Niemedyczne forum zdrowia
20-04-2024, 00:45 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Euforia Stinga  (Przeczytany 24707 razy)
scorupion
« Odpowiedz #20 : 13-07-2013, 07:50 »

Skorpion jesteś dla mnie zwykłym wieśniakiem. Ubliżając mi w taki sposób. Nie wiem czemu ktokolwiek Cię broni. Po wypowiedzi takiej napluł bym Ci w twarz choć jestem kulturalnym człowiekiem, wykształconym w najlepszej uczelni w innym języku, pracującym w swoim zawodzie z pasjami. A Ty codziennie wkurzasz ludzi na necie żerująć na słabszych. Nie znasz życia za granicą a komentujesz jak taka wścibska baba wygladająca zza okna. Żal mi Ciebie i nie mam zamiaru komentować dalej prostaka.

Przegapiłem taką piękną wypowiedź, kulturalny i wykształcony dżentelmen zarzuca mi najpierw pisanie za kasę, a później chce napluć w twarz. Mowa nienawiści u młodego z wielkiego miasta? Co by to było gdyby był chociaż trochę mniej kulturalny i wykształcony, strach pomyśleć.
Majaków Stinga nie można brać na poważnie, chociaż czasami przemyci w nich coś mądrzejszego, ale weź i to wyłuskaj.
Stingu, jak ja ciężko zasuwałem na gastarbaiterce, to ty jeszcze na drut mówiłeś glut.
« Ostatnia zmiana: 13-07-2013, 08:56 wysłane przez Ania‬ » Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!