Niemedyczne forum zdrowia
30-09-2022, 02:09 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź

Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 89   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Deklaracje uczestnictwa w Elitarnym Forum Zdrowia Biosłone  (Przeczytany 1282014 razy)
Loela

MO: 29.11.2009

« Odpowiedz #120 : 16-04-2013, 10:24 »

Będę wdzięczna za możliwość dalszego korzystania z forum. Nie rejestrowałam się dotychczas, ale poznawałam wiedzę zawartą w książkach Mistrza oraz czytając forum. Mam 62 lata i procesy oczyszczania rozpoczęły się u mnie na dobre po 3 latach od rozpoczęcia MO. Aktualnie mam bardzo silne reakcje oczyszczania i czuję się bardzo źle. Potrzebuję wsparcia i pomocy na mojej drodze z BPZ.
« Ostatnia zmiana: 16-04-2013, 10:33 wysłane przez Rif » Zapisane
Timajos

MO: 25.01.2011
NIA: 28.09.2013

« Odpowiedz #121 : 16-04-2013, 10:25 »

Upadłem i wstaję, dążę uparcie do zdrowia dzięki Biosłone.
A korzyści:
- przestał mi się męczyć wzrok a nawet delikatnie poprawił,
- przewód pokarmowy pracuje jak powinien,
- zmieniła mi się świadomość odnośnie zdrowia, leczenia a nawet opcja polityczna :-).
I nie wyobrażam sobie żeby nie mieć dostępu do tej cudownej wiedzy.
Et

MO: 1.09.2010

« Odpowiedz #122 : 16-04-2013, 10:36 »

Z forum wyniosłam wiele pożytecznych informacji. Chętnie jeszcze poczytam.
Mari0

MO: 2-12-2008

« Odpowiedz #123 : 16-04-2013, 10:44 »

Biosłone dało mi nadzieję na lepsze jutro. Ja nie dałem z siebie nic. Nie mam prawa żądać więcej, mogę jedynie przeprosić. Popieram decyzję Mistrza i będę wdzięczny za przyjęcie mnie do grona wybrańców.
Mariusz

MO: 28.02.2009

« Odpowiedz #124 : 16-04-2013, 10:56 »

Ja również składam prośbę o dostęp do Forum.
Sting
Stały bywalec

MO: 3.08.10 (Break od 01.10)
NIA: 13.02.13

« Odpowiedz #125 : 16-04-2013, 11:01 »

Mam nadzieję, że ja nikogo nie uraziłem swoimi wypowiedziami. Biosłone pełni bardzo dużą funkcję w moim życiu, zdrowieniu. Mam nadzieję, że jest szansa z Wami nadal się kontaktować.

Pragmatism
Jan_Poznania

MO: 11.2009

« Odpowiedz #126 : 16-04-2013, 11:18 »

Po długim lofrowaniu w wszelkiego typu gabinetach, znalazłem tego co szukałem. Oczywiście szukałem lekarstwa choć z tego nie zdawałem sobie sprawy, więc przeżyłem wielki szok z jego brakiem. Wysiłek jaki włożyłem w zmianę nawyków żywieniowych jest bardzo duży, a proces wdrażania idei Biosłone w życie jeszcze się nie zakończył. Dlatego, proszę o uczestnictwo w forum.
« Ostatnia zmiana: 16-04-2013, 11:22 wysłane przez Whena » Zapisane

Badania w dziedzinie medycyny dokonały tak olbrzymiego postępu, że dziś – praktycznie biorąc – nikt już nie jest zdrowy - Bertrand Russell
Brer
*

MO: 2012.01.23
Wiedza:

« Odpowiedz #127 : 16-04-2013, 11:24 »

Pragnąłbym i ja dopisać się do listy użytkowników nowego forum.
Póki co, moim głównym osiągnięciem jest pozbycie się codziennej senności po powrocie z pracy, ale dzięki forum moja małżonka ma lżej w walce ze swoją alergią.
« Ostatnia zmiana: 16-04-2013, 11:29 wysłane przez Brer » Zapisane
Kraken

MO: 05.09.2012

« Odpowiedz #128 : 16-04-2013, 11:25 »

