Niemedyczne forum zdrowia
20-04-2024, 03:12 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Oddziaływania energetyczne  (Przeczytany 56984 razy)
Bronco
Stały bywalec
***


Offline Offline

Wiadomości: 173

« Odpowiedz #20 : 16-03-2013, 19:48 »

Podobno jest gdzieś taki kraj w którym nikt nie musi pracować, nie ma żadnych podatków i wszystko jest za darmo. Podobno gdzieś jest ale nikt nie wie gdzie.
Szukajcie a znajdziecie.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #21 : 16-03-2013, 20:36 »

Nie podoba mi się podział oddziaływań energetycznych na takie, których działanie odczuwają wszyscy i takich, które dostępne są dla wybrańców.
No cóż... Tylko połowa ludzi potrafi wyczuć zapach cyjanku. Nie znaczy to bynajmniej, że na tych co go nie czują, cyjanek nie działa.
Cyjanek można zidentyfikować w inny, niebudzący wątpliwości sposób, wąchacze nie są potrzebni, natomiast do żył wodnych musi być wybraniec. Ani wykopanie odkrywki, ani żaden przyrząd promieniowania żylnego nie wykaże.
Zapisane
Robbxx
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15-10-2010
Wiadomości: 63

« Odpowiedz #22 : 16-03-2013, 22:26 »

Nie wiem, czy to również zauważyliście lub odczuliście. Pamiętam z czasów dzieciństwa i młodości, że kiedy wyłączano prąd (a był czas, kiedy tak robiono nawet codziennie), to odczuwałam wyraźną ulgę, odprężenie. Ogarniał mnie spokój, znikało napięcie, którego istnienia na co dzień nie zauważałam. Przypomniałam sobie o tym niedawno, kiedy kilkakrotnie wyłączano prąd w mojej dzielnicy na kilka godzin. Na pewno było ciszej (chociaż nie do końca, samochody nadal jeździły ulicami), ale to nie o to chodzi, w nocy również jest cicho a takiego odczucia nie mam.  Wrażenie, jakby system nerwowy się upokajał, jakby znikał stan napięcia, gotowości, czuwania. Bardzo przyjemny stan odprężenia. Zauważyliście coś takiego?
Ja też odczuwam podobnie, jak prąd nagle zostanie wyłączony. Doskonale to ujęłaś.
Zapisane
Live
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 11 kwietnia 2012, syn 7 lat MO od 11 kwietnia 2012
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 270

WWW
« Odpowiedz #23 : 16-03-2013, 23:41 »

Cytat
Także nasze zmysły nie odczuwają pola grawitacyjnego.
Ja osobiście o grawitacji wiem, bo ją odczuwam zmysłami w kontakcie z ziemią... smile Nie spotkałam dotąd nikogo, kto by twierdził że ma inaczej. smile

Cytat
w rękach doświadczonego różdżkarza, obdarzonego specyficznymi właściwościami paranormalnymi
Racjonaliści nazywają takie rzeczy paranormalnymi czy nadnaturalnymi. A to jest właśnie zupełnie normalne (ale nie w sensie statystycznym), to jest właśnie naturalne. Tylko my, w naszej kulturze, zwłaszcza ci żyjący w miastach, zatraciliśmy kontakt i z własnym ciałem i z całą resztą natury.

Człowiek, który spędził sporo czasu z rdzennymi mieszkańcami Australii opowiadał mi kiedyś, że Aborygeni zamieszkują te rejony kontynentu, na które biali w zasadzie w ogóle nie zaglądają, ponieważ uznają je za tereny pozbawione wody. To znaczy ta woda gdzieś tam bywa, w nielicznych miejscach, na które nie mając szczęścia można w ogóle nie trafić. Biali nie zapuszczają się tam, zwyczajnie ze strachu przed śmiercią. Jednak Aborygeni nie mają żadnych problemów ze znalezieniem wody i czują się tam zupełnie bezpiecznie. Oni nie zatracili naturalnej wrażliwości i są w kontakcie z własnym ciałem i z ziemią.

Cytat
bez wątpienia promieniowanie geobiologiczne wywiera ewidentny wpływ na organizmy żywe
Może ono też jest żywe? msn-wink

Cytat
Wiele przesłanek przemawia za tym, że organizmy żywe wykorzystują jakąś nieznaną nauce formę energii do komunikowania się między sobą. Jest to szczególnie widoczne na poziomie komórkowym, okazuje się bowiem, że nasze ciało nie jest zbitkiem komórek wypełniających tkanki niczym plomby. Wprost przeciwnie. Komórki naszego ciała prowadzą ze sobą nieustającą wymianę informacji za pomocą jakiejś nieznanej nauce energii.
Nie widzę problemu ani sprzeczności. To trochę szukanie dziury w całym dla mnie, ale ja nie jestem racjonalistką. msn-wink
Można to nazywać polem, energią albo nawet komunikowaniem się. Zgoda, komórki się komunikują. Bo są cały czas zanurzone w tym polu komunikacji. Albo oddziaływania energii.
Czy ta energia jest nieznana nauce? Może tej mainstreamowej jest nieznana lub nieuznana. Ale są naukowcy, którzy ją uznają, uwzględniają, badają, a nawet się nią fascynują.
« Ostatnia zmiana: 17-03-2013, 10:47 wysłane przez Agata » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #24 : 17-03-2013, 00:16 »

Czy ta energia jest nieznana nauce? Może tej mainstreamowej jest nieznana lub nieuznana. Ale są naukowcy, którzy ją uznają, uwzględniają, badają a nawet się nią fascynują.
A nazywają ją jakoś?
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Margoled
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 66
MO: 01.01.2008
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 170

« Odpowiedz #25 : 17-03-2013, 00:26 »

Ja spotkałam się z nazwą "pole energoinformacyjne" (autorzy to np. Wereszczagin albo Vadim Zeland, obaj Rosjanie i, z tego co wiem, to fizycy piszący książki o "psychologii kwantowej"). Uważam, że świetny temat do dyskusji na zjeździe w Rochnie, najlepiej przy winku. smile
« Ostatnia zmiana: 17-03-2013, 10:48 wysłane przez Agata » Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #26 : 17-03-2013, 08:17 »

To o czym teraz piszecie w najlepszym wypadku można nazwać spekulacjami.

Oddziaływania energetyczne, te klasyczne, że tak powiem, są wykorzystywane w pewny powtarzalny sposób, te geobiologiczne na chybił trafił, najczęściej z dużym rozmachem kulą w płot.
Czterech różdżkarzy wybrańców przyjdzie do mnie do domu i każdy pokaże żyły i siatkę w innym miejscu. Ktoś chce przyjąć zakład?
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #27 : 17-03-2013, 09:30 »

Ja spotkałam się z nazwą "pole energoinformacyjne"
No tak, tylko że to wciąż jest ględzenie. Jeśli bowiem istnieje jakieś pole, to coś go musi tworzyć.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #28 : 17-03-2013, 10:06 »

Co wypełnia tę pustkę?

http://efizyka.win.pl/przygoda/frameless/modern_atom.html

Cytat
W bardziej fundamentalnym ujęciu siła nie jest tylko czymś, czego cząstki doświadczają. Jest to pewna rzecz materialna, która przechodzi pomiędzy dwoma cząstkami.
« Ostatnia zmiana: 17-03-2013, 10:24 wysłane przez Mistrz » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #29 : 17-03-2013, 10:29 »

To o czym teraz piszecie w najlepszym wypadku można nazwać spekulacjami.

Oddziaływania energetyczne, te klasyczne, że tak powiem, są wykorzystywane w pewny powtarzalny sposób, te geobiologiczne na chybił trafił, najczęściej z dużym rozmachem kulą w płot.
Czterech różdżkarzy wybrańców przyjdzie do mnie do domu i każdy pokaże żyły i siatkę w innym miejscu. Ktoś chce przyjąć zakład?

Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
scorupion
« Odpowiedz #30 : 17-03-2013, 11:04 »

Hehehe, ten plakat to niech przed swoimi oczami zawieszą wybrańce, którzy co chwilę coś pochłaniają albo wysyłają.
Ja to w razie czego zbuduję schron.
« Ostatnia zmiana: 17-03-2013, 11:05 wysłane przez Scorupion » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #31 : 17-03-2013, 11:29 »

Czterech różdżkarzy wybrańców przyjdzie do mnie do domu i każdy pokaże żyły i siatkę w innym miejscu.
Identycznie jest z modelami atomu: http://pl.wikipedia.org/wiki/Szablon:Modele_atom%C3%B3w
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
scorupion
« Odpowiedz #32 : 17-03-2013, 12:21 »

To nie jest dobre porównanie.
Różne istniejące promieniowania ludzie są w stanie zmierzyć i wykorzystać w praktyczny sposób. W jaki wykorzystujemy siatkę szwajcarską? Znam jeden sposób, niektórzy piszą na ten temat książki, a inni je czytają. Co robimy z promieniowaniem żył wodnych? Też znam tylko jedno zastosowanie, szukamy wody. Czy ją znajdujemy? Nieraz tak, ale wiele razy nie i to dyskwalifikuje tą metodę. Jeśli natomiast będziemy przestrzegali wzorów fizycznych przy budowie bomby atomowej to ona zawsze pierdzielnie mimo istniejących kilku modeli atomów.

