Fobia przed przytyciem

<< < (4/5) > >>

Anya:
A kto nagabuje? Mnie to pomaga sprawdzać co się dzieje. Jesli ktoś nie chce, albo uważa to za głupie, przecież może to zignorować. Nie prosiłam też, żeby każdą kobietę w ciąży molestować, starczy jak się propaguje odpowiedni sposób żywienia, w ciąży zwłaszcza. Ja i owszem, jak mam okazję opowiadam co mnie spotkało, aby robić sobie test na cukier i uważać na te sprawy.

Kamil:
Cytat

A kto nagabuje?
Cytat od: Anya  18-05-2013, 17:08

Basieńka, waż się codziennie rano

Owszem, jeżeli ktoś będzie uważał, że to głupie, to może wiadomość zignorować. Jednak są ludzie, którzy nie mają dość rozumu (nie mówię tu o Basieńce) aby odrzucić takie propozycję. Forum czyta ogromna ilość ludzi. Takie małe pomysły może podłapać taki mały desperata i zacząć się codziennie ważyć, a potem zgodnie z kolejnymi wskazówkami "odpowiednio zareagować". I co dobrego z tego wyrośnie? Że 365 razy w roku będzie wiedział ile aktualnie waży? 

Anya:
Nie uważam mojego codziennego ważenia za coś zdrożnego. Mam taki zwyczaj: budzę się, biorę przysznic, susze włosy, wskakuję kontrolnie na wagę, robie make up, ubieram się i jem śniadanko.
Nie wydaje mi się, że to mi szkodzi. Równie dobrze można nazwać fobią przeglądanie się w lustrze. Też to robię codziennie.

Baird:
Cytat

Nie uważam mojego codziennego ważenia za coś zdrożnego. Mam taki zwyczaj: budzę się, biorę przysznic, susze włosy, wskakuję kontrolnie na wagę, robie make up, ubieram się i jem śniadanko.
Niektórzy zaczynają dzień od kawy i papierosa. Czy dlatego, że mają taki zwyczaj to nic złego?

scorupion:
Cytat od: Anya  24-05-2013, 18:33

Nie uważam mojego codziennego ważenia za coś zdrożnego. Mam taki zwyczaj: budzę się, biorę przysznic, susze włosy, wskakuję kontrolnie na wagę, robie make up, ubieram się i jem śniadanko.
Nie wydaje mi się, że to mi szkodzi. Równie dobrze można mazwać fobią przeglądanie się w lustrze. Też to robię codziennie.

Słabe porównanie.
Codzienne ważenie to nie fobia, a natręctwo.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona