Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 17:20 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Od słowa do słowa - co się dzieje na forum "Ashkara"  (Przeczytany 32329 razy)
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« : 17-06-2013, 11:53 »

Nieco pomocy potrzebowała ta odwaga msn-wink.


Część postów wydzielona z wątku Efekty stosowania metody NIA. //A.
« Ostatnia zmiana: 18-06-2013, 14:15 wysłane przez Anna » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #1 : 17-06-2013, 13:54 »

Nieco pomocy potrzebowała ta odwaga msn-wink.
Co Pan insynuuje? Że ja w jakiś sposób poza forum zachęcałem Bairda do eksperymentu, a przymrużenie oka ma oznaczać, że jego wynik jest z góry przesądzony? Jeśli leży Panu coś na wątrobie, to nie może Pan napisać otwarcie, tylko snuć insynuacje? Musi się Pan zachowywać jak podły gnojek?
« Ostatnia zmiana: 18-06-2013, 12:30 wysłane przez Anna » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #2 : 17-06-2013, 15:06 »

I kto tu kłamliwe rzeczy wypisuje?

Cytat od: Brajan30
Cytat od: Mistrz
metody dra Ashkara, o której się tam w ogóle nie mówi, a jeśli już, to krytykuje.
I po co takie kłamliwe rzeczy wypisywać?

Cytat od: samarka, przed przepoczwarzeniem Grażyna
Chodzi o to, żeby nie było rygoru, bo mamy tu analizować metody działania prowadzące ku zdrowiu - otwarcie i bez zahamowań, że jakaś metoda nie spodoba się panu Ashkarowi albo Adminowi
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #3 : 17-06-2013, 15:17 »

Cytat
Co Pan insynuuje? Że ja w jakiś sposób poza forum zachęcałem Birda do eksperymentu, a przymrużenie oka ma oznaczać, że jego wynik jest z góry przesądzony?
Nie drogi Panie. Napisałem, co napisałem, a insynuacje widzę raczej w Pańskiej wypowiedzi. Ale mogę wyjaśnić, coby nie obciążać zanadto Pańskiej wątroby: Baird zrazu tylko sobie gdybał, jednak wskutek Pańskiej, powiedzmy sobie, umiarkowanie entuzjastycznej zachęty, obwieścił już, że "w takim razie" zaczyna, co w świetle pochwały wygłoszonej przez Anusię zdało mi się trochę zabawne. I wyrazem tego był właśnie mój post, w którym przymrużenie oka ma oznaczać, żeby nie brać sobie tego zbytnio do siebie. Wydaje mi się to ze wszech miar oczywiste, dlatego Pańskie pretensje (i insynuacje) przyprawiają mnie o zdumienie. Ale jak ktoś wszędzie poza lustrem widzi podłych gnojków, to co na to poradzić...


Ten cytat z Grażyny ma niby dowodzić, że na forum lekarstwonaraka.com.pl nie mówi się o metodzie Ashkara, a jeśli już, to krytykuje? Tak swoją drogą, to Pan przecież wie, że ci, z którymi próbuje tu korespondencyjnie dyskutować (nazwijmy to umownie), nie mają dostępu do tego działu i nie przeczytają Pańskich wypowiedzi jeżeli im się ich nie przedstawi? A skoro ma Pan dostęp do forum Ashkara, to dlaczego nie napisze właśnie tam?
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #4 : 17-06-2013, 15:28 »

Tak swoją drogą, to Pan przecież wie, że ci, z którymi próbuje tu korespondencyjnie dyskutować (nazwijmy to umownie), nie mają dostępu do tego działu i nie przeczytają Pańskich wypowiedzi jeżeli im się ich nie przedstawi?
I po co Pan udaje głupiego? Nie chodzi wszak o to, że im Pan zaprezentował mój post, tylko jaką opinię wydał o autorze:
Cytat od: Trubadur
Czytając tego pana coraz bardziej jestem zdegustowany, ale i pełen współczucia dla trawiących go frustracji. Trudno o więcej złości i złośliwości, ale być może to dopiero początek.
Wie Pan co? Mam w dupie Pańskie współczucie.
« Ostatnia zmiana: 17-06-2013, 15:35 wysłane przez Anna » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #5 : 17-06-2013, 15:44 »