Jeszcze jedna ciekawostka tylko luźno związana z tematem.
Mimo gwałtownego, niemalże wykładniczo postępującego rozwoju nauki, ogromnych nakładów finansowych, postępu technologicznego w laboratoriach, rosnącej armii naukowców i uczelni jakoś przełomowych odkryć od dłuższego czasu brak.
« Ostatnia zmiana: 17-03-2013, 12:31 wysłane przez Scorupion » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #33 : 17-03-2013, 12:49 »

No i o to właśnie chodzi, że mimo iż nie wiadomo jak atom działa, on działa. Ale żeby to było możliwe, to też nie byle kto potrafi, tylko wybrańcy. Bez wybrańców ani rusz.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
scorupion
« Odpowiedz #34 : 17-03-2013, 12:59 »

Wyłącznie na początku, potem nauczą tego na uczelniach i Irańczyk z Gór Skalistych, albo skośnooki zbuduje bombę, byle miał pluton. A siatkę i żyłę wyczuwają tylko wybrańcy, którzy ponoć mają tam jakiś dar. Nie wykuje się tego na pamięć.
« Ostatnia zmiana: 17-03-2013, 13:14 wysłane przez Scorupion » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #35 : 17-03-2013, 13:47 »

Nie wykuje się tego na pamięć.
No nie, aczkolwiek można kogoś tego nauczyć, nawet niedowiarka, jeśli oczywiście nie jest kompletnym idiotą. Tego nauczyć się nie da.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Śliwka
Początkujący
*

Offline Offline

MO: 03.2012
Wiadomości: 1

« Odpowiedz #36 : 18-03-2013, 00:53 »

Przeczytałam o oddziaływaniu elektromagnetycznym i obejrzałam film.
Sory, że swoim pytaniem sprowadzam temat naukowy na zupełnie przyziemny poziom.

Pytanie: jeżeli ciało ludzkie otacza pole energetyczne/informacyjne, to czy urządzeniami elektrycznymi możemy w sposób wyraźny zakłócić jego funkcjonowanie?
Czy może też wiara w to, że dane urządzenie nam nie szkodzi, rzeczywiście spowoduje, że dane urzadzenie nie zaszkodzi?

Powód pytania: zastanawiam sie nad kupniem płyty indukcyjnej, wydatek jest spory, mam nadzieję, że nie jest szkodliwsza od zwykłej płyty ceramicznej.

Czytałam już różne opinie na ten temat, ale nie znalazłam jeszcze jakichś konkretnych informacji o działaniu indukcji na organizm ludzki.


Będę wdzięczna za każdą opinię.


Pytanie do redakcji portalu: czy jest przewidywane tłumaczenie "Zdrowia na własne życzenie" na język rosyjski lub niemiecki?
Wysyłam znajomych z Niemiec na tą stronę, ale przetłumaczonych informacji jest tylko niezbedne minimum, a jednak przeczytanie książki przekonuje o wiele bardziej.
Wiem też, że fundację można wesprzeć i na pewno to zrobię, ale moje wsparcie niestety nie wpłynie w znaczący sposób na możliwość wydruku książki w innym języku... smile
« Ostatnia zmiana: 30-03-2013, 10:30 wysłane przez Agata » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #37 : 18-03-2013, 06:13 »

To o czym teraz piszecie w najlepszym wypadku można nazwać spekulacjami.
A co to za spekulacje?
https://www.youtube.com/watch?v=Ec7h0YflgK8#t=150
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
scorupion
« Odpowiedz #38 : 18-03-2013, 08:35 »

To chyba tak zwana "wibrująca pięść" od której jak głosi miejska legenda, zginął Bruce Lee.
Że też żaden z zawodników MMA, kickboxingu i tradycyjnego boksu nie chce się nauczyć takiego przekazu energii, a ci co to potrafią, pechowo nie biorą udziału w zawodach.
Byłby niezły ubaw, a i spore pieniądze dla nokautującego.
« Ostatnia zmiana: 18-03-2013, 08:38 wysłane przez Scorupion » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #39 : 18-03-2013, 09:12 »

Muszę przyznać rację. Odbiorca także musi być wybrańcem. Na gruboskórnych tego typu energie nie działają ani pozytywnie, ani negatywnie. Znam to z praktyki.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Strony: 1 [2] 3 4   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!