Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 15:14 *
Witamy, Go¶æ. Zaloguj siê lub zarejestruj.
Czy dotar³ do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj siê podaj±c nazwê u¿ytkownika, has³o i d³ugo¶æ sesji
Aktualno¶ci: Sklep Bios³one --> wejd¼
 
   Strona g³ówna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj siê Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4   Do do³u
  Drukuj  
Autor W±tek: Cia³o energetyczne  (Przeczytany 85110 razy)
Marcin
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 46
MO: 10-03-2007
Sk±d: Kraków
Wiadomo¶ci: 578

« Odpowiedz #20 : 21-07-2013, 08:41 »

My¶lê, ¿e chyba zbyt pochopnie Mistrza oceni³a¶. Pisz±c o podstêpie, mia³em na my¶li to, ¿e Mistrz celowo chcia³ aby kto¶ intensywnie my¶la³ o nim aby w³a¶nie mo¿na by³o nawi±zaæ "po³±czenie". Dlatego na odleg³o¶æ, bez zgody i chêci drugiej strony, chyba nie da siê komu¶ zaszkodziæ. No ale to pewnie Mistrz wyja¶ni dok³adnie.
Zapisane

arrow  "Dziewiêæ dziesi±tych naszego ¿ycia polega na zdrowiu"
Mistrz
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk±d: Hogwart
Wiadomo¶ci: 10.596

WWW
« Odpowiedz #21 : 21-07-2013, 08:48 »

Cytat od: earh
To jest konkretna forma energetyczna, która dzia³a³a na mnie nieustannie przez 2 tygodnie dzieñ i noc. To by³o na pocz±tku 2013 roku. Czu³em wyra¼nie siln± presjê na siebie. Prawie nie spa³em. Obci±¿enie psychiczne jakiem zosta³em wtedy poddany by³o naprawdê wielkie. Zw³aszcza w nocy mia³em wra¿enie jak narasta. Hucza³o mi w g³owie od my¶li. Przeszed³em to bo znalaz³em na to sposób.
Ciekawe, czy by³by taki cwany, gdybym mu lito¶ciwie nie odpu¶ci³?
« Ostatnia zmiana: 29-07-2013, 16:30 wys³ane przez Nieboraczek » Zapisane

Je¶li nie wiesz nic, dasz sobie wmówiæ wszystko
Jan_Poznania
***

Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 11.2009
Wiadomo¶ci: 32

« Odpowiedz #22 : 21-07-2013, 16:56 »

Nie rozumiem nastêpuj±cej sprawy. W w±tku wampiryzm energetyczny dowiedzia³em siê kto kradnie, co kradnie i od kogo. Natomiast nie ma opisu mechanizmu, który jest wykorzystywany przez wampira do kradzie¿y? Je¶li istnieje metoda ataku, to równie¿ istnieje metoda obrony. Jak rozpoznañ kradzie¿ i jak siê broniæ?
Zapisane

Badania w dziedzinie medycyny dokona³y tak olbrzymiego postêpu, ¿e dzi¶ – praktycznie bior±c – nikt ju¿ nie jest zdrowy - Bertrand Russell
Mistrz
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk±d: Hogwart
Wiadomo¶ci: 10.596

WWW
« Odpowiedz #23 : 21-07-2013, 17:05 »

Tak. Bêdê opisywa³ dwa sposoby obrony przed wampiryzmem energetycznym na w³asnym przyk³adzie.
Zapisane

Je¶li nie wiesz nic, dasz sobie wmówiæ wszystko
Marcin
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 46
MO: 10-03-2007
Sk±d: Kraków
Wiadomo¶ci: 578

« Odpowiedz #24 : 22-07-2013, 08:15 »

I jak Mistrzu eksperyment wypad³, udany?
Zapisane

arrow  "Dziewiêæ dziesi±tych naszego ¿ycia polega na zdrowiu"
Mewa
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 14.07.2013
Wiadomo¶ci: 61

« Odpowiedz #25 : 22-07-2013, 23:46 »

