Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 12:13 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Grzyb na boazerii w WC.  (Przeczytany 11216 razy)
Darko
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiadomości: 229

« : 28-03-2013, 16:41 »

Kilka lat temu byłem u ciotki, w koło kranu były wykwity pleśni. Po kilku dniach wyszły mi przetoki na dłoniach, schodząca skóra, ból, świąd, ogólne osłabienie. Co to mógł być za rodzaj grzyba, czy mógł sie rozprzestrzenic na całe ciało, jak sie go pozbyć? Do dziś mi wychodzą czerwone kropki na dłoniach.
Zapisane
Bronco
Stały bywalec
***


Offline Offline

Wiadomości: 173

« Odpowiedz #1 : 28-03-2013, 18:41 »

...Po kilku dniach wyszły mi przetoki na dłoniach, schodząca skóra, ból, świąd, ogólne osłabienie...
Chyba trochę nadużyłeś określenia  przetoka
Zapisane
Darko
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiadomości: 229

« Odpowiedz #2 : 28-03-2013, 20:26 »

Dzięki. Na dłoniach na liniach papilarnych coś ciekło.
Zapisane
Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #3 : 29-03-2013, 13:40 »

Po jednorazowej wizycie u ciotki nie sądzę, żebyś mógł zachorować. Musiałbyś mieszkać w takim środowisku, albo mieć bardzo zatoksyczniony organizm, żeby wszytko łapać.

Bakterie i grzyby są wszędzie i jedyne co możesz zrobić to pić MO, stosować ZZO odstawiając gluten w pierwszej kolejności i czekać na cofnięcie się zmian.

Zmiany na skórze oznaczają, że organizm się oczyszcza wyrzucając toksyny w ten sposób, więc należy się cieszyć, że organizm należycie działa i nie przeszkadzać mu.
Zapisane
Darko
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiadomości: 229

« Odpowiedz #4 : 30-03-2013, 06:35 »

Miałem 14 lat, byłem 2 tygodnie. Pojawiło się po 1-1,5 tyg. Od dziecka szczepionki, zapalenie oskrzeli. Gluten 1,5 roku temu odstawiony.

Pamiętam, że jak od niej przyjechałem to ciężko mi się oddychało, nie mogłem złapać oddechu. Przy małym wysiłku szybko sie męczyłem i bardzo pociłem.
Zapisane
Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #5 : 30-03-2013, 09:19 »

Musiałeś mieć bardzo przeciążony organizm skoro zaczęły wychodzić zmiany na skórze.

Może cały dom ciotki był zagrzybiony, bo w łazience jest się chwilę...

Tak jak pisałam wcześniej bakterie i grzyby są dosłownie wszędzie i jedynie od stanu naszego organizmu zależy czy będą reakcje. Piszesz, że byłeś chorowity i szcezpiony i to w połączeniu z nieodpowiednią dietą sprawiło, że organizm zaczął dawać kolejne sygnały w postaci wykwitów na skórze. Jakbyś nadal chrował na zapalenia oskrzeli, to uznałbyś to za normalną chorobę, a zmiany na rękach już wzbudziły Twój nipokój i zaczynasz szukać przyczyny, a przyczyna jest jedna i jest nią TOKSEMIA.

http://bioslone.pl/przyczyna-chorob/przyczyna-toksemii
« Ostatnia zmiana: 30-03-2013, 23:17 wysłane przez Whena » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!