Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 14:04 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3] 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: NIA Travisa  (Przeczytany 98902 razy)
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #40 : 03-07-2013, 17:00 »

Cytat od: Trubadur
Cytat
Zdaje się, że jest w złym stanie fizycznym, czy aby nie przez ranę.
Nie muszę mieć doświadczenia z NIA, generalnie w chorobach, wypadkach, czy czymkolwiek związanych z utratą zdrowia najpierw należy pozbyć się czynnika, który to powoduje.
Ale rzecz w tym, że nie ma żadnego sensownego powodu, aby sądzić, że to przez ranę. Sama w sobie wygląda bardzo dobrze, może nawet lepiej niż moja. A przecież było pisane wielokrotnie, że chłopak miał problemy z alergią skórną wcześniej.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #41 : 03-07-2013, 19:49 »

Jak Travis z tego wyjdzie, a trzymam kciuki, to podejmę decyzję.

Przecież u niego wszystko wymknęło się spod kontroli.

Według ciebie ktoś, u kogo w tej chwili wchodzi w grę być może walka o życie, przy założeniu że z tego wyjdzie, ma być przykładem do podejmowania decyzji, czy pchać się w takie problemy.

Nasuwa mi się takie porównanie. Jeżeli wpadł pod samochód, teraz leży na intensywnej terapii, ale z tego wyjdzie, to ja też rzucę się pod samochód.
« Ostatnia zmiana: 05-07-2013, 08:09 wysłane przez Ania​​​​ » Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Defragmentor
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 43
MO: 02-04-2012
Wiadomości: 118

« Odpowiedz #42 : 03-07-2013, 21:07 »

Cytat
Nasuwa mi się takie porównanie. Jeżeli wpadł pod samochód, teraz leży na intensywnej terapii ale z tego wyjdzie, to ja też rzucę się pod samochód.
Wszystko na temat.
« Ostatnia zmiana: 03-07-2013, 21:16 wysłane przez Rif » Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #43 : 03-07-2013, 21:31 »

Cytat
Nasuwa mi się takie porównanie. Jeżeli wpadł pod samochód, teraz leży na intensywnej terapii ale z tego wyjdzie, to ja też rzucę się pod samochód.
Wszystko na temat.
A ja jakoś nie czuje tego porównania.
Zapisane
Baird
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15-03-2007
Wiedza:
Wiadomości: 459

« Odpowiedz #44 : 04-07-2013, 14:37 »

Dobrze by było gdyby więcej osób przetestowało NIA i PODZIELIŁO się tą wiedzą. Oczywiście bez głupawek. Im więcej danych tym lepiej można by je było obrobić. A tak to jest dużo oszołomów i bezużytecznych informacji. A jak się do tego dołoży płukanie wątroby, lewatywy i wodę utlenioną to końca nie widać.
Zapisane

Prawda czyni wolnym
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #45 : 04-07-2013, 17:12 »

Cytat od: Travis
Byłem dziś i skórologa bo się rodzice napalili. Oczywiście konował jak konował, nazapisywał dodatkowe paczki unidoxu, polcoltoron w sprayu, oraz jakieś g*wno pokroju zyrtecu. A, no i oczywiście trilac, bo ten antybiotyk wyjaławia całą florę - dlatego taki tani. W jakim my świecie żyjemy... W "darmowym" nfz sami ignoranci zdrowia i idioci, a stawki u prywatnego nie przystają do sytuacji materialnej większości społeczeństwa.

Zmiany wydają się goić, a przynajmniej strupieją. Posmaruje jeszcze kilka razy delikatnie tym tridermem, i łyknę ze 2 tabletki tego gównianego unidoxu. Niech to się zagoi, i chce wrócić do życia. Ranę utrzymuje, bo nie wydaję mi się by przyczyniła się do tej sytuacji, tam pod nią też ładnie strupieje. Same wycieki od tygodnia są dość charakterystyczne, krwiste "smarki".

Cytat od: Brajan30
Bardzo dobra decyzja, ranę utrzymać, coraz bardziej się utwierdzam że reakcja miała związek z NIA, i to jak najbardziej pozytywny, za jakiś czas opiszę.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #46 : 04-07-2013, 18:15 »

Cytat od: Travis
Ranę utrzymuje, bo nie wydaję mi się by przyczyniła się do tej sytuacji, tam pod nią też ładnie strupieje. Same wycieki od tygodnia są dość charakterystyczne, krwiste "smarki".

Cytat od: Brajan30
Bardzo dobra decyzja, ranę utrzymać, coraz bardziej się utwierdzam że reakcja miała związek z NIA, i to jak najbardziej pozytywny, za jakiś czas opiszę.
« Ostatnia zmiana: 05-07-2013, 08:12 wysłane przez Ania​​​​ » Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #47 : 04-07-2013, 18:31 »

Taka logika w niczym nie przeszkadza, moja żona żyje z nią kilkadziesiąt lat i ma się dobrze.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #48 : 04-07-2013, 21:57 »

Cytat od: Travis
Ranę utrzymuje, bo nie wydaję mi się by przyczyniła się do tej sytuacji, tam pod nią też ładnie strupieje. Same wycieki od tygodnia są dość charakterystyczne, krwiste "smarki".

Cytat od: Brajan30
Bardzo dobra decyzja, ranę utrzymać, coraz bardziej się utwierdzam że reakcja miała związek z NIA, i to jak najbardziej pozytywny, za jakiś czas opiszę.
Równie dobrze można konia dopasować do chomąta.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #49 : 05-07-2013, 04:26 »

Równie dobrze można konia dopasować do chomąta.
Wkrótce okaże się jak ułożono tę klacz:

Cytat od: Brajan30
[...] za jakiś czas opiszę.