Marcin, mia³am tu ju¿ nic nie pisaæ, ale jak wspomnia³e¶ o ocenianiu, to muszê zaprotestowaæ. Ja tu nie jestem od oceniania smile. I moje s³owa nie mia³y nic wspólnego z ocen±, w dodatku pochopn±.
Wyrazi³am tylko swój pogl±d, co s±dzê o tworzeniu sobie sobowtóra energetycznego ze zdjêcia internetowego i robieniu na nim operacji energetycznych. Nawet je¶liby to by³o niewinne, to tak siê po prostu nie robi bez czyjej¶ wiedzy i zgody. Choæ zastrzegam, ¿e s± ró¿ne, czasem bardzo szczególne, sytuacje, i tu wa¿ne jest wyczucie, na ile mo¿na sobie pozwoliæ. I jeszcze kwestia tego, co siê ma na my¶li pod pojêciem „operacji energetycznych”. Dla mnie to zabrzmia³o powa¿nie, dlatego zareagowa³am. Jestem wyczulona na kwestie zwi±zane z etyk±, co chyba nie jest jak±¶ strasznie z³± cech±. Chodzi³o mi bardziej o zwrócenie uwagi na co¶ ni¿ komu¶, szczególnie, ¿e ten kto¶ zajmuje siê tematem d³u¿ej ni¿ ja sobie tutaj ¿yjê. Mam nadziejê, ¿e siê z Twoich przynajmniej zarzutów oczy¶ci³am smile. I nie wracajmy ju¿ mo¿e do tematu.
Zreszt± w trakcie pisania tamtego posta przydarzy³a mi siê tak dziwna i sympatyczna historia, ¿e gdybym by³a taka z³a i niedobra, skora do oceniania, to w±tpiê, ¿eby mi siê co¶ tak mi³ego zdarzy³o. Dyskutujcie sobie, nie bêdê siê ju¿ wtr±caæ. Taki znak dobrej woli msn-wink.
Zapisane

Z ca³± pilno¶ci± strze¿ swego serca, bo ¿ycie ma tam swoje ¼ród³o. Prz 4.23
Mistrz
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk±d: Hogwart
Wiadomo¶ci: 10.596

WWW
« Odpowiedz #26 : 28-07-2013, 10:18 »

I jak Mistrzu eksperyment wypad³, udany?
Dzisiaj o czwartej nad ranem duchy dopad³y ofiarê.
Zapisane

Je¶li nie wiesz nic, dasz sobie wmówiæ wszystko
Margoled
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 66
MO: 01.01.2008
Sk±d: Warszawa
Wiadomo¶ci: 170

« Odpowiedz #27 : 28-07-2013, 10:29 »

Brzmi bardzo tajemniczo, to tzw. "budowanie napięcia" smile. Dowiemy się czegoś więcej?
« Ostatnia zmiana: 28-07-2013, 10:34 wys³ane przez Kamil_Niemcewicz » Zapisane
Nieboraczek
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 45
MO: 07.07.2011- kwiecieñ 2012
Wiedza:
Wiadomo¶ci: 716

« Odpowiedz #28 : 29-07-2013, 17:17 »

Mo¿na w ten sposób komu¶ pomóc ale pewnie te¿ zaszkodziæ, czy siê mylê?

Dlatego na odleg³o¶æ, bez zgody i chêci drugiej strony, chyba nie da siê komu¶ zaszkodziæ.


Oj da siê!
Czujê siê wrêcz zobowi±zana do zabrania g³osu w tym w±tku. Dzia³ania energetyczne Mistrza na swój organizm odczuwam ju¿ ponad dwa lata. Tylko ¿e ja odczuwam to dzia³anie pozytywne. Dzwoniê, proszê o energiê, Mistrz dzia³a a ja odczuwam wzmocnienie. Nie na d³ugo, bo marnotrawiê to wzmocnienie na stres ale zawsze jest lepiej po ni¿ przed. W moim przypadku te moce s± odczuwalne po up³ywie doby a innych mo¿e byæ szybciej. Ostatnie dzia³anie by³o wczoraj. Dzisiaj moja forma jest spektakularnie lepsza od wczorajszej, przedwczorajszej. Mo¿e pogoda? Mo¿e lepiej spa³am? Mo¿e jedzenie? Nie. Przekona³am siê, ¿e nie. Energia. Znamy siê na tyle dobrze, ¿e je¶li wyczuwam, ¿e Mistrz nie ma nastroju albo inne sprawy na g³owie, o energiê nie proszê albo pytam o nastrój. Nie chcê ryzykowaæ z³ej energii w takim natê¿eniu jak ta dobra. O czwartej nad ranem mog³o byæ ciekawie smile.
« Ostatnia zmiana: 29-07-2013, 17:20 wys³ane przez Nieboraczek » Zapisane

