Niemedyczne forum zdrowia
24-04-2019, 00:13 *
Witamy, Go嗆. Zaloguj si lub zarejestruj.
Czy dotar do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj si podaj帷 nazw u篡tkownika, has這 i d逝go嗆 sesji
Aktualno軼i: Wesprzyj Fundacj Bios這ne --> kliknij

Strona g堯wna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj si Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 4   Do do逝
  Drukuj  
Autor W徠ek: Cia這 energetyczne  (Przeczytany 51867 razy)
Mistrz
*

P貫: M篹czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk康: Hogwart
Wiadomo軼i: 10.549

« : 03-07-2013, 08:49 »

Na portalu ukaza si kolejny artyku: http://portal.bioslone.pl/cialo_energetyczne

Je郵i nie wiesz nic, dasz sobie wm闚i wszystko
Pola53

P貫: Kobieta
MO: 30.01.2013
Sk康: zachodniopomorskie
Wiadomo軼i: 169

« Odpowiedz #1 : 03-07-2013, 17:34 »

Przeczyta豉m oba artyku造 jednym tchem i chcia豉m powiedzie, 瞠 mieli鄉y kilka lat temu pewne zdarzenie, kt鏎e zachwia這 moj pewno軼i, 瞠 duch闚 nie ma. Ot騜 jad帷 do nas rowerem, zgin掖 przyjaciel mojego syna. Potr帷i go ci篹ki samoch鏚, kierowca zbyt szybko wykona manewr powrotu na prawy pas. Ch這piec przeszed kilka operacji, jednak nie odzyska 鈍iadomo軼i i zmar ko這 trzeciej nad ranem nast瘼nego dnia. Dowiedzia豉m si o tym o 6 rano. Posz豉m wi璚 do syna aby mu o tym powiedzie, a on odrzek, 瞠 wie, bo przyjaciel przyszed si po瞠gna. Co prawda syn go nie widzia, ale nasz kot, ktory uwielbia tego ch這pca, w豉郾ie o trzeciej zerwa si z mia販zeniem i patrzy w jednym kierunku. Syn twierdzi, 瞠 czu obecno嗆 przyjaciela. D逝go nie moglam syna wyci庵n望 z odr皻wienia.
S rzeczy, o kt鏎ych nam si nie 郾i這. Pi瘯nie Mistrz to wyja郾i, dzi瘯uj, nie b璠 si ba豉 鄉ierci. No, mo瞠 troch b璠zie mi 瘸l opuszcza bliskich.

kocham dzieci i zwierz皻a smile Staram si pomaga jednym i drugim
Zosia_
*

MO: nie stosuj ze wzgl璠u na reakcje
Wiedza:
Wiadomo軼i: 1.049

« Odpowiedz #2 : 04-07-2013, 01:27 »

Bardzo ciekawe artyku造. Budz wi璚ej pyta, ni daj odpowiedzi. Ma這 wiemy o tym, kim, czym, po co i dlaczego jeste鄉y. Mam wra瞠nie, 瞠 im bardziej staramy si uj望 w s這wa i zracjonalizowa istot tych spraw, tym bardziej nam ona umyka.
Ja na przyk豉d mam g喚bokie przekonanie, 瞠 wszystko jest energi, w ci庵造m ruchu. Nie potrafi wi璚 uzasadni sobie dzielenia cia豉 na fizyczne, bioplazm i bioenergetyczne, a z drugiej strony szukania w御kich powi您a mi璠zy nimi. Nasz punkt widzenia to zawsze perspektywa a nie pe貫n obraz. Pewnie dlatego czujemy wi璚ej ni potrafimy wyartyku這wa. I inaczej.
Mistrz
*

« Odpowiedz #3 : 04-07-2013, 05:37 »

Ale o co chodzi? Bo ni w z帳 nie rozumiem. Je郵i o nic, to nie by這 pytania.

scorupion
« Odpowiedz #4 : 04-07-2013, 08:07 »

"Tutaj obowi您uje prosta regu豉: je郵i kto przychodzi do bioenergoterapeuty z przekonaniem, 瞠 mu to pomo瞠, to mu pomo瞠, je郵i za uwa瘸, 瞠 mu nie pomo瞠, to niech nie przychodzi, bo mu nie pomo瞠. Taka jest si豉 pod鈍iadomo軼i"
Zawsze chcia貫m aby pomog這 i ani razu si nie uda這, a po Harrisie wr璚z przeciwnie.

