Niemedyczne forum zdrowia
17-09-2019, 19:14 *
Witamy, Go嗆. Zaloguj si lub zarejestruj.
Czy dotar do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj si podaj帷 nazw u篡tkownika, has這 i d逝go嗆 sesji
Aktualno軼i: Ram闚ka Radiabios這ne --> kliknij

Strona g堯wna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj si Rejestracja  
Strony: [1]   Do do逝
  Drukuj  
Autor W徠ek: Wypadanie w這s闚, 這jotok, nadmierne ow這sienie reszty cia豉  (Przeczytany 6989 razy)
Unnamed93
Pocz徠kuj帷y
*

MO: nie stosuj
NIA: nie stosuj
Wiadomo軼i: 2

« : 13-04-2013, 22:31 »

Jestem m這dym m篹czyzn (20 lat) i od jakiego roku mam straszny problem Smutny.
Zacz窸y mi wypada strasznie w這sy, a do tego pojawi si straszny 這jotok i ow這sienie na plecach, ramionach, dos這wnie wsz璠zie. S przerzedzone na ca貫j powierzchni g這wy i do tego powsta造 zakola Smutny. Do tego wszystkiego r闚nie brwi mi strasznie wypadaj. Czuj si te nienajlepiej (og鏊ne przem璚zenie, niemo積o嗆 koncentracji). M鎩 tata, kt鏎y ma 45 lat, ma bujn fryzur i praktycznie zero oznak 造sienia, dlatego nie s康z, 瞠 jest to wina genetyki. My郵, 瞠 win tego stanu rzeczy jest na 100% nadmierny 這jotok. Cera zrobi豉 s brzydka i 鈍iec帷a. W這sy s takie sianowate i jakby bez 篡cia Smutny. Wiecie co mog這by mi pom鏂? Czy odpowiednia dieta i MO s w stanie poradzi sobie z moim problemem? Jestem ju za豉many i prosz o pomoc.

1. Mam 20 lat, wzrost to jakie 178-180cm przy wadze niespe軟a 70kg.
2. Wypadanie w這s闚, 這jotok, nadmierne ow這sienie, os豉bienie organizmu i brak koncentracji
3. Zacz窸o si to zim 2012 r. Niespodziewanie i bardzo szybko wyniszczaj帷 m鎩 organizm.
4. Od篡wiam si jak ka盥y typowy polak. Mieszkam na wsi wi璚 je郵i chodzi o mi瘰o, jaja czy niekt鏎e warzywa i owoce to mam to z w豉snej produkcji. Oczywi軼ie 郾iadanie i kolacja to przewa積ie kanapki, a obiad to ziemniaki + jakie mi瘰o i sur闚ka. Nigdy nie pali貫m papieros闚, a alkohol to tak瞠 pij jak na lekarstwo ( niekiedy w miesi帷u nie wypij nawet 1 piwa )
5. Ucz si jeszcze. Klasa maturalna technikum elektronicznego w Bydgoszczy.
6. Tak jak napisa貫m wy瞠j mieszkam w ma貫j wsi od urodzenia, tak瞠 raczej niekorzystnych czynnik闚 鈔odowiskowych brak.
« Ostatnia zmiana: 15-01-2016, 14:15 wys豉ne przez Gloria » Zapisane
Whena
*

P貫: Kobieta
MO: 01.10.2009
Wiedza:
Sk康: 鏚
Wiadomo軼i: 1.253

« Odpowiedz #1 : 13-04-2013, 22:40 »

Na pocz徠ek opisz mo瞠 sw鎩 przypadek wed逝g zamieszczonych tu punkt闚, bo na razie niewiele o Tobie wiemy: http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=6117.0
Trubadur

P貫: M篹czyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
NIA: 27.03.2013
Wiedza:
Wiadomo軼i: 891

« Odpowiedz #2 : 13-04-2013, 22:41 »

Dora幡ie mo瞠sz spr鏏owa wcierania w sk鏎 g這wy soku z czarnej rzepy. Natomiast BPP z pewno軼i jest tutaj konieczno軼i, je瞠li nie ze wzgl璠u na stan w這s闚, to na og鏊n kondycj organizmu, kt鏎a jak wida jest coraz gorsza mimo m這dego wieku.
Lenka

MO: 01.07.09
Sk康: Bydgoszcz
Wiadomo軼i: 569

« Odpowiedz #3 : 14-04-2013, 15:36 »

My郵, 瞠 win tego stanu rzeczy jest na 100% nadmierny 這jotok. Cera zrobi豉 s brzydka i 鈍iec帷a. W這sy s takie sianowate i jakby bez 篡cia Smutny.
Oczywi軼ie 郾iadanie i kolacja to przewa積ie kanapki, a obiad to ziemniaki + jakie mi瘰o i sur闚ka.