Część postów z tego wątku została wydzielona do tego wątku. //Kamil
« Ostatnia zmiana: 06-07-2013, 12:46 wysłane przez Kamil_Niemcewicz » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #50 : 16-07-2013, 08:40 »

Cytat od: Travis
Dostałem informację, że Jerzy dalej kontynuuje swoje oderwane od rzeczywistości wywody, ten to ma zdrowie...

Cytat
Mamy też przypadek negatywnego działania metody, NIA w przypadku poganiania organizmu i odstępstwa od zasad. Wszyscy chyba widzieli, co działo się, z Trawisem, jaki przeżył ból i strach o własne życie. Tu nie było żartów. Wszyscy chyba zdali sobie sprawę z powagi sytuacji. Nie wiem, jakie Trawis zastosował para-metody, ale uruchomił tak potężne siły organizmu, które Go samego przestraszyły. Z tymi siłami żartów nie ma. Dlatego jeszcze raz przypomnę. Trzymajmy się zasad i sprawdzonych metod BPP.

Nie byłoby problemu gdyby jeden oderwany od rzeczywistości osobnik błądził publicznie w swoich fantazjach, natomiast sprawa się zmienia gdy nieświadome owieczki pokroju Domi5 przyjmują to za rzeczywistość:

Cytat
Jerzy, popieram Ciebie w 100% i korzystając z Twojego doświadczenia proponuję utworzyć ścisły regulamin do NIA - podobny do tego, który Mistrz stworzył do GBG. Będzie tam ściśle określone co można robić podczas NIA i jak i ludzie przestaną sobie robić krzywdę jak Travis

Ja naprawdę chciałbym dać sobie spokój z tamtym forum, ale ktoś bardzo brzydko zmanipulował mój przypadek i status quo jest utrzymywany. Ja nienawidzę kłamstwa oraz manipulacji, które wpływają na fałszywą świadomość ludzi, a teraz sam jestem częścią tego bagna. Co za ludzie, nawet zdrowieć człowiekowi nie dadzą, będą go męczyć by czasem nie wyzdrowiał wykorzystując inne sposoby, przykre. Natomiast ja nie takie rzeczy przetrwałem, i nie takie przetrwam. Żal mi jedynie owieczek, które nieświadomie trwają w zakłamaniu, dobrze byłoby wyjaśnić dla nich sytuację. Także, jeszcze trochę, wrócę do pracy i zajmiemy się analizą tamtego procesu.

Rzeczywiście coś dziwnego robi się tym z dziurką w nodze. Biadoli taki publicznie, że umiera, pokazuje wstrząsające fotki, a jeśli ktoś poda go za przykład... łoj! Manipulacja! Manipulują mną biednym, nie dają wyzdrowieć!
« Ostatnia zmiana: 16-07-2013, 11:20 wysłane przez Kamil_Niemcewicz » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #51 : 31-05-2014, 14:23 »

Czy ktoś wie, co dzieje się z Trawisem? Brajan gdzieś to opisał, jak obiecał?
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
scorupion
« Odpowiedz #52 : 31-05-2014, 14:27 »

Widziałem go na jakimś forum poświęconym chorobom skóry. Został zjechany za swoje teorie przez pozostałych uczestników jak bura suka.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #53 : 31-05-2014, 14:33 »

Kto - Trawis czy Brajan?
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
scorupion
« Odpowiedz #54 : 31-05-2014, 14:37 »

No Travis, pytanie było o niego. Brajan jako wiecznie zdrowy, niczym Lenin żywy, trzyma się ostatnio tylko jednego forum.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #55 : 31-05-2014, 14:51 »

No, ale wszak nie kto inny, jak Brajan, obiecał opisać przypadek Trawisa:
Cytat od: Travis
Ranę utrzymuje, bo nie wydaję mi się by przyczyniła się do tej sytuacji, tam pod nią też ładnie strupieje. Same wycieki od tygodnia są dość charakterystyczne, krwiste "smarki".

Cytat od: Brajan30
Bardzo dobra decyzja, ranę utrzymać, coraz bardziej się utwierdzam że reakcja miała związek z NIA, i to jak najbardziej pozytywny, za jakiś czas opiszę.
Równie dobrze można konia dopasować do chomąta.

Skoro na forum kundli nie było nekrologu ani nic innego, to pomyślałem sobie, że na jakimś szanującym się forum to opisał.
« Ostatnia zmiana: 31-05-2014, 14:56 wysłane przez Mistrz » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
scorupion
« Odpowiedz #56 : 31-05-2014, 20:41 »

Tego nie wiem, nic takiego nie spotkałem, w każdym bądź razie Travis przepadł z forum.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #57 : 31-05-2014, 20:53 »

No i dupa. Brajan nie dopasuje konia do chomąta...
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
scorupion
« Odpowiedz #58 : 31-05-2014, 20:59 »

Zdaje się, że tu ostatnio czytałem coś Travisa:
https://www.atopowe.pl/forum/viewtopic.php?f=3&t=486&p=115867&hilit=travis#p115867
Zapisane
Osci
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 25.05.2013
Wiadomości: 208

« Odpowiedz #59 : 31-05-2014, 21:28 »

Można też go poczytać na forum 'prawda2' ale częściej o polityce niż o metodach prozdrowotnych. Ostatni wpis z dzisiaj czyli jak ktoś jest ciekawy jego zdrowia pewnie tam może do niego napisać.
https://prawda2.info/search.php?search_user=1693
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!