Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 06:27 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Dandi z NIA 18-04-2013  (Przeczytany 134313 razy)
scorupion
« Odpowiedz #20 : 20-06-2013, 18:34 »

I super, bardzo piękny opis.
Zapisane
Dandi
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 333

« Odpowiedz #21 : 20-06-2013, 19:02 »

I po co ten uszczypliwy komentarz? Coś Ci się nie podoba?
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #22 : 20-06-2013, 20:36 »

Dużo mi się nie podoba, ale akurat nie w twoim poście. Chyba wyraźnie napisałem, że super opis, całkiem obiektywny i konkretny, gdzie tu uszczypliwość?
Ale reakcja zastanawiająca, płuczesz wątrobę? Bo Sting też jakoś agresywny zrobił się po płukaniu.
Zapisane
Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #23 : 20-06-2013, 20:39 »

Nic uszczypliwego nie zauważyłam w poście Scorupiona, wręcz przeciwnie...

Zapisane
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #24 : 20-06-2013, 21:12 »

Ja też idę w stronę bardziej alkalizującej diety, dopiero niedawno przypomniałem sobie, że przy rozpoczęciu NIA miałem dużą zgagę. Uważam, że proces NIA sam w sobie jest zakwaszający, bo do przerobu na ropę, są potrzebne mikroelementy, lub też eliminacja uszkodzonych komórek wymaga produkcji nowych.
Po podwojeniu ilości surówek zaobserwowałem ustąpienie tików nerwowych powiek, oraz zniknął świąd w pewnych miejscach. Co ciekawe, podczas aplikowania znikomej ilości magnezu z apteki, zaobserwowałem blokowanie procesu NIA.
Jeżeli chodzi o komentarz Scorupiona, przez myśl mi nie przeszło, że jest uszczypliwy.
« Ostatnia zmiana: 24-06-2013, 23:06 wysłane przez Whena » Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
Dandi
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 333

« Odpowiedz #25 : 20-06-2013, 21:27 »

Ok, przepraszam. Twój post Scorupionie odebrałem z podtekstem. Ostatnio między Biosłone, forum Ashkara, metodą NIA i MO jest wiele kontrowersji, to dlatego. A wątroby nie płukałem msn-wink.
« Ostatnia zmiana: 20-06-2013, 21:41 wysłane przez Dandi » Zapisane
Denver
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
MO: 1.01.2013
Skąd: Łódzkie
Wiadomości: 285

« Odpowiedz #26 : 20-06-2013, 22:03 »

Fajnie Dandi, że dotychczasowa kuracja NIA przynosi efekty. To dopiero 2 miesiące a mimo to już sporo się wydarzyło zarówno w twojej psychice jak i organizmie. Wiadomo, że super efektów od razu nie będzie, poprzedzą to wzloty i upadki, ale warto poczekać na finał tej nierównej walki. Organizm po częściowym wyprowadzeniu z krwi i limfy toksyn wtłacza kolejną dawkę odpadów z tkanek łącznych. Póki, co daje to wrażenie błędnego koła, ale tak nie jest, bowiem rezultaty już dostrzegasz. To daje Ci motywację do tego abyś szedł dalej tą drogą. Trzymaj fason dalej chłopie…
« Ostatnia zmiana: 20-06-2013, 22:07 wysłane przez Denver » Zapisane
Dandi
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 333

« Odpowiedz #27 : 18-07-2013, 22:36 »

Dzisiaj minęło mi 3 miesiąc z NIA.

Wycieki „smarkowate” jak były, tak są. Czasami większe, czasami mniejsze. Z krwią, limfą itp. itd. Ciecierzycę zmieniam, dwa razy dziennie, czasami jak mi się chce to trzy razy dziennie.

Potwierdzam to, że psychicznie jest lepiej. Lepiej reaguje na stres, mniej się przejmuje, czuje się bardziej spokojny i wiele rzeczy po prostu olewam. Koncentracja jest lepsza, chaos w głowie mniejszy. I niestety, ale to by było na tyle. Muszę być w zgodzie z samym sobą jak i innymi. Wiele objawów wróciło i kręcą się w kółko. Czasami lepiej czasami gorzej, ale to mnie nie satysfakcjonuje. Także rzekłbym nawet, że fizycznie jest coraz gorzej. Wręcz potworne bóle stawów i mięśni. Kłucie w prawym boku. Kłucie w lewym boku, kłucie nerek. Nudności i zbieranie na wymioty po posiłkach. Bóle głowy, ucisk między oczami. Przewlekłe zmęczenie, hipoglikemia. Po surowych warzywach mam napady płaczu, lęku a w finale biegunka. Potwornie śmierdzące gazy. Objawów jest cała masa. Powiedzmy, że to oczyszczane? Czas pokaże. Chcę mieć czyste sumienie, kiedy będę zamykał ranę, dlatego planuje ją jeszcze przytrzymać i się nie zniechęcać.
Zapisane
Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #28 : 19-07-2013, 05:04 »

Dandi, ja też jestem potwornie zmęczona. Zmęczenie nasila się od połowy dnia. Od trzech dni nie piję kawy i to jeszcze powoduje, że jestem do niczego od 14. Mniej się denerwuję i pocę po odstawieniu kawy.

Jeśli chodzi o jedzenie surowizny, to pamiętaj, że inaczej żywimy się w chorobie i inaczej w zdrowiu. Ja jakiś czas dobrze reagowałam na surowe, ale w pewnym momencie to się skończyło. Wówczas wracam do gotowanego jedzenia i wzdęcia ustępują i trawienie wraca do normy i samopoczucie się poprawia.

Mój stan jest uzależniony od trawienia zauważyłam - jak jest zastój, to mam złe samopoczucie, poty, zdenerwowanie itp. Kupiłam też termos obiadowy i postawiłam na ciepłe posiłki i to też porawia mi samopoczucie. W pracy mam tylko mikrofalę, więc jadłam prawie dwa lata zimne obiady i to też mi nie służyło jednak...
« Ostatnia zmiana: 19-07-2013, 11:30 wysłane przez Whena » Zapisane
Dandi
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 333

« Odpowiedz #29 : 02-08-2013, 20:10 »

Bóle mięśni, bóle stawów, zmęczenie i wyczerpanie na chwilę obecną nie przechodzi. Dodam, że jeszcze z rok temu nie miałem aż takich problemów. Skąd to się u mnie bierze tego nadal nie mogę ustalić? Toksemia, izotek, efekt NIA? Z pacjentyzmu nigdy do końca nie wyszedłem i nie wyjdę. Uważam, że trzeba zachować zdrowy rozsądek i trzymać rękę na pulsie. Szczególnie przy tak inwazyjnej metodzie jak NIA.

Zrobiłem serię darmowych badań pod kątem stawów, mięśni i ciągłego kłucia w prawym boku. Standardowe badania krwi, kreatynina, badania pod kątem RZS i trzustki, dno moczowe, elektrolity i sporo innych bzdetów. Generalnie zdrów jak rybka, no prócz podwyższonych chlorków.

Oczywiście nie liczę na interpretacje wyników. Sądzę, że przy NIA taka informacja się przyda.
Zapisane
Dandi
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 333

« Odpowiedz #30 : 19-08-2013, 13:19 »

Wczoraj minęło 4 miesiące z metodą NIA. W tym momencie nie mogę napisać nic pozytywnego. Nie widzę żadnej poprawy. Objawy ze strony psychiki jak i te fizyczne jak były tak są. Cały czas kręcą się w kółko a nawet nastąpiło pogorszenie. Zawsze można to zgonić na objawy porządne, te „prozdrowotne”. 4 miesiąc z NIA to już długi czas. Faza „nasycenia”, czy te pierwsze 2 miesiące, o których pisał Ashkar już powinna, powinny nastąpić. Organizm powinien nauczyć się korzystać z rany i w odpowiedni sposób oczyszczać siebie z toksyn. Wiadomo, że nie jestem łatwym przypadkiem. Izotek, odżywki dla sportowców, imprezowanie z używkami, śmieciowe jedzenie. Dlatego będę ciągnął to dalej. Pozwoliłem wypisać sobie męczące mnie objawy na tę chwilę. Będę miał wtedy jakiś obraz tego, co tak naprawdę się zmieniło. Jestem już zmęczony takim życie. Dla mnie to wszystko to jakiś film i to nie komedia.

Co mogę sobie zarzucić to to, że podjadam troszkę glutenu i nabiału rzadko kiedy słodyczy. Nie mogę sobie uporządkować jadłospisu tak, aby ominąć te świństwa.

Śmiać mi się chce teraz z tego co pisał w 62 dni NIA. Nie wiem skąd się wzieła ta euforia.