Na Twoim miejscu sko鎍zy豉bym z glutenem. Te kanapki od razu zwr鏂i造 moj uwag.

Nie jada貫 jako 14-latek czips闚, batonik闚 i s這dkich g逝potek? Teraz organizm postanowi si zbuntowa i wywala z Ciebie wszystko co z貫 i nagromadzone przez wszystkie lata.

Zacznij pi koktajl. Wszystko zacz窸o si zim, mo瞠 potrzebujesz mikroelementy, tylko nie sztuczne ze sklepu. Piszesz, 瞠 mieszkasz na wsi, ale mo瞠 nie jesz odpowiedniej dawki warzyw.  Ch這pacy zwykle nie lubi o nich my郵e.
Mo瞠sz mie te zniszczone jelita i mikroelementy z po篡wienia po prostu przez Ciebie przelatuj, organizm ich nie wch豉nia.
Unnamed93
Pocz徠kuj帷y
*

MO: nie stosuj
NIA: nie stosuj
Wiadomo軼i: 2

« Odpowiedz #4 : 14-04-2013, 19:31 »

Dzi瘯uj za odpowied! Co do od篡wiania za czas闚 dzieci雟twa (teraz tak瞠), to faktycznie bardzo du穎 s這dyczy i chips闚 (pami皻na era pokemon闚 w laysach). Obecnie te jem do嗆 du穎 s這dyczy, za to warzyw nie jadam za du穎, ale nie s康z, 瞠 to jest to wina od篡wiania. Wcze郾iej jad貫m to co teraz i nie mia貫m takich problem闚, a tu nagle taki du篡 problem i po這wa w這s闚 wylecia豉 w przeci庵u roku czasu... Co do wyeliminowania glutenu to to b璠zie najwi瘯sze wyzwanie. My郵icie, 瞠 w tym tkwi problem, 瞠 zaburzona zosta豉 gospodarka hormonalna?
« Ostatnia zmiana: 14-04-2013, 21:10 wys豉ne przez Unnamed93 » Zapisane
Whena
*

MO: 01.10.2009
Wiedza:
Sk康: 鏚
Wiadomo軼i: 1.253

« Odpowiedz #5 : 14-04-2013, 19:34 »

To jest drugi punkt regulaminu tego forum:
"Forum BIOSΜNE ma charakter edukacyjny - jego istot jest wymiana informacji, komentarzy i my郵i, u podstaw kt鏎ych le膨 wiadomo軼i zawarte w ksi捫kach J霩efa S這neckiego "Zdrowie na w豉sne 篡czenie" - cz窷 I i II oraz "Niezb璠nik zdrowia", a tak瞠 na Portalu wiedzy o zdrowiu."

Gdyby przeczyta to co jest na portalu zdrowia lub w ksi捫kach, to wiedzia豚y w czym tkwi problem. Dlatego proponuj zacz望 od zdobycia minimum wiedzy w tym temacie.
Twoja dieta mo瞠 kiedy nie powodowa豉 takich problem闚 jakie teraz masz, ale w ko鎍u czara mog豉 si przela, prawda?
« Ostatnia zmiana: 14-04-2013, 19:35 wys豉ne przez Whena » Zapisane
Lenka

MO: 01.07.09
Sk康: Bydgoszcz
Wiadomo軼i: 569

« Odpowiedz #6 : 14-04-2013, 23:12 »

Obecnie te jem do嗆 du穎 s這dyczy, za to warzyw nie jadam za du穎, ale nie s康z, 瞠 to jest to wina od篡wiania. Wcze郾iej jad貫m to co teraz i nie mia貫m takich problem闚,
Wcze郾iej organizm by m這dszy, mia w sobie niewielk ilo嗆 chemii to si nie buntowa. Zauwa篡豉m, 瞠 pierwsze takie problemy pojawiaj si 20-latkom. Nie jeste pierwszy.

Poczytaj  o glutenie na portalu. Te kanapki, s這dycze itd. musisz odstawi, inaczej nie b璠zie poprawy.

Super masz organizm - broni si bez stosowania MO. Masz du瞠 szanse, 瞠 wszystko naprawisz.
Du穎 czytaj. Wszystkie wyk豉dy z portalu nawet kilkakrotnie. Mam nadziej, 瞠 jeste dobry z biologii. Masz du穎 do nadrobienia. Ja na pocz徠ku te mia豉m m皻lik w g這wie.
Strony: [1]   Do g鏎y
  Drukuj  

Skocz do:  

Dzia豉 na MySQL Dzia豉 na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid這wy XHTML 1.0! Prawid這wy CSS!