Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 21:38 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: BPP a NIA  (Przeczytany 74985 razy)
JerzyP
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 31.01.2011
Wiadomości: 106

« : 11-05-2013, 23:42 »

BPP a NIA
Przeglądając strony o NIA natknąłem się na następujące stwierdzenie:
Cytat od: Cytat od: Piotr987 16-04-2011, 14:24
Moim zdaniem metoda NIA nie ma nic wspólnego z ideą Biosłone, a wręcz szkodzi wizerunkowi Biosłone, bo jest daleka od zdrowego rozsądku.
Czym dłużej o tym myślę to nabieram coraz większej pewności, że akurat w tym względzie Piotr 987 ma bardzo dużo racji. Nie znam tych czasów kiedy Pan Słonecki_ Powołał do_ życia Biosłone ale mogę przypuszczać, że nie myślał wtedy o NIA jako jednej z metod prozdrowotnych._ Są to co prawda „stare” czasy_ ale zawarte w nich przesłanie jest wiecznie żywe. Dlatego przynosi wciąż pozytywne efekty. Ludzie piją MO, KB stosują DP i inne elementy BPP, opracowane przez Pana Słoneckiego. Są to działania ze wszech miar naturalne. Przemyślane i zgodne z biologicznymi funkcjami organizmu. Dlatego są_ godne zaufania i przynoszą zamierzony skutek. Nie jestem adwokatem Pana Słoneckiego i nie występuję w jego imieniu. Jego działanie broni się samo. Potrafię czytać i często przeglądam_ dawne posty ludzi, którzy pisali jak wraca im zdrowie. Dlatego postanowiłem poddać pod dyskusję temat Piotra987 – czy NIA jest prawdziwym dzieckiem_ Biosłone i czy jest zgodna z pierwotnym nurtem Biosłone. Pierwsze spotkania z P. Ashkarem na temat NIA są chyba z 2010r. Opole i Katowice. Ja wykonałem ten zabieg na sobie w lutym 2011r – 13-ie m – cy. Teraz po dwóch latach mam więcej wątpliwości niż pewności. Jest to jednak moje zdanie subiektywne. Dlatego poddaję temat pod dyskusję. Uważam, że Pan Słonecki_ postąpił ze swoistym dla siebie wyczuciem i przewidywaniem, oddzielając temat NIA od BPP do dyskusji i zastanowienia się. W przypadku_ plajty NIA zaszkodziła by wzorowo prowadzonej polityki BPP. Komuś może się wydać głupie, dlaczego mówię o plajcie NIA skoro sam z powodzeniem_ ja stosowałem. Właśnie teraz wiem że nie ma na to żadnych dowodów, że wyjście z raka zawdzięczam NIA. Mój analityczny umysł buntuje się przeciw takiemu twierdzeniu. Wszyscy wiedzą, że prócz NIA miałem „straszliwie drakońską dietę”. Była ona złożona z kombinacji trzech diet o których się mówi, że same w sobie są w stanie wyleczyć Raka: DP, DR_. Gerson i Dr Budwig. Dlatego teraz nigdy nie podpiszę się pod tym, że uleczyło mnie NIA i musimy o tym podyskutować i uważam, że dopóki nie będzie to udowodnione(Czarno na Białym) nie wolno włączać tej metody do BPP. Mógłby to być strzał w kolano dla Pana Słoneckiego._ Ja mu tego nie życzę bo z własnych doświadczeń wiem ile pracy kosztuje stworzenie tego co ON zrobił i oddał ludziom. Ochrzanił mnie ze trzy razy i mógłbym pisać odwrotnie. Wiem jednak, że sprawiedliwie na mnie warknął i będę optował za prawdą. Poza tym on to forum oddał nam i taka będzie jego wartość jak nasze starania. On jako dobry gospodarz patrzy_ żeby było sprawiedliwie. Zabiera głos i naprowadza nas ale myślę, że cała robota należy do nas. I tu znów apeluję do wszystkich. Uczmy się i wyciągajmy wnioski. Niech one mówią za nas a nie dziesięć linków po kolei itp. Szermierka na linki nie prowadzi do niczego!. Liczą się nasze spostrzeżenia_, odczucia_, stan zdrowia i dokładne opisanie naszych wrażeń. Tak zaczyna się