Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 11:49 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 12 13 [14]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Głodówka bez głodowania  (Przeczytany 256850 razy)
Trzcina
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 36
MO: 15.07.2020
Wiadomości: 5

« Odpowiedz #260 : 24-07-2020, 22:44 »

Powodzenia smile
Czemu MO przyjmujesz wieczorem?

Dzięki smile
Rano przyjmuję lewotyroksynę na niedoczynność tarczycy.
Zapisane
Magnusone
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 51
MO: 2009
Skąd: Kraków
Wiadomości: 77

« Odpowiedz #261 : 25-07-2020, 11:38 »

Stało się. GBG rozpoczęta dziś po południu ....
Wieczorem przyjmuję MO ...
Wygodniej zaczynać GBG od rana - wtedy masz pełny dzień. Z drugiej strony 6,5 dnia czy 7 to chyba już mało istotne.
MO ma sens jeżeli jest spożywane przy pustym przewodzie pokarmowym. Wieczorem może być z tym kłopot.
Zapisane
Trzcina
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 36
MO: 15.07.2020
Wiadomości: 5

« Odpowiedz #262 : 25-07-2020, 22:52 »

Stało się. GBG rozpoczęta dziś po południu ....
Wieczorem przyjmuję MO ...
Wygodniej zaczynać GBG od rana - wtedy masz pełny dzień. Z drugiej strony 6,5 dnia czy 7 to chyba już mało istotne.
MO ma sens jeżeli jest spożywane przy pustym przewodzie pokarmowym. Wieczorem może być z tym kłopot.

Spokojnie smile będzie 7 pełnych dób. Dziś było święto- bolała mnie głowa. Wiem, że lepiej byłoby przyjmować MO z rana, ale nie w moim przypadku. Póki nie odstawie leków na tarczyce nie mam innego wyjścia, więc MO pije 1-2h po kolacji.
Zapisane
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #263 : 27-07-2020, 14:54 »

Po co wyważać wyważone?
https://portal.bioslone.pl/oczyszczanie/mikstura
Cytat
Uwagi
1.Mikstura oczyszczająca nie jest lekiem jako takim i nie koliduje z żadnymi lekami – chemicznymi czy pochodzenia naturalnego.
2.Jeśli stosujemy jakieś leki, które zgodnie z zaleceniem należy zażywać na czczo, to zażywamy je pół godziny po wypiciu mikstury oczyszczającej.
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Trzcina
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 36
MO: 15.07.2020
Wiadomości: 5

« Odpowiedz #264 : 27-07-2020, 19:19 »

Po co wyważać wyważone?
https://portal.bioslone.pl/oczyszczanie/mikstura
Cytat
Uwagi
1.Mikstura oczyszczająca nie jest lekiem jako takim i nie koliduje z żadnymi lekami – chemicznymi czy pochodzenia naturalnego.
2.Jeśli stosujemy jakieś leki, które zgodnie z zaleceniem należy zażywać na czczo, to zażywamy je pół godziny po wypiciu mikstury oczyszczającej.


Proszę przeczytać 3 punkt.

Cytat
3. Stosowanie mikstury oczyszczającej może utrudnić stabilizację hormonów T3 i/lub T4 u osób zażywających hormony tarczycy, które należy przyjmować rano, na czczo. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest picie mikstury oczyszczającej wieczorem, przed zaśnięciem.

Zapisane
Trzcina
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 36
MO: 15.07.2020
Wiadomości: 5

« Odpowiedz #265 : 30-07-2020, 22:26 »

Podsumowanie będzie nudne.
GBC kończę jutrzejszym śniadaniem, więc do pełnych 7 dób zabraknie kilku godzin. Nie wiem jaki był % odpad, ale arbuzy które zjadłem ważyły w całosći ~38 kg. Piłem do 5 KB dziennie.
Samopoczucie ekstra- gdyby nie bardzo mocny ból głowy drugiego dnia to przeszedłbym GBC bezobjawowo. Delikatnie zeszła opuchlizna z twarzy, waga też w dół. Mam głęboką nadzieję, że jelita się oczysciły choć trochę . Powtórka w następnym sezonie. Dzięki Mistrzu!
Zapisane
Magnusone
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 51
MO: 2009
Skąd: Kraków
Wiadomości: 77

« Odpowiedz #266 : 31-07-2020, 13:30 »

Przy dobrym sezonie to w lecie GBG można dwa razy przeprowadzić. Jak będą dobre arbuzy to pod koniec sierpnia rozpocznę jeszcze jedną głodówkę.
Zapisane
Strony: 1 ... 12 13 [14]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!