Niemedyczne forum zdrowia
19-04-2024, 02:42 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ropiejące ucho  (Przeczytany 9625 razy)
Bitwoman
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 12.12.2012, aktualnie przerwa
Wiadomości: 191

« : 07-05-2013, 12:10 »

Proszę o poradę w sprawie mojego 15 miesięcznego synka. Od 3 tygodni z lewego ucha wylewa mu się raz na jakiś czas ropa, początkowo było to co kilka dni i było tej ropy więcej, teraz już prawie codziennie i jest jej mniej. Synek nie ma przy tym temperatury, nie zauważyłam, by ucho mocno go bolało, jeśli już to mogło go jedynie delikatnie pobolewać przed wypływem ropy.
Synek od miesiąca czasu miał katar żółto-zielony; zazwyczaj nie przeszkadzający w normalnym funkcjonowaniu. Gdy ropa zaczęła wypływać z ucha katar powoli się kończył i pozostały jedynie zielone nieczystości w nosie.
Ucho oraz nos zakraplam w miarę możliwości codziennie alocitem w proporcji 1:3.
Synek pił wcześniej przez krótki okres MO, przerwałam ze względu na infekcje oraz częsty katar.
Szczepiony był  podstawowymi darmowymi szczepionkami do 7 miesiąca.
W jego diecie jest mało glutenu; występuje natomiast mleko świeże z pewnego źródła, mięso, rosoły, warzywa i owoce. Czasem KB, natomiast częściej są to kaszki z dodatkiem nasion.
Proszę o poradę, czy taki długotrwały wypływ ropy z ucha należy traktować jako oczyszczanie i czy należy szczególnie uważać by tego ucha nie przewiało? Przyznam,że jestem cierpliwa, nie byłam jeszcze z synkiem u lekarza.

Tematy wątków rozpoczynamy wielką literą!//W.
« Ostatnia zmiana: 07-05-2013, 12:47 wysłane przez Whena » Zapisane

"Być człowiekiem oznacza mieć wątpliwości i mimo to iść dalej swoją drogą." Coelho
Renata, mama Kamili (5) i Daniela (3,5)
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!