Cytat
I po co Pan udaje głupiego? Nie chodzi wszak o to, że im Pan zaprezentował mój post, tylko jaką opinię wydał o autorze
Jaki jest związek tego, co raczył Pan napisać z tym, co ja napisałem wcześniej? Ani ja, ani Pan się do tego nie odnosił. A teraz nagle "nie chodzi wszak o to, tylko o tamto". Dziwne, zupełnie wyrwane z kontekstu. No ale napisałem tak rzeczywiście i byłbym to napisał i tutaj, ale po co się narażać (i innych) na głupie pyskówki.
Cytat
Wie Pan co? Mam w dupie Pańskie współczucie.
A to akurat szczególnie mnie nie dziwi niestety.
« Ostatnia zmiana: 17-06-2013, 15:49 wysłane przez Trubadur » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #6 : 17-06-2013, 16:15 »

A mnie dziwi, na jakiej podstawie ocenia Pan mój stan emocjonalny. Na podstawie cytatu z Biblii?
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #7 : 17-06-2013, 16:24 »

Na podstawie cytatu z Pana. Jest to moja prywatna opinia, której podstawą są moje osobiste wrażenia. Oczywiście mogą być chybione, podobnie jak wrażenia wielu innych ludzi, którzy podobne opinie podzielają. Nie sądzę, że jest w dobrym tonie pisać takie rzeczy w twarz (zwłaszcza jeśli zważyć, jak zwykł Pan reagować), dlatego podzieliłem się swoim komentarzem tylko z użytkownikami forum Ashkara. Pan najwyraźniej uznał podobnie, obsmarowując m.in. Grażynę tutaj, zamiast tam.

Dopiero dostrzegłem, że trochę źle się wyraziłem, bo z tamtego zdania wychodzi na to, że współczuję frustracjom. Ale trudno, zdarza się.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #8 : 17-06-2013, 16:33 »

Nie sądzę, że jest w dobrym tonie pisać takie rzeczy w twarz (zwłaszcza jeśli zważyć, jak zwykł Pan reagować), dlatego podzieliłem się swoim komentarzem tylko z użytkownikami forum Ashkara.
Jasne. Najlepiej obrabiać dupę poza plecami.

Pan najwyraźniej uznał podobnie, obsmarowując m.in. Grażynę tutaj, zamiast tam.
Bo "tam" wyskakuje mi taki komunikat:

Zostałeś dożywotnio wyrzucony z tego forum.

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z Administracją forum.

Twój adres IP został zbanowany.
« Ostatnia zmiana: 17-06-2013, 16:38 wysłane przez Mistrz » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #9 : 17-06-2013, 17:09 »

Cytat
Jasne. Najlepiej obrabiać dupę poza plecami.
Jestem jak najdalszy od obrabiania jakiejkolwiek dupy, nie wyłączając Pańskiej. Krótki komentarz o złośliwości bijącej z Pańskiego tekstu (pełnym złośliwości przecież) jest zapewne takim obrabianiem dupy, jak zupełnie niewinny żarcik o odwadze Bairda jest Pana oczach podłą insynuacją.
A że Pańskie metody, a siłą rzeczy i ich autor, są na tamtym forum od czasu do czasu na tapecie, to chyba nie powinno Pana dziwić.

Cytat
Twój adres IP został zbanowany.
Cóż mogę powiedzieć, szkoda, że został Pan zbanowany. Ja bym tego tak nie rozegrał. A kto wie, może jak nie tutaj, to tam byłaby szansa na jakąś rzeczową dyskusję na temat działania mikstury i in. Choć skoro do tej pory nie kwapił się Pan do podjęcia tematu (czy też kilku tematów, które zostały utworzone przez Andrzejtaka, który zresztą zdementował Pańską insynuację, że jest Gościsławem oraz Andrzejem Trzopkiem -- nie wiem, czy zdążył Pan to jeszcze przeczytać), to najpewniej później też nic by z tego nie było. Ale nie ma co gdybać.
Zapisane
Baird
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15-03-2007
Wiedza:
Wiadomości: 459

« Odpowiedz #10 : 17-06-2013, 18:27 »

