Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 23:56 *
Witamy, Go¶æ. Zaloguj siê lub zarejestruj.
Czy dotar³ do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj siê podaj±c nazwê u¿ytkownika, has³o i d³ugo¶æ sesji
Aktualno¶ci: Wesprzyj Fundacjê Bios³one --> kliknij
 
   Strona g³ówna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj siê Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 4   Do do³u
  Drukuj  
Autor W±tek: Cia³o energetyczne  (Przeczytany 85146 razy)
Mistrz
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk±d: Hogwart
Wiadomo¶ci: 10.596

WWW
« : 03-07-2013, 07:49 »

Na portalu ukaza³ siê kolejny artyku³: http://portal.bioslone.pl/cialo_energetyczne
Zapisane

Je¶li nie wiesz nic, dasz sobie wmówiæ wszystko
Pola53
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 70
MO: 30.01.2013
Sk±d: zachodniopomorskie
Wiadomo¶ci: 172

« Odpowiedz #1 : 03-07-2013, 16:34 »

Przeczyta³am oba artyku³y jednym tchem i chcia³am powiedzieæ, ¿e mieli¶my kilka lat temu pewne zdarzenie, które zachwia³o moj± pewno¶ci±, ¿e duchów nie ma. Otó¿ jad±c do nas rowerem, zgin±³ przyjaciel mojego syna. Potr±ci³ go ciê¿ki samochód, kierowca zbyt szybko wykona³ manewr powrotu na prawy pas. Ch³opiec przeszed³ kilka operacji, jednak nie odzyska³ ¶wiadomo¶ci i zmar³ ko³o trzeciej nad ranem nastêpnego dnia. Dowiedzia³am siê o tym o 6 rano. Posz³am wiêc do syna aby mu o tym powiedzieæ, a on odrzek³, ¿e wie, bo przyjaciel przyszed³ siê po¿egnaæ. Co prawda syn go nie widzia³, ale nasz kot, ktory uwielbia³ tego ch³opca, w³a¶nie o trzeciej zerwa³ siê z mia³czeniem i patrzy³ w jednym kierunku. Syn twierdzi, ¿e czu³ obecno¶æ przyjaciela. D³ugo nie moglam syna wyci±gn±æ z odrêtwienia.
S± rzeczy, o których nam siê nie ¶ni³o. Piêknie Mistrz to wyja¶ni³, dziêkujê, nie bêdê siê ba³a ¶mierci. No, mo¿e trochê bêdzie mi ¿al opuszczaæ bliskich.
Zapisane

kocham dzieci i zwierzêta smile Staram siê pomagaæ jednym i drugim
Zosia_
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: nie stosujê ze wzglêdu na reakcje
Wiedza:
Wiadomo¶ci: 1.049

« Odpowiedz #2 : 04-07-2013, 00:27 »

Bardzo ciekawe artyku³y. Budz± wiêcej pytañ, ni¿ daj± odpowiedzi. Ma³o wiemy o tym, kim, czym, po co i dlaczego jeste¶my. Mam wra¿enie, ¿e im bardziej staramy siê uj±æ w s³owa i zracjonalizowaæ istotê tych spraw, tym bardziej nam ona umyka.
Ja na przyk³ad mam g³êbokie przekonanie, ¿e wszystko jest energi±, w ci±g³ym ruchu. Nie potrafiê wiêc uzasadniæ sobie dzielenia cia³a na fizyczne, bioplazmê i bioenergetyczne, a z drugiej strony szukania w±skich powi±zañ miêdzy nimi. Nasz punkt widzenia to zawsze perspektywa a nie pe³en obraz. Pewnie dlatego czujemy wiêcej ni¿ potrafimy wyartyku³owaæ. I inaczej.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk±d: Hogwart
Wiadomo¶ci: 10.596

WWW
« Odpowiedz #3 : 04-07-2013, 04:37 »

Ale o co chodzi? Bo ni w z±b nie rozumiem. Je¶li o nic, to nie by³o pytania.
Zapisane

Je¶li nie wiesz nic, dasz sobie wmówiæ wszystko
scorupion
« Odpowiedz #4 : 04-07-2013, 07:07 »

"Tutaj obowi±zuje prosta regu³a: je¶li kto¶ przychodzi do bioenergoterapeuty z przekonaniem, ¿e mu to pomo¿e, to mu pomo¿e, je¶li za¶ uwa¿a, ¿e mu nie pomo¿e, to niech nie przychodzi, bo mu nie pomo¿e. Taka jest si³a pod¶wiadomo¶ci"
Zawsze chcia³em aby pomog³o i ani razu siê nie uda³o, a po Harrisie wrêcz przeciwnie.

"Co innego w rozmowach w zaufanym gronie. Poza etatowymi niedowiarkami, którzy nigdy do niczego siê nie przyznaj±, nawet przed samym sob±, wiêkszo¶æ ludzi przyznaje, ¿e widzia³o „co¶”, b±d¼ do¶wiadczy³a „czego¶”. Niektórzy nawet wielokrotnie."
Nie muszê siê wyginaæ, nawet przed samym sob±, najnormalniej w ¶wiecie nigdy nie widzia³em ¿adnego ducha.
Zapisane
Anula
***

Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 2007
Wiadomo¶ci: 31

« Odpowiedz #5 : 04-07-2013, 08:01 »

Mnie bioenergoterapia bardzo pomog³a. Ducha nie widzia³am, mo¿e dlatego ¿e bojê siê go zobaczyæ.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk±d: Hogwart
Wiadomo¶ci: 10.596

WWW
« Odpowiedz #6 : 04-07-2013, 08:18 »

Harris nie by³ bioenergoterapeut±, tylko dzia³aj±cym na ³apu-capu "cudotwórc±". Nie nale¿y tych dwóch rzeczy myliæ.
Zapisane

Je¶li nie wiesz nic, dasz sobie wmówiæ wszystko
Anula
***

Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 2007
Wiadomo¶ci: 31

« Odpowiedz #7 : 04-07-2013, 08:24 »

Moim bioenergoterapeut± by³ Mistrz - Pan Józef.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk±d: Hogwart
Wiadomo¶ci: 10.596

WWW
« Odpowiedz #8 : 04-07-2013, 08:25 »

A, to mówimy o prawdziwej bioenergoterapii, w odró¿nieniu od uprawianego przez Harrisa okultyzmu.
Zapisane

Je¶li nie wiesz nic, dasz sobie wmówiæ wszystko
Mistrz
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk±d: Hogwart
Wiadomo¶ci: 10.596

WWW
« Odpowiedz #9 : 04-07-2013, 08:39 »

Zawsze chcia³em aby pomog³o i ani razu siê nie uda³o, a po Harrisie wrêcz przeciwnie.
Zale¿y, czego siê oczekuje po bioenergoterapeucie - cudu czy rzemie¶lniczej us³ugi. Bioenergoterapeuta jest po prostu rzemie¶lnikiem, dobrze znaj±cym swój fach. Jednak, nie widzieæ czemu, z bioenergoterapi± ludzie najczê¶ciej kojarz± oszo³omów, okultystów, wampirów energetycznych, b±d¼ zwyk³ych naci±gaczy, wydaj±cych kupê pieniêdzy na reklamê swoich spektakli.
Zapisane

Je¶li nie wiesz nic, dasz sobie wmówiæ wszystko
Anya
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 05.03.2013, DP I 01.06.2013
Sk±d: Warszawa
Wiadomo¶ci: 203

« Odpowiedz #10 : 05-07-2013, 18:24 »

"Dziêki temu spektaklowi przysz³a ofiara szybko dowiadywa³a siê, co j± czeka."

Dobre przedstawienie zawsze zadzia³a, a nie jeden umar³ potem ze strachu.
Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: nie stosujê
Wiedza:
Wiadomo¶ci: 1.354

« Odpowiedz #11 : 05-07-2013, 21:22 »

A w jaki sposób uzdrawia Bashabora?
Zapisane
Heniek
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 14-05-2008
Wiadomo¶ci: 853

« Odpowiedz #12 : 05-07-2013, 22:30 »

"Dziêki temu spektaklowi przysz³a ofiara szybko dowiadywa³a siê, co j± czeka."

Dobre przedstawienie zawsze zadzia³a, a nie jeden umar³ potem ze strachu.

Kiepskie przedstawienie te¿ zawsze zadzia³a. Generalnie mo¿na przyj±æ, ¿e wszystko, niezale¿nie od jako¶ci, dzia³a, jako¶ lub jako¶ inaczej.

