Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 06:31 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zapalenie dróg moczowych podczas karmienia piersią  (Przeczytany 22411 razy)
Poszukująca
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 39
MO: 15.02.2011-z przerwami, 04-07.2012; 01.01.2013, ostateczna rezygnacja ze względu na ciągle pogarszający się stan zdrowia
Wiedza:
Skąd: Ruda Śląska
Wiadomości: 546

« : 21-04-2013, 17:41 »

Piszę tutaj bo to chyba odpowiednie miejsce. Rano zaczęło mnie lekko szczypać przy oddawaniu moczu, z czasem było coraz gorzej, teraz ból obejmuje całe podbrzusze jak przy okresie (dodam, że od porodu jeszcze go nie miałam), a przy sikaniu jest nie do wytrzymania: piecze, parcie jest ogromne i uczucie jakby nie do końca wyleciało, na papierze toaletowym widać ślady krwi i śluzu. Cięgle karmię piersią. Kupiłam ziołowy urosept w aptece, czy to dobry pomysł? Czy w tej sytuacji wygrzewanie solą będzie dobre?
Przed chwilą nasikałam do kubeczka, to jest normalny krwiomocz.
« Ostatnia zmiana: 21-04-2013, 17:49 wysłane przez Poszukująca » Zapisane

Poszukująca
Poszukująca
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 39
MO: 15.02.2011-z przerwami, 04-07.2012; 01.01.2013, ostateczna rezygnacja ze względu na ciągle pogarszający się stan zdrowia
Wiedza:
Skąd: Ruda Śląska
Wiadomości: 546

« Odpowiedz #1 : 22-04-2013, 15:45 »

Mocz, o którym pisałam wczoraj był brunatny z kłaczkami skrzepniętej krwi, ból był największy właśnie w tym czasie. Bardzo dużo piłam i ciągle sikałam. Wieczorem czułam się już lepiej. Mistrz doradził wyczucie przez pochwę najbardziej bolesnego miejsca i uciskanie go w celu usunięcia ropy. Zrobiłam tak jednak nie czułam bólu nigdzie, uciskałam trochę i dałam spokój, mocz od tamtej pory nie był już podbarwiony krwią, a dziś rano miał normalny słomkowy kolor. Podejrzewam, że to co miało wyjść wyszło przed poradzeniem się Mistrza. Dziś jest wyraźnie lepiej, piecze tylko pod koniec sikania i pobolewa w okolicach jajników. Mocz wypływa jakby wolniej, tak jakby w środku było wszystko spuchnięte (kojarzy mi się to z oddawaniem moczu po porodzie). Mam nadzieję, że wszystko zmierza w dobrą stronę. Wygrzewam też kość krzyżową.
Zapisane

Poszukująca
Poszukująca
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 39
MO: 15.02.2011-z przerwami, 04-07.2012; 01.01.2013, ostateczna rezygnacja ze względu na ciągle pogarszający się stan zdrowia
Wiedza:
Skąd: Ruda Śląska
Wiadomości: 546

« Odpowiedz #2 : 23-04-2013, 18:21 »

Zrobiłam badanie ogólne moczu:
leukocyty: 20-40 wpw.
bakterie dość liczne wpw.
szczawian wapnia dość liczne wpw.

Dzisiaj doszedł dziwny ściskający ból z lewej strony.
Zapisane

Poszukująca
Beza
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 43
MO: przerwa
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 559

« Odpowiedz #3 : 23-04-2013, 21:17 »

Koniecznie i niezwłocznie zrób nasiadówkę z obierków ziemniaczanych. Obierz kilka ziemniaków i zagotuj te skórki. Możesz je jeszcze kilka razy podgrzać.
Zapisane

"Niewolnicy wszędzie i zawsze niewolnikami będą - daj im skrzydła u ramion, a zamiatać pójdą ulice skrzydłami." C.K.Norwid
Poszukująca
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 39
MO: 15.02.2011-z przerwami, 04-07.2012; 01.01.2013, ostateczna rezygnacja ze względu na ciągle pogarszający się stan zdrowia
Wiedza:
Skąd: Ruda Śląska
Wiadomości: 546

« Odpowiedz #4 : 28-05-2013, 10:58 »

Tamta historia zakończyła się antybiotykiem, ból w nocy był obezwładniający, z mdłościami i silnym parciem, do tego bardzo silny lęk, na nocnej pomocy dostałam pyralginę, a potem antybiotyk od rodzinnej, początkowo jeszcze się wstrzymywałam, ale było coraz gorzej. Brałam 7 dni. Minął już prawie miesiąc od zakończenia. Badania kontrolne ok, ale wiem, że to tylko zamaskowanie objawów. To moja porażka, piszę to dla innych, po prostu sądziłam, że ten temat mnie nie dotyczy, przeszłam wiele infekcji gardła bez leków, a na zapalenie dróg moczowych się nie przygotowałam i spanikowałam zupełnie.
Zapisane

Poszukująca
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!