Zasady Biosłone stosuję od ok. 7 miesięcy (MO,KB, DP) i muszę przyznać,że gdyby nie to forum zrezygnowałbym już dawno.Do tej pory aktywnie tylko czytałem forum,ale wszystkie moje problemy nie odbiegały od tych tutaj opisanych.
Dzięki Biosłone zdecydowanie poprawił sie stan moich zatok,od kilku miesięcy nie łykam ibupromu,wcześniej w okresie zimowym brałem garściami antybiotyki i tabletki przeciwbólowe.Czasem pojawia się krótki katar(oczyszczanie).
Kolejna korzyść to pozbycie się uciążliwej opryszczki,która pojawiała się u mnie praktycznie co miesiąc,a po wdożeniu zasad Biosłone bąble pojawiały się coraz mniejsze i obecnie problem całkowicie zniknoł.W tym roku opryszczki nie miałem i fakt ten wzbudza sensację wśród moich znajomych.Akceptuję wszystkie zasady forum i bardzo proszę o dostęp.   

Nie tolerujemy niechlujstwa - rozpoczynania zdania małą literą, braku spacji, stawiania spacji przed kropką, przecinkiem, wykrzyknikiem, znakiem zapytania. To cytat z Mistrza: http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=26811.0 //W.
« Ostatnia zmiana: 16-04-2013, 17:31 wysłane przez Kamil Niemcewicz » Zapisane
Ona

MO: nie stosuję
NIA: 28.12.2012

« Odpowiedz #129 : 16-04-2013, 11:31 »

W dalszym ciągu chciałabym nabywać wiedzy, która sprawi, że uzdrowię moje życie.
Denver

MO: 1.01.2013

« Odpowiedz #130 : 16-04-2013, 11:34 »

Jestem na forum bardzo krótko, bo zaledwie 4 miesiące. Ale podobają mi się tutejsze poglądy na temat leczenia chorób a właściwie ich przyczyny a nie tłumienia objawów chorobowych za pomocą leków farmaceutycznych.

To forum jak pisałem już wcześniej otworzyło mi oczy. Nie wydaje już miesięcznie 300zł na bezużyteczne suplementy a i czuję się lepiej. A to dopiero początek mojej drogi. Chcę się dalej edukować czerpiąc wiedzę z forum, w miarę możliwości pomagać innym i informować was o skutkach mojego powrotu do zdrowia. A mąciciele byli są i będą. Nie ma, co się nimi przejmować tylko robić swoje, czyli pokierować ludzi na dobrą drogę. Muszą zrozumieć, że choroba nie wynika z niedoboru leków czy też ze starzenia organizmu.

Proponuję także zmienić nazwę działu z „Blog płaczu i biadolenia” na „Nasze problemy zdrowotne” lub coś w tym sensie. Bo biadolić czy bełkotać to można po pijaku a tu nie przychodzimy biadolić tylko mówić o swoich problemach, chcemy zostać wysłuchani i z pomocą innych życzliwych forumowiczów obrać odpowiedni kierunek ku drodze do zdrowia. Nazwa „Blog płaczu i biadolenia” kojarzy mi się z naśmiewaniem z ludzi, którzy utracili zdrowie. Okażmy innym potrzebującym pomocy należny szacunek i wsparcie. Nie mądrujmy się i nie plujmy na siebie jadem a forum przetrwa po wsze czasy. Nie srajmy we własne gniazdo a będzie dobrze. Tylko Szacunek i chęć pomocy innym przyniesie należne plony i ocali to forum…      
BogdanCybulski

MO: 01.12.2012

« Odpowiedz #131 : 16-04-2013, 11:37 »

Na forum jestem nowy. Pracuję w warunkach szkodliwych, informacje o Miksturze znalazłem w internecie oraz w książkach J. Słoneckiego. Mikstura pomaga mi oczyszczać organizm, ponieważ tak jak pisałem pracuję w odlewni przy wytopie żelaza, gdzie panują bardzo trudne i szkodliwe warunki. Dzięki forum chcę zgłębić swoją wiedzę o tym jak lepiej wspomagać organizm i odzyskać stracone zdrowie.
Ewa_35

MO: 01.10.2012 - cała rodzina

« Odpowiedz #132 : 16-04-2013, 11:39 »

Ja również bardzo proszę o dostęp do forum.
Od kilku lat radzimy sobie bez lekarzy. Wcześniej już stosowaliśmy MO dość nieregularnie, ale od listopada poważniej podeszliśmy do sprawy porzucając gluten. Spowodowało to przypływ energii, dzieci łagodniej przechodzą infekcje, myślę że małymi krokami po prostu stajemy się zdrowsi. Forum często daje mi oparcie, korzystam z rad tu zawartych.
Niestety nie udzielałam się, wynika to chyba z mojego charakteru, wolę milczeć. Bardzo dziękuję za dotychczasową pomoc w postaci wiedzy i mam nadzieję, że będą mogła zaglądać tu nadal.
Mag2

MO: lipiec 2008

« Odpowiedz #133 : 16-04-2013, 11:54 »

Aktywnym uczestnikiem forum jestem od lipca 2008 roku i proszę, żeby tak pozostało.
Za niezwykle cenne uważam to miejsce, gdzie możemy dzielić się wiedzą, doświadczeniem i osobistymi spostrzeżeniami na temat zdrowia.