A propos "nie jeden" polecam lekturê zasad (i wyj±tków) ortografii polskiej.

http://so.pwn.pl/zasady.php?id=629522
Zapisane

Nadci±ga noc komety \ Ognistych meteorów deszcz \ Nie dowiesz siê z gazety \ Kto prze¿yje swoj± ¶mieræ
xxlilithxx
« Odpowiedz #13 : 15-07-2013, 00:37 »

http://www.vismaya-maitreya.pl/nasze_doswiadczenia_nocne_ataki_w_roku_2010_-_styczen_cz1.html

Relacje ze spotkañ z duchami morowymi (stosunkowo niewielki fragment).
Zapisane
Marcin
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 46
MO: 10-03-2007
Sk±d: Kraków
Wiadomo¶ci: 578

« Odpowiedz #14 : 19-07-2013, 11:37 »

1. Czy oddzielenie cia³a energetycznego ma miejsce tylko i wy³±cznie w momencie zagro¿enia ¿ycia, lub ¶mierci? Czy jest mo¿liwo¶æ (zdolno¶æ) oddzielenia cia³a energetycznego i kontrolowania go przez pod¶wiadomo¶æ lub ¶wiadomo¶æ? S± takie osoby które to potrafi±? Hipnoz± osoba trzecia mo¿e niby kontrolowaæ pod¶wiadomo¶æ pacjenta, ale czy samemu tak mo¿na?
2. Czy mo¿na na zasadzie widzenia aury, zobaczyæ od³±czone cia³o energetyczne?
3. Dlaczego materializuj±ca siê bioplazma przyjmuje zarysy ludzkiej postaci?
4. By³o kiedy¶ g³o¶no o tym jak matka widz±c wypadek swojego syna, który wpad³ pod ko³a samochodu ciê¿arowego, podbieg³a i podnios³a samochód jedn± rêk± - czy to mo¿na zakwalifikowaæ jako wyzwolenie z organizmu sprawno¶ci fizycznej za po¶rednictwem pod¶wiadomo¶ci? 
Zapisane

arrow  "Dziewiêæ dziesi±tych naszego ¿ycia polega na zdrowiu"
Mistrz
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk±d: Hogwart
Wiadomo¶ci: 10.596

WWW
« Odpowiedz #15 : 20-07-2013, 11:23 »

Czy mo¿na na zasadzie widzenia aury, zobaczyæ od³±czone cia³o energetyczne?
Tak, jest to mo¿liwe.

Dlaczego materializuj±ca siê bioplazma przyjmuje zarysy ludzkiej postaci?
Dlaczego, tego nie wiem, ale tak w³a¶nie jest. Z do¶wiadczenia wiem, ¿e mo¿na wzi±æ zdjêcie jakiej¶ osoby, np. z internetu, i zmaterializowaæ jej sobowtóra energetycznego, by na nim dokonaæ stosownych operacji energetycznych. Dawno ju¿ tego nie robi³em, dlatego mam zamiar dzisiejszej nocy przeprowadziæ eksperyment, ¿eby nie wyj¶æ z wprawy. Osoba, która bez przerwy o mnie my¶li, powinna to odczuæ.
Zapisane

Je¶li nie wiesz nic, dasz sobie wmówiæ wszystko
Marcin
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 46
MO: 10-03-2007
Sk±d: Kraków
Wiadomo¶ci: 578

« Odpowiedz #16 : 20-07-2013, 17:06 »

To siê Mistrz teraz doigra³, pewnie po³owa forum my¶li dzisiaj o Mistrzu. Wynika z tego, ¿e Mistrz wie kto o nim my¶li i to w dodatku wie wg klasyfikacji intensywno¶ci? Ale ja wiem chyba na czym ten "podstêp" polega. 

To ciekawostka z tym sobowtórem energetycznym. Czy to aby bezpieczna metoda? Mo¿na w ten sposób komu¶ pomóc ale pewnie te¿ zaszkodziæ, czy siê mylê?
Zapisane

arrow  "Dziewiêæ dziesi±tych naszego ¿ycia polega na zdrowiu"
Mistrz
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk±d: Hogwart
Wiadomo¶ci: 10.596

WWW
« Odpowiedz #17 : 20-07-2013, 17:53 »

Nie mylisz siê, Marcinie. Wszystko dzia³a w dwie strony.
Zapisane

Je¶li nie wiesz nic, dasz sobie wmówiæ wszystko
Marcin
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 46
MO: 10-03-2007
Sk±d: Kraków
Wiadomo¶ci: 578

« Odpowiedz #18 : 20-07-2013, 18:50 »

No niektórzy ju¿ boj± siê Pana zagrywek - "SJ stosuje ró¿ne metody kierowania energi±, kontrolowania umys³u (¶wiadomo¶ci innych ludzi) ale to ma krótkie r±czki." Oni zapewne intensywnie o Panu my¶l± i to ich gubi. Wystarczy im daæ radê, aby przestali my¶leæ o Mistrzu - to takie proste.
Zapisane

arrow  "Dziewiêæ dziesi±tych naszego ¿ycia polega na zdrowiu"
Mewa
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 14.07.2013
Wiadomo¶ci: 61

« Odpowiedz #19 : 20-07-2013, 23:32 »

To ciekawostka z tym sobowtórem energetycznym. Czy to aby bezpieczna metoda? Mo¿na w ten sposób komu¶ pomóc ale pewnie te¿ zaszkodziæ, czy siê mylê?