"Co innego w rozmowach w zaufanym gronie. Poza etatowymi niedowiarkami, kt鏎zy nigdy do niczego si nie przyznaj, nawet przed samym sob, wi瘯szo嗆 ludzi przyznaje, 瞠 widzia這 „co”, b康 do鈍iadczy豉 „czego”. Niekt鏎zy nawet wielokrotnie."
Nie musz si wygina, nawet przed samym sob, najnormalniej w 鈍iecie nigdy nie widzia貫m 瘸dnego ducha.
Anula

MO: 2007
Wiadomo軼i: 31

« Odpowiedz #5 : 04-07-2013, 09:01 »

Mnie bioenergoterapia bardzo pomog豉. Ducha nie widzia豉m, mo瞠 dlatego 瞠 boj si go zobaczy.
Mistrz
*

« Odpowiedz #6 : 04-07-2013, 09:18 »

Harris nie by bioenergoterapeut, tylko dzia豉j帷ym na 豉pu-capu "cudotw鏎c". Nie nale篡 tych dw鏂h rzeczy myli.

Anula

MO: 2007
Wiadomo軼i: 31

« Odpowiedz #7 : 04-07-2013, 09:24 »

Moim bioenergoterapeut by Mistrz - Pan J霩ef.
Mistrz
*

« Odpowiedz #8 : 04-07-2013, 09:25 »

A, to m闚imy o prawdziwej bioenergoterapii, w odr騜nieniu od uprawianego przez Harrisa okultyzmu.

Mistrz
*

« Odpowiedz #9 : 04-07-2013, 09:39 »

Zawsze chcia貫m aby pomog這 i ani razu si nie uda這, a po Harrisie wr璚z przeciwnie.
Zale篡, czego si oczekuje po bioenergoterapeucie - cudu czy rzemie郵niczej us逝gi. Bioenergoterapeuta jest po prostu rzemie郵nikiem, dobrze znaj帷ym sw鎩 fach. Jednak, nie widzie czemu, z bioenergoterapi ludzie najcz窷ciej kojarz oszo這m闚, okultyst闚, wampir闚 energetycznych, b康 zwyk造ch naci庵aczy, wydaj帷ych kup pieni璠zy na reklam swoich spektakli.

Anya

MO: 05.03.2013, DP I 01.06.2013
Sk康: Warszawa
Wiadomo軼i: 203

« Odpowiedz #10 : 05-07-2013, 19:24 »

"Dzi瘯i temu spektaklowi przysz豉 ofiara szybko dowiadywa豉 si, co j czeka."

Dobre przedstawienie zawsze zadzia豉, a nie jeden umar potem ze strachu.
Piotr

MO: nie stosuj
Wiedza:
Wiadomo軼i: 1.037

« Odpowiedz #11 : 05-07-2013, 22:22 »

A w jaki spos鏏 uzdrawia Bashabora?
Heniek
*

MO: 14-05-2008
Wiadomo軼i: 853

« Odpowiedz #12 : 05-07-2013, 23:30 »

"Dzi瘯i temu spektaklowi przysz豉 ofiara szybko dowiadywa豉 si, co j czeka."

Dobre przedstawienie zawsze zadzia豉, a nie jeden umar potem ze strachu.

Kiepskie przedstawienie te zawsze zadzia豉. Generalnie mo積a przyj望, 瞠 wszystko, niezale積ie od jako軼i, dzia豉, jako lub jako inaczej.