Marcin
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 46
MO: 10-03-2007
Sk±d: Kraków
Wiadomo¶ci: 578

« Odpowiedz #29 : 30-07-2013, 07:39 »

Mistrzu, mam ogromn± pro¶bê, wiem, ¿e to gor±cy okres i podniesione ci¶nienie przez Al-Kaidê ale mo¿e Mistrz znajdzie chwilkê. Nie bêdê siê rozpisywa³ bo to d³uga historia, mo¿na by ksi±¿kê napisaæ, wiêc tak w pigu³ce opiszê sytuacjÊ.
Postanowili¶my pomóc dziewczynie z Kenii któr± poznali¶my na wczasach. Jest to osoba po du¿ych przej¶ciach, sierota, praktycznie by³a bez ¶rodków do ¿ycia. Muszê trochê szczegó³ów opisaæ bo to wa¿ne dla sprawy. Dziewczyna jest bardzo u³o¿ona, inteligentna i pokorna wobec losu ale…. No niestety, ¿ycie j± nie oszczêdzi³o. Mia³a ojca mo¿na by napisaæ oprawcê znêca³ siê nad ni± razem z macoch±. Dziewczyna ostatecznie wychowana przez ciotkê, ale jak to tam wygl±da to du¿o by opowiadaæ. Ale do rzeczy, Natasha – bo tak j± nazywamy, ma ogromne problemy ze snem. Praktycznie w nocy nie ¶pi, gdy¿ tylko jak zamyka oczy to zaczyna siê koszmar. Czuje, ¿e kto¶ chodzi, zaczepia j±, s³yszy g³osy itp. W Kenii, odprawiana nad ni± ró¿ne rytua³y, nacinano jej skórê, upuszczano krew aby odstraszyæ z³e duchy. Sam nie wiem jak ta dziewczyna i tak funkcjonuje normalnie, uczy siê polskiego, chce i udaje jej siê zmieniaæ swoje ¿ycie. Ca³a procedura ¶ci±gniêcia jej do Polski to by³a droga prze mêkê, kraj korupcji, ³apówek, za³atwianie „lewych” papierów, wizy itp. Dlatego te¿ tak d³ugo nie by³o mnie na forum. Ale teraz te¿ nie jest ³atwo bo trzeba ca³y czas przed³u¿aæ wizê, spowiadaæ siê wszêdzie sk±d i dlaczego tutaj jest. No dobrze ale nie o to chodzi.
Mistrzu proszê mi powiedzieæ, czy jest szansa aby Mistrz i czy widzi Pan nadzieje aby pomóc w tych jej koszmarach nocnych? Dlatego te¿ interesuje siê jeszcze bardziej tematami energii itp. bo widzê naocznie co mo¿e siê dziaæ z cz³owiekiem. To chyba na tyle na ten moment, oczywi¶cie gdyby by³y potrzebne inne informacje to opiszê je tutaj.
« Ostatnia zmiana: 30-07-2013, 12:17 wys³ane przez Marcin » Zapisane

arrow  "Dziewiêæ dziesi±tych naszego ¿ycia polega na zdrowiu"
Mistrz
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk±d: Hogwart
Wiadomo¶ci: 10.596

WWW
« Odpowiedz #30 : 30-07-2013, 07:43 »

Ona jest wierz±ca?
Zapisane

Je¶li nie wiesz nic, dasz sobie wmówiæ wszystko
Marcin
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 46
MO: 10-03-2007
Sk±d: Kraków
Wiadomo¶ci: 578