Pewnie, ¿e mo¿na zaszkodziæ komu¶ na odleg³o¶æ za pomoc± ró¿nych dzia³añ ezoterycznych. To tak jak z oszukiwaniem ludzi, jest to tak proste, ¿e a¿ powinno byæ zabronione. Mnie ten temat w ogóle nie interesuje, ale wiem, ¿e jest to mo¿liwe.

Dlaczego, tego nie wiem, ale tak w³a¶nie jest. Z do¶wiadczenia wiem, ¿e mo¿na wzi±æ zdjêcie jakiej¶ osoby, np. z internetu, i zmaterializowaæ jej sobowtóra energetycznego, by na nim dokonaæ stosownych operacji energetycznych. Dawno ju¿ tego nie robi³em, dlatego mam zamiar dzisiejszej nocy przeprowadziæ eksperyment, ¿eby nie wyj¶æ z wprawy. Osoba, która bez przerwy o mnie my¶li, powinna to odczuæ.

Byæ mo¿e nie spodoba siê Panu to co napiszê...
Z tego co Pan napisa³ wynika, ¿e chce Pan przeprowadziæ jakie¶ zabiegi energetyczne na osobie, która nie jest tego ¶wiadoma. Dlatego pomys³ z eksperymentem wybitnie mi siê nie podoba. Najpierw trzeba tak± osobê zapytaæ o zgodê, chyba ¿e wcze¶niej zgodzi³a siê tak ogólnie na ró¿ne eksperymenty na sobie. Je¿eli nie, to ¿adnych tego typu dzia³añ przeprowadzaæ nie wolno, nawet je¶li by³yby dla jej dobra. Wydawa³o mi siê, ¿e zna Pan takie zasady i przestrzega ich. Przecie¿ Mistrzu, sam nam Pan kaza³ przy te¶cie na zdolno¶ci bioenergoterapeutyczne nie eksperymentowaæ na nie¶wiadomych niczego ludziach.

Mistrzu to by³o tak:
http://portal.bioslone.pl/test_z_wahadelkiem
"Nigdy, absolutnie nigdy nie nale¿y poddawaæ oddzia³ywaniom energetycznym ludzi bez ich woli i wiedzy, dlatego musimy znale¼æ kogo¶, kto zechce wzi±æ udzia³ w eksperymencie".

I ten urywek z ca³ego artyku³u spodoba³ mi siê najbardziej smile.

... ale przynajmniej nie mo¿e Pan narzekaæ, ¿e nie czytamy uwa¿nie tego, co Pan pisze.

Pewnie i tak ju¿ wys³a³am tê wiadomo¶æ zbyt pó¼no. A mo¿e racjê ma Marcin, ¿e to tylko jaki¶ „podstêp”, to mo¿na uznaæ mój tekst za nieby³y.

Zastanawia³am siê ostatnio, czy potrafi³by Pan pomóc komu¶ na odleg³o¶æ. Zastanawia³am siê tak¿e, jak obej¶æ ograniczenie zwi±zane z konieczno¶ci± obecno¶ci takiej osoby w trakcie zabiegu. I có¿... mam ju¿ swoj± odpowied¼. Tylko te zabiegi bez wiedzy i zgody jakiej¶ osoby absolutnie mi siê nie podobaj±. Chyba mo¿na wyraziæ swój sprzeciw smile. Przecie¿ piszemy tu o rzeczach wa¿nych.

« Ostatnia zmiana: 21-07-2013, 17:35 wys³ane przez Kamil_Niemcewicz » Zapisane

Z ca³± pilno¶ci± strze¿ swego serca, bo ¿ycie ma tam swoje ¼ród³o. Prz 4.23
Strony: [1] 2 3 4   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Dzia³a na MySQL Dzia³a na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid³owy XHTML 1.0! Prawid³owy CSS!