Niemedyczne forum zdrowia
19-04-2024, 10:44 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ciało energetyczne  (Przeczytany 86190 razy)
Marcin
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 46
MO: 10-03-2007
Skąd: Kraków
Wiadomości: 578

« Odpowiedz #20 : 21-07-2013, 08:41 »

Myślę, że chyba zbyt pochopnie Mistrza oceniłaś. Pisząc o podstępie, miałem na myśli to, że Mistrz celowo chciał aby ktoś intensywnie myślał o nim aby właśnie można było nawiązać "połączenie". Dlatego na odległość, bez zgody i chęci drugiej strony, chyba nie da się komuś zaszkodzić. No ale to pewnie Mistrz wyjaśni dokładnie.
Zapisane

arrow  "Dziewięć dziesiątych naszego życia polega na zdrowiu"
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #21 : 21-07-2013, 08:48 »

Cytat od: earh
To jest konkretna forma energetyczna, która działała na mnie nieustannie przez 2 tygodnie dzień i noc. To było na początku 2013 roku. Czułem wyraźnie silną presję na siebie. Prawie nie spałem. Obciążenie psychiczne jakiem zostałem wtedy poddany było naprawdę wielkie. Zwłaszcza w nocy miałem wrażenie jak narasta. Huczało mi w głowie od myśli. Przeszedłem to bo znalazłem na to sposób.
Ciekawe, czy byłby taki cwany, gdybym mu litościwie nie odpuścił?
« Ostatnia zmiana: 29-07-2013, 16:30 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Jan_Poznania
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 11.2009
Wiadomości: 32

« Odpowiedz #22 : 21-07-2013, 16:56 »

Nie rozumiem następującej sprawy. W wątku wampiryzm energetyczny dowiedziałem się kto kradnie, co kradnie i od kogo. Natomiast nie ma opisu mechanizmu, który jest wykorzystywany przez wampira do kradzieży? Jeśli istnieje metoda ataku, to również istnieje metoda obrony. Jak rozpoznań kradzież i jak się bronić?
Zapisane

Badania w dziedzinie medycyny dokonały tak olbrzymiego postępu, że dziś – praktycznie biorąc – nikt już nie jest zdrowy - Bertrand Russell
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #23 : 21-07-2013, 17:05 »

Tak. Będę opisywał dwa sposoby obrony przed wampiryzmem energetycznym na własnym przykładzie.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Marcin
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 46
MO: 10-03-2007
Skąd: Kraków
Wiadomości: 578

« Odpowiedz #24 : 22-07-2013, 08:15 »

I jak Mistrzu eksperyment wypadł, udany?
Zapisane

arrow  "Dziewięć dziesiątych naszego życia polega na zdrowiu"
Mewa
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 14.07.2013
Wiadomości: 61

« Odpowiedz #25 : 22-07-2013, 23:46 »

Marcin, miałam tu już nic nie pisać, ale jak wspomniałeś o ocenianiu, to muszę zaprotestować. Ja tu nie jestem od oceniania smile. I moje słowa nie miały nic wspólnego z oceną, w dodatku pochopną.
Wyraziłam tylko swój pogląd, co sądzę o tworzeniu sobie sobowtóra energetycznego ze zdjęcia internetowego i robieniu na nim operacji energetycznych. Nawet jeśliby to było niewinne, to tak się po prostu nie robi bez czyjejś wiedzy i zgody. Choć zastrzegam, że są różne, czasem bardzo szczególne, sytuacje, i tu ważne jest wyczucie, na ile można sobie pozwolić. I jeszcze kwestia tego, co się ma na myśli pod pojęciem „operacji energetycznych”. Dla mnie to zabrzmiało poważnie, dlatego zareagowałam. Jestem wyczulona na kwestie związane z etyką, co chyba nie jest jakąś strasznie złą cechą. Chodziło mi bardziej o zwrócenie uwagi na coś niż komuś, szczególnie, że ten ktoś zajmuje się tematem dłużej niż ja sobie tutaj żyję. Mam nadzieję, że się z Twoich przynajmniej zarzutów oczyściłam smile. I nie wracajmy już może do tematu.
Zresztą w trakcie pisania tamtego posta przydarzyła mi się tak dziwna i sympatyczna historia, że gdybym była taka zła i niedobra, skora do oceniania, to wątpię, żeby mi się coś tak miłego zdarzyło. Dyskutujcie sobie, nie będę się już wtrącać. Taki znak dobrej woli msn-wink.
Zapisane

Z całą pilnością strzeż swego serca, bo życie ma tam swoje źródło. Prz 4.23
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #26 : 28-07-2013, 10:18 »

I jak Mistrzu eksperyment wypadł, udany?
Dzisiaj o czwartej nad ranem duchy dopadły ofiarę.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Margoled
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 66
MO: 01.01.2008
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 170

« Odpowiedz #27 : 28-07-2013, 10:29 »

Brzmi bardzo tajemniczo, to tzw. "budowanie napięcia" smile. Dowiemy się czegoś więcej?
« Ostatnia zmiana: 28-07-2013, 10:34 wysłane przez Kamil_Niemcewicz » Zapisane
Nieboraczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 45
MO: 07.07.2011- kwiecień 2012
Wiedza:
Wiadomości: 716

« Odpowiedz #28 : 29-07-2013, 17:17 »

Można w ten sposób komuś pomóc ale pewnie też zaszkodzić, czy się mylę?

Dlatego na odległość, bez zgody i chęci drugiej strony, chyba nie da się komuś zaszkodzić.


Oj da się!
Czuję się wręcz zobowiązana do zabrania głosu w tym wątku. Działania energetyczne Mistrza na swój organizm odczuwam już ponad dwa lata. Tylko że ja odczuwam to działanie pozytywne. Dzwonię, proszę o energię, Mistrz działa a ja odczuwam wzmocnienie. Nie na długo, bo marnotrawię to wzmocnienie na stres ale zawsze jest lepiej po niż przed. W moim przypadku te moce są odczuwalne po upływie doby a innych może być szybciej. Ostatnie działanie było wczoraj. Dzisiaj moja forma jest spektakularnie lepsza od wczorajszej, przedwczorajszej. Może pogoda? Może lepiej spałam? Może jedzenie? Nie. Przekonałam się, że nie. Energia. Znamy się na tyle dobrze, że jeśli wyczuwam, że Mistrz nie ma nastroju albo inne sprawy na głowie, o energię nie proszę albo pytam o nastrój. Nie chcę ryzykować złej energii w takim natężeniu jak ta dobra. O czwartej nad ranem mogło być ciekawie smile.
« Ostatnia zmiana: 29-07-2013, 17:20 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane

Marcin
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 46
MO: 10-03-2007
Skąd: Kraków
Wiadomości: 578

« Odpowiedz #29 : 30-07-2013, 07:39 »

Mistrzu, mam ogromną prośbę, wiem, że to gorący okres i podniesione ciśnienie przez Al-Kaidę ale może Mistrz znajdzie chwilkę. Nie będę się rozpisywał bo to długa historia, można by książkę napisać, więc tak w pigułce opiszę sytuacjĘ.
Postanowiliśmy pomóc dziewczynie z Kenii którą poznaliśmy na wczasach. Jest to osoba po dużych przejściach, sierota, praktycznie była bez środków do życia. Muszę trochę szczegółów opisać bo to ważne dla sprawy. Dziewczyna jest bardzo ułożona, inteligentna i pokorna wobec losu ale…. No niestety, życie ją nie oszczędziło. Miała ojca można by napisać oprawcę znęcał się nad nią razem z macochą. Dziewczyna ostatecznie wychowana przez ciotkę, ale jak to tam wygląda to dużo by opowiadać. Ale do rzeczy, Natasha – bo tak ją nazywamy, ma ogromne problemy ze snem. Praktycznie w nocy nie śpi, gdyż tylko jak zamyka oczy to zaczyna się koszmar. Czuje, że ktoś chodzi, zaczepia ją, słyszy głosy itp. W Kenii, odprawiana nad nią różne rytuały, nacinano jej skórę, upuszczano krew aby odstraszyć złe duchy. Sam nie wiem jak ta dziewczyna i tak funkcjonuje normalnie, uczy się polskiego, chce i udaje jej się zmieniać swoje życie. Cała procedura ściągnięcia jej do Polski to była droga prze mękę, kraj korupcji, łapówek, załatwianie „lewych” papierów, wizy itp. Dlatego też tak długo nie było mnie na forum. Ale teraz też nie jest łatwo bo trzeba cały czas przedłużać wizę, spowiadać się wszędzie skąd i dlaczego tutaj jest. No dobrze ale nie o to chodzi.
Mistrzu proszę mi powiedzieć, czy jest szansa aby Mistrz i czy widzi Pan nadzieje aby pomóc w tych jej koszmarach nocnych? Dlatego też interesuje się jeszcze bardziej tematami energii itp. bo widzę naocznie co może się dziać z człowiekiem. To chyba na tyle na ten moment, oczywiście gdyby były potrzebne inne informacje to opiszę je tutaj.
« Ostatnia zmiana: 30-07-2013, 12:17 wysłane przez Marcin » Zapisane