« Odpowiedz #31 : 30-07-2013, 07:57 »

Tak, przywo³uje Boga, dziêkuje Bogu, ale to nie jest jaka¶ mocna wiara. Jest wyznania baptystycznego (babtyzm). Nie mia³a dobrych wzorców, wsparcia tak wiêc boi siê ludzi lecz tego nie pokazuje. Przyjêli¶my j± jak cz³onka rodziny, tak wiêc postaramy siê jej pomóc w ka¿dym zakresie. Chcieli¶my wybraæ siê do ksiêdza, ale wiemy jak jest aby trafiæ na kogo¶ sensownego to bêdzie problem.
Zapisane

arrow  "Dziewiêæ dziesi±tych naszego ¿ycia polega na zdrowiu"
Mistrz
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk±d: Hogwart
Wiadomo¶ci: 10.596

WWW
« Odpowiedz #32 : 30-07-2013, 08:04 »

Niech zastosuje mur mentalny: http://portal.bioslone.pl/Praktyczne_zastosowanie_magii#mentalny_mur
Zapisane

Je¶li nie wiesz nic, dasz sobie wmówiæ wszystko
Marcin
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 46
MO: 10-03-2007
Sk±d: Kraków
Wiadomo¶ci: 578

« Odpowiedz #33 : 30-07-2013, 08:12 »

Postaramy siê to jej jako¶ przet³umaczyæ, ale nie wiem czy jest na tyle mocna aby siê sama wybroni³a. No ale oczywi¶cie spróbujemy.
Zapisane

arrow  "Dziewiêæ dziesi±tych naszego ¿ycia polega na zdrowiu"
Mistrz
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk±d: Hogwart
Wiadomo¶ci: 10.596

WWW
« Odpowiedz #34 : 30-07-2013, 08:19 »

No spróbuj Ty zbudowaæ jej mur.
Zapisane

Je¶li nie wiesz nic, dasz sobie wmówiæ wszystko
Marcin
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 46
MO: 10-03-2007
Sk±d: Kraków
Wiadomo¶ci: 578

« Odpowiedz #35 : 30-07-2013, 08:24 »

O, to tak mo¿na? W takim razie tak zrobiê. Muszê j± o tym informowaæ? byæ przy niej w takcie budowy? Czy mo¿na siê gdzie¶ samemu w spokoju skupiæ i budowaæ dla niej mur?
Zapisane

arrow  "Dziewiêæ dziesi±tych naszego ¿ycia polega na zdrowiu"
Mistrz
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk±d: Hogwart
Wiadomo¶ci: 10.596

WWW
« Odpowiedz #36 : 30-07-2013, 09:21 »

Lepiej razem z ni±.
Zapisane

Je¶li nie wiesz nic, dasz sobie wmówiæ wszystko
Marcin
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 46
MO: 10-03-2007
Sk±d: Kraków
Wiadomo¶ci: 578

« Odpowiedz #37 : 30-07-2013, 09:33 »

Dobrze, mam nadziejê, ¿e damy radê. Obawiam siê tylko, ¿e to grubsza sprawa bo to j± nawiedza noc w noc.
Zapisane

arrow  "Dziewiêæ dziesi±tych naszego ¿ycia polega na zdrowiu"
Mistrz
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk±d: Hogwart
Wiadomo¶ci: 10.596

WWW
« Odpowiedz #38 : 30-07-2013, 10:15 »

Od czego¶ trzeba zacz±æ.
Zapisane

Je¶li nie wiesz nic, dasz sobie wmówiæ wszystko
Marcin
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 46
MO: 10-03-2007
Sk±d: Kraków
Wiadomo¶ci: 578

« Odpowiedz #39 : 30-07-2013, 10:24 »

Tak, to dobra lekcja dla mnie jako pocz±tkuj±cego a jak wyjdzie zobaczymy.
Zapisane

arrow  "Dziewiêæ dziesi±tych naszego ¿ycia polega na zdrowiu"
Strony: 1 [2] 3 4   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Dzia³a na MySQL Dzia³a na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid³owy XHTML 1.0! Prawid³owy CSS!