Niemedyczne forum zdrowia
19-04-2024, 00:11 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pierwsze skutki picia mikstury - Emaila  (Przeczytany 9972 razy)
Emaila
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 39
MO: 15.01.2013
Skąd: Malbork
Wiadomości: 9

« : 07-04-2013, 09:53 »

Od 3 lat mieszkam na terenie Wielkiej Brytanii. Nigdy nie miałam problemów zdrowotnych w Polsce, jedynie jakieś lekkie przeziębienia. Fakt, nie przestrzegałam rygorystycznie żadnych zasad dotyczących zdrowego odżywiania. W Anglii rozpoczęła się moja historia z problemami żołądkowo-jelitowymi. Miałam różne objawy. W ciągu miesiąca potrafiłam odwiedzić 13 razy lekarza angielskiego, gdzie zauważalna gołym okiem była krew w kale przy defekacji, a lekarz bez żadnych badań itp, na podstawie wywiadu stwierdził mi ZJD. Postanowiłam dłużej nie zwlekać i pojechać do Polski. Automatycznie w ciągu paru miesięcy schudłam 10 kg z wagi 50 na 40. Po gastroskopii okazało się, że mam ostre zapalenie żołądka i dwunastnicy i wymagam natychmiastowego leczenia. Stan zapalny przeniósł się również na jelita oraz układ ginekologiczny. Przy kolonoskopii jednak nie wykryto nic poważnego oprócz hemoroidów. I oczywiście antybiotyki, których dostałam ok. 6 w ciągu miesiąca na wszystkie moje dolegliwości, a było ich multum. Jednak po dwóch miesiącach spędzonych w Polsce, wróciłam do Anglii do pracy. W ciągu kilku miesięcy rozpoczęły się częste przeziębienia, duszności, bóle nóg, ospałość, chroniczne zmęczenie. W przypadku braku zaufania do lekarzy angielskich, za każdym razem wyjeżdzając do Polski, robiłam podstawowe badania  i kontrolowałam stan mojego żołądka. Ciągle coś się działo. To grzybica pochwy, zatkane uszy, ucisk w żołądku, to nawracające zapalenie pęcherza bez krwiomoczu, to bóle stawów, to znowu co innego. Jasne stolce, zmiana ich konstystencji i tak na przemian. Jednak wykonywane badania nie wykazywały żadnych odchyleń od norm. Nie wiedziałam co mi dokładnie dolega, bo jeden objaw zupełnie nie łączył się z drugim. Mogłabym ich wymienić dużo więcej. Wszystkie dolegliwości występowały co jakiś czas, a przecież nie traciłam na wadze. Dodatkowo od czasu choroby żołądkowej wróciłam w ciągu niecałych 5 miesięcy do normalnej wagi, może troszkę większej. Jednak zaczęłam zwracać uwagę na to co jem. Zero słodkiego, tylko i wyłącznie owoce, które do tej pory spożywam w duuuuużych ilościach. W końcu przeglądając fora, trafiłam na hasło Candida Albicans. Byłam w 100% przekonana, że to właśnie to jest sprawcą moich dolegliwości, nic innego. Próbowałam różnych naturalnych metod, jednak z krótkim skutkiem. Przez przypadek natrafiłam na miksturę Słoneckiego. Zaczęłam ją pić od stycznia, objawy zaczęły się nasilać. Po tygodniu jej spożywania, miałam lekkie przeziębienie z katarem i kaszlem, wyleżałam jednak w łóżku 2 dni i samo przeszło. Następnie potrafiłam oddawać kał 3 razy dziennie. Był jasny, jakby poszarpany. Nie wiem czy to odpowiedź na "eliminację grzybka" w moim organizmie. W dodatku bóle w okolicach nerek, w lędźwiach poniżej pośladków, często byłam senna, bóle podbrzusza okropne przed miesiączką jak i w trakcie, nadmiernie suche dłonie. Jednodniowe incydenty z zapaleniem pęcherza, etc. To chyba jednak znak, że mój organizm podjął walkę ze "sprawcą". Jestem osobą, która strasznie dba o włosy i paznokcie. Spędzam nad nimi wiele czasu. Jednakże, co zauważyłam po piciu mikstury to to, że włosy zaczęły mi wypadać i na kilku paznokciach pojawiły się takie małe białe kropeczki, jednak jest ich niewiele i nie wyglądają jak typowe białe kropki wynikające z niedoboru witamin (jestem manicurzystką, więc po prostu mam na ten temat wiedzę). To znowu prawdopodobnie skutek uboczny działania mikstury (w moim przekonaniu). Zaczęłam stosować tamponowanie alocitem jak i również przemywanie paznokci alocitem - od 2 dni. Na chwilę obecną nie odczuwam żadnych skutków ubocznych z tym związanych. Wiem, że potrzeba na wszystko czasu i chcąc być zdrowym, trzeba pewne sytuacje po prostu przeczekać. Jestem wdzięczna panu Słoneckiemu za to, iż mogę korzystać z jego metody oczyszczania i wierzę w to, że zawsze może być tylko lepiej smile.
« Ostatnia zmiana: 07-04-2013, 20:25 wysłane przez Kamil Niemcewicz » Zapisane
Whena
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 44
MO: 01.10.2009
Wiedza:
Skąd: Łódź
Wiadomości: 1.254