eksperyment. Tematem eksperymentu jest: czy NIA możemy włączyć do BPP. Czuję się w obowiązku_ położyć kamień węgielny pod tę_ dyskusję. Pytanie teza: - co to jest NIA. Wszyscy wiemy bo od jakiegoś czasu dużo ludzi ją stosuje. Czy to jest technika prozdrowotna sama w sobie? Tego niestety nie wie nikt. Nawet Dr Pokrywka, który się mieni specjalistą od NIA i twierdzi, że rana oczyszcza 5l chłonki(limfy) na rok. Natomiast pan Namir twierdzi, że prowadzi do apoptozy komórek rakowych i innych zdefektowanych. Dla tych co nie wiedzą co to apoptoza powiem, że jest to działanie substancji leczącej na tzw. mitochondria komórkowe, które odpowiadają za energię komórki. Swym działaniem pozbawiają komórkę energii i mocno ograniczają ich rozwój. Czy NIA posiada takie działanie?. Znów brak odpowiedzi. Tego znów nikt nie wie. Gdyby to ktoś wiedział firmy farmaceutyczne wyciągnęły by od niego tę wiedzę, czy by tego chciał czy nie. To jest tak jak z Vilkakorą, Te firmy wykupiłyby całą Amazonię dla Vilkakory gdyby nie udowodniono, że działa tylko przez dwie godziny od ścięcia liany. W żaden sposób nie można ustabilizować jej działania i koniec. Ona jest tylko dla mieszkańców tej krainy. Kolejne pytanie: czy NIA można włączyć do metod BPP. Ja bym nie zaryzykował choćby dlatego, że jest metodą ingerencyjną i otwiera drogę do wnętrza człowieka. Więc nie jest BPP. Następne pytanie czy rana działa samodzielnie i może być jedynym panaceum na ciężkie choroby. Otóż coraz częściej się mówi, że potrzebuje działań wspomagających. Co to znaczy czym są te działania – a może one wystarczą same w sobie. Czy w takim przypadku rozległą_ operację można uznać za NIA. Wiem, że taka rana goi się szybciej ale ze względu na jej wielkość można przypisać jej cechy NIA. Czyli można zaryzykować stwierdzenie, że rozległe operacje, gdzie rany goją się 2-3 m-ce i ciągle sączy się z nich ropa, chłonka i krew i są sączki są swoistą odmianą NIA i dodatkowo leczą z innych chorób – czym to się różni. Sączek czy cieciorka?. Jest jeszcze jedna bardzo ważna rzecz. Mówimy, że na krawędzi rany trwa ciągła wymiana._ Limfa wyrzuca zbyteczne komórki. Nie dopuszcza do zainfekowania rany bo może nawet makrofagi ściągnąć na pomoc. W wypadku raka limfa wyrzuca martwe komórki rakowe- pytanie, co je zabija? Jeśli ktoś wie to wkrótce będzie rządził światem. Jak to jest z tą apoptozą. Wiemy również, że z rany wypływa krew. Wiemy, że miesza się z limfą. Wiemy też, że ten proces następuje również w ustroju. Wiemy też, że np. rak przerzuca się z limfą do najbliższych węzłów chłonnych, stąd przerzuty. Limfa miesza się z krwią ale we krwi nigdy nie znaleziono komórek nowotworowych – w limfie tak. Jaki wiec proces zachodzi na krawędzi rany NIA skoro jest tam limfa, krew i zdefektowane komórki do wydalenia. Najważniejsze pytanie brzmi co niszczy te komórki, które martwe i niegroźne opuszczają ranę NIA. Jedno jest pewne_, że nie może tego robić rana.(Brak czasu). Może trochę chaotycznie ale na pewno jasno stawiam swoje wątpliwości. Jak w świetle nich wygląda NIA, czy się obroni twardymi dowodami? Bo na dzisiejszą chwilę wygląda to tak, jak powiedzenie: prawdopodobnie czytałem w gazecie!. Można to połączyć z MO ale to by znaczyło, że MO zabija złe komórki. Myślę, że pod tym nawet Pan Słonecki się nie podpisze bo wyznaczył MO inną rolę. Jak więc widzicie pytań i wątpliwości jest wiele. Dużo odpowiedzi powinno dostarczyć forum. Niestety, twardych dowodów nie dostarczy.

