Mikstura oczyszczająca Słoneckiego

<< < (3/9) > >>

Rysiek:
Cytat od: mk2502

Cytat od: obserwator

Cytat od: earth

zobaczyłem zdjęcie jakie mistrz zamieścił na forum. Trzy osoby (jedna za drugą) wpychające sobie nos do "dupy".

N(Z)apatrzył się chłopina na "ludzką stonogę".

Rysiek:
Cytat od: abaszydze

Cytat od: obserwator

Cytat od: earth

zobaczyłem zdjęcie jakie mistrz zamieścił na forum. Trzy osoby (jedna za drugą) wpychające sobie nos do "dupy".
To takie skojarzenia i fantazje ma mistrz? :shock:  to aż strach wchodzić do jego gabinetu  :oops:  :oops:  :oops:

Zależy dla kogo strach, dla niektórych sama przyjemność. Jesteś niepoprawny politycznie?

Cytat od: Trubadur

Panowie, to nie tylko jest niesmaczne, ale przede wszystkim nie na temat. Nie zaśmiecajmy wątku takimi dygresjami.

Rysiek:
Cytat od: obserwator

No dobra Trubi, masz rację dla ludzi normalnych to niesmaczne, ale dla cwaniaczka mistrza to tematy miodzio palce lizać bo często o tym pisze. A zauważyliście że cwaniaczek Słonecki ostatnio już nie pisze na forum o swojej miksiurze i uszczelnianiu, widocznie facet już się skapnął że nikt już nie kupi jego głupot i wymysłów, i postawił na biznes gabinetowy, czyli miksiura uszczelnia ale kieszenie, bo kołowana osoba latami pijąc miksiure, mając pogorszenie szukając ratunku trafi do jego gabinetu. Cwany mistrzowski schemacik. :!:

Cytat od: abaszydze

Ja po optymalnej trafiłem najpierw na dobrądietę, później na BS, teraz tu, gdzie będą trafiali po nieudanej NIA?

Cytat od: obserwator

A skąd wiesz że będzie nieudana NIA? Jestem tu od tygodnia, czytam stare forum i tam nie ma niczego nieudanego, są ludzie chorzy na raka którzy nie przeżyli, ale o to nie można mieć pretensji do nikogo, poza tym NIA nikomu ewidentnie nie szkodzi, to że są gwałtowne objawy to zależy od organizmu, jak czytam fora to nie widzę żeby po NIA ludzie mieli gorszy stan zdrowia niż przed. Jestem w trakcie czytania wypowiedzi Normira na starym forum, pisze on rzeczowo, że jak NIA słabo działa to coś źle robimy i to jest chyba prawdą, bo przez ranę wypływają toksyny u każdego. Po latach picia miksiury mistrza są ewidentne szkody w zdrowiu, Słonecki o tym już wie, ale głupka udaje że tego nie widzi, bo tacy ludzie będą doskonałymi klientami do jego gabinetu, zatem różnica jest kolosalna dla tych którzy chcą to widzieć. Czy Ty naprawdę wierzysz w to że Słonecki, nie ma świadomości o szkodliwości picia miksiury wśród chorych? Nie oczekuje odpowiedzi bo to jest oczywista oczywistość.  Słonecki nie ma zielonego pojęcia co to jest etyka, fakt w technikum go tego nie uczyli.

Rysiek:
Cytat od: abaszydze

Cytat od: obserwator

A skąd wiesz że będzie nieudana NIA?.
Bo mam oczy i widzę.

Rysiek:
Cytat od: spokoadam

No to zamykaj rankę i zmykaj.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona