Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 10:56 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Moje korzyści z metod prozdrowotnych i NIA  (Przeczytany 11393 razy)
JerzyP
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 31.01.2011
Wiadomości: 106

« : 01-06-2013, 01:59 »

Tylko narzekałem - ktoś pomyśli, że nie ma żadnych pozytywów u mnie w stosowaniu BPP. Muszę się też pochwalić. Wyraźnie czuję, że szczególnie picie MO i DP wpłynęły dodatnio na stan moich "Bebechów". Brzydko je nazywam bo przez wiele lat bardzo dały mi się we znaki. Po prostu zapomniałem, jak człowiek się czuje, gdy go brzuch nie boli. Odkąd pamiętam co tylko zjadłem zawsze narzekałem na ból brzucha. Potem rak i okropna operacja. Jestem zdrowo pocięty. Wdrożenie BPP I NIA jakby powoli, zaczęło proces naprawy. Najpierw pozbyłem się raka ale jednocześnie stosując dietę bardzo surową, obecnie DP i najważniejsze MO, zaczynam odczuwać coraz wyraźniejszą poprawę. Czuję, że trawienie przebiega sprawniej. Układ wydalniczy to po prostu nowe życie. Nie mam tych potwornych wzdęć, bardzo bolesnych i tych potwornych biegunek. Czasem zapominam, że mam brzuch. Oczywiście jeszcze czasem zaboli. Jednak w porównaniu do tego co było to po prostu bajka. Proszę zauważyć. Taka prosta sprawa a jak cieszy. Nie mam najmniejszej wątpliwości, że zawdzięczam to MO i BPP. Od 10 dni powoli wdrażam kapsaicynę i widzę bardzo pozytywne skutki trawienne i wydalnicze. Gdy taki stan rzeczy będzie się utrzymywał wdrażam NIA, żeby pozbyć się skutków hormonoterapi. Gdyby to się powiodło, to pełnia szczęścia. Kapsaicyna ma dobroczynne działanie na trzustkę czyli: trawienie i wydalanie, równowaga cukrowo-cholesterolowa. Będę składał sprawozdania - tylko nie co dzień.

Wiadomość wydzielona z dyskusja o metodzie NIA. //Kamil
« Ostatnia zmiana: 01-06-2013, 08:13 wysłane przez Kamil_Niemcewicz » Zapisane
Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #1 : 01-06-2013, 07:19 »

Jerzy, a mnie zainteresowała w Twojej wypowiedzi kapsaicyna - napisz coś więcej na ten temat (jak to stosujesz, w jakiej formie, ile razy dziennie i jakich korzyści można się po tym spodziewać).
Zapisane
Kamil
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012-07-29
Wiedza:
Wiadomości: 1.281

« Odpowiedz #2 : 01-06-2013, 08:11 »

W tym wątku do woli będziesz mógł opisywać swoje doświadczenia - w takich odstępach czasowych, jakie będą Ci pasowały. Byle nie za rzadko msn-wink.

Ja również miałem potworne bóle brzucha, a dzisiaj to rzadkość. BPP działa, Ty z racji raka potrzebowałeś jeszcze NIA. Najważniejsze, że żyjesz i jesteś, przy medycynie by się nie udało. Oby tak dalej!
Zapisane

Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #3 : 01-06-2013, 08:25 »

Układ wydalniczy to po prostu nowe życie. Nie mam tych potwornych wzdęć, bardzo bolesnych i tych potwornych biegunek. Czasem zapominam, że mam brzuch.
Jerzy, ten układ, to układ pokarmowy (jeszcze).
Świetny post. Krótki, pozytywny i wnoszący sporo informacji.
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #4 : 20-04-2014, 20:48 »

Jak na JerzegoP, owszem, krótki, ale gdzie niby są te informacje, które wnosi?
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Kamil
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012-07-29
Wiedza:
Wiadomości: 1.281

« Odpowiedz #5 : 20-04-2014, 20:57 »

A po co ta archeologia i zabawa w górnika? Rozumiem, że dla Pana opis korzyści z metod prozdrowotnych i NIA są totalnie bezwartościowe i nic niewnoszące. Jednak ja uważam inaczej, widać Asia również tak uważała.
Zapisane

Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #6 : 20-04-2014, 22:07 »

Znowu widzisz coś, czego nie ma. JerzyP w powyższym poście ma dopiero zamiar wdrożyć NIA, więc do tych korzyści nijak się nie odnoszę. To niby miało być tych sporo informacji, które wnosi JerzyP?
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #7 : 21-04-2014, 09:46 »

JerzyP w swoim poście pisze o pozytywnym wpływie MO i BPP na jego zdrowie, oraz o wpływie kapsaicyny na własny układ pokarmowy. W odróżnieniu od poprzednich jego postów, ten był, jak on sam zresztą zauważył, pozytywny.
Jedynie o takie informacje mi chodziło. Sporo czasu już upłynęło od napisania przeze mnie tego postu więc nie bardzo pamiętam jakie były moje przesłanki i pobudki. Ponieważ zawsze widziałam zaburzenia ze strony CUN u p. Jerzego, to chciałam go swoim postem wzmocnić i podbudować. Miał on mieć funkcję trochę terapeutyczną. I tyle.
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!