S@ndy

MO: 01.05.2012

« Odpowiedz #134 : 16-04-2013, 12:08 »

Deklaruję chęć pozostania na forum i pozdrawiam serdecznie.
Tomek12

MO: 04.11.2012
NIA: 03.10.2012 - 06.04.2015

« Odpowiedz #135 : 16-04-2013, 12:15 »

Zgłaszam chęć dalszego korzystania z forum. Dotychczas nie byłem aktywny w zakresie pisania wiadomości, ale forum służyło mi jako bank wiedzy. Planuję być bardziej aktywny.
Stosuję MO krótko (5 miesięcy, 2 tygodnie), jednak już teraz widzę poprawę samopoczucia i ogólnego stanu zdrowia. Nie "łapią" mnie infekcje, co wcześniej zdarzało się często. Proces zdrowienia trwa i to jest najważniejsze. Cierpliwość będzie nagrodzona.
Klau

MO: wrzesień 2012

« Odpowiedz #136 : 16-04-2013, 12:17 »

Ja rówież bardzo proszę o dostęp do forum. Nie wyobrażam sobie, że go nie będzie, że nie będzie ludzi, którzy mi pomogli. Myśl, że zawsze mam się do kogo zwrócić o poradę podtrzymuje mnie na duchu. MO wyleczyło mnie dwa lata temu z candida albicans całego przewodu pokarmowego i gdyby nie MO, DP i KB to nie chcę wiedzieć gdzie byłabym dzisiaj. I dziękuję Panu Słoneckiemu i wszystkim, którzy mi wtedy pomogli, za wszystko, za pomoc w zdrowieniu.  W dniu dzisiejszym potrzebuję wsparcia bo jestem w ciąży i pragnę wraz z moim dzieckiem odżywiać się zdrowo, dążyć do zdrowia i żyć w zdrowiu, to jeśli chodzi o teraźniejszość i przyszłość.
Jeszcze tylu informacji nie wchłonęłam, dzięki temu forum ciągle się uczę, jestem przekonana, że to najlepsze co mogło mnie spotkać. Przekazuję już zdobytą wiedzę moim znajomym. Nie rozumiem dlaczego ktoś może chcieć zniszczyć to forum, to jakiś koszmar.
Iwat

MO: nie stosuję

« Odpowiedz #137 : 16-04-2013, 12:23 »

Proszę o stworzenie możliwości uczestnictwa w Elitarnym forum.
Książki przeczytałam, nasionka do koktailu zakupiłam w sklepie, jestem na etapie głodówki bez głodowania i nie wyobrażam sobie juz życia bez forum.
Kamfora

MO: 25.03.2013

« Odpowiedz #138 : 16-04-2013, 12:27 »

Trafiłam tu ze względu na problemy zdrowotne dzieci. To dopiero początek naszej walki dlatego utratę dostępu do wiedzy z forum odczulibyśmy bardzo dotkliwie. Jest to źródło nieocenione przez fakt nadania teorii wymiaru praktycznego. Możliwość wymiany doświadczeń czy skorzystania że wsparcia jest czasami bardzo ważne. Nie udzielałam się na forum by nie mnożyć wątków. Materiał jest przeogromny i można odnieść wrażenie że wszystko już było. Pozostaje tylko czytać. Zatem proszę o dostęp do forum. Mam nadzieję że osoby bez dokonań w tym miejscu lecz potrzebujące jeszcze wielu informacji nie zostaną poza nawiasem...
Jurekcapone

MO: 13.07.2013

« Odpowiedz #139 : 16-04-2013, 12:42 »

Forum przeglądałem już od dłuższego czasu, lecz zarejestrowany jestem od niedawna.
Chciałbym należeć do elitarnego grona forum, które daje mi dużo informacji i pewności, jak postępować ze swoim zdrowiem. Zależy mi na tym, ponieważ dążę do zdrowia poprzez korzystanie z metod Biosłone.

Z góry dziękuje.
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 89   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!