Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 07:24 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Mikstura oczyszczająca wg dra Wojciecha Gziuta  (Przeczytany 17025 razy)
Bart-ender
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 03.2010
Skąd: Kujawy
Wiadomości: 142

« : 29-05-2013, 07:16 »

Kilka dni temu kupiłem w sklepie zielarskim aloes firmy Laboratoria Natury.
Do butelki dostałem dodatek w postaci broszury, która zachwala wszechstronne działanie aloesu (oczywiście tejże firmy)



Niemałe było moje zdziwienie gdy dojechałem do strony 40.
Znajduje się tam przepis na MO w dość zbliżonej wersji.


« Ostatnia zmiana: 29-05-2013, 07:19 wysłane przez Bart-ender » Zapisane

Ci, którzy wiedzą najmniej, są najbardziej posłuszni.
Kamil
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012-07-29
Wiedza:
Wiadomości: 1.281

« Odpowiedz #1 : 29-05-2013, 07:24 »

Czy Mistrz opatentował MO? msn-wink Ktoś chyba przywłaszczył sobie pomysł. biggrin
Zapisane

Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #2 : 29-05-2013, 09:12 »

Nie jest chyba tak, że przed p. Słoneckim nikt nie eksperymentował z aloesem, olejem i cytryną. A jak widać po przepisie, taka końska dawka raczej niewiele ma wspólnego z propagowaną na Biosłone Miksturą. msn-wink
Zapisane
Marooned
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 43
MO: 15-03-2011
Wiedza:
Wiadomości: 369

« Odpowiedz #3 : 29-05-2013, 09:16 »

Też dostałem taką publikację przy tym aloesie.
Zapisane
Heniek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 14-05-2008
Wiadomości: 853

« Odpowiedz #4 : 29-05-2013, 11:44 »

Mikstura Oczyszczająca według Gziuta to takie wypaczenie jak Mikstura Oczyszczająca według Janusa.

Mikstura Oczyszczająca jako jeszcze jeden lek do zestawu leków polecanych przez lekarzy jest wypaczeniem idei oczyszczania. "Zasięgnij opinii swojego lekarza lub farmaceuty". ;-)

Ktoś kto zacznie pić tę MO reklamowaną przez Gziuta gdy nie będzie znał innych metod Biosłone i gdy zacznie leczyć objawy oczyszczania zgodnie z opinią "lekarza lub farmaceuty", to w efekcie może cofnąć się ze swoim zdrowiem.

Mam gdzieś w szufladzie nawet wizytówkę Wojciecha Gziuta. Na tej wizytówce oprócz swoich usług reklamuje też "terapię Mora".



Zapisane

Nadciąga noc komety \ Ognistych meteorów deszcz \ Nie dowiesz się z gazety \ Kto przeżyje swoją śmierć
Tashideley
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 15.03.2013 z przerwami, DP 2.04.2013, KB 15.04.2013
Wiedza:
Wiadomości: 582

« Odpowiedz #5 : 29-05-2013, 11:45 »

Zastanawia mnie z czego może wynikać zalecenie by sok z cytryny wycisnąć dopiero rano, a nie poprzedniego dnia przy przygotowywaniu mikstury...
Zapisane
Baird
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15-03-2007
Wiedza:
Wiadomości: 459

« Odpowiedz #6 : 29-05-2013, 14:12 »

Cytat
Zastanawia mnie z czego może wynikać zalecenie by sok z cytryny wycisnąć dopiero rano, a nie poprzedniego dnia przy przygotowywaniu mikstury...
Może z tego by była spora różnica i nie można było powiedzieć, że ktoś skopiował pomysł.
Zapisane

Prawda czyni wolnym
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #7 : 29-05-2013, 21:22 »


"Zasięgnij opinii swojego lekarza lub farmaceuty". ;-)


Myślę, że raczej lekarz nie poleci żadnych mikstur oczyszczających.
Ostatnio rozmawiałem z pewną panią, która "nawet chciała zastosować półroczne oczyszczanie Słoneckiego, ale zawsze konsultuje się z lekarzem i ten jej stanowczo odradził".
Mistrzu gratulacje, jest pan coraz bardziej znany i coraz bardziej się pana boją. To chyba dobry znak.
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #8 : 29-05-2013, 21:39 »

Cytat
Mistrzu gratulacje, jest pan coraz bardziej znany i coraz bardziej się pana boją. To chyba dobry znak.
Przypuszczam raczej, że lekarz po prostu pomyślał, że to jakiś kolejny szarlatan oferujący cuda na kiju, a że nie chciało mu się zgłębić tematu (i tak na nic by się to nie zdało), to roztropnie odradził.
Zapisane
Bob
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15.12.2012
Skąd: Bergamuty
Wiadomości: 59

Miłość jak ziewanie, kończy się spaniem.

« Odpowiedz #9 : 30-05-2013, 10:47 »

Przypuszczam raczej, że lekarz po prostu pomyślał...
Lekarz (podobnie jak wojskowy) nie myśli. Stosuje instrukcje i wbitą na studiach "wiedzę". Ma klapki na oczach dzięki którym wypisuje wciąż te same "leki", narzucone przez wielkie korporacje farmaceutyczne. Czyta tylko modne i zalecane przez środowisko medyczne wydawnictwa typu "Lancet", "Helth Science Report" itp. pełne reklam nowych "leków".
Zapisane

Nawet głupiec ma mądry organizm.
Xander21
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 36
MO: 01.10.2012
Wiadomości: 71

« Odpowiedz #10 : 30-05-2013, 11:44 »

Pamiętam do dziś jak mój lekarz rok temu, kiedy jeszcze nie znałem tego forum powiedział: nadżerek nie da się wyleczyć, będziesz mieć zgagę całe życie. Dziś nie ufam już lekarzom. Było widać, że on jak i inni z automatu zapisują tabletki na byle co. Wniosek jest jaki, że bez ludzi chorych lekarze nie mieli by co robić.
« Ostatnia zmiana: 30-05-2013, 12:36 wysłane przez Whena » Zapisane
Żabka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-04-2006
Skąd: Gryfino k/Szczecina
Wiadomości: 118

« Odpowiedz #11 : 13-06-2013, 08:26 »

A może pan Wojciech przestudiował forum Biosłone po cichu i podkradł pomysł smile.

Biosłone piszemy wielką literą. //Kamil
« Ostatnia zmiana: 13-06-2013, 11:31 wysłane przez Kamil_Niemcewicz » Zapisane

To jak traktujesz kota, decyduje o Twoim miejscu w niebie.
Gdyby tak skrzyżować człowieka z kotem, człowiek by wiele zyskał, kot tylko ucierpiał.
Nawet najmniejszy kotek, to żywe arcydzieło.
Milena
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 10.2009, DP 03.2010
Wiadomości: 12

« Odpowiedz #12 : 13-06-2013, 11:30 »

Cytat
Myślę, że raczej lekarz nie poleci żadnych mikstur oczyszczających.

Ja właśnie od lekarza dowiedziałam się o tej miksturze, było to jakieś 7 lat temu, kiedy przyszłam do lekarza POZ ze swoimi dolegliwościami, m.in. nalot na języku. Lekarka poleciła mi wtedy właśnie taką miksturę z taką ilością aloesu, czyli 50 ml. Powiedziała mi też że, ona w to nie wierzyła, ale to naprawdę działa. No ale oczywiście oprócz picia tej mikstury, przepisała mi również nystatynę do pędzlowania języka. Jak się można domyślić, nalot nie zniknął. Dopiero jak później znalazłam to forum i zastosowałam się do wszystkich zaleceń, czyli MO, DP i KB, to po nalocie ani śladu.
« Ostatnia zmiana: 13-06-2013, 12:04 wysłane przez Anna » Zapisane
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #13 : 13-06-2013, 17:40 »

Cytat
Dopiero jak później znalazłam to forum i zastosowałam się do wszystkich zaleceń, czyli MO, DP i KB, to po nalocie ani śladu.
Dieta czyni cuda.
Zapisane
Dużagosia
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: marzec 2010 przerwa od 14.12.2014, powrót do MO 08.2016
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 476

« Odpowiedz #14 : 29-11-2013, 09:40 »

A "mój konował" jak mu opowiedziałam o miksturze to odpowiedział z szyderczym uśmieszkiem, że nie pomoże ale też nie zaszkodzi i przepisał plik recept, które natychmiast wyrzuciłam do śmieci. Następnym razem po wykonaniu USG, na którym nie było ani śladu kamieni nerkowych na wyraźnie zadowoloną minę doktorka, ja z kolei z szyderczym uśmieszkiem powiedziałam: no ale to nie pana zasługa, ponieważ nie zażyłam nawet ćwierć tabletki. Trochę się oburzył i zapytał po co w takim razie do niego przychodzę. Odpowiedziałam mu, że nie mam w domu USG, a chciałam sprawdzić jak działa mikstura. Pomyśleć, że z kamieniami walczyłam 20 lat.
« Ostatnia zmiana: 02-12-2013, 18:28 wysłane przez Whena » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!