Cytat
Baird zrazu tylko sobie gdybał, jednak wskutek Pańskiej, powiedzmy sobie, umiarkowanie entuzjastycznej zachęty, obwieścił już, że "w takim razie" zaczyna, co w świetle pochwały wygłoszonej przez Anusię zdało mi się trochę zabawne.
Właściwie to od dłuższego czasu nad tym się zastanawiałem, tym bardziej że na forum jest sporo kontrowersji wokół NIA. Przeinaczania też. Myślę, że Pan Józef i tak ma bardzo dużo cierpliwości i tolerancji. Wielokrotnie wypowiadał się o tej metodzie ale mam wrażenie, że wiele osób odwrotnie interpretuje jego wypowiedzi.
Cytat
Nie namawiam, ale taki czysty eksperyment, nieskażony modnymi głupawkami, byłby bardzo miarodajny.
Ja nie widzę tutaj umiarkowanie entuzjastycznej zachęty ale wrodzoną ciekawość, która ma służyć innym. Tym bardziej, że jestem dobrym kandydatem do eksperymentu. Warto czasami chwilę się zastanowić i wczuć w intencje kogoś zanim się o nim wypowie. Były już na forum pomówienia o to, że Pan Józef i Profilaktycy czerpią z tego zyski więc i nasze reakcje mogą być niekiedy nerwowe.
A nawiązując do odwagi to ja tu żadnej nie widzę. Nie sądzę by było to jakoś szczególnie bolesne czy uciążliwe. Nieco zaangażowania i wyrzeczeń.
Nikt mnie nie namawiał ani nie zachęcał do zastosowania na sobie metody NIA. W żaden sposób.
« Ostatnia zmiana: 17-06-2013, 18:39 wysłane przez Baird » Zapisane

Prawda czyni wolnym
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #11 : 17-06-2013, 22:47 »

A że Pańskie metody, a siłą rzeczy i ich autor, są na tamtym forum od czasu do czasu na tapecie, to chyba nie powinno Pana dziwić.
Ale dziwi, nie to że ujadają te kundle, tylko że to nie ich forum, a ujadają. Ciekawe, czemu nie założą swojego forum, by tam się wymądrzać, tylko korzystają z cudzego dorobku i autorytetu, za którym się chowają, by ujadać. Ciekawe, czy właściciel forum wie, co się na jego podwórku dzieje. Jak te kundle przeinaczają jego metodę NIA. Nie dziwota, że się ukrywają.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
scorupion
« Odpowiedz #12 : 18-06-2013, 06:34 »

Czytam to forum od przeszło roku, ze względu na NIA. Sporo osób przeszło z Biosłone, specjalnie im się nie dziwię, jeśli nie pomagało szukają czegoś innego. Atmosfera kulturalna (no, może poza stosunkiem co poniektórych do Mistrza), dominuje wzajemne wspieranie się w wyszukiwaniu w internecie i literaturze różnych sposobów na choroby i stosowaniu ich na sobie oraz poklepywanie się po plecach w biedzie. Widać niektórzy tego potrzebują. Ciekawostką jest apel aby śmierci Moritza absolutnie nie łączyć z płukaniem wątroby.
Problem, że tam nie ma żadnej spójnej metody, to zbieranina przeróżnych zaleceń rozsianych po necie, niczym to się nie różni od wątku z olejem rycynowym, który obserwuję na Kafetrerii. Nikt nie jest w stanie zsyntetyzować, Brajan trochę próbuje, ale raczej jest bez szans, bo musiałby mieć, tak jak Mistrz, wieloletnią praktykę w bezpośredniej pracy z mnóstwem chorych ludzi. No cóż, czas pokaże kto ma rację.
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #13 : 18-06-2013, 08:07 »

Sporo osób przeszło z Biosłone, specjalnie im się nie dziwię, jeśli nie pomagało szukają czegoś innego.
Można o tych osobach powiedzieć, że faktycznie stosowały zasady Biosłone tak jak należy - i jakościowo i czasowo?
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #14 : 18-06-2013, 08:35 »

Tego nie wiem, raczej mało prawdopodobne, w ogóle myślę, że ściśle do zaleceń mało kto się stosuje.
Jeszcze druga ciekawostka na forum Ashkara, która kiedyś mnie zastanowiła. Oto jak Admin odpowiada na pytanie jakiegoś użytkownika:

"Brakuje mi na forum wpisów osób które zostały wyleczone dzięki tej metodzie. Czy to możliwe że nikt nie zakończył całkowicie leczenia ? czy nikt nie wyleczył całkowicie raka ?"