« Odpowiedz #1 : 07-04-2013, 12:45 »

Chyba nie czytałaś jednak jak działa MO i jakie mogą być reakcje zwane oczyszczaniem:
http://portal.bioslone.pl/oczyszczanie/reakcje-zwane-oczyszczaniem
Zaliczamy do nich właśnie wypadanie włosów:
"Wzmożone wypadanie włosów
Proces oczyszczania łączy się z usuwaniem komórek nieprawidłowo zbudowanych – zdefektowanych. Jeśli cebulki włosów zbudowane są z takich właśnie komórek, to organizm decyduje się na ich wymianę. Dlatego typowym objawem procesu oczyszczania jest wypadanie włosów z cebulkami. W większości przypadków proces ten przebiega łagodnie – niezauważalnie, ale u niektórych osób przebieg może być gwałtowny, doprowadzający do znacznego przerzedzenia włosów. W skrajnych przypadkach ubytek włosów bywa tak widoczny, że niektóre kobiety są zmuszone ratować się peruką. Zmniejszenie dawki mikstury oczyszczającej znacznie łagodzi przebieg procesu wymiany cebulek włosowych.

Efektem samooczyszczenia organizmu ze słabych cebulek włosowych są silne, grube odrosty dające wrażenie zagęszczenia włosów. W niektórych przypadkach regeneracja cebulek włosowych skutkuje ustąpieniem siwizny.

Fundamentalnym warunkiem prawidłowego przebiegu przyśpieszonej regeneracji komórek jest zapewnienie zwiększonej podaży witamin i minerałów, toteż bardzo ważne w okresie wzmożonego wypadania włosów jest zwiększenie podaży naturalnego suplementu, jakim jest koktajl błonnikowy."


Czy stosujesz KB?
Zapisane
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #2 : 07-04-2013, 12:50 »

Emaila znalazłaś na necie info o MO, a co z wiedzą z książek i portalu? Przyswoiłaś ją sobie?
Jestem osobą, która strasznie dba o włosy i paznokcie. Spędzam nad nimi wiele czasu. Jednakże, co zauważyłam po piciu mikstury to to, że włosy zaczęły mi wypadać i na kilku paznokciach pojawiły się takie małe białe kropeczki, jednak jest ich niewiele i nie wyglądają jak typowe białe kropki wynikające z niedoboru witamin (jestem manicurzystką, więc po prostu mam na ten temat wiedzę). To znowu prawdopodobnie skutek uboczny działania mikstury (w moim przekonaniu).
Czy mogłabyś opisać, co jako manicurzystka rozumiesz przez "straszne dbanie o włosy i paznokcie"?
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #3 : 07-04-2013, 15:48 »

Emaila:
Cytat
. I oczywiście antybiotyki, których dostałam ok. 6 w ciągu miesiąca na wszystkie moje dolegliwości, a było ich multum.
Za to płacisz dzisiaj!
Cytat
Dodatkowo od czasu choroby żołądkowej wróciłam w ciągu niecałych 5 miesięcy do normalnej wagi, może troszkę większej.
Może od leków?
Cytat
przypadek natrafiłam na miksturę Słoneckiego. Zaczęłam ją pić od stycznia, objawy zaczęły się nasilać.
Startowałaś od 1/4 dawki?
Cytat
Jestem osobą, która strasznie dba o włosy i paznokcie. Spędzam nad nimi wiele czasu
Po co? Czy dla Ciebie, włos, paznokieć jest ważniejszy od wątroby, trzuski, serca itp.?
Cytat
że włosy zaczęły mi wypadać i na kilku paznokciach pojawiły się takie małe białe kropeczki
Wyjdzie stare, przyjdzie nowe.
Cytat
jestem manicurzystką, więc po prostu mam na ten temat wiedzę
Sory, ale nauka przed Tobą. Fajnie, że tutaj trafiłaś. Bedzie okazja po nabyciu wiedzy, przekazać to klientom.
« Ostatnia zmiana: 07-04-2013, 18:58 wysłane przez Kamil Niemcewicz » Zapisane
Emaila
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 39
MO: 15.01.2013
Skąd: Malbork
Wiadomości: 9

« Odpowiedz #4 : 07-04-2013, 19:12 »

Sprostowanie wątku... Przepraszam za pewne nieścisłości typu "skutki uboczne". Powinno być "efekty oczyszczania"smile.