Czy Ty widzisz ile w tym błędów? Kolejny taki post pójdzie do moderowanych, więcej ich poprawiać nie będę. //Kamil

Wiadomość wydzielona z dyskusja o metodzie NIA włącznie tego postu. //Kamil
« Ostatnia zmiana: 02-06-2013, 01:48 wysłane przez Kamil_Niemcewicz » Zapisane
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #1 : 12-05-2013, 10:22 »

NIA w oczywisty sposób nie przystaje do BPP, ponieważ niewiele ma wspólnego z profilaktyką. Oczywiście metody BPP, a zwłaszcza MO, również do pewnego stopnia działają podobnie do NIA, tzn. oczyszczają organizm z tego, co się w nim nagromadziło, ale to tylko działanie przejściowe. Docelowo mają nie dopuścić do ponownego zaśmiecenia organizmu. NIA tego nie zrobi (chyba żeby nosić cieciorkę na stałe przez wiele lat, ale to też tylko przy założeniu, że to wystarczy, aby organizm się stale odpowiednio oczyszczał, co nie jest takie pewne).

Zapisane
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #2 : 12-05-2013, 10:52 »

Cytat
Czy w takim przypadku rozległą_ operację można uznać za NIA. Wiem, że taka rana goi się szybciej ale ze względu na jej wielkość można przypisać jej cechy NIA.
Szczególnie rakowcy mogą obserwować, że po operacji jest wyciek ropy, który trwa czasem długie miesiące.

Cytat
Jak w świetle nich wygląda NIA, czy się obroni twardymi dowodami? Bo na dzisiejszą chwilę wygląda to tak, jak powiedzenie: prawdopodobnie czytałem w gazecie!. 
Więc po co chcesz robić drugi raz NIA?
Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
JerzyP
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 31.01.2011
Wiadomości: 106

« Odpowiedz #3 : 20-05-2013, 00:54 »

Spokoadam
Gdybyś czytał uważnie, na pewno byś zauważył, że drugie NIA chcę wykonać w celu pozbycia się problemów po hormonoterapii. Najważniejsze to nerki. Chcę je doprowadzić do pełnej sprawności. Bez tego nie ma mowy o alkalizacji organizmu. Słabe nerki pozostawiają zbyt dużo mocznika i kwasu moczowego. A stąd to już prosta droga do mocznicy - nie muszę mówić co to oznacza?
Brajan przytoczył historię Krisskossa. Właśnie tą drogą chcę pójść. NIA i konieczne działania wspomagające. Szczególnie Kapsaicyna zasługuje na szczególną uwagę. Nie tylko w przypadku raka. Ma tę zaletę, że niszczy zdefektowane komórki. To wspaniała wiadomość dla innych cierpiących. Od dłuższego czasu interesuję się tą substancją i będę ją badał na sobie. Krisskoss podaje różne oleje do picia. Ja zastąpię je jednym - Budwigowym. Posiada wszystko co tamte razem wzięte. Wkrótce opiszę  to wszystko. Jestem w takim miejscu, że komórki i internet słabo działają. Spokoadam powiedz proszę skąd ta pewność, że sterydy blokują NIA. Tego nie można rozstrzygnąć w prosty sposób, na forum. Jest to praca naukowa na parę lat. Jesteś profilaktykiem zdrowia i oczekuję od Ciebie wyczerpujących postów na dany temat. Takich, które pokażą Twoją wiedzę i zrozumienie tematu. Krótkie cytaty i zdania: "Sterydy blokują NIA" to urąganie temu szanownemu forum. Wiem zajmujesz się dzieckiem. Weź się jednak do roboty i napisz coś porządnego, bez szyderstw i zdań wziętych z księżyca. Może wtedy zdecydujemy się na jakąś merytoryczną dyskusję opartą na wiedzy i zrozumieniu tematu.
« Ostatnia zmiana: 20-05-2013, 03:56 wysłane przez Kamil_Niemcewicz » Zapisane
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #4 : 20-05-2013, 06:24 »

JerzyP - jesteś dla mnie jak enigma, nie rozumiem Cię.
Cytat
Spokoadam powiedz proszę skąd ta pewność, że sterydy blokują NIA. Tego nie można rozstrzygnąć w prosty sposób, na forum. Jest to praca naukowa na parę lat.
To jest przesada, nie trzeba robić doktoratu żeby to wiedzieć. Co tu do badania? Chcesz powiedzieć, że sterydy wspomagają NIA? Przecież wiadomo, że sterydy działają przeciwzapalnie, a co się dzieje w rance, nie jest to stan zapalny? Ogarnij się Pan trochę.
 
Cytat
Krótkie cytaty i zdania:"Sterydy blokują NIA" to urąganie temu szanownemu forum.
Wiedza o zdrowiu jest prosta, nie moja wina, że jest taka prosta.
Albert Einstein: Wszystko powinno być możliwie proste, byle nie prostackie, i tego się trzymajmy.
« Ostatnia zmiana: 23-05-2013, 14:20 wysłane przez Whena » Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
JerzyP
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 31.01.2011
Wiadomości: 106

« Odpowiedz #5 : 21-05-2013, 01:33 »

Spokoadam
Cieszy mnie konstruktywny spór na forum. Spór gdzie wiele osób w oparciu o różne materiały źródłowe, wyraża swoją opinię na temat nas interesujący i w ten sposób inicjuje dyskusję. Taka dyskusja jest budująca. Poszerza naszą wiedzę i zrozumienie tematów, które są domeną tzw. medycyny akademickiej. Robimy to po to aby stworzyć i wciąż udoskonalać, nasze metody walki z chorobami, które nas gnębią. Dlatego wymieniamy się doświadczeniami na forum, oraz wyciągamy wnioski, które mają służyć innym. Dlatego pominę milczeniem to "Ogarnij się....." I postaram się w sposób prosty wyjaśnić Ci parę spraw bo widzę, że dla Ciebie wszystko jest enigmą i wielu procesów organicznych nie rozumiesz albo interpretujesz je według potrzeby, żeby zdeprecjonować w tym przypadku moje wypowiedzi. Wybacz tylko, że nie zacznę od początku, bo zbyt długo by to trwało. Brakuje Ci tzw. holistycznego podejścia do spraw zdrowia. Musisz zatem przyjąć, że w trakcie leczenia NIA liczy się cały organizm, a nie tylko ta ranka. Nie imputuj mi co chcę powiedzieć i nie mów co ogólnie wiadomo, tylko odnieś się do tematu zasadniczego czyli NIA. Jeżeli twierdzisz, że sterydy blokują NIA, bo działają przeciwzapalnie, to tak jakbyś powiedział, że NIA to permanentny stan zapalny. Sprawa jest jednak bardziej skomplikowana. Stan zapalny pojawia się na początku, gdy inicjujemy ranę lub wda się infekcja. Rana osiąga swoją najwyższą skuteczność gdy dochodzi w niej do homeostazy rany. Nie ma wtedy tam stanu zapalnego, a przebiega opuszczanie organizmu przez toksyny. Wtedy rana działa na korzyść chorego i można liczyć na poprawę zdrowia. Homeostaza działa też w ten sposób, że nie dopuszcza infekcji z zewnątrz. Wydawałoby się, że w ten sposób załatwiliśmy sprawę NIA. I tu Ci powiem, że wiedza o zdrowiu się dopiero zaczyna. I bardzo dobrze się dzieje, że nie masz żadnego udziału w prostowaniu wiedzy o zdrowiu Panie Profilaktyku. Ładnie byśmy wyglądali gdyby ktoś z tą Prostotą zajmował się naszym zdrowiem. Prostackie jest zaś to, że ktoś tę wiedzę uważa za prostą. Tak jak powiedziałem, jest to dopiero początek wiedzy o leczeniu raną NIA. Prawdziwie skomplikowane rzeczy dzieją się wewnątrz organizmu. Jak organizm współdziała z raną? Co ma ogromny wpływ na powodzenie (lub nie) całego procesu ewentualnego zdrowienia dzięki NIA? Jakie czynniki mają decydujące znaczenie na to cudowne działanie rany? Myślę, że w tej merytorycznej dyskusji zechce zabrać głos człowiek, dla którego wszystko jest proste jak metr sznurka, profilaktyk zdrowia Spokoadam. Ja mu zrobię wstęp. Rana NIA w najlepszym zrozumieniu to dziura w nodze itp. Jest ona bierna, otwarta i czeka. Sama w sobie nie ma żadnego znaczenia. Myślę, że nasz profilaktyk aż się rwie żeby dopisać resztę historii, zwanej leczeniem raną NIA. Myślę, że skoro to takie proste dowiemy się ze szczegółami o procesach organicznych w ustroju człowieka, bo dziura jest tylko dziurą. Gdyby były z tym problemy pomogę. Również w zrozumieniu prostoty u Einsteina.
« Ostatnia zmiana: 23-05-2013, 14:23 wysłane przez Whena » Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #6 : 21-05-2013, 04:11 »

Gdyby były z tym problemy pomogę. Również w zrozumieniu prostoty u Einsteina.
A to witamy geniusza na forum.
                  
               
               
                  
                     
                        
                        
                     
                        
                        
                        
                           
Zapisane
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #7 : 21-05-2013, 07:11 »

Jerzy zanegowałeś stwierdzenie, że sterydy blokują NIA. Więc co? Nie blokują?
Próbujesz nam wmówić, że NIA to nie stan zapalny, ani infekcja. To dowodzi fundamentalnego niezrozumienia tematu. Dlaczego po sterydach lub antybiotykach ranka ma tendencje do zamykania się? Nie zastanawia Cię to trochę?  Poczytaj Namira a potem rób doktorat z rzeczy oczywistych. I spuść powietrze, bo ja moje ego przemieściłem już dawno w pewną część ciała.


« Ostatnia zmiana: 21-05-2013, 15:13 wysłane przez Spokoadam » Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
Baird
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15-03-2007
Wiedza:
Wiadomości: 459

« Odpowiedz #8 : 21-05-2013, 07:45 »

Cytat
Gdyby były z tym problemy pomogę. Również w zrozumieniu prostoty u Einsteina.
Źle się czyta Pana posty Panie Jerzy, bo aż bije z nich protekcjonalność. Po za tym są zdecydowanie za długie i nie chce się ich czytać. Ja uważam tak jak Spokoadam, że to w gruncie rzeczy jest proste. Jak już się zrozumie rzecz jasna. Co do Einsteina to proszę o wytłumaczenie szczególnej teorii względności. Tak w skrócie.
« Ostatnia zmiana: 23-05-2013, 14:24 wysłane przez Whena » Zapisane

Prawda czyni wolnym
Et
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.09.2010
Wiadomości: 393

« Odpowiedz #9 : 21-05-2013, 08:23 »

Czy zechciałby Pan w sposób uporządkowany opowiedzieć swoją historię zdrowienia za sprawą metody NIA (etapy, środki wspomagające, kryzysy)?
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #10 : 21-05-2013, 17:28 »

Jeżeli twierdzisz, że sterydy blokują NIA bo działają przeciwzapalnie to tak jakbyś powiedział, że NIA to pernamentny stan zapalny. Sprawa jest jednak bardziej skomplikowana.

Już kawa wystarczy, żeby zablokować oczyszczanie, o czym pisze Liwia.

Do tej pory zwyczajowo piłam codziennie 1 czarną kawę. Już wcześniej zauważyłam, że kawa zatrzymuje procesy oczyszczania - lepiej się czułam, wysypka bladła. Było to jednak polepszenie iluzoryczne. Po kilku godzinach następowało załamanie: spadek energii, nastroju, rozbicie. Potwierdzenie blokującego charakteru kawy znalazłam na archiwalnym forum Ashkara, gdzie osoby nie przechodziły oczyszczania pijąc kawę, tym samym rak nie ustępował lub następowały jego nawroty. Coś czuję, że moje NIA się dopiero zacznie jak organizm załapie tryb bez kawy.

O lekach, w tym sterydach, Liwia pisze poniżej.

Stosując metodę NIA trzeba wiedzieć, czego podczas NIA lepiej nie robić.
Generalnie każdy lek czy substancja blokująca będzie powodowała albo komplikacje, albo nie dojdzie do procesu oczyszczania.
« Ostatnia zmiana: 21-05-2013, 17:33 wysłane przez Machos » Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
JerzyP
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 31.01.2011
Wiadomości: 106

« Odpowiedz #11 : 22-05-2013, 01:11 »

Nie rozumiem co się dzieje. Nieskończone posty znikają. Jak więc się porozumiewać?
Zapisane
JerzyP
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 31.01.2011
Wiadomości: 106

« Odpowiedz #12 : 22-05-2013, 01:19 »

Jak się jutro nie pojawi ten znikający post, to dam sobie spokój. Baird będzie zadowolony, bo będzie czytał tylko te krótkie.
« Ostatnia zmiana: 23-05-2013, 14:25 wysłane przez Whena » Zapisane
Kamil
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012-07-29
Wiedza:
Wiadomości: 1.281

« Odpowiedz #13 : 22-05-2013, 01:21 »

Żaden Twój post nie został usunięty. Poza jednym - którego miałem nie wklejać na życzenie autora.
Zapisane

Baird
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15-03-2007
Wiedza:
Wiadomości: 459

« Odpowiedz #14 : 22-05-2013, 06:08 »

Cytat
Baird będzie zadowolony bo będzie czytał tylko te krótkie..............
Mogę być zadowolony i bez tego. Nie ma obowiązku czytania Pana postów.
Zapisane

Prawda czyni wolnym
JerzyP
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 31.01.2011
Wiadomości: 106

« Odpowiedz #15 : 23-05-2013, 00:03 »

Zaginiony post
Czekam, aż się Kamil zlituje i wklei ten post. On wiele wyjaśnia. Nie byłoby kruszenia kopi o pietruszkę. Nie chcę się wykłócać ze wszystkimi o prawdę. Mówię tam wyraźnie, że uważam forum za największe kompendium wiedzy na temat leczenia metodą NIA. Wiem, że każdy poświęca swój czas na pogłębianie wiedzy i wspólnie możemy dużo zrobić dobrego. Przepraszam tam za protekcjonalność Nie jestem taki. Uważam jednak, musimy trochę przyspieszyć. Gdzie się da. Ludzie chorują, a ja chcę im pomagać. Sam nie zrobię nic i zdaję sobie z tego sprawę. Wy wszyscy jesteście znawcami tematu. Jesteście w Biosłone i na forum od lat. Ja dopiero zaczynam i do tego niefortunnie. To jest może trochę poza kontrolą, ale ja się po prostu śpieszę. Dlatego nie czekam, a piszę następny post.

Spokoadam w dalszy ciągu uważam, że nie masz racji z tą dziurą w nodze. Nie trzeba sterydów i antybiotyków, aby blokować co u Ciebie jest równoznaczne z zabliźnieniem rany NIA. Wystarczy wyjąć cieciorkę i za dwa trzy dni już jej nie włożysz. Organizm sam to załatwi. Jednak gdyby, jak twierdzisz, rana byłaby w stanie zapalnym, tak łatwo by nie było-prawda? Ja jednak chcę Ciebie i wszystkich zaprosić do dyskusji, co się dzieje w organizmie. Ranę już mamy załatwioną. Jeszcze raz powtórzę, że dzieją się tam rzeczy bardziej skomplikowane. I w tym miejscu chcę podziękować Machosowi. Biedaczek niechcący przyszedł mi w sukurs opisując przeżycia Liwi. Twierdzi, że zwykła kawa blokuje ranę NIA. Czyli co Adaś będziesz musiał do swojej listy dorzucić kawę ktoś inny powie, że alkohol, następny dorzuci co innego i będziesz musiał poszerzać swoją listę. Proszę, więc nie spierajmy się już o to. Jedno jest pewne, że to, co się dzieje w naszym organizmie nie jest przypadkowe i proste. Wspólnie razem możemy stworzyć całą listę rzeczy, które będą miały wpływ na leczenie metodą NIA. Adaś we mnie nie ma złości i nikomu nie chcę niczego narzucać. Mam tylko jedną prośbę do Ciebie. Weź swoje ego i włóż je na swoje miejsce. Będzie nam potrzebne.

Machos Ty też już się nie dąsaj na mnie. Zależy mi abyśmy wspólnie coś zrobili. Ja dostałem drugą szansę i chcę ją przekazać dalej. Mógłbym korzystać z danego mi czasu, a ślęczę po nocach. Dużo czytam i chcę w sposób zrozumiały to przekazać. Niestety nie mam obycia z komputerem. Pisanie idzie mi ciężko, co Scorupion już dawno zauważył.

Et wejdź na mój profil tam jest doktorat na temat mojego zdrowienia. Ja lepszego nie stworzę.
Jeżeli chodzi o Ciebie Baird. Piszesz, że się mnie źle czyta, bo cuchnę protekcjonalizmem i prosisz o możliwie krótką szczególną teorię Einsteina. Rozumiem, że jesteś w tym dobry i mnie chcesz sprawdzić. Mógłbym Ci zrobić cytaty jak Machos z Internetu i od razu byś poznał. Ja Ci opowiem swoją wersję. Jest teoria ruchu względem eteru. Einstein w tej teorii założył istnienie jakby dwóch światów inercjalnego, czyli stacjonarnego (stojącego w miejscu i czasie) oraz nie inercjalnego który pędzi do przodu w czasie i przestrzeni. W moim tłumaczeniu to jest świat zmian i tworzenia. Ci, którzy się tu znajdują również pędzą do przodu, bo chcą rozwoju i zmian. Pan Panie Baird się zagapił. Pozostał Pan w świecie o małej inercji. Nie nadąża Pan za rozwojem. Czytanie Panu nie idzie. Zmiany Pana przerastają. Od siedmiu lat siedzi Pan w jednym miejscu i razi Pana postęp. Nawet gwiazdki się pan nie dorobił bo Ten co je daje dostrzegł pańskie lenistwo i tę niechęć do czytania do rozumienia i innych cech pchających do rozwoju. Musi Pan tylko uważać, bo jak tak będzie Pan tkwił w jednym miejscu ciągle znudzony, to dorwie pana Stożek Czasu i rzuci Pana w zakrzywienie czasoprzestrzeni. A tam jest tylko nicość i tak pozostanie. Myślę, że wystarczy Panu moje rozumienie szczególnej teorii względności. Ma Pan w niej swoje miejsce bo reszta Forowiczów już Pana minęła i prze do przodu. Niech pan im pomacha na pożegnanie, bo zgodnie z teorią, o którą Pan prosił, spotkania następnego nie będzie. Cieszę się bardzo, że dla Pana wszystko jest proste. Da więc sobie Pan radę w tym miejscu gdzie Pana zostawi czas i przestrzeń. A teraz niech pan odrabia to, co jest zadane i zaprzestanie się bawić czyimś kosztem.
« Ostatnia zmiana: 23-05-2013, 14:32 wysłane przez Whena » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #16 : 23-05-2013, 16:04 »

Jeśli chodzi o szczególną teorię względności, to chodzi w niej o coś zupełnie innego, niż się Panu wydaje, panie Jerzy.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Et
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.09.2010
Wiadomości: 393

« Odpowiedz #17 : 23-05-2013, 16:53 »

Cytat
Et wejdź na mój profil tam jest doktorat na temat mojego zdrowienia

Przepraszam, ale nie zrozumiałam tej wypowiedzi. Gdzie na profilu są te informacje?
Zapisane
Ania‬
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 18.08.2011
Wiedza:
Skąd: Mazowieckie
Wiadomości: 165

« Odpowiedz #18 : 23-05-2013, 17:35 »

Pewnie chodzi o ten wątek: http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=20384.0.
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #19 : 23-05-2013, 18:12 »

Jedno jest pewne, że to, co się dzieje w naszym organizmie nie jest przypadkowe i proste.

Jest proste, ale nie jest przypadkowe, bo wyrzucił pan większość leków, zastosował zasady BPP i wrócił do żywych.

Według obserwacji własnego organizmu Liwia stwierdziła, że kawa blokuje, przeszkadza NIA. Przecież to proste. Jest akcja, jest reakcja.


Machos Ty też już się nie dąsaj na mnie.

A gdzie ja napisałem, że się dąsam.
« Ostatnia zmiana: 23-05-2013, 18:27 wysłane przez Machos » Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Strony: [1] 2 3 4   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!