"Grzegorz - to forum nie jest niestety odwiedzane przez tych którzy sie wyleczyli z raka metodą NIA. Czasami ktoś napisze do mnie emaile aby sie pochwalić sukcesem, ale tak naprawdę to ludzie nie chcą sie afiszować! osobiście znma ludzi wyleczonych ale zaden z nich nie chce aby informować kogokolwiek o tym. Nie dziwie się ze chca mieć spokój!"

A ja się dziwię i to bardzo.
« Ostatnia zmiana: 18-06-2013, 08:49 wysłane przez Scorupion » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #15 : 18-06-2013, 09:24 »

A ja się nie dziwię. Po tym, jak te kundle skundlili forum Ashkara, nikt uczciwy tam nic nie napisze.

dominuje wzajemne wspieranie się w wyszukiwaniu w internecie i literaturze różnych sposobów na choroby i stosowaniu ich na sobie oraz poklepywanie się po plecach w biedzie.
Wiadomo: kundel kundlowi oka nie wykole.
« Ostatnia zmiana: 18-06-2013, 09:42 wysłane przez Mistrz » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Yasmine
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 49
Skąd: małopolska
Wiadomości: 117

« Odpowiedz #16 : 18-06-2013, 10:26 »

Panowie! Po co to całe zamieszanie? Odbieracie przez to panu Józefowi moc i siły!

Jak dla mnie jest on geniuszem, a geniusze mają inne prawa. Popatrzcie na Einsteina, lub innych wielkich ludzi, może to Wam da do myślenia.

Poza tym to Jego portal, jest "u siebie w domu" a my tylko goście, może się zachowywać i mówić jak mu się żywnie podoba, przecież nikt tu nikogo na siłę nie trzyma!

Jeśli ktoś się czuje na siłach, to przecież może stworzyć swój własny portal.

Ja chciałabym bardzo korzystać z Jego wiedzy i doświadczenia, a przez takie głupie dyskusje, możecie wszystko zaprzepaścić, każdy ma swoją wytrzymałość...

Byłam pięćsetną osobą wpisującą prośbę o przyjecie do Elitarnego Forum Biosłone, a teraz jest już ponad pięćset, to chyba o czymś świadczy?

Inny na jego miejscu zbiłby na swojej wiedzy fortunę i zamieszkał w rezydencji na Majorce...

Proponuję nie czepiać się "pierdółek", bo setki ludzi zawdzięcza Panu Józefowi zdrowie, a może nawet życie, i zapewne wielu jeszcze chciałoby skorzystać.
 
Dla jasności: nie chcę nikogo urazić, ani nikomu sprawić przykrości, ale zanim coś napiszecie, zastanówcie się nad korzyściami i stratami, jakie ten wpis przyniesie i doceńcie to co macie.
« Ostatnia zmiana: 18-06-2013, 21:05 wysłane przez Rif » Zapisane

„Celem nie jest bycie lepszym od kogoś innego, lecz bycie lepszym od tego, kim samemu było się wcześniej.” XIV Dalajlama
Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #17 : 18-06-2013, 10:46 »

A co nas obchodzi tamto forum! Niech sobie szczekają, jak mają możliwość. Niektórzy tak mają, że muszą, bo się uduszą.
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #18 : 18-06-2013, 14:40 »

Ciekaw jestem, do kogo będzie Pan miał pretensje, jak koniec końców zostanie sam i już nawet wyzywać innych od kundli się nie będzie dało.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #19 : 18-06-2013, 15:03 »

Jakoś się nie zanosi, bym miał pozostać sam. Wprost przeciwnie - Ruch Biosłone zatacza coraz szersze kręgi, także dlatego, że nie pozwalamy ujadać na własnym podwórku bezpańskim kundlom. Inaczej skończyłoby się jak forum Ashkara, którym zawładnęły kundle, więc nawet pies z kulawą nogą, ale rasowy, tam nie zagląda.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!