A propos "nie jeden" polecam lektur zasad (i wyj徠k闚) ortografii polskiej.

http://so.pwn.pl/zasady.php?id=629522

Nadci庵a noc komety \ Ognistych meteor闚 deszcz \ Nie dowiesz si z gazety \ Kto prze篡je swoj 鄉ier
xxlilithxx
« Odpowiedz #13 : 15-07-2013, 01:37 »

http://www.vismaya-maitreya.pl/nasze_doswiadczenia_nocne_ataki_w_roku_2010_-_styczen_cz1.html

Relacje ze spotka z duchami morowymi (stosunkowo niewielki fragment).
Marcin
*

MO: 10-03-2007
Sk康: Krak闚
Wiadomo軼i: 562

« Odpowiedz #14 : 19-07-2013, 12:37 »

1. Czy oddzielenie cia豉 energetycznego ma miejsce tylko i wy陰cznie w momencie zagro瞠nia 篡cia, lub 鄉ierci? Czy jest mo磧iwo嗆 (zdolno嗆) oddzielenia cia豉 energetycznego i kontrolowania go przez pod鈍iadomo嗆 lub 鈍iadomo嗆? S takie osoby kt鏎e to potrafi? Hipnoz osoba trzecia mo瞠 niby kontrolowa pod鈍iadomo嗆 pacjenta, ale czy samemu tak mo積a?
2. Czy mo積a na zasadzie widzenia aury, zobaczy od陰czone cia這 energetyczne?
3. Dlaczego materializuj帷a si bioplazma przyjmuje zarysy ludzkiej postaci?
4. By這 kiedy g這郾o o tym jak matka widz帷 wypadek swojego syna, kt鏎y wpad pod ko豉 samochodu ci篹arowego, podbieg豉 i podnios豉 samoch鏚 jedn r瘯 - czy to mo積a zakwalifikowa jako wyzwolenie z organizmu sprawno軼i fizycznej za po鈔ednictwem pod鈍iadomo軼i? 

arrow  "Dziewi耩 dziesi徠ych naszego 篡cia polega na zdrowiu"
Mistrz
*

« Odpowiedz #15 : 20-07-2013, 12:23 »

Czy mo積a na zasadzie widzenia aury, zobaczy od陰czone cia這 energetyczne?
Tak, jest to mo磧iwe.

Dlaczego materializuj帷a si bioplazma przyjmuje zarysy ludzkiej postaci?
Dlaczego, tego nie wiem, ale tak w豉郾ie jest. Z do鈍iadczenia wiem, 瞠 mo積a wzi望 zdj璚ie jakiej osoby, np. z internetu, i zmaterializowa jej sobowt鏎a energetycznego, by na nim dokona stosownych operacji energetycznych. Dawno ju tego nie robi貫m, dlatego mam zamiar dzisiejszej nocy przeprowadzi eksperyment, 瞠by nie wyj嗆 z wprawy. Osoba, kt鏎a bez przerwy o mnie my郵i, powinna to odczu.

Marcin
*

« Odpowiedz #16 : 20-07-2013, 18:06 »

To si Mistrz teraz doigra, pewnie po這wa forum my郵i dzisiaj o Mistrzu. Wynika z tego, 瞠 Mistrz wie kto o nim my郵i i to w dodatku wie wg klasyfikacji intensywno軼i? Ale ja wiem chyba na czym ten "podst瘼" polega. 

To ciekawostka z tym sobowt鏎em energetycznym. Czy to aby bezpieczna metoda? Mo積a w ten spos鏏 komu pom鏂 ale pewnie te zaszkodzi, czy si myl?

Mistrz
*

« Odpowiedz #17 : 20-07-2013, 18:53 »

Nie mylisz si, Marcinie. Wszystko dzia豉 w dwie strony.

Marcin
*

« Odpowiedz #18 : 20-07-2013, 19:50 »

No niekt鏎zy ju boj si Pana zagrywek - "SJ stosuje r騜ne metody kierowania energi, kontrolowania umys逝 (鈍iadomo軼i innych ludzi) ale to ma kr鏒kie r帷zki." Oni zapewne intensywnie o Panu my郵 i to ich gubi. Wystarczy im da rad, aby przestali my郵e o Mistrzu - to takie proste.

