Niemedyczne forum zdrowia
23-04-2024, 13:08 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Epilepsja synka  (Przeczytany 48623 razy)
Sasima
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08.01.2012
Skąd: Katowice
Wiadomości: 315

« Odpowiedz #40 : 13-01-2014, 19:13 »

Cytat
Jest u niego teraz inny problem, bo ortopeda go badała i stwierdziła, że ma jedną nóżkę dłuższą troszkę od drugiej, a poza tym może dojść do skrzywienia kręgosłupa, pogłębienia wady.

Mojej koleżance to samo powiedzieli, ale to był okres wzrostu u dziecka. Wszystko się wyrównało za kilka miesięcy. Nie działaj za szybko. Poza tym to może być krzywa miednica i stąd różnica.
Zapisane
Angela
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 21.05.2009,od maja 2015 nie piję
Wiadomości: 124

« Odpowiedz #41 : 29-01-2014, 23:13 »

Dodam do tego, że wcześniej około rok temu ortopeda nie stwierdziła niczego takiego co teraz ta sama go badała, więc wiem, że to ma duży związek z wzrostem, ponieważ skarżył się wtedy na silne bóle nóg i teraz bolą go czasem nogi.
 
Zauważyłam, że już mu nie lata ta łopatka jak wcześniej, bo jest lepiej i nie wiem, czy to zasługa odżywiania czy samego KB. Oczywiście łopatka nadal się rusza, ale nie jest to tak bardzo widoczne jak wcześniej, podałam mu dwa razy sproszkowane skorupki jaj i może to pomogło.

Jeszcze ostatnio synek miał jelitówkę z lekką temperaturą, wiec to mogło być pomocne w zdrowieniu.
« Ostatnia zmiana: 22-02-2017, 21:43 wysłane przez Gloria » Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!