Niemedyczne forum zdrowia
09-04-2020, 17:48 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Radiobiosłone --> www.radiobioslone.pl

Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 85 86 [87]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Deklaracje uczestnictwa w Elitarnym Forum Zdrowia Biosłone  (Przeczytany 907811 razy)
GłodnaWiedzy

MO: 08.01.2019

« Odpowiedz #1720 : 10-01-2020, 16:16 »

Witam, przeczytałam książki Pana Józefa. Będę przestrzegać regulaminu Forum. Chciałabym przede wszystkim mieć możliwość porozmawiania z innymi osobami stosującymi się do zasad Biosłone oraz zapytania ekspertów o porady.
hevciula

MO: 13.01.2020

« Odpowiedz #1721 : 14-01-2020, 00:00 »

Dzień dobry,
przeczytałam regulamin i deklaruję przynależność do forum.
Z Biosłone mam do czynienia od ok 10 lat (głównie MO z przerwami). Z powodu dolegliwości, chcę regularnie i rzetelnie stosować zasady Biosłone. Od dziś tj. 13.01.2020r. wdrożyłam MO, DP i KB. Przeczytałam "Zdrowie na własne życzenie", dużą część "Portalu o zdrowiu" oraz zaczęłam czytać "Niemedyczne forum zdrowia".
Chciałabym mieć czynny udział w forum w razie wątpliwości lub chęci podzielenia się własnymi doświadczeniami.
dana1818

MO: 2010

« Odpowiedz #1722 : 22-01-2020, 00:37 »

Witam wszystkich,
Deklaruję przynależność do elitarnego forum zdrowia,   chcę regularnie i rzetelnie stosować zasady Biosłone,  
Z Biosłone mam do czynienia od kilku lat (głównie MO, KB, DP, )chcę powrócić na forum, korzystać i dzielić się doświadczeniami.
Zapoznałam się z zasadami regulaminu i zamierzam ich przestrzegać.
« Ostatnia zmiana: 22-01-2020, 01:01 wysłane przez dana1818 » Zapisane

msn-wink
dana1818

MO: 2010

« Odpowiedz #1723 : 22-01-2020, 14:27 »

Witam,
Mam pytanie, może zechciałby by ktoś podpowiedzieć jak poruszać się na forum, jakiś czas temu byłam aktywna i trochę zapomniałam, a pragnę powrócić na forum.
Z góry dziękuję

msn-wink
Stan14

MO: 2009

« Odpowiedz #1724 : 29-01-2020, 19:37 »

Witam Chciałabym przede wszystkim mieć możliwość zapytania ekspertów w kwestii zdrowia w myśl zasad bioslone jak również uczestniczyć w debatach i pomocy innym użytkownikom
Szymeon

MO: nie stosuję

« Odpowiedz #1725 : 30-01-2020, 15:21 »

Witam deklaruje uczestnictwo i postanawiam, że nie będę traktował innych użytkowników z góry, okaże im szacunek i miłość. Przyszedłem tu po wiedzę i jeśli będę coś wiedział to również się tą wiedzą podzielę. Pozdrawiam.
Ignateo

MO: Nie stosuje

« Odpowiedz #1726 : 31-01-2020, 22:03 »

Witam, deklaruje chęć przynależności do forum, chce zasięgnoć wiedzy na temat mojej "nieuleczalnej" choroby którą już podleczyłem, a leki odstawiłem, ponadto chce zacząć odrobaczanie i oczyszczczanie organizmu, oraz zasięgnąć porady o zdrowie starszej córki. Pozdrawiam
maryanos

« Odpowiedz #1727 : 27-02-2020, 13:42 »

Dzień dobry. Deklaruję chęć przynależności do forum ponieważ nie ma lepszego miejsca w sieci skupiającego tyle cennej wiedzy na temat zdrowia. W pełni utożsamiam się z mottem Mistrza, którym podpisuje każdy swój post. Rzetelna wiedza jest jedynym antidotum na wszechobecną propagandę medyczną. Generalnie jestem małomówny i zapewne nie będę się mocno udzielał na forum ale to dlatego, że albo mówię prawdę albo nic. Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów.
« Ostatnia zmiana: 27-02-2020, 14:17 wysłane przez maryanos » Zapisane
kamilk

« Odpowiedz #1728 : 11-03-2020, 15:14 »

Dzień dobry,
deklaruję chęć przynależności do forum. Pierwszy raz na Biosłone natknąłem się 10 lat temu i żałuję, że wtedy nie zacząłem zagłębiać i stosować się do zgromadzonej tu wiedzy. Obecnie stosuję koktajl błonnikowy od kilku miesięcy i zamierzam zacząć stosować MO oraz napar na oczyszczanie dróg oddechowych.
Jacek_Talin

« Odpowiedz #1729 : 17-03-2020, 13:52 »

Witam od jakiegoś czasu interesuje się zdrowym odżywianiem stąd moje zainteresowanie forum. Pozdrawiam serdecznie.

Wysokiej jakości dieta pudełkowa na terenie Olsztyna, Gdańska i Elbląga - więcej na https://fitking.pl - sprawdź catering z dostawą
RedHat

MO: Luty 2018

« Odpowiedz #1730 : 22-03-2020, 16:07 »

Dzień dobry, deklaruje chęć przynależności do forum. Dwa lata temu odbyłam dietę prozdrowotną, stosuję MO i KB i wiem, że to działa. Chciałabym mieć kontakt z innymi osobami, stosującymi zasady Bioslone.
Regulamin przeczytałam i będę przestrzegała
Pozdrawiam
Adela

« Odpowiedz #1731 : 27-03-2020, 20:15 »

Dzień dobry,
Z przyjemnością powracam na forum (pierwsza rejestracja w 2007r.)
Przez długi czas zgłębiałam wiedzę tu na forum, jak i czytając „Zdrowie na własne życzenie”, „Mikstura oczyszczająca przeciwko chorobom XXI wieku” czy „Niezbędnik zdrowia”.
Mile wspominam chwile spędzone na spotkaniu części  uczestników forum Biosłone z P. Józefem Słoneckim w Ustroniu.
Długo stosowałam MO i KB.
Nabyta wiedza przydaje się mi w wielu momentach życia. Wiem, że wiele jeszcze mogę się tu nauczyć.
Zapoznałam się z regulaminem nowego forum, będę go przestrzegać i dostosuję się do zasad tu obowiązujacych.
Pozdrawiam

Tomasz Dudek

MO: 01.10.2010

« Odpowiedz #1732 : 03-04-2020, 14:36 »

Dzień dobry.
Jestem zarejestrowany na forum kilka lat.
Mam problem po zalogowaniu wyskakuje komunikat że wystąpił błąd i nic z tym nie mogę zrobić proszę o radę co z tym zrobić.
Kajaborek1986

MO: 1.04.2020

« Odpowiedz #1733 : Dzisiaj o 11:11 »

Czy każdy nowy użytkownik musi wpisać się w wątku deklaracyjnym ? Nie mogę uzyskać dostępu do reszty forum ?
Strony: 1 ... 85 86 [87]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!