Mewa

MO: 14.07.2013
Wiadomo軼i: 61

« Odpowiedz #19 : 21-07-2013, 00:32 »

To ciekawostka z tym sobowt鏎em energetycznym. Czy to aby bezpieczna metoda? Mo積a w ten spos鏏 komu pom鏂 ale pewnie te zaszkodzi, czy si myl?

Pewnie, 瞠 mo積a zaszkodzi komu na odleg這嗆 za pomoc r騜nych dzia豉 ezoterycznych. To tak jak z oszukiwaniem ludzi, jest to tak proste, 瞠 a powinno by zabronione. Mnie ten temat w og鏊e nie interesuje, ale wiem, 瞠 jest to mo磧iwe.

Dlaczego, tego nie wiem, ale tak w豉郾ie jest. Z do鈍iadczenia wiem, 瞠 mo積a wzi望 zdj璚ie jakiej osoby, np. z internetu, i zmaterializowa jej sobowt鏎a energetycznego, by na nim dokona stosownych operacji energetycznych. Dawno ju tego nie robi貫m, dlatego mam zamiar dzisiejszej nocy przeprowadzi eksperyment, 瞠by nie wyj嗆 z wprawy. Osoba, kt鏎a bez przerwy o mnie my郵i, powinna to odczu.

By mo瞠 nie spodoba si Panu to co napisz...
Z tego co Pan napisa wynika, 瞠 chce Pan przeprowadzi jakie zabiegi energetyczne na osobie, kt鏎a nie jest tego 鈍iadoma. Dlatego pomys z eksperymentem wybitnie mi si nie podoba. Najpierw trzeba tak osob zapyta o zgod, chyba 瞠 wcze郾iej zgodzi豉 si tak og鏊nie na r騜ne eksperymenty na sobie. Je瞠li nie, to 瘸dnych tego typu dzia豉 przeprowadza nie wolno, nawet je郵i by造by dla jej dobra. Wydawa這 mi si, 瞠 zna Pan takie zasady i przestrzega ich. Przecie Mistrzu, sam nam Pan kaza przy te軼ie na zdolno軼i bioenergoterapeutyczne nie eksperymentowa na nie鈍iadomych niczego ludziach.

Mistrzu to by這 tak:
http://portal.bioslone.pl/test_z_wahadelkiem
"Nigdy, absolutnie nigdy nie nale篡 poddawa oddzia造waniom energetycznym ludzi bez ich woli i wiedzy, dlatego musimy znale潭 kogo, kto zechce wzi望 udzia w eksperymencie".

I ten urywek z ca貫go artyku逝 spodoba mi si najbardziej smile.

... ale przynajmniej nie mo瞠 Pan narzeka, 瞠 nie czytamy uwa積ie tego, co Pan pisze.

Pewnie i tak ju wys豉豉m t wiadomo嗆 zbyt p騧no. A mo瞠 racj ma Marcin, 瞠 to tylko jaki „podst瘼”, to mo積a uzna m鎩 tekst za nieby造.

Zastanawia豉m si ostatnio, czy potrafi豚y Pan pom鏂 komu na odleg這嗆. Zastanawia豉m si tak瞠, jak obej嗆 ograniczenie zwi您ane z konieczno軼i obecno軼i takiej osoby w trakcie zabiegu. I c騜... mam ju swoj odpowied. Tylko te zabiegi bez wiedzy i zgody jakiej osoby absolutnie mi si nie podobaj. Chyba mo積a wyrazi sw鎩 sprzeciw smile. Przecie piszemy tu o rzeczach wa積ych.

« Ostatnia zmiana: 21-07-2013, 18:35 wys豉ne przez Kamil_Niemcewicz » Zapisane

Z ca陰 pilno軼i strze swego serca, bo 篡cie ma tam swoje 廝鏚這. Prz 4.23
Strony: [1] 2 3 4   Do g鏎y
  Drukuj  

Skocz do:  

Dzia豉 na MySQL Dzia豉 na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid這wy XHTML 1.0! Prawid這wy CSS!