Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 14:46 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zespół urojeniowy  (Przeczytany 75689 razy)
Manialub
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 15.02.2013 1.04.2013 dieta bezglutenowa
Skąd: Kraków
Wiadomości: 81

« Odpowiedz #20 : 25-04-2013, 10:18 »

Mąż cały czas narzeka na biegunkę, dzisiaj zdecydował się na surowy ryż, chyba mu to bardzo przeszkadza. Moje ucho lepiej, już nie boli, węzły chłonne zmalały, czuję się trochę lepiej, mam więcej siły do życia.
Zapisane
Angela
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 21.05.2009,od maja 2015 nie piję
Wiadomości: 124

« Odpowiedz #21 : 02-05-2013, 11:48 »

Jeżeli to coś pomoże chciałabym się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat mojej nerwicy, która minęła wraz z lękami po piciu powerdrinków polecanych na forum. Piłam rano na czczo i na noc przez około rok a może i dłużej. Dodam, że piję doraźnie szklankę wody z łyżką octu jabłkowego i nie mam objawów nerwicy ani depresji.

Ocet jabłkowy uratował także mojego synka przed braniem leków psychotropowych na nadpobudliwość psychoruchową, której już nie ma, z wyjątkiem napadów małych w związku z epilepsją.
« Ostatnia zmiana: 02-05-2013, 11:50 wysłane przez Agata » Zapisane
Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #22 : 02-05-2013, 18:06 »

Angela, o jakim składzie piłaś powerdrinki?
« Ostatnia zmiana: 02-05-2013, 18:11 wysłane przez Domi5 » Zapisane
Angela
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 21.05.2009,od maja 2015 nie piję
Wiadomości: 124

« Odpowiedz #23 : 02-05-2013, 20:29 »

Piłam ten napój w takich proporcjach: szklanka wody (ciepłej) + 2 łyżki octu jabłkowego + łyżeczka miodu.
« Ostatnia zmiana: 03-05-2013, 11:22 wysłane przez Kamil Niemcewicz » Zapisane
Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #24 : 03-05-2013, 07:11 »

Ja piłam wodę z octem w zimnej wodzie - od jutra zaczynam pić z miodem, odstane po nocy i czekam na efekty. ;-)
Zapisane
Manialub
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 15.02.2013 1.04.2013 dieta bezglutenowa
Skąd: Kraków
Wiadomości: 81

« Odpowiedz #25 : 09-05-2013, 19:09 »

Mało piszę bo w sumie nic się nie dzieje, cisza, spokój. Dzisiaj mąż był u swojego lekarza, dostał mniejszą dawkę leku i ma pojawić się za miesiąc.
Ogólnie jego stan się poprawia, powolutku ale zauważalne są zmiany, znowu się szczerze uśmiecha, przestał czuć lęk przed telefonami, ludźmi, wyjściem z domu, zaliczyliśmy nawet bardzo udaną majówkę z dzieciakami.
Dietę bezglutenowa bardzo mu służy, stracił już 3kg, super wygląda fizycznie, minęły problemy z biegunką, zero kataru, a był przewlekły od początku picia MO, czasami boli go głowa, głównie przy gwałtownych zmianach pogody np. wczoraj przed burzą, ale tak to samopoczucie dobre, ma kłopoty z budzeniem się rano - zapewne przez leki, w ciągu dnia zero senności czy zmęczenia, nie ma napadów głodu, nerwowości. Podstawowe urojenia jeszcze są niestety, ale może w końcu na tyle mu się poprawi że znikną z czasem zupełnie.
Zapisane
Manialub
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 15.02.2013 1.04.2013 dieta bezglutenowa
Skąd: Kraków
Wiadomości: 81

« Odpowiedz #26 : 14-05-2013, 12:55 »

Razem z mężem przestaliśmy mieć tymczasem widoczne syndromy oczyszczania, które były mało przyjemne wizualnie, przede wszystkim chodzi mi tutaj o wypryski na twarzy, plecach, suchą skórę na policzkach, u mnie również zniknęły małe grzybicze zmiany na przedramionach (pojawiły się zanim zaczęliśmy pić MO, jakoś w grudniu) i ogólnie samopoczucie niezłe, choroba męża z dnia na dzień łagodnieje, lekarz obniżył mu nawet dawkę leku.
Ogólnie samopoczucie niezłe, obydwoje mamy trochę więcej siły do życia, jeszcze nie biegam, ale już noszę się z zamiarem powrotu do swoich krótkich przebieżek - 3,5km dwa, trzy razy w tygodniu, głównie dla swojego lepszego samopoczucia, oraz oderwania się od szarej rzeczywistości.
Ja sama potrzebuję mniej snu niż wcześniej, ale może to też zmiana pory roku, mąż śpi dużo, na szczęście już nie w ciągu dnia, bo było to bardzo męczące i trudne w organizacji czasu rodziny.
Od trzech dni pijemy MO na oleju kukurydzianym, chciałam sprawdzić czy może już nie czas na jakąś zmianę, na razie nie widzę różnicy.
« Ostatnia zmiana: 23-05-2013, 12:01 wysłane przez Whena » Zapisane
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #27 : 14-05-2013, 13:23 »

Męża nie ganiaj po parku, bo jemu teraz się odpoczynek należy.
Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
Manialub
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 15.02.2013 1.04.2013 dieta bezglutenowa
Skąd: Kraków
Wiadomości: 81

« Odpowiedz #28 : 21-05-2013, 10:55 »

Znowu zdychamy, biegunka, jakiś pseudo katar, ogólne osłabienie, senność, u mnie dodatkowo mega skurcze w nogach, okrutny ból, po takim ataku robią mi się nawet siniaki, włączyłam znowu magnez, mam nadzieję, że szybko pomoże. Zastanawia mnie skąd się biorą takie okropne skurcze, dieta raczej urozmaicona, piję KB, było chwilkę lepiej i znowu powtórka z rozrywki, ostatnio trochę więcej stresu w pracy, ale bez przesady.
« Ostatnia zmiana: 23-05-2013, 12:02 wysłane przez Whena » Zapisane
Gośka
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 35
MO: 2013-01-09
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 35

« Odpowiedz #29 : 21-05-2013, 11:12 »

Manialub, na początku DP też miałam jazdy z brakiem magnezu, nawet wyjadłam jedno czy dwa opakowania Slow-Magu, co pewnie trochę pomogło. Natomiast poprawiło mi się znacznie kiedy zaczęłam dodawać częściej i więcej banana do KB i zamiennie niełuskane ziarno sezamu, a później surowe ziarno kakao. Standardowo po łyżce stołowej. Surowe ziarno kakao można dostać w "Organice" za jakieś 28 zł, drogie ale na długo starcza i poza tym daje fajny smak KB.
« Ostatnia zmiana: 21-05-2013, 17:27 wysłane przez Kamil_Niemcewicz » Zapisane
Manialub
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 15.02.2013 1.04.2013 dieta bezglutenowa
Skąd: Kraków
Wiadomości: 81

« Odpowiedz #30 : 22-05-2013, 07:05 »

Gośka banany jem i dodaję do koktajli dość często, kakao to fajny pomysł, muszę zakupić, jak będzie to sezam też spróbuję.
Dzisiaj mam znowu biegunkę, brzuch nie boli, apetyt jest ok tylko słaba jestem jak mucha, a dzieciaki mi na głowę wchodzą, mam nadzieję, że się za chwilę na chwilę troszkę poprawi, lato w pełni, a ja nie mam siły nawet na rowerek z maluchami co mnie dołuje.
« Ostatnia zmiana: 23-05-2013, 12:02 wysłane przez Whena » Zapisane
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #31 : 22-05-2013, 16:20 »

Znowu zdychamy, biegunka, jakiś pseudo katar, ogólne osłabienie, senność, u mnie dodatkowo mega skurcze w nogach, okrutny ból, po takim ataku robią mi się nawet siniaki, włączyłam znowu magnez, mam nadzieje że szybko pomoże. Zastanawia mnie skąd się biorą takie okropne skurcze, dieta raczej urozmaicona, pije KB, było chwilkę lepiej i znowu powtórka z rozrywki, ostatnio trochę więcej stresu w pracy, ale bez przesady.
Czy ganiałaś po parku?
Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
Manialub
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 15.02.2013 1.04.2013 dieta bezglutenowa
Skąd: Kraków
Wiadomości: 81

« Odpowiedz #32 : 22-05-2013, 17:54 »

Spokoadam bez szans na ganianie, odpuściłam na razie i chyba dobrze bo pewnie było by jeszcze gorzej.
Zapisane
Manialub
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 15.02.2013 1.04.2013 dieta bezglutenowa
Skąd: Kraków
Wiadomości: 81

« Odpowiedz #33 : 31-05-2013, 14:01 »

Nie wiem czy to grypa czy coś podobnego ale wzięło nas równo. U męża była gorączka, mdłości, biegunka, ból gardła oraz bóle w kościach. Od wczoraj ja czuje się fatalnie, ogólne osłabienie, mega ból jakby prawy migdał, coś znowu siedzi w uszach, senność, brak apetytu, zawroty głowy. Jedyne czego chce to leżeć i spać, średnio mogę, bo trójka dzieci skacze po mnie, dzieciaki w poniedziałek przechodziły przez podobną infekcję, z tym że przede wszystkim wymioty i biegunka, nie było gorączki, po jednym dniu wszystko przeszło, liczyłam, że u nas będzie podobnie, a to jednak jest gorsze wydanie. MO odstawione.
« Ostatnia zmiana: 31-05-2013, 15:16 wysłane przez Whena » Zapisane
Kalina
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08.03.2009
Wiedza:
Skąd: lubuskie
Wiadomości: 992

« Odpowiedz #34 : 31-05-2013, 14:17 »

Możecie się czuć szczęściarzami, ja na swoją infekcję czekałam 4 lata. smile
Zapisane
Manialub
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 15.02.2013 1.04.2013 dieta bezglutenowa
Skąd: Kraków
Wiadomości: 81

« Odpowiedz #35 : 01-06-2013, 11:00 »

Mamy z mężem absolutny brak chęci do życia, zmęczenie, koszmarny ból gardła, u mnie skóra sucha, maść ochronna nie daje rady, w oleju kąpie się od lat, jak bardzo chce sobie ulżyć to smaruję twarz nivea, choć na chwilę daje uczucie jako takiego komfortu, w takich warunkach trudno się cieszyć z oczyszczania, uśmiechnę się dopiero kiedy mi się humor poprawi. Jak tak sobie reasumuje nasz krótki okres od rozpoczęcia MO, KB i ZZO to jedno jest pewne, nie było ani jednego dnia w którym czułam się naprawdę dobrze, a jak napływają jakieś małe siły to wiem że to oznaka nadchodzącej infekcji. Mam tylko nadzieję że skoro oczyszczanie tak szybko ruszyło w naszych przypadkach to i szybko będą efekty w postaci lepszej formy.
Zapisane
Kalina
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08.03.2009
Wiedza:
Skąd: lubuskie
Wiadomości: 992

« Odpowiedz #36 : 01-06-2013, 16:22 »

Mamy z mężem absolutny brak chęci do życia, zmęczenie, koszmarny ból gardła, u mnie skóra sucha,
Przy koszmarnym bólu gardła, smarowałam szyję olejkiem rycynusowym i owijałam szalikiem, poprawa była bardzo szybko. Później należy przemyć starannie szyję.

Spróbuj swoją suchą skórę przecierać rozcieńczonym octem jabłkowym. Nie bój się octu jabłkowego, ja już kolejny raz stosuję skarpetki octowe, i skóra do wysokości skarpetek jest zdecydowanie bardziej gładka niż powyżej skarpetek.
Zapisane
Manialub
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 15.02.2013 1.04.2013 dieta bezglutenowa
Skąd: Kraków
Wiadomości: 81

« Odpowiedz #37 : 01-06-2013, 18:28 »

Kalina dzięki że mi przypomniałaś o przemywaniu octem, zupełnie mi to z głowy wypadło, octu pijemy dość dużo, nie wiem czy to dobrze czy źle, ale przynajmniej trzy razy dziennie łyżka octu z wodą, chyba się uzależniliśmy od tego napoju. Tak się zastanawiam czy sobie tym nie przyspieszamy oczyszczania za bardzo?
Zapisane
Kalina
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08.03.2009
Wiedza:
Skąd: lubuskie
Wiadomości: 992

« Odpowiedz #38 : 02-06-2013, 09:13 »

Tak się zastanawiam czy sobie tym nie przyspieszamy oczyszczania za bardzo?
Z moich obserwacji wynika, że napoje z octem jabłkowym przyspieszają oczyszczanie. Spróbujcie zrezygnować na jakiś czas z picia wody z octem jabłkowym.
Zapisane
Manialub
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 15.02.2013 1.04.2013 dieta bezglutenowa
Skąd: Kraków
Wiadomości: 81

« Odpowiedz #39 : 04-06-2013, 07:21 »

Można powiedzieć, że już po infekcji, gardła nie bolą, senność przeminęła, wróciło trochę sił witalnych. Od wczoraj pijemy MO i od razu zaczęła się biegunka u mnie jak i u męża, cieszę się bo widzę że jeszcze sporo w nas tego siedzi, a jak wychodzi dołem to tyle mniej leżenia i biedolenia. Zauważyłam jeszcze że powrócił mi idealny wzrok, miałam chwilowo problemy z ostrością, kłopoty z czytaniem nazw ulic itp. wszystko jest już w normie, oczy nie łzawią, po prostu nie wiem że je mam:). w uszach jeszcze coś strzela, ale powolutku i do celu. Mąż duża senność rano, trudno mu się pozbierać, za to obwiniamy neuroleptyki, może na następnej wizycie znowu obniżą mu dawkę i będzie trochę mniej chemii, lekarz jest mocno zdziwiony że pacjent nie przybiera znacznie na wadze, co ponoć jest normą przy tego typu specyfikach, ale ZZO działa cudownie i mąż nie ma kłopotów ze zwiększonym łaknieniem czy ochotą na słodkie, bardzo mnie to cieszy, a jego motywuje do zdrowego odżywiania.
« Ostatnia zmiana: 04-06-2013, 17:07 wysłane przez Kamil_Niemcewicz » Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!