Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 00:49 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Test z wahadełkiem  (Przeczytany 47005 razy)
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #40 : 29-10-2015, 08:16 »

Cytat
Zachęcacie do samodzielnego myślenia i patrzenia na organizm (tu jest miejsce na modyfikację i dopasowanie), a także najpierw dokładniejszego zrozumienia tematu, a jak napisałam, jestem tu dwa dni i jeszcze potrafią mi się terminologie pomylić, to co miałam teraz więcej pisać?
Akurat na tym forum rozmawiają osoby posiadające już pewną wiedzę, nie jest ono dla całkowicie zielonych. Zanim zacznie się zadawać pytania, należałoby zapoznać się z Portalem Wiedzy o Zdrowiu oraz z książkami z serii Zdrowie na własne życzenie.

Co do Twoich pytań, to wahadełko i bioenergoterapia nie są głównymi wątkami w ideach Biosłone.
Podstawami są Zasady Zdrowego Odżywiania z Dietą Prozdrowotną, Mikstura Oczyszczająca oraz Koktajl Błonnikowy. Pod tymi hasłami szukaj informacji.

Cytat
Trzecią opcją jest oczywiście obserwacja po zjedzeniu substancji, ale to nie jest dla mnie łatwe, aby pojedynczo je posprawdzać.
Najprostsze i najpewniejsze wyjście. Wymaga tylko jednego - cierpliwości.
« Ostatnia zmiana: 28-12-2015, 18:11 wysłane przez Gloria » Zapisane
Danceformer
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.11.2015
Wiadomości: 10

« Odpowiedz #41 : 29-10-2015, 23:58 »

Cytat
Zachęcacie do samodzielnego myślenia i patrzenia na organizm (tu jest miejsce na modyfikację i dopasowanie), a także najpierw dokładniejszego zrozumienia tematu, a jak napisałam, jestem tu dwa dni i jeszcze potrafią mi się terminologie pomylić, to co miałam teraz więcej pisać?
Akurat na tym forum rozmawiają osoby posiadające już pewną wiedzę, nie jest ono dla całkowicie zielonych. Zanim zacznie się zadawać pytania, należałoby zapoznać się z Portalem Wiedzy o Zdrowiu oraz z książkami z serii Zdrowie na własne życzenie.

Co do Twoich pytań, to wachadełko i bioenergoterapia nie są głównymi wątkami w ideach Biosłone.
Podstawami są Zasady Zdrowego Odżywiania z Dietą Prozdrowotną, Mikstura Oczyszczająca oraz Koktail Błonnikowy. Pod tymi hasłami szukaj informacji.
Tak, oczywiście, czytam, w międzyczasie przeczytałam jeszcze więcej i na ten moment nie miałam potrzeby zadawania dalszych pytań. Będę zresztą czytać dalej.

Co do tematyki, to rzeczywiście widzę, że bioenergoterapia nie jest głównym wątkiem, a jednak znalazło się w Podręczniku całkiem sporo artykułów na ten temat. To mnie właśnie zachęciło, aby w ogóle zadać to pytanie.

Idę stawać się mniej zielona (bez zdjęcia to jednak za dużo nie widać), chociaż zauważyłam, że wielu zielonych tu ożywione dyskusje prowadziło (uśmiech).


« Ostatnia zmiana: 28-12-2015, 18:12 wysłane przez Gloria » Zapisane
Jurek56
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 04-04-2007
Skąd: Siedlce
Wiadomości: 66

« Odpowiedz #42 : 08-11-2015, 18:51 »

Zdaj się na intuicję - spróbuj z wahadłem: ustaw wahadło pomiędzy dzieckiem a produktem i zadaj sobie pytanie czy ten produkt jest dobry dla niego /lub mnie/. Gdy wahadło po obrotach przejdzie do ruchu od dziecka do produktu - jest dobre, jeśli poprzecznie - nie, skośnie trochę tak lub nie w zależności od kąta. Do badania przystępuj z wiarą, że umiesz to zrobić i wynik jest prawdziwy Długość zawieszenia wahadła  ustaw tak, że nad otwartą dłonią kręci się w lewą lub prawą , a po obróceniu dłoni / nad grzbietem/ zmienia kierunek na przeciwny. Powodzenia. Kobiety mają ten dar, że częściej ufają intuicji niż rozumowi.
Zapisane

Jurek
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!