Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 19:49 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: NIA bez głupawek. Eksperyment.  (Przeczytany 49655 razy)
scorupion
« Odpowiedz #20 : 15-11-2013, 13:18 »

Kontrowersyjna jest, przyglądam się od dłuższego czasu i trudno znaleźć kogoś wiarygodnego, komu pomogła.
Zapisane
Tomek12
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 04.11.2012
Skąd: Warszawa, Podlasie
Wiadomości: 37

« Odpowiedz #21 : 16-11-2013, 11:38 »

Pomaga, tylko jak każda metoda może działać na każdy organizm inaczej.
Ja np. dzięki tej metodzie nie choruję, nie mam bólu pleców w związku z siedzącą pracą przy komputerze. Zauważyłem też, że ruchliwość stawów zwiększyła się, podobnie wydolność.
Oczywiście są skutki uboczne tej metody, ale jaki sposób nie ma wad smile
Zapisane
Kaja18
***

Offline Offline

MO: 01.10.2011
Wiadomości: 9

« Odpowiedz #22 : 17-11-2013, 22:00 »

A jakie dokładnie skutki uboczne?
Zapisane
Tomek12
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 04.11.2012
Skąd: Warszawa, Podlasie
Wiadomości: 37

« Odpowiedz #23 : 17-11-2013, 22:10 »

NIA działa dzięki bakteriom. Ja rozumiem, że to one przerabiają toksyny. Jeżeli się oczyszczasz poprzez NIA to populacja tych bakterii (tak naprawdę chorobotwórczych) rozrasta się, co może powodować np. jakieś niekontrolowane infekcje. Nie wiem czy dobrze myślę.
U mnie myślę, że efektem NIA są ogniska zapalna na skórze, takie ranki, które trudno goja się. Może się mylę, ale myślę, że to zasługa NIA.
Zapisane
Baird
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15-03-2007
Wiedza:
Wiadomości: 459

« Odpowiedz #24 : 20-11-2013, 09:49 »

W ostatni czwartek moja starsza córka (9lat) około godziny 15 w szkole dostała silnych objawów jelitówki. Zwróciła obiad i była bardzo osłabiona. Po powrocie do domu poszła spać i spała do rana. W piątek już było lepiej a w sobotę już czuła się normalnie. W niedzielę to samo spotkało moją żonę z tym, że nie miała nudności a jedynie bóle brzucha. W poniedziałek od samego rana moja młodsza córka (5lat) poszła w ślady starszej. Wczoraj już było dobrze ale z kolei ja od godziny 15, po zjedzeniu obiadu poczułem się tak jakby 5 cm poniżej pępka zaczął rosnąć mi obcy. Złe samopoczucie, bóle brzucha i jelit, osłabienie, sprawiły, że położyłem się do łóżka. Po około godzinie dostałem silnych torsji i oddałem wszystko to co zjadłem od rana. Przećwiczyłem w toalecie 4 serie po 5-6 powtórzeń. W trakcie zastanawiałem się kiedy ja to wszystko zjadłem. Po raz pierwszy w życiu doświadczyłem gwałtownych i bardzo szybkich zmian ciepłoty ciała. Przed "ekstrakcjami" czułem się jakbym wykąpał się w przeręblu z dzwonieniem zębami włącznie a bezpośrednio po nich, w ciągu dosłownie 1,5 sekundy czułem się jak na pustyni gdy słońce jest w zenicie. I tak 4 razy. Kiedy już byłem pusty temperatura skoczyła do 38,5'C a ja się trząsłem jak w febrze. Za to obcy z brzucha się ulotnił. W nocy temperatura dochodziła do 39'C ale czułem się dobrze poza delikatnym, ćmiącym bólem głowy przy skroniach i delikatnym bólu dolnej części pleców. Położyłem się spać w kalesonach i bluzie bo pomimo tego, że w pokoju było 25 stopni to trząsłem się z zimna. W nocy poczułem, że pływam. Byłem cały mokry. Rano obudziłem się w dobrej kondycji ale odwodniony.
Nie wiem na ile ma to wszystko związek z NIA ale od kilku dni ranka dość mocno mnie pobolewała. Natężenie bólu zmieniało się tak, że momentami ból był uciążliwy a momentami ledwo odczuwalny. Domyślałem się, że coś będzie na rzeczy tym bardziej, że od trzech tygodni ranka zaczęła się przesuwać w dół. Robiłem wszystko by wróciła na swoje miejsce, bandażowałem bardzo mocno od dołu a lżej od góry nogi i nic. Wyglądało to tak jakby organizm podjął taką decyzję na przekór wszystkiemu. Wieczorem gdy zmieniałem opatrunek ranka przestała boleć.
Zapisane