Kozaczek:

Niestety, ale człowiek, który jest zdesperowany "chorobą", nie mając żadnej wiedzy na temat medycyny, skłania sie ku pomocy lekarzy. Tutaj służba zdrowia jest całkowicie inna jak w Polsce i kilkakrotnie byłam u lekarza, który wciąż mnie zbywał a zapalenie żołądka było dosyć poważne, bo nie miałam siły nawet zjeść małego posiłku, nie mówiąc o wstaniu z łóżka. Dzisiaj na_pewno inaczej postąpiłabym w tej sytuacji i nie zaprzeczam, że odnośnie antybiotyków, ich przyjmowanie było tylko i wyłącznie moją wolą i sama sobie mogę zawdzięczać stan, w którym się znalazłam.

Odnośnie mikstury, rozpoczęłam od przyjmowania 2,5 ml każdego ze składników. I już po 3 lub 4 dniach dopadło mnie lekkie przeziębienie.

Oczywiście każdy element mojego ciała w tym momencie jest dla mnie ważny. Wcześniej nie zwracałam tak na to uwagi, ale na błędach człowiek się uczy. Jeśli chodzi o nadmierne dbanie o paznokcie, to po prostu zboczenie zawodowe smile. Natomiast włosy zaczęły mi delikatnie wypadać, ale również jest to dla mnie zauważalne. Jeszcze nie jest tak źle:) Mam co złapać w kucyka:). Paznokcie, na których znajdują się te kropeczki zaczęłam przemywać wacikiem nasączonym alocitem. Poczekamy na efekt, ale jestem pewna, że pomoże.

Odnośnie tych białych kropeczek widocznych na paznokciach miałam na myśli to, iż wiem jak rozróżnić te, które są spowodowane niedoborem witamin od tych, które są wynikiem oczyszczania ciała z toksyn. Niestety nie pracuję w zawodzie manicurzystki, ale wiedzę można w różnych okolicznościach przekazywać innym ludziom.

Wiem, że jeszcze dużo nauki przede mną, ale nie boję się tego. Wręcz przeciwnie, jestem chętna do chłonięcia nowej, przydatnej wiedzy.

Whena:
Oczywiście, że prześledziłam forum i przeczytałam wątki dotyczące efektów oczyszczania. Jednak czytanie to nie to samo, co odczuwanie tego na własnej skórze. Nie mniej jednak jestem strasznie zadowolona, że mój organizm w ten sposób reaguje, bo mogę być pewna, że wywalam z siebie to wszystko co mi do tej pory szkodziło. Odnośnie tych włosów nie jest tak źle, nie wypada ich aż tak dużo. Przyczyną również może być efekt dekoloryzacji moich włosów - przejścia z czarnego na jaśniejszy kolor. Jeszcze nie stosuję KB, ale mam taki zamiar. Niestety nie czytałam książek dr Słoneckiego, ale przy najbliższej okazji, będąc na urlopie w Polsce na 100% je zakupię i z miłą chęcią przeczytam.

Dusiu70:
Wiedzę o MO zdobyłam z portalu, nie tylko z informacji zamieszczonych w innych miejscach. Więc zanim się zdecydowałam na nią, prześledziłam uważnie fora, na których były opinie innych. Co do włosów i paznokci, to mam tutaj na myśli ich pielęgnację, czasami aż zbyt nadmierną. Każdy zawód ma to do siebie, że istnieje takie pojęcie jak "zboczenie zawodowe". Spędzam 2 godziny w tygodniu na pielęgnacji paznokci i zauważam w nich wszelkie zmiany. Zawsze byłam właścicielką naturalnych, zadbanych paznokci. I chodzi mi o to, że te kropeczki wcześniej u mnie nie występowały.

Dziękuję wszystkim za szybką odpowiedź i sprostowanie moich błędów. Na przyszłość będę bardziej ostrożna.
« Ostatnia zmiana: 12-04-2013, 13:51 wysłane przez Whena » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!