- ciągłe zmęczenie i brak energii
- bóle mięśni
- bóle stawów, szczególnie ból i kłucie w kolanach
- codzienny ból głowy za oczami, między oczami, za czołem i na skroniach
- bezpośrednio po posiłku odczuwam niestrawność, czasami zbiera mnie na wymioty, nachodzi mi mgła umysłowa gdzie ciężko jest mi się skoncentrować. Pojawia się potworny ucisk między oczami i za oczami i za czołem. Czasami się pocę. Często występuje kłucie z prawej strony pod żebrami. Robię się senny i zmęczony.
- zapalenie zatok (potwierdzone prześwietleniem i EEG głowy)
- schodząca biała i przezroczysta ciągnąca się wydzielina z nosa
- sucha jama nosowa
- suche gardło
- zespół suchego oka (potwierdzony badaniem)
- sucha i cienka skóra
- szybko robiące się śliniaki, zadrapania
- kłucie z prawej strony pod żebrami
- kwaśny posmak w ustach
- alergie pokarmowe
- Hipoglikemia (potwierdzona badaniem)
- nadczynność tarczycy z chorobą Hashimoto (potwierdzone badaniem)
- brak koncentracji
- kłopoty z pamięcią
- lękliwość
- napady płaczu
- napięcie
- rzucanie się w nocy podczas snu
- zablokowana czakra splotu słonecznego
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #31 : 19-08-2013, 13:26 »

Widzę, że wizyta u bioenergoterapeuty byłaby w tym wypadku bardzo wskazana.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Dandi
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 333

« Odpowiedz #32 : 19-08-2013, 13:38 »

Byłem na 7 sesjach przed zastosowaniem NIA. Tak, odczuwałem poprawę w trakcie stosowania. Ale kiedy 3 ostatnie sesje zostały rozciągnięte, na co 3 tygodnie wszystko wracało. Sądzę, że to bardzo dobry bioenergoterapeuta, bardzo się mną zainteresował. Te 7 sesji zrobił zupełnie za darmo. Możliwe, że za mało.
Zapisane
Galapagos
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 39
MO: 11.08.2008; 15.01.2013
Skąd: okolice Łodzi
Wiadomości: 426

« Odpowiedz #33 : 19-08-2013, 14:54 »

A czy słyszał ktoś o Waldemaru Jaroszu z Ostrowca Świętokrzyskiego?
Zapisane
Lukre
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 06-10-2012 (1.5 r.) 01-08-2016-15.01.2017; 01.08.2018-...? DP:_06-09-2012
Wiedza:
Wiadomości: 165

« Odpowiedz #34 : 19-08-2013, 15:51 »

Na problemy związane z ciągłym zmęczeniem, brakiem energii, brakiem koncentracji, kłopotami z pamięcią, lękliwością, napadami płaczu, napięciem, a także wzdryganiem się w nocy podczas snu, pomaga mi zażywanie Slow Magu (+BPP).
Zapisane

"Normalność to iluzja. To, co jest normalne dla pająka... jest chaosem dla muchy..." M. Addams
Dandi
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 333

« Odpowiedz #35 : 19-08-2013, 16:57 »

Lukre, to by było za proste. Oczywiście robiłem już kuracje slow-magiem. Może podwoje dawkę? Ale nie wiem czy będzie to miało sens.
« Ostatnia zmiana: 26-08-2013, 19:38 wysłane przez Whena » Zapisane
Helusia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: obecnie nie stosuję
Wiedza:
Skąd: Wielkopolska
Wiadomości: 749

« Odpowiedz #36 : 19-08-2013, 17:26 »

Dandi, a może spróbuj poeksperymentować z tym chlorkiem magnezu
http://www.akademiawitalnosci.pl/jak-tanio-i-skutecznie-uzupelnic-w-organizmie-magnez-robiac-z-niego-dezodorant-za-2-zl/
Zapisane

Najcenniejsze, co możesz podarować innym, to mądrość
Dandi
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 333

« Odpowiedz #37 : 19-08-2013, 19:57 »

Jest to jakaś metoda, taki bajer. msn-wink Można się pobawić, ale sądzę, że sprawa z moim zdrowiem to raczej grubsza sprawa. Na chwilę obecną pomęczę się jeszcze Slow-Magiem.
Zapisane
Dandi
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 333

« Odpowiedz #38 : 19-08-2013, 20:12 »

- NIEdoczynność tarczycy z chorobą Hashimoto (potwierdzone badaniem), mała pomyłka.
« Ostatnia zmiana: 19-08-2013, 21:56 wysłane przez Ania‬ » Zapisane
Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #39 : 20-08-2013, 05:29 »

Jest to jakaś metoda, taki bajer. msn-wink Można się pobawić, ale sądzę, że sprawa z moim zdrowiem to raczej grubsza sprawa. Na chwilę obecną pomęczę się jeszcze Slow-Magiem.
Nie bagatelizuj żadnego, nawet małego kroczku w stronę zdrowia. Wszystko się liczy.
- NIEdoczynność tarczycy z chorobą Hashimoto (potwierdzone badaniem), mała pomyłka.
Na czym ta mała pomyłka polega?
« Ostatnia zmiana: 26-08-2013, 19:38 wysłane przez Whena » Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Strony: 1 [2] 3 4 5   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!