Prawda czyni wolnym
Jack72
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 51
MO: 03.01.2012
Skąd: Białystok
Wiadomości: 3

« Odpowiedz #25 : 22-11-2013, 01:23 »

Baird, też tak miałem przy NIA że rana się przesunęła, jakby wydłużyła. Zamiast okrągłego otworu zrobił się jajowaty. Też próbowałem utrzymać cieciorkę w miejscu ale organizm przesuną ja na wygodniejszą pozycję:)
Zapisane
Baird
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15-03-2007
Wiedza:
Wiadomości: 459

« Odpowiedz #26 : 22-11-2013, 06:50 »

Cytat
Baird, też tak miałem przy NIA że rana się przesunęła, jakby wydłużyła. Zamiast okrągłego otworu zrobił się jajowaty.
U mnie ranka nie zmieniła się ani trochę tylko przesunęła.
Zapisane

Prawda czyni wolnym
Baird
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15-03-2007
Wiedza:
Wiadomości: 459

« Odpowiedz #27 : 21-02-2014, 08:48 »

8 miesięcy minęło i wciąż bez fajerwerków. Ranka przesunęła się o 11 cm i mam wrażenie, że się ustabilizowała. Bywały okresy, że ranka pobolewała a bywało i tak, że bolało jak cholera. Teraz jest spokój i co najwyżej od czasu do czasu odczuwany jest delikatny dyskomfort. Jak jest spokój to nawet jak mi dzieci w czasie zabawy skoczą na nogę to nic mi nie jest.
Zapisane

Prawda czyni wolnym
scorupion
« Odpowiedz #28 : 21-02-2014, 09:39 »

Masz jakieś konkretne dolegliwości, których chcesz się pozbyć?
Zapisane
Baird
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15-03-2007
Wiedza:
Wiadomości: 459

« Odpowiedz #29 : 21-02-2014, 17:29 »

Cytat
Masz jakieś konkretne dolegliwości, których chcesz się pozbyć?
Mam sporo pieprzyków na całym ciele.
Zapisane

Prawda czyni wolnym
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #30 : 21-02-2014, 18:15 »

Cytat
Mam sporo pieprzyków na całym ciele.
Trochę mnie zatkało.
Zapisane
Yasmine
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 49
Skąd: małopolska
Wiadomości: 117

« Odpowiedz #31 : 21-02-2014, 23:25 »

A czy to nie jest objaw przeciążenia wątroby, te pieprzyki?
Zapisane

„Celem nie jest bycie lepszym od kogoś innego, lecz bycie lepszym od tego, kim samemu było się wcześniej.” XIV Dalajlama
Baird
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15-03-2007
Wiedza:
Wiadomości: 459

« Odpowiedz #32 : 26-06-2014, 19:50 »

