17-03-2013, 11:29 »

Czterech ró¿d¿karzy wybrañców przyjdzie do mnie do domu i ka¿dy poka¿e ¿y³y i siatkê w innym miejscu.
Identycznie jest z modelami atomu: http://pl.wikipedia.org/wiki/Szablon:Modele_atom%C3%B3w
Zapisane

Je¶li nie wiesz nic, dasz sobie wmówiæ wszystko
scorupion
« Odpowiedz #32 : 17-03-2013, 12:21 »

To nie jest dobre porównanie.
Ró¿ne istniej±ce promieniowania ludzie s± w stanie zmierzyæ i wykorzystaæ w praktyczny sposób. W jaki wykorzystujemy siatkê szwajcarsk±? Znam jeden sposób, niektórzy pisz± na ten temat ksi±¿ki, a inni je czytaj±. Co robimy z promieniowaniem ¿y³ wodnych? Te¿ znam tylko jedno zastosowanie, szukamy wody. Czy j± znajdujemy? Nieraz tak, ale wiele razy nie i to dyskwalifikuje t± metodê. Je¶li natomiast bêdziemy przestrzegali wzorów fizycznych przy budowie bomby atomowej to ona zawsze pierdzielnie mimo istniej±cych kilku modeli atomów.

Jeszcze jedna ciekawostka tylko lu¼no zwi±zana z tematem.
Mimo gwa³townego, niemal¿e wyk³adniczo postêpuj±cego rozwoju nauki, ogromnych nak³adów finansowych, postêpu technologicznego w laboratoriach, rosn±cej armii naukowców i uczelni jako¶ prze³omowych odkryæ od d³u¿szego czasu brak.
« Ostatnia zmiana: 17-03-2013, 12:31 wys³ane przez Scorupion » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk±d: Hogwart
Wiadomo¶ci: 10.596

WWW
« Odpowiedz #33 : 17-03-2013, 12:49 »

No i o to w³a¶nie chodzi, ¿e mimo i¿ nie wiadomo jak atom dzia³a, on dzia³a. Ale ¿eby to by³o mo¿liwe, to te¿ nie byle kto potrafi, tylko wybrañcy. Bez wybrañców ani rusz.
Zapisane

Je¶li nie wiesz nic, dasz sobie wmówiæ wszystko
scorupion
« Odpowiedz #34 : 17-03-2013, 12:59 »

Wy³±cznie na pocz±tku, potem naucz± tego na uczelniach i Irañczyk z Gór Skalistych, albo sko¶nooki zbuduje bombê, byle mia³ pluton. A siatkê i ¿y³ê wyczuwaj± tylko wybrañcy, którzy ponoæ maj± tam jaki¶ dar. Nie wykuje siê tego na pamiêæ.
« Ostatnia zmiana: 17-03-2013, 13:14 wys³ane przez Scorupion » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk±d: Hogwart
Wiadomo¶ci: 10.596

WWW
« Odpowiedz #35 : 17-03-2013, 13:47 »

Nie wykuje siê tego na pamiêæ.
No nie, aczkolwiek mo¿na kogo¶ tego nauczyæ, nawet niedowiarka, je¶li oczywi¶cie nie jest kompletnym idiot±. Tego nauczyæ siê nie da.
Zapisane

Je¶li nie wiesz nic, dasz sobie wmówiæ wszystko
¦liwka
Pocz±tkuj±cy
*

Offline Offline

MO: 03.2012
Wiadomo¶ci: 1

« Odpowiedz #36 : 18-03-2013, 00:53 »

Przeczyta³am o oddzia³ywaniu elektromagnetycznym i obejrza³am film.
Sory, ¿e swoim pytaniem sprowadzam temat naukowy na zupe³nie przyziemny poziom.

Pytanie: je¿eli cia³o ludzkie otacza pole energetyczne/informacyjne, to czy urz±dzeniami elektrycznymi mo¿emy w sposób wyra¼ny zak³óciæ jego funkcjonowanie?
Czy mo¿e te¿ wiara w to, ¿e dane urz±dzenie nam nie szkodzi, rzeczywi¶cie spowoduje, ¿e dane urzadzenie nie zaszkodzi?

Powód pytania: zastanawiam sie nad kupniem p³yty indukcyjnej, wydatek jest spory, mam nadziejê, ¿e nie jest szkodliwsza od zwyk³ej p³yty ceramicznej.

Czyta³am ju¿ ró¿ne opinie na ten temat, ale nie znalaz³am jeszcze jakich¶ konkretnych informacji o dzia³aniu indukcji na organizm ludzki.


Bêdê wdziêczna za ka¿d± opiniê.


Pytanie do redakcji portalu: czy jest przewidywane t³umaczenie "Zdrowia na w³asne ¿yczenie" na jêzyk rosyjski lub niemiecki?
Wysy³am znajomych z Niemiec na t± stronê, ale przet³umaczonych informacji jest tylko niezbedne minimum, a jednak przeczytanie ksi±¿ki przekonuje o wiele bardziej.
Wiem te¿, ¿e fundacjê mo¿na wesprzeæ i na pewno to zrobiê, ale moje wsparcie niestety nie wp³ynie w znacz±cy sposób na mo¿liwo¶æ wydruku ksi±¿ki w innym jêzyku... smile
« Ostatnia zmiana: 30-03-2013, 10:30 wys³ane przez Agata » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk±d: Hogwart
Wiadomo¶ci: 10.596

WWW
« Odpowiedz #37 : 18-03-2013, 06:13 »

To o czym teraz piszecie w najlepszym wypadku mo¿na nazwaæ spekulacjami.
A co to za spekulacje?
https://www.youtube.com/watch?v=Ec7h0YflgK8#t=150
Zapisane

Je¶li nie wiesz nic, dasz sobie wmówiæ wszystko
scorupion
« Odpowiedz #38 : 18-03-2013, 08:35 »

To chyba tak zwana "wibruj±ca piê¶æ" od której jak g³osi miejska legenda, zgin±³ Bruce Lee.
¯e te¿ ¿aden z zawodników MMA, kickboxingu i tradycyjnego boksu nie chce siê nauczyæ takiego przekazu energii, a ci co to potrafi±, pechowo nie bior± udzia³u w zawodach.
By³by niez³y ubaw, a i spore pieni±dze dla nokautuj±cego.
« Ostatnia zmiana: 18-03-2013, 08:38 wys³ane przez Scorupion » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk±d: Hogwart
Wiadomo¶ci: 10.596

WWW
« Odpowiedz #39 : 18-03-2013, 09:12 »

Muszê przyznaæ racjê. Odbiorca tak¿e musi byæ wybrañcem. Na gruboskórnych tego typu energie nie dzia³aj± ani pozytywnie, ani negatywnie. Znam to z praktyki.
Zapisane

Je¶li nie wiesz nic, dasz sobie wmówiæ wszystko
Strony: 1 [2] 3 4   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Dzia³a na MySQL Dzia³a na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid³owy XHTML 1.0! Prawid³owy CSS!