arrow  "Dziewięć dziesiątych naszego życia polega na zdrowiu"
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #30 : 30-07-2013, 07:43 »

Ona jest wierząca?
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Marcin
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 46
MO: 10-03-2007
Skąd: Kraków
Wiadomości: 578

« Odpowiedz #31 : 30-07-2013, 07:57 »

Tak, przywołuje Boga, dziękuje Bogu, ale to nie jest jakaś mocna wiara. Jest wyznania baptystycznego (babtyzm). Nie miała dobrych wzorców, wsparcia tak więc boi się ludzi lecz tego nie pokazuje. Przyjęliśmy ją jak członka rodziny, tak więc postaramy się jej pomóc w każdym zakresie. Chcieliśmy wybrać się do księdza, ale wiemy jak jest aby trafić na kogoś sensownego to będzie problem.
Zapisane

arrow  "Dziewięć dziesiątych naszego życia polega na zdrowiu"
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #32 : 30-07-2013, 08:04 »

Niech zastosuje mur mentalny: http://portal.bioslone.pl/Praktyczne_zastosowanie_magii#mentalny_mur
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Marcin
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 46
MO: 10-03-2007
Skąd: Kraków
Wiadomości: 578

« Odpowiedz #33 : 30-07-2013, 08:12 »

Postaramy się to jej jakoś przetłumaczyć, ale nie wiem czy jest na tyle mocna aby się sama wybroniła. No ale oczywiście spróbujemy.
Zapisane

arrow  "Dziewięć dziesiątych naszego życia polega na zdrowiu"
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #34 : 30-07-2013, 08:19 »

No spróbuj Ty zbudować jej mur.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Marcin
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 46
MO: 10-03-2007
Skąd: Kraków
Wiadomości: 578

« Odpowiedz #35 : 30-07-2013, 08:24 »

O, to tak można? W takim razie tak zrobię. Muszę ją o tym informować? być przy niej w takcie budowy? Czy można się gdzieś samemu w spokoju skupić i budować dla niej mur?
Zapisane

arrow  "Dziewięć dziesiątych naszego życia polega na zdrowiu"
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #36 : 30-07-2013, 09:21 »

Lepiej razem z nią.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Marcin
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 46
MO: 10-03-2007
Skąd: Kraków
Wiadomości: 578

« Odpowiedz #37 : 30-07-2013, 09:33 »

Dobrze, mam nadzieję, że damy radę. Obawiam się tylko, że to grubsza sprawa bo to ją nawiedza noc w noc.
Zapisane

arrow  "Dziewięć dziesiątych naszego życia polega na zdrowiu"
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #38 : 30-07-2013, 10:15 »

Od czegoś trzeba zacząć.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Marcin
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 46
MO: 10-03-2007
Skąd: Kraków
Wiadomości: 578

« Odpowiedz #39 : 30-07-2013, 10:24 »

Tak, to dobra lekcja dla mnie jako początkującego a jak wyjdzie zobaczymy.
Zapisane

arrow  "Dziewięć dziesiątych naszego życia polega na zdrowiu"
Strony: 1 [2] 3 4   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!