Zdecydowałem się na zamknięcie rany. Nie widzę żadnych korzyści z niej płynących za to jest dość uciążliwa w życiu codziennym. W te wakacje chciałbym normalnie popływać w morzu bez cudowania z owijaniem nogi.
Od razu odpowiem na ewentualne pytania. Nie cierpię na żadne choroby przewlekłe czy okazjonalne a metodę zastosowałem w ramach eksperymentu. Nie twierdzę, że metoda jest nieefektywna ale w moim przypadku obeszło się bez wodotrysków. Jakich na przykład? Nie wiem, po to właśnie był eksperyment żeby sprawdzić czy u zdrowych takowe występują. Wszelkie wycieki i napęczniałe nasionko były bezwonne. Może to świadczyć o tym, że poziom toksyn w moim ciele jest niski.
Zapisane

Prawda czyni wolnym
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #33 : 27-06-2014, 05:23 »

Ja osobiście dziękuję za przeprowadzenie tego eksperymentu, który ugruntował moją wiedzę co do skuteczności i w ogóle sensu stosowania tej metody.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
KaMaEl
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.11.2012
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 6

« Odpowiedz #34 : 27-06-2014, 10:45 »

Baird nie zniechęcaj się co do twojego eksperymentu efekt na pewno jakiś osiągniesz, wiem to po sobie. Sama zdecydowałam się na założenie cieciorki i przez pół roku utrzymywałam ziarenko "przy życiu". Nie widząc efektów pod koniec marca tego roku zamknęłam dziurkę, nigdy nie miałam dużych wycieków. Jednak nie do końca jest bez efektów, teraz po czasie widzę efekt w postaci mniej spuchniętych nóg, powiem szczerze nawet dużo mniej (problem mam od 30 lat, nigdy nie chodziłam w sukienkach bo nie podobały mi się moje spuchnięte nogi, a teraz pierwszy raz od własnego ślubu, po 29 latach założyłam sukienkę na ślub swojej córki i uważam, że było całkiem ok. a jakie zdziwienie innych, którzy znają mnie tylko w spodniach). Planuję na jesień znowu w drugiej nodze założyć cieciorkę, ale może ktoś się wypowie czy tak szybko można. Myślę, że ziarenko robi swoją dobrą robotę nawet bez widocznych zewnętrznych efektów.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #35 : 01-07-2014, 12:14 »

Ja osobiście dziękuję za przeprowadzenie tego eksperymentu, który ugruntował moją wiedzę co do skuteczności i w ogóle sensu stosowania tej metody.
No i jakie wnioski?
Na forum poświęconym NIA nic już się nie dowiem, albowiem forum to umarło. Cześć pamięci.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #36 : 01-07-2014, 13:48 »

Tak jak uważałem na początku, tak też uważam i teraz. Metoda NIA ma pewne uzasadnienie w leczeniu raka. No, może rozszerzyłbym ją także na RZS i jakąś inną poważną chorobę, ale właściwie nie wiem, jaką. Bynajmniej jako działanie profilaktyczne bym jej nie polecał .
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
scorupion
« Odpowiedz #37 : 03-07-2014, 11:59 »

Mam podobne spostrzeżenia.

(problem mam od 30 lat, nigdy nie chodziłam w sukienkach bo nie podobały mi się moje spuchnięte nogi, a teraz pierwszy raz od własnego ślubu, po 29 latach założyłam sukienkę na ślub swojej córki i uważam, że było całkiem ok. a jakie zdziwienie innych, którzy znają mnie tylko w spodniach).
A mówili coś o bliźnie, czy sukienka zakryła?
Zapisane
KaMaEl
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.11.2012
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 6

« Odpowiedz #38 : 03-07-2014, 22:38 »

Blizny praktycznie nie ma, na tą chwilę jest tylko mała lekko fioletowa kropka wielkości 2 groszówki.
Zapisane
Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #39 : 04-07-2014, 06:47 »

Moja blizna jest większa i ciemna, zapadnięta trochę - muszę ją chronić przed słońcem, żeby nie zrobiła się jeszcze ciemniejsza. Zaczęłam stosować maść cebulową i po miesiącu prawie nic nie pomogła, więc od dwóch dni stosuję maść "Blizny" i blizna zrobiła się jaśniejsza